• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Handm:slight_smile:)) no to máš fuk, hlavně šetři prašulky:slight_smile:)) děti lezou sakra do peněz :grinning: :grinning:

Wlladi nádherná... já budu mít pujšenou od kamošku tu samou- šedo-růžovou:slight_smile:)))
15. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
Handm neblázni, já taky nemám nic. Jen jsem objednala tuhle deku, jelikož je za pěknou cenu. Včera jsem se byla s Matesem mrknout u nás v hračkářství a mají tam slevy 40%, tak jsme vybrali nějakou hračku. Toť vše. Až bude lepší počasí, vyberu se do města a začnu pomalu něco pokupovat. :wink:
15. dub 2010 v 10:39  • Odpověz
Holky, jdu dát vařit květák. Pak musím pro Matese do školy a až přijdu tak ho obalím (tedy ten květák :grinning: ). Tak se zatím mějte pěkně a seďte jen u otevřeného okna. Kdybych ven nemusela, tak nevylezu. Fuj, tady je ale počas!!
15. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
Farminko, díky za info o Tercince. No ta si zase užívá, bobek :angry: Mrzí mě ty komplikace. Hlavně, at už má prcka u sebe. Moc na vás myslím, Tercinko :dizzy_face:
Natali, tak to je mazec s tou imunitou malého!
Handm, já neměla nic pro mimčo do 22 tt. Pak jsme dostali kopu hadříků a já se taky pak rozjela s nákupy:slight_smile: Ale vlastně jsem nakoupila jen ty větší nutné věci, zbytek budu dokupovat jak bude potřeba. Chceme stavět, takže nechci vyhazovat prašulky jen tak :wink:
15. dub 2010 v 10:42  • Odpověz
šarlotko, právě, že u nás všechno teď spolyká domeček, takže jsem zvědavá, jak ten náš bobista jednou na tom bude :grinning::grinning::grinning::grinning: a právě furt řešíme jen domeček a bobistu tak nějak zatím neřešíme...:slight_smile: když je ještě v pelíšku!!:slight_smile: a doufám, že tam ještě dlouho vydrží!!!:slight_smile:
Wladi, bezva :slight_smile:
vždyť holky já ani nevím, co kupovat :grinning: to bude ještě show :grinning:
15. dub 2010 v 10:42  • Odpověz
Tak ted mi volali z Billy, nechávala jsem jim tam asi před dvěma měsíci vyplněnej dotazník, jestli mám ještě zájem o místo té prodavačky, tak jsme se dohodly na zítřku, že se tam na to pujdu kouknout a pozeptat se co a jak..Tak jsem zvědava, třeba nakonec do tý pakárny co jsem ted přeci jen nebudu muset po nemoci už nastoupit :wink:
15. dub 2010 v 10:53  • Odpověz
Jinak ségra psala, že má celkem 6 stehů, že jako před tím to šlo, ten nastřih , že to jenom štíplo a i šití šlo, ale ted že to bolí pekelně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale raduje se, páč už po obědě půjde za malým a pak už budou spolu :dizzy_face:
Jo a moc se tlemila oslovení manži "terculákem" :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 10:56  • Odpověz
Farmi: díky za info o Terci. Budu ti držet palce, aby ti ta práce vyšla, když tamta stála za pendrek :wink: :wink:
15. dub 2010 v 10:57  • Odpověz
Farmi super!! KOukám, že u vás se práce najde, když člověk pracovat chce !!§:slight_smile: Super a držím palce, ať to klapne a nemusíš mezi saláty!
A taky dík za info od Tercika!!:slight_smile: ted uz ji bude jen lííp!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
15. dub 2010 v 11:09  • Odpověz
pájuš díky!! :slight_smile: :slight_smile: A co vy, kdy budete mít ty výsledky? :confused:
15. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
hadm no ona není nebyla, pár měsíců, ale ted se to tak nějak promíchalo a nahromadilo všechno a něco uvolnilo.. :fearful: no je to nárazový asi, ale hlavně jde o štěstí a o to všude se jim vnutit alspon s životopisem a pak čekat a čekat.. :wink: :slight_smile:
15. dub 2010 v 11:12  • Odpověz
Farmi, to je jasny, že je to o štěstí.. ale to přeje připraveným a ochotným :grinning: hlavně, žes to vyčekala, pár prodaných věcí a těhulíš :grinning:
15. dub 2010 v 11:13  • Odpověz
Info o tercíkoj asi brzy skončej, bo jí prej dochází baterka na telefonu a nabíječku u sebe nemá a ještě nesmí sama z postele..
No zaplať pánbůch za to, konečně alspon něco udělám, bo jináč bych s tou holkou snad prokafrala celej den a mezitím v pauzách ještě s váma :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
hadm kéž by!!!! :grinning: :grinning: :grinning: doufám že tě ten tam nahoře vyslyšel :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 11:15  • Odpověz
Farmi :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: to nevííím, jestli mě vyslyšel
já jsem- jak říká manžel "helvít a neznaboh" a tudíž mě můžou slyšet tak max v pekle :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
ale můžeme mu to dát příkazem :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
15. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
Farmi, super s tou prací! Jsi holka šikovná, že se tak snažíš :dizzy_face: a Tercinka už bude za chvilku s prckem, taky krásná zprávička :dizzy_face:
Jinak u nás už třetí den leje!!!!!! A to jsme chtěli jet dnes po manžově práci do Brna pro kočárek. včera volali, že už ho mají. Ale v takovém počasí zbytečně nepojedeme, takže až o víkendu. A já se tak těšila :angry:
15. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
hadm to nevadí, upíšu se klíďo i ďáblovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pro mimi vše :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 11:21  • Odpověz
Tak už jm vezou oběd a po obědě jí stěhujou k malýmu! :dizzy_face: už je celá šťastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
teda holky ale musím se pochválit, doma sice bordel jak v tanku, ale takhle poinformovanej o něčím porodu a pobytu v nemocnici, to tu snad ještě nebylo! :grinning: :grinning: :grinning: Mám to informátorství snad v krvi :sunglasses: Hele i kdyby si Terci snad jen uprdla, tak vy to budete vědět :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 11:31  • Odpověz
flair nebuď smutná..třeba ještě vyleze sluníčko :wink: :slight_smile:
15. dub 2010 v 11:32  • Odpověz
Tak jsem ukuchtila brambor gulášek a přišla deka- tak sem se pomazlila :sunglasses: :grinning: :grinning: a uf sem tu.
15. dub 2010 v 11:42  • Odpověz
farmi to je super .... tam to bude fajn:slight_smile:
15. dub 2010 v 11:42  • Odpověz
díky sarlotko :slight_smile:

tý jo zajímalo by mě co markee, jak se jí líbilo v práci :confused:
15. dub 2010 v 11:49  • Odpověz
no asi to byl záhul a teď dospává:slight_smile:)
15. dub 2010 v 11:54  • Odpověz
Farmi :slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile: těším se na zprávu o "prdech" naší tercinky!:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:

Jdu někoho přemluvit na oběd.. bobista má hlad :slight_smile:
tak zatím pááá
15. dub 2010 v 11:57  • Odpověz
Prdy se zatím nekonají :grinning: alspon o nich nic nevím :fearful: :zipper_mouth: ále.... :grinning: :grinning:
tercík je po obědě, čeká až si pro ní přijdou a pojede za malým. K obědu měla zel. polívku a mletej kuřecí řízek s bramborovou kaší. K tomu pitíčko s Rumcajzem na obrázku :wink: Za chvíli jí budou vyndávat tu cévku, tak prej bojí moc bojí :sweat_smile: :sweat_smile: :confounded:
15. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz
farmi super zpravodajství:slight_smile:))) a čoveče dobrá kuchyně:slight_smile:
15. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz
Farmi, ty jsi dobrá informátorka! :wink:
Tercinko, neboj se vyndání cévky! :wink:
15. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz
Já jsem měla k obědu těstoviny s takovým hovězím masem a v omáčce byly ještě fazole a hrášek! Taky vás budu informovat potom o svých prdech, chcete? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A já bych taky chtěla pitíčko s Rumcajzem! :grinning:
15. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
farmii, ty si změň přezdívku na 007 :slight_smile: teeeda já ji ale stejně závidím :grinning:
15. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.