• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Natali se podívej jak píšu já,bez mezer, překlepy :grinning:
Jo odšpuntuje...kdyby to bylo tak snadný :grinning: Tak jedu klidně hned!! Ale říkám si, že třeba aj den před termínem,toho 14. je takovej pěknej datum :grinning:
12. dub 2010 ve 22:43  • Odpověz
Aronku tak pak dej vědět zejtra, jestli jste se na tom spaní shodli jo? :grinning: Dobrou noc :slight_smile:

Natali taky dobrou, jojo, tu fušku z porodu je složitý pak dospat :grinning:

No a neříkejte mi, že tu zůstanu sama?

A vůbec, proč už sem nechodí sirellka? Ta mě samotnou nikdy nenechala!!! :wink:
A Farmi slíbila,že dorazí, až uspí manžu, a nejspíš to vypadá, že se uspala s ním... a co pak já tady... :frowning2:
12. dub 2010 ve 22:46  • Odpověz
Ale počkejte, Lukášek se za chvíli narodí, a nebudu mít na vás čas, no, a to budete volat Tercinku, a bude se vám stejskat, co? :grinning:
12. dub 2010 ve 22:47  • Odpověz
tercí houbeles, u nás to žije :wink: ještě nespíme ani jeden :sunglasses: :grinning: ale já už teda volám , bo už se mi stejská!!! :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 22:56  • Odpověz
Huráááááááááááááá ségra nezklamala :wink:
12. dub 2010 ve 22:57  • Odpověz
no moc se neraduj, ještě nevíš kdy to zalomím!' :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 23:05  • Odpověz
No jo, nechval dne před večerem, co? :grinning:
12. dub 2010 ve 23:06  • Odpověz
Holky, jsem se probírala starýma fotkama v PC, a chcete vidět pravou Tercii? :wink:
Akorát je to focený mobilem,takže kvalita strašná...
12. dub 2010 ve 23:09  • Odpověz
Jinak holčičky moje, už nevím na co vše reagovat, páč jste si teda dnes daly záležet a nakecaly toho požehnaně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže snad jen:
M.a.b. mrakomorečku moc mě to mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: já tomu prostě pořád ještě nemůžu uvěřit a pořád doufám, že třeba aspon jeden :cry: :sweat_smile: No ale kdyby přeci jen nic :pensive: tak se drž kočko, neklesej namysli, na příště to už má tělíško natrénované, tak to půjde samo :wink: :slight_smile:
Cajor, zrovna dens jsem na tebe myslela! Hele s tou prací to je blbý, ale prostě zdraví máš jen jedno a to je nejdůležitější, takže se moc netrap, stejně s tím nic nenadělá :sweat_smile: Já budu držet palce aby šla cysta doháje a uvolnila místečko miminku! :dizzy_face:
Elí a ty žádný kafíčko! :angry: ležet ležet a ležetl at nemusíš do špitálu!!! :wink: budu držet palce at se čípan brzo umoudří a i ta krev je ok.!!! :slight_smile: :slight_smile:
12. dub 2010 ve 23:11  • Odpověz
Jo pájínce gratuluju k uspěšnému spermiogramu, i když jak to popisovala, tak je uplnej zázrak, že to dopadlo v takovým prostředí atd.. Jste s manžou oba šikulkové :wink:
12. dub 2010 ve 23:12  • Odpověz
A na víc si ted holky nevzpomenu , i kdyby jste mě zabily :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. dub 2010 ve 23:14  • Odpověz
Farmi my tě nezabijem...no...možná jen tak trošku zbijem, ale nic, co bys nepřežila :grinning:
12. dub 2010 ve 23:18  • Odpověz
Jé terci kobylka krásná :dizzy_face: :dizzy_face: Jen čumím že jako nemusej bejt mezi sebou ti koníci něčím přepažený.. že se nepokopou atpod... :confused:
12. dub 2010 ve 23:19  • Odpověz
jéé tak to jóó to jsem ráda, to se mi ulevilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 23:20  • Odpověz
a kdy vás dobromilky mám očekávat ? :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 23:20  • Odpověz
Farmi to ona už je na důchodě, u rajťáka co na ní taky jezdil, on má doma koně do lesa, tak jsou spolu v maštali, na vesnici, jsou tam jen tři a vycházejí spolu v pohodě tak přepážky nejsou třeba :wink:
12. dub 2010 ve 23:24  • Odpověz
Farmi my se s holkama domluvíme, neboj :slight_smile:
12. dub 2010 ve 23:26  • Odpověz
no jen aby jste pak včas daly vědět i mě! :grinning: to víš abych se na to jako stihla připravit, na tu vaší návštěvu! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 23:27  • Odpověz
No to právě hlásit nebudem, bo by ses nám určitě někde zašila abysme tě nenašly :grinning: Ti to budem troubit dopředu, to jóóóóóóóó :grinning:
12. dub 2010 ve 23:37  • Odpověz
no tak ségra snad si důvěřujeme! :wink: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
bych na vás naopak čekala s otevřenou náručí :grinning: :grinning: :grinning: s kafíčkem a dortem na stole :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Jen musíte předem nahlásit počet, kolik vás bude, aby bylo dost kávy pro všechny před tím výpraskem :wink:
12. dub 2010 ve 23:41  • Odpověz
Jo ted nevím jestli jsem se ti už někdy stihla zmínit, mé druhé jméno je Maryša :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 23:41  • Odpověz
no já se z tý holky picnu, nejdřív prudí, že si chce povídat a pak je v tahu! :confused: :confused: :confused:
se asi někde šŤourá! :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
12. dub 2010 ve 23:45  • Odpověz
no a nebo že by zrovna odšpuntovávala? :fearful:
12. dub 2010 ve 23:48  • Odpověz
no jo! Tercínka rodí!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dub 2010 ve 23:51  • Odpověz
apríííííl!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 23:51  • Odpověz
no jo uznávám trošku opožděnej :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale to je fuk hlavně , že si vystačím sama! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. dub 2010 ve 23:52  • Odpověz
Farmouši ty jsi tydýt :grinning:

Jsem musela odepsat manžovi, měl starost, jestli nerodíme, protože je prej 50km daleko, tak jako abych to věděla :grinning:
12. dub 2010 ve 23:55  • Odpověz
a mohla se přizpůsobit jeho pracovnímu vytížení.. :grinning: :grinning: tak to má být :grinning:
takže hezky dohledej špunta, kterýho jsme ti dnes už dovolily vyndat a zase se na noc zavíčkuj :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 23:57  • Odpověz
No, vypadá to, že s takovou asi neporodím :grinning:
Asi to nechám na tom našem chlapákovi, a je to, abyste se tetky nehádaly...zašpuntovat, odšpuntovat...dyť já už jsem z toho celá tumpachová :confused:

A jdu skočit šipku do kanafasu, pa zejtra :slight_smile: Ještě teda vypiju sklenici se sodou,páč puding se hlásí a žáha pálí...fuj, že jsem to jedla :grinning:
13. dub 2010 v 00:29  • Odpověz
Jééé terci má novou fotešku!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak hozké ráno holky! :slight_smile:
13. dub 2010 v 06:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.