Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
19. dub 2010

Tak manža už je doma, ale dal vanu, tak jsem si na vás zase vyšetřila chviličku 😉 tomu se teda říká tvrdá zavislost! 😀 😀
hadm díííky za spešl várku těhubacilákůů jenom pro mne 😵 😵 A tfuj tfuj, přeju at se rychle zaléčíš 😵
sir chudinko, takovýhle trable máš 😢 alergie je sviňárna 😝 a nějakej spejík na tu alergii do nosu, nemáš? 😕 Jo mačkám palce na ty triply!!!! 😵
flair tak na vás taky jako působil popílek jo ?😠 No to je zajímavé všude to funguje, i u tehulí, kde o sexu nemusí bejt ani řeč, jen u nás se to mýmu manžílkoj nějak vyhejbá 😠 😀

farmarska
19. dub 2010

ten má teda silnou obranischopnost 😀 😀 😀

farmarska
19. dub 2010

hadm u tebe v 21tt bych to upřimě ani nečekala, že ještě testuješ 😀 😀 😀
katuš supr, že se bude něco dít, snad bude vše jak má, jen tělo se lekne a za chvilku zplodí druhého malého fešáka 😉 😎

hergot tady to jsou samé orgie ☹ ☹ a katuš dokonce přemejšlí jak to ten její vydrží ..nedělat to ☹ ..vám fakt asi začnu hodně závidět! 😢 Jako koukejte vyklopit, co jim sypete do jídla nebo do pití 😠

markee
19. dub 2010

ahojky,tak já našla v Karlovarském deníku Lukáška a koukám,že odkaz už tu taky máte 🙂 Šikulky 🙂
Jinak dnes práce utekla jak voda, zítra jdu zas na ranní a jedu vlastním autem,takže už budu od 6 v práci.Jinak jezdíme,kvůli dětem do práce na 7:15(školka je od 7 hodin). Po šestý hodině jedu na spinning,tak snad ho zas zvládnu. Malá zítra bude s Míšou doma,stejně prý měla průjem,takže jí dáme dietičku. Mrňousek malej.
Byli jsme přezout gumy u auta-konečně. A dojeli jsme objednat nábytek. Jen mě naštvali,že minulý týden nám dali cenník a dnes říkají-my od dneška přeceňovali a tak ten nábytek byl o 600 dražší než měl být. No není to tak velká částka,ale jde o princip. Dodání je 3 až 4 týdny a přivezeme si to samy,pže od nich by to stálo 700Kč navíc. No fakt,to ať si nechaj.
JInak MS pořád nikde. Celý den mám vložku,už jsem z toho nasraná,ale fakt. Nemám žádný bolesti a žádný příznaky na MS,tak uvidíme co z toho bude.

m.aa.b
19. dub 2010

Ahojky ve spolek, chvilku jsem tu nebyla, nějak nebyla nálada ale hlavn+ě bylo moc moc krásně a tak jsem zahradničila 😉

TERCINKO !!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 obrovská gratulace !!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 A Lukáškovi přeji hlavně zdravíčko, štěstíčko, milující rodiče a zkrátka spokojený a dlouhý život 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jinak pokud jste měli nějaké kontrolky tak předpokládám, že vše ok a také gratulka 😉 😉 😉

Já tak trochu momentálně depkuju, takže nejsem moc dobrý společník 😔 😔 . !Jinak mrchu už mám za sebou tak snad aspon po nějakých 6 ti týdnech bude nějaký ten sexík 😅 😅 😅

Všechny vás moc moc moc zdravím a přeji krásné prosluněné dny 😉 🙂

handm
19. dub 2010

Farmiii 😀😀😀😀😀😀😀 Jasně že netestuju (ale mohla bych to zkusit schválně, co tam bude...), ale ani právě před těmahle 21TT jsem už netestovala, tedy nechtěla, jen silvestr mě donutil...... jak jsem byla na všechny testy nasr....😝
i DR mi už říkala, ať se na ně vyprdnu a přijdu si rovnou na krev, kdyby se mi to "nějak nezdálo" 😀
To jen tak na dovysvětlenou 😀

markee
19. dub 2010

Maab,ahojky. Ráda tě vidím. Je mi líto,že se to nepovedlo, opravdu moc a moc líto.

martinkal
19. dub 2010

Ahoj holky 🙂
rychle nakukuji, nedočítám, nestíhám 😀
Lucinka mi dává docela zabrat, je moc hodňoučká, ale už toho moc nenaspinká, jedině venku v kočárku, ale to zase sebou nemám notebook 🙂

Začíná si broukat, zvedá hlavičku, ale tu zvedá už 14 dní. Dr. říká, že je tak o měsíc napřed a že je moc šikovná 🙂 . Je to zlatíčko, pořád se směje, a chvílema už i trošku hlasitě 😀

HOLKY STÝSKÁ SE MI PO VÁS, ALE TEN DEN TAK RYCHLE UBĚHNE, KAŽDÉ RÁNO SI ŘÍKÁM, ŽE VÁM NAPÍŠU, A NAJEDNOU JE VEČER 😒 .........

NEJRADĚJI BYCH DALA LUCINKU KAŽDÝ DEN TAK NA HODINKU ZPÁTKY DO BŘÍŠKA, NAPSALA VÁM, UDĚLALA SI NĚJAKOU PRÁCI, A PAK BYCH SI JÍ ZASE VYNDALA 😀 😀 😀

Zítra jí je 5 týdnů a mě přijde, že jí mám tak 14 dní, jak to strašně letí 🙂

Aronku mě dali propouštěcí zprávu při odchodu z porodnice. Co Honzíček a kojení? My už jsme konečně v pohodě. Zítra jdeme do poradny, tak snad už konečně pořádně přibereme. Ještě nejsme na porodní hmotnosti. Minulé úterý jsme měli 4100g, takže ještě chybí 14 dkg 😉

madormi
19. dub 2010

dobré ráno holky 🙂 já přišla z práce a zalehla jak stará bába a spala do teď faktlemra, ale jsem dnes nějaká vyřízená. Ale večer půjdu cvičit ať se trochu unavím a uvolním hormon štěstí 😀

if.v
19. dub 2010

Farmi, IP
jinak holky - ahoooj 🙂

if.v
19. dub 2010

no výborně, nejdřív mi Farminka vynadá, že sem nechodím a pak, když tu jsem, tak tu nikdo (teda skoro nikdo) není...Ulice?

kopa
autor
19. dub 2010

Ahoj holky 🙂
Tak podlahy máme zařízené 🙂 byli jsme je odpoledne omrknout a vybrali trošku jiné 😀 😀
Jinak dneska tu byl jeden malíř a zítra budou dva a ty to domalují.

Jsem se dneska tak vztekla 🤐 🤐 🤐 na sousedy 😠 Pak jsem to musela jít rozdýchat ven.¨
Jinak dneska mi přišla nemocenská a teda žádná sláva 😒 přišla jsem o dost peněz 🤐

sarlotta
19. dub 2010

cajori super- mám radost🙂))

katyna taky parádní zprávičky

no holky pohněte s tou tabulkou 😀

sarlotta
19. dub 2010

if.v ahojík🙂)) jak se máš 😎

sarlotta
19. dub 2010

Kopísku aj mě došly penízky, slávu jsem nečekal, takže jsem spokojená 😀

kopa
autor
19. dub 2010

Sarlott já přišla asi o 4000kč 😠 ale nestěžuji si,jsem ráda že jsem doma.

sarlotta
19. dub 2010

Kopi taky to tak mám 😒 co naděláš, holt přesčasy mi doma nikdo nezaplatí 😠 😀

kopa
autor
19. dub 2010

Sirellko díky za gratulku 🙂 držím palečky at triply dopadnou dobře 😉 😉
Já se na ně chystám příští týden .

if.v
19. dub 2010

ahoj sarlott, celkem to jde. Dnes jsem nechala malou doma, protože se vrátila z víkendové akce trochu nachlazená..jinak nového nic
Kopi, co ti sousedi udělali?

kopa
autor
19. dub 2010

Ale Ivčo,už je to dávno kdy tu na nás soused zvonil,že jsou na chodbu cítit moje fretky 😠 Jako větráme každej den ve všech pokojích a já je prostě necítím.Včera večer přítelák slyšel,že rencá na chodbě,že je smrad.Já si šla čichnout a nic 😠 😠 Dneska tu zvonil,že s tím máme něco dělat,že jim to prý smrdí až do bytu 🤐 🤐 nebo že to bude řešit jinak.Přítelák vše odkýval,že prý musíme udržovat dobré vztahy.tak jsem se tak vztekla,že jsem tam chtěla jít zazvonit a říct jim,že já tady taky dýchám jejich cigaretový kouř denně 😠 😠 a to že tu před 14dni někdo v bytě kouřil trávu a taky jsem to dejchala 😠 a nebo tu bydlela tlupa ukrájinců na černo a smrad to byl neuvěřitelnej a ještě z nich tady byli štěnice a to soused držel hubu!!!

kopa
autor
19. dub 2010

no prostě jsem měla jít otevřít ty dveře já.Já mám ted nos dost citlivej,takže bych to cítila.Navíc jsme včera všechny fretky koupali.

kopa
autor
19. dub 2010

a ted se mi zdálo,že tady něco remcá jeho manželka 🤐 🤐 asi na ní brzo vlítnu 😠

if.v
19. dub 2010

Tý jo, Kopi, to máte v baráku veselo...známá má podobně "milé" sousedy - bydlí v baráku už 30 let a vedle koupili nějací mladí jeden starší dům. Celý ho zrenovovali a mladice teď vodí své kamarádky na zahradu, aby se pochlubila, ale jak se nechává slyšet, tak jí "strašně" vadí ta čúza odvedle (rozuměj tím moji kamarádku). Prý dělá hluk, šmíruje a celkově je to vopruz 😒 . To fakt nevíš, co na to říct...
Jo a s tou novinkou jsem kecala, máme doma nové zvíře - ke kočce přibyl králíček 🙂

kopa
autor
19. dub 2010

Jé Ivčo králíčka 😵 😵
Hele tak jako já nevím,mě příjde že tu chodba smrdí tak normálně,ale né od fretek.Pracovala jsem 2,5 roku u zvířat,tak vím jak zvířata smrdí.No jestli ještě budou rencat,tak je někam pošlu.

if.v
19. dub 2010

to víš, že jo. Vždyť je někam pošli...máš mít klid a ne se s nimi vztekat. Jinak na obrázku posílám naši zvířecí dvojku 🙂. Kočce je 11 let, králíkovi 7 týdnů....mám doma veselo

kopa
autor
19. dub 2010

Jé Ivčo ty jsou krásný 😀 😀 Kočka pohodářka a králík je rád,že se má ke komu přitulit 😵 😵

if.v
19. dub 2010

no kočka moc pohodářka není. Tím, že tu byla tak dlouho jako jediný mazlík (nepočítám malou), tak dost trpí a je občas zmatená..no a králíkovi je jedno, ke komu se tulí a jestli se to kočce líbí nebo ne. Ale už spolu i spali stulení na gauči - králík schovaný kočce pod ocasem..a dokonce jednou hledal na břiše cecíky, to byla fakt sranda 😀

if.v
19. dub 2010

Farmi, nebudu tu věčně 😀

kopa
autor
19. dub 2010

Ivčo,tak hlavně že se mají rádi 😀 😀 😀
Jdu se natáhnout k Simpsnům 🙂

if.v
19. dub 2010

utíkej, já mám slečnu Fine 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru