• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
farmi včéra nebo tak :wink:
11. črc 2009 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz
a hlásila vyloženě jako že to dostala jo??? :confused:
jsem z toho blázen :fearful:
11. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
holky kde jste???
11. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahojky Farminko, tak nakukuju.... jak se máš :wink:
11. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
farmi hlásila to do Ip jedné holce co dělá tabulku
11. črc 2009 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz
mury aha :confused: tak dělejte jako že jsem nic nenapsala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

sarlot jde to. musím mít pořád nějakou činnost, nebo zabavovat mozek, jinak jdou na mne smutky a přemejšlím nad kravinama :sweat_smile:
a co ty?
11. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Farmi dám ti receptík na dobrýho dortíka rychlého dám ti odkaz,můžeš použít maliny.Krém je z pudinku v receptu píší čokoládový já dělám vanilkový.
11. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
11. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
11. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
a tady zas nikdo :rolling_eyes:
11. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
a tady máš taky z malin,ale ten nemám vyzkoušený :sweat_smile: http://www.mamincinyrecepty.cz/moucniky-na-plechu-rezy/ovocny-kolac-od-pidly
11. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Farmíku a nebo udělej ovocné tvarohové knedlíky nepln je,ale udělej si z malin a cukříku směs,tu pak poliješ na ty knedlíčky :dizzy_face:
11. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
jsem tu furt sama :rolling_eyes:
11. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
baf uz jsem tu i ja ......... jak je ???

kopi taky nevim jak to delas s tim sexovanim, my jsme se vcera premohli, a dneska asi budeme muset taky jsem 14 DC

farmi jak je??? co varis???
11. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Hani to já mám zaručenej osvědčenej fígl,prostě přítelák může furt :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
hani tak já mizím dávají mi filmík :slight_smile:
Farmi, asi tak nějak.... jak je činnost je dobře:slight_smile:)) Ty máš zvířátka a zahradu, můžeš se hrabkat v hlíně.... taky bych brala domeček....
tak ja Kopi ... moc to neprehanej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: at ho chudaka nestrhas :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
tak jsem pocitala tabulku je to 18 : 13 pro tehulky :wink:

jak je sarlotko malej uz chrni vid???
11. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jojo, usnul u přátel, klasika:slight_smile:))))
11. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Tabulka je hezká... akorát jsme furt na konci :angry: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
ja vim, ale zachvilku tam budem taky neboj :dizzy_face:
to mas stesti ze je malej takovej natrenovanej, ten nas dneska usnul odpoledne to zase nepujde aspon do destiti :confounded:
11. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
No my nespíme odpolko od 2,5r... ale taky se sem tam podaří, že vytuhne kolem 5hod/ po náročném dni, v autě, na kole/.... ale je to zlatečko když se pak vzbudí třeba v 7, tak se jen napije, přecupitá z pokojíku k tátovi do ložnice a chrupají spolu až do rána... akorát já sama samička pak u tv :angry: :grinning:
11. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
tak to bych brala... :grinning: on taky uz nespi, ale jak usne tak je to konec radi az do vecera.... ja si dneska davam vinecko , vzdycky si rikam ze kdyby se nahodou zadarilo tak uz si pak nedam tak to dneska sedmicka bileho jisti.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Vidíš to je nápad:slight_smile:)) půjdu omrknout zásoby :sunglasses:
11. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
tak sup na to, kdy se zacneste snazit znovu?? uz brzy ne??
11. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
hanana nevím ... ještě čekám ... teď na 2MS do revize a pak asi ještě na jednu... zatím mám cykly do 30dnů, tak se to dá vydržet:slight_smile:))))) Potřebuju si trošku vydechnout... od listopadu minulého roku jsem pořád v jednom kole, buď těhotná-zvracející, nebo v depresi po revizi, nebo v práci ve stresu... teď mám volno až do konce srpna a snažím si užívat malého ... on to všechno vnímá, když mi není dobře a mě je to pak líto.
11. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
jasne chapu, dej si pauzicku , a az budes ok tak se na to muzete vrhnout .... oni to deti vyciti kdyz nejsme vporadku :unamused:
11. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
ahoj holčindy, hezké ráno :slight_smile:
tý jo mohla bych ještě, ale nějak nemůžu poslední dny spát a straším vždycky od půl 7 vzhůru :angry:
To nazačátku těhu sem mohla prospat celej den..no však to těhulinky znají :dizzy_face:
sarlot přesně jak píšeš, když je činnost je dobře :sweat_smile: Nemít velkej barák s obrovitánskou zahradou a bydlet zpátky třeba v paneláku, asi bych musele jít hned někam makat, bo bych se doma zbláznila:stuck_out_tongue_closed_eyes:

asi se dám i na to pečení, alspon potěším rodinu :slight_smile: já na pečení nikdy moc nebyla, umím teda udělat skvělej máslovej dort a pak na vánoce pár kousků, ale jinak je to se mnou bída :stuck_out_tongue_closed_eyes: To vaření mi jde o sto procent líp :slight_smile:
Kopi jak se povedla svíčková?? Ten můj se na tu mou taky vždycka táááák těší! :wink:

a co budete dnes holky dělat?
u nás je hnusně, prší, zima...asi zajedeme do toho multikina do Hradce, zřejmě na Dobu Ledovou 3 :dizzy_face:
12. črc 2009 v 07:25  • Odpověz
holky snad všechny ještě nechrndíte :confused:
koukejte se připravovat na roli budoucích matek, taky nebudete moct vyspávat :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.