• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Dobrý ránko tercinka se nám vykulila z pelíšku:slight_smile:)) co my jako ale co Vy s Lukáškem:slight_smile:)))
9. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
Farmí samozřejmě, že po tom co se nám tady všem stalo nejsme v klidu v dalším těhu, to ani nejde, a kdo to neprožil nás nikdy nemůže pochopit, proto si tady my holky tak rozumíme :wink:
Ale myslela jsem nehádat se třeba s manželem, nebo nenervit se v práci atd.... víš tenhle klid jsem myslela :wink:

Markee já před rokem když poprvé jsem vylezla po revizi ven na ulici, musela jsem nosit sluneční brýle i když pršelo, protože každý kočárek a každou těhuli jsem fakt dost špatně nesla, a hned se mi řinuly slzy, takže vím jak ti je, OPRAVDU jsem neveřila, že se námk to ještě povede, bylo mi čerstvých 39, takže i to k tomu nepřidalo. A PODÍVEJ ZA ROK JE VŠE JINAK :grinning: :grinning: :grinning: .
ZKUS TOMU VĚŘIT, ŽE TO VYJDE. ..... :wink:
9. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
Jak já myslela, jak včera budeme se mazlínkovat a místo toho mi zkazil tak náladu, že bych ho nepotřebovala vidět nejmíň týden.
Přejde mě to, ale občas si řeknu,jestli by to takhle nebylo lepší.
9. dub 2010 v 11:03  • Odpověz
Ajííí díky, taky se dočkáš kočko uvidíš, jsi mlaďounká.... :wink:
9. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
holky jdu si uvařit čajík a pak musím rozeslat ještě životopisy na zbytek mejch dnešních nových ulovků :grinning: Já zatím jen volala na tento, bo to se mi zdálo nejlepčí :slight_smile: a ostatní obepíšu, at neutratím za telefeon majlant :grinning:
9. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
Farmi jdi to rozeslat šikulko :wink:
9. dub 2010 v 11:05  • Odpověz
Markee nebylo, člověk nemůže být sám... hele udělej si nějakou radost a nepřemýšlej co by kdbyby... nemá to cenu.... opočinek a klid a na podzim nové snaženíčko.
9. dub 2010 v 11:09  • Odpověz
Tak jsem dočítala, Marti, Lucinka je fakt šmudlinka krásná, a vypadá moc spokojeně :wink:Už se těším na fotku s náušničkama, jak jí to sluší :wink:

Markee nebuď smutná...víš ty bs podle mě potřebovala asi nějakou změnu...cokoliv...nemáš nějakou fajn kámošku, s kterou bys někam vyrazila, ať přijdeš na jiný myšlenky? A tu práci...zkusila jsi hledat i v jiných oborech? Vždyť by to nebyla práce až do důchodu, nevím, napadá mě nějaký cukrářství, ráda pečeš, tak něco takovýho, třeba by těto i bavilo... Pak byste měli i doma lepší pohodu, vím, jak to bylo u nás, taky už pak na mě koukal skrz prsty že nedělám, jenom se lituju a brečím. Jako je dobrý si pořvat, ale zas ne se v tom utápět...u tebe je to ještě hodně čerstvý, ale časem to taky otupí, ta bolest. Ať je to hlavně co nejdřív :wink:

Holky noc v pohodě, sice břicho tvrdne,ale nebolí to, špiním pořád, ale jen slabě hnědě, a sem tam asi zbytky zátky, hlen s troškou krve. Takže to stejně nějak nevidím...
9. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
terci já jsem taky u maléhonod poslední kontroly špinila a rodila jsem na termín :wink:
9. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
Šarlotko jo? Tak ještě týden teda :grinning: Ale to vložkování mě jako fakt sere :grinning:
9. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
tercii jen si hlídej pohybya prasknutí vody..... to špinění nevadí :wink:
9. dub 2010 v 11:52  • Odpověz
To jo, když není tvrdo zrovna, tak se tam převaluje :slight_smile: a voda zatím nic. To asi poznám, i kdybych byla zrovna na wc, ne?
9. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz
terci jo to poznáš - jako by ses počurala:slight_smile:)) a za chvilku znova:slight_smile:
9. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
No pěkný, už se těším :grinning:
9. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz
Akorát máme jet zejtra k našim, a večer zpátky. Věci bych si teda pro sichr určitě vzala s sebou, alemám to risknout, dvě hodiny cesty tam, a dvě večer zpátky, co myslíte? Jenže to bych asi nesměla vystrčit paty z baráku co, kdybych čekala, co kdyby... A dneska večer asi půjdu se švagrovou do kina na Ženy v pokušení :grinning:
9. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz
terci to by se mi teda už nechtělo:slight_smile:)) 2 hodiny autem... ale to kino joooo :grinning: :grinning:
9. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz
Šarlot to je to, když mě se právě chce :grinning: k našim bych se teď jinak už nedostala...Uvidím, jak mi bude,chci dneska ještě uklidit a vytřít, teď jem vyprala povlečení a dala ho sušit ven, abych ho večer mohla pěkně voňavý znovu povlíct. Tak uvidím jak mi bude ještě ráno a podle toho se rozhodnu :wink:
9. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
Tercinko, teda, ty se máš, ty dnes půjdeš na Ženy v pokušení! :wink: Aby zrovna nebyl i Lukášek v pokušení vylézt ven! :grinning: A ještě předtím uklidíš a vytřeš, no já bych byla připravená!!! :grinning:
9. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz
Aji no stát se může všechno :grinning:
9. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz
Viď, terci :wink: ! Ale ty si připravená :wink: ! Já se těším na Lukáška...Jůůů, bude další krásné miminečko! :dizzy_face:
9. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz
No moc nejsem,tašku mám pokupě napůl,ještě přibalit věci jako sprcháč, pastu a kartáček,hřeben,nějakej krém na ksicht a tak...se bojím, že toho pak stejně půlku zapomenu :grinning:
Já už se taky těším, hlavně si pořád představuju, jak asi bude vypadat, po kom bude, jestli má vlásky, a tak :sweat_smile:
9. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
Aby to pak nebyl Lukáše v pokušení :grinning::grinning::grinning::grinning:

ahoooj
9. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
Tercinko, neboj, zbytek ti kdyžtak doručí manža, ne? :wink: Jooo, to musí být krásný, takhle přemýšlet...Já už chci taky přemýšlet...Já bych chtěla abychom měli první holčičku a měla černé vlásky a modré oči po manžovi! :dizzy_face: ...Ale je mi to jako jedno, jo? Ne, že teď teda budu čekat kdoví do kdy :grinning: ! Prostě zdravé děťátko a jedno jaký! Hotovo! :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj handm!!! :dizzy_face:
9. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj Aji, ahoj všechny.. :slight_smile:
Dneska mám trochu klídek v práci, ale jinak nějak vůbec nestíhám... :angry:
v sobotu se známým narodil Jonášek, včera známým Eliška :grinning: jdeme zapíjet... :grinning:
Co ty?! Ajucho.:slight_smile: já vím, říkala si do léta volný průběh, náladu máš super a jsi mladinká.. ale koukala jsem, zas 2DC :frowning2: :frowning2: :frowning2: mě už to tak štve za tebe,....
9. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz
Handm, no jo, mě to taky štve....Zrovna teď mi zase jedna holčina ze snažilek hodila brouka do hlavy...Jestli nemám na tu laparku jít dříve??? :sweat_smile: Když já hlavně nechci mít zase zkažené léto, jako loni :pensive: ! Proto chci s laparkou počkat až na podzim...Teď než mě objednají, kdyby nedejbože nebylo něco v pořádku...Bude léto a zase mi ho nějakej dobrák zkazí...Nene, to nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
Haňulko, ty jsi tak rozlítaná, že by sis snad na mě ani neudělala čas! :grinning: :wink: Ale já doufám, že jednou to naše setkání uskutečníme...Už jsi byla po hadříkách? :dizzy_face:
9. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz
Já si myslím, že prostě moje tělo je nějak zaneřáděný...Proto MA :pensive: , proto teď k nám mimi nechce :pensive: ....Takže holky, já se půjdu asi dát někam očistit, vykoupu se v tý vodě, co je u nás ten pramínek U Jánečka a bude! :sunglasses: A pak toho natočím cisternu a všechny vás s ní vobjedu a všechny se v tom vyrácháte! :grinning: :grinning: :grinning: No a je to! To bude džob :grinning: ....si nemyslete, že to bude zadarmo :grinning: ...se musím taky něčím živit, že jo.... :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz
tak zas načuhuju,pže se mi fakt nechce uklízet. Chtěla bych spát,pže v noci jsem od půlnoci do třech nemohla usnout. Prostě se mi vše přemýtalo v hlavě-má minulé těhotenství,pak budoucí,jestli ještě nějaká budou,zda do toho jít,jak dlouho brát prášky, pak Míšovu rodinu jsem řešila-no kraviny. A né a né usnout.
Dnes mi řekla "kamarádka",že další holčina čeká mimčo-v září. Budou mít druhé dítko a jejich dítka od sebe budou přesně 3 roky. No mi mohli mít přesně 4 roky,kdyby to už teď vyšlo.
Já potřebuju změnit myšlenky, si říkám,že v práci by se určo mimča neřešili,ale to bych musela do hodně mladého kolektivu nebo starého.
Venku je zima ani se mi tam nechce,jen jsem šla zatopit a už se těším na teplíčko.
9. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz
A já bláhová si myslela, že se U Jánečka jen napiju a bude to! :confounded: Houbeles! :astonished: Musím se v tom vymáchat! To bude to pravý ořechový!!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2010 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.