Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mirax
8. dub 2010

holky, děkuju za tomíka 🙂

farmarska
8. dub 2010

natál ty jsi ale trubka! 😀 😀 😀 to se už nedivím že vám chlapešek trval tak dlouho 😀 😀 😀 já kdybych to měla vzdát pokaždý, když ten můj nemá chuť a když mě řekne , že nece, tak to bych asi neotěhu nikdy! 😀 😀 😀 Páč on má asi nějakej senzor na moje ovulační období, oáč jak já do něj přicházím, on přestává mít chuť..nevím jestli to nějak instinktivně vycejtí.. 😨 😅 No ale to má prostě smůlu! 😀 😝 Jak mám pařící období, neznám bratra 😎 😀 To by ti mohli holky vyprávět, jak jsem asi před tím půlrokem uvažovala i o tom, že si ho normálně potají nadopuju, buď nějakou viagrou přidrcenou v jídle, nebo že si ho uspím, ... ale prostě sex bude! 😠 😎 😀
Někdy stačí moje urputný snažení, jindy musím předem stropit hysterickou scénu, někdy moře slz, někdy dokonce pohrozit, že půjdu za sousedem 🤐 😀 a nebo se nacpat do prádýlka 😅 😀 ale většinou něco z toho vždycky zabere 😉 😵

aronek
8. dub 2010

Ahoj, přeji krásný den.
farmi, přeji aby jsi se vykulírovala a zvládla manžu 😀
mirax, taky jsem hodila hlas 😉
maab, potichonku ale o to víc gratuluji 😀

a víc si nepamatuji 😖

farmarska
8. dub 2010

No ale musím podotkonout, že můj manža je fakt zlatíčko a v tomdle se fakt zlepšil.. 🙂 ..už to není jako dřív, ze začátku, že si klidně usne,( zatím co já se nasoukám do podvazků ) a nic s ním nehne 😅 😀 Ted se fakt snaží 😉 asi si říká, že čím dřív to mé šílení bude mít zasebou, tím líp 😀 😀 😀

sarlotta
8. dub 2010

farmi nekecá a dělá jooo🙂)))

sarlotta
8. dub 2010

ahojík aron, co Honzíček spinká🙂

natalie77
8. dub 2010

Farmi, no ještě štěstí, že jsem na Vás narazila...no u nás právě ani pohrůžky ani slzy nepomáhaly....prostě když byl unavený, tak vše zvadlo 😕 😕 .
No musím se ještě hodně učit...je pravdea, že minule byl akčnější než já...já už to chtěla vzdát, protože mi po těch hormonech bylo špatně a on byl ten, který vždycky přicupital, že dneska vyrábíme... 😉 . Ale teď si myslím už tak akční nebude...no uvidíme 😉 .
Za 14 dnů jde na operaci kolenem, tak mám tak 2 měsíce smůlu 😝 .

farmarska
8. dub 2010

aron zrovna jsem nad tím před chvíli přemejšlela ..co bude těžší, jestli se vykurýrovat nebo ho uhnat 😀 😀 Já bych ted chtěla tak každej den, aby byla ta pravděpodobnost početí co možná největší.., ale na to jsou mi i moje síly a intriky krátké 😀 😀 ale ob den to snad zvládnu 😉 nadopuju se paralenem a ještě dnes večer jdu na něj 😎 😀

sarlotta
8. dub 2010

hele natalii koleno nepotřebuješ🙂)))))) to se zmákne 😀 😎

aronek
8. dub 2010

sarlot nespinká, má škytavku, tak ho nosím na ruce a jednou rukou píšu

natalie77
8. dub 2010

Farmi, jsi ďábel 😀 .

farmarska
8. dub 2010

Mirax pozdravuj Tomíka, už tam má odemne jeden hlásek 😉 🙂 To s migrénou mije líto 😢

Jinak holky děkuju všem za tipy, už jsem si to napsala na papírek a hned odpoledne až mi přijede manža z práce, tak ho pošlu do lékárny, pro čaje a léky a do zeleniny pro zázvor 😉 tý jo to budu ale vožralá! nesem zvklá chlastat a ted zkusím nejdřív toho svařáka s rumem a posichruju to i tím mlíkem s rumem 😀 😎 😀

natalie77
8. dub 2010

Sarlott, vždyť ty doma máš chlapa, tak si to dovedeš představit...ten můj i při rýmě ulehá a tváří se, že je na smrt nemocný....
Je takový bolestínek...málo vydrží 😉 . 😝

farmarska
8. dub 2010

natál poslechni zkušenou šarlotku, je to tak kolenem se děti nedělají. to zvládnete 😉 😀 😀 😀

madormi
8. dub 2010

teda farmi ty si fakt ďábel 😀 😀 😀

natalie77
8. dub 2010

JO a ta moje doktorka má do konce dubna dovolenou, jsem se těšila, že mám po mrše naklusat, že mi třeba řekne nějakou optimistickou informaci... 😝

natalie77
8. dub 2010

😀 😀 , 😀 😀 Farmi, Sarlott...vy jste děti nedělali kolenem, fakt ne, jo???? 😕 😕 😕 😕

farmarska
8. dub 2010

hele a s tím vadnutím ..o tom mi ani nemluv 😝 ten můj když mi u toho usínal, když mi tvrdil, že je unavenej (no asi fakt byl 😅 ) tak taky "vadnul" 😠 šak jsem právě přemejšlela nad nějakou tou viagrou, že bych mu v něčem podstrčila 😅 to by pak byla jízda 😀 😀 bych si ho pěkně dopovala celý ovuobdobí 😅 😀 😀 no jenže jsem zjistila, že ti šmejdi jí prodávají jen na předpis a že nemám jako šanci 😠 😝 😝

farmarska
8. dub 2010

natál no ona je to už nějakej ten pátek...ale fakt myslím, že né 😨 😕
😀 😀 😀 😀

natalie77
8. dub 2010

Farmi, nerada to přiznávám, ale já manžovi koupila lék na vadnutí a fakt funguje... 😵

farmarska
8. dub 2010

natál a jakej??? 😕 😕 😕 poraď! 😉 páč jestli to tendle měsíc nevyjde, tak příští jdu do něj! nakoupím pět balení a začnu si ho dopovat hezky od 12DC do takovýho 22 a hezky každej den a máme to doma! 😀 😵 😵 😵

farmarska
8. dub 2010

Natál no jo na smrt nemocnej je každej chlap, ale ty mu musíš vysvětlit , že s tamtím nic nemá 😉 a že budeš opatrně 😉 jemňounce jako víla 😉 😀 😀

natalie77
8. dub 2010

Farmi, já a víla? 😀 😀 😀 😀 😀 jsem si poprskala smíchy obrazovku 😀 😀 Já si právě řikám hromburác.... 😉 . Ne že bych váhově byla větší, ale nejsem ten něžný a citlivý typ.... 😀 😀

paajaa
8. dub 2010

Farmi: spermio nás čeká v pondělí, tak mi drž palce, aby byly spermouši v pořádku. 😉 Jinak já už taky vidím, že to nejde nechat náhodě a manel se musí hezky ulovit. A musím říct, že mě to dost baví, i když už někdy docházejí síly. 😀 😀

natalie77
8. dub 2010

Já ho pošlu na koně, ať si to tady přečte a pak mu řeknu, tak jak to chceš po dobrém nebo po zlém.... 😀 😀 😀 .

madormi
8. dub 2010

holky není potřeba v období snažení a v období od ovulky do očekávané mrchy omezit cvíčo že ne? Já jen abych něco nezkazila, chodím na zumbu ( neposiluje se tam břicho nic) tak to by snad nemělo vadit v případě, že bych byla těhotná nebo co myslíte?

paajaa
8. dub 2010

Madormi. já si myslím, že normální cvičení by opravdu nemělo vadit. Ale nějaký šílený náročný trénink už asi jo.
A co je zumba???

madormi
8. dub 2010

jukni na youtube zadej si zumba uvidíš, je to fakt pecka, strašná sranda, odreguje se člověk a příšerně se spotím a plíce hledám po celém sále 🙂

sarlotta
8. dub 2010

madormi něco mezi tancem a aerobikem, že🙂)) sem slyšela🙂

madormi
8. dub 2010

sarlotta: jj kroky ze salsy, čači atd ale jede se hodinu v tempu fakt síla 🙂 ale je to parádní 🙂 přijdu si sice jak prkno,ale co no každému nebylo dáno :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru