Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
21. dub 2010

Taky jsme v těhu koupili takovýho hrajícího medvídka, večer ho natáhnu a malý usíná po pohádce a písničce sám jen s tím medvěděm...toho medvěda jsem i natahovala a dávala na břicho, když jsem si chtěla číst nebo jen tak odpočávat a pak jsem čučela, co vyváděl...kopal nožkama, jako divý....až mi manža řekl, že ho nemám mučit
😀 😀 a pustit mu pořádnou hudbu 😉 .

natalie77
21. dub 2010

Terci, jak bylo u pediatra?
Jinak jsem si vzpomněla, Marek měl reflux....takže já ho načinčala, nakojila a před vstupem do ordinace mě i sebe vždy pozvracel....pořád jsem sebou vláčela tašky s náhradním oblečením i pro sebe....ale člověk zvládne všechno 😉 ...teďnosím zase kvůli počůrávání náhreadní oblečení a včera jsem si vzala na ten oběd jan mini malou kabelku...no a pořád jsem hledala to svoje mega zavazadlo.... 😀 tak jsem byla aespoň vykoupit hračkářství, abych nesla velkou igelitku 🙂 . Je to nezvyk v lodičkách a malou taškou....a taky jsem měla pocit, že mi něco chybí, tak nějak mi chyběl ten můj zázrak.... 😵

natalie77
21. dub 2010

Za chvíli se malý vzbudí a pofičíme...
Tak všem přeji dobrou chuť a ať je u Vás vše ok 😉 ¨.

madormi
21. dub 2010

jéé tercí ahoj, teda malej je sladkej.... farmi já už mám doma jak zásobu testů, tak tampónů 😎

natalie77
21. dub 2010

Tak já mám zatím jen ty tampony, tento měsíc nic, tak snad příští měsíc se začnu v tabulce hýbat nahoru 😵 .

natalie77
21. dub 2010

tak tady nikdo není, jdu se obléknout a vyrazíme, Mára už spí 2 hodiny 😕 , to je miláček, byl asi hodně unavený... 😔 .
Tak večer ahooooooj 😵 .

madormi
21. dub 2010

teda holky já jsem jak puberťačka. Osypal se mi ksicht to je hrůza, fakt beďary jak 13tka 🤐

aronek
21. dub 2010

terci, malý je nádherný 😀 jak jsi dopadla u pediatričky?

nicollka
21. dub 2010

ahoj holky tak jsem doma a nic nevím :813::818: Mám počkat až dojde mrcha a 2dc dojít na krev HP. Takže teď jen čekat kdy to bude, říkala jsem jí že MS nemám že jen pár dní většinou špiním, tak prostě jak bude druhý den špinění tak mám dojit na tu krev a v létě že bysme stimulovali Clostilem. No takže o moc chytřejší zatím nejsem.

flair
21. dub 2010

Natali, já jsem právě taky malovací typ, ráno vstanu, umyju se, namaluju a pak teprve komunikuju🙂 Pořád přemýšlím, jestli se jako před porodem musím odmalovat???? 😕 😕 😕 To jsou pitomé starosti, holky, že. Snad se na mě nebudete zlobit 😉

aronek
21. dub 2010

flair, my to měli v pokynech, že máme být nenamalované 😖

onno
21. dub 2010

JÁ MÁM NEPRAVIDELNOU MS A DOKTOR ŘÍKAL ŽE SE TĚHOTENSTVÍ POČÍTÁ 14 OD MS. DLE ULTRAZVUKU \A HCG V KRVI KTERÉ BYLO 1058 A ULTRATVUK ZAČÁTEK 4TT.

onno
21. dub 2010

BŘICHO MĚ BOLÍ TROCHU ,ALE ZAČLA JSEM SILNĚ KRVÁCET A JDOU ZE MĚ TAKOVÉ CHUCHVALCE. ☹

farmarska
21. dub 2010

Ahoooj holkýý , ještě jsem nestihla dočítat, ale musím vám hned napsat, jakou jsem tu měla návštěvu pěknou, jsem toho ted plná 😀 Tak přijela kamarádka (teda ted už odjela) s malým 7měsíčním kučinou. Já ho ted dlooouho neviděla, páč jaksi jsem po tom porodopotratu nemohla, ale ted už jako jo a bylo to supr! ten malej mě tak dobil 🙂 Je to bobíš, šikovnej, colou dobu návštěvy byl u mě, vůůbec se mě nebál a nechtěl k mamině, nechal se chovat, krmit banánem a hrát si se mnou, culil se na mě jako sluníčko 😵 a táák krásně miminkovsky voněl 😵 Moc hezky strávenej čas to byl 🙂 musej jezdit častějc 😉
Já už se táááák těším na svoje, holky já nebudu fakt pak dělat nic jinýho, než že se budeme kocat, budu z něj asi pěkně vypupínkovaná, to bude malej rozmazlínek 😀

flair
21. dub 2010

Onno, tak silné krvácení a chuchvalce - to není dobrý ☹ mrzí mě to 😔

Aronku, fakt jste to měli v pokynech, že máte být nenamalované??!! To je buzerace 😝 😅 Já mám voděodolnou řasenku, tak pokud mě porod chytne přes den, tak se rozhodně odmalovávat nebudu. Já si připadám jak šmudla bez řasenky 😠

farmarska
21. dub 2010

ono zlatíčko jen jsem zahlédla co tu píšeš.. moc mě to mrzí, ale to vůbec nevypadá dobře 😔 ráda bych ti řekla nějakou pozitivnější zprávu, nějak tě uklidnila.., ale ty chuchvalce.. 😔 a silný krvácení..to není dobrý ☹ ☹ ☹
Já teda nejsem doktor.., ale určitě bych na nic nečekala a nějakýho rychle vyhledala!!

farmarska
21. dub 2010

flair ted to taky píšu 😅 😖 😢

farmarska
21. dub 2010

flair klíďo si řasenku nech, přeci když budeš rodit, tak se budou starat o jiný věci a nebudou ti kontrolovat řasy 😀 a čas na nějaký odličování už stejně asi nebude 😝 No co v nejhorším budeš vypadat jak strašák, až se ti rozmaže a budeš mít kruhy pod očima.., ale to je jen tvoje věc 😎 😝 😀

madormi
21. dub 2010

ono je mi to líto, ale takhle to u mě začlo a když jsme přijela do nemocnice tak už tam nic nebylo v děloze, odešlo to prý v chuchvalcích... ☹

farmarska
21. dub 2010

jako holky, já vás teda obdivuju, každej den se napatlat a večer to zas smejvat 😀 néé já to taky tak měla, když jsme ještě bydleli ve městě, tak jsem se taky malovala. Dřív bych dokonce ani odpadky nešla vynýst bez makeupu! Ale ted?! 😝 😝 😝
Já kosmetička, chodím se zarostlím obočím, neošetřenou pletí, peeling mám leda tak když drhnu hubou o prasečí štětiny a namaluju se, jen když vopravdu někam jdu na něco důležitýho, třeba pohovor a tak pod.. Páč jako jsem zjistila, že tady nasamotě to stejně nikdo neocení a kozám je uplně buřt, jestli jim dám seno s rtěnkou na hubě, nebo v teplácích a holinách 😎 ignorantky 😝 😀

madormi
21. dub 2010

farmí a proč už neděláš kosmetičku? to je lepší než prodávat ne? nebo u vás nejsou kšeftíky na to?

farmarska
21. dub 2010

Jinak hlásím, že jsem si byla v lékárně pro mamáče a koupila jsem si jich hned 5 balení po dvou 😀 a taky flašku červenýho 😀 😀

madormi
21. dub 2010

farmi já si koupila taky 🙂 včera dva test něco dr. max a dnes jeden for you s citlivostí 20 :D :D flašku koupím zítra v lékarně měli jen alpu 😀

farmarska
21. dub 2010

kosmetiku tu dělá sposta holek a většinou jako soukromě, mají nějakej svůj salónek.. takže žádnýho zaměstnance k sobě nepotřebujou. A já nemám na to ani fynančně ani chut abych si něco takového někde zřizovala a pak trnula jestli si to na sebe vydělá 😝 Navíc prací na venkově, mám tak zničené ruce, že jak bych se dotkla něčí držtičky, tak by měl nedobrovolnej peeling, at by ho chtěl,nebo ne 😀 😀 😀 🤐

farmarska
21. dub 2010

alpu fůůůj to by byl mazec! 😀 😀 😝 Tou si vyplachuju akorád když mě bolí v krku a to je teda síla! 😀 😀 😀 😝

farmarska
21. dub 2010

musím odskočit, ale za chvíli jsem zas tu, tak mi všechny neutečte!!! 😀

madormi
21. dub 2010

já si alpou jsme schopná namazat tak namožený svaly do pusy bych to nedala 😀

flair
21. dub 2010

Farmi, však manžel mi říká "můj fifloš" 😀 já se namalovaná cítím dobře. A řasenku mám tak odolnou, že jde sundat jen olejíčkem a to ještě je pracné 😅 ale tu používám jen do bazénu, k moři a tak. Jinak mám normálnější, lépe smyvatelné 🙂 a fakt, proč neděláš kosmetičku??? To je dobrý job, ne???
Jinak teda obě i s Madormi, nás teda napííííínáte 😅 moooc držím všechny palečky co s malou máme dohromady 😉
Farminko, to pomuchlání s mimčama je fakt krásný, se na to taky těším, že se budu moct muchlat kdy chci 😵 😅

flair
21. dub 2010

Jo, už to píšeš, Farmi, s tou kosmetikou. Ale je to škoda. Mě by to třeba bavilo 😅

madormi
21. dub 2010

no flair radši si půjč palečky i od sousedá, viď farmi 🙂 🙂 no nevím jestli mám test prubnout už zítra ráno 25 DC nebo až pátek ráno 26 DC ( min jsem dělala první test 26 DC a už to tam bylo.... ale nevim, ono nerada bych aby další mé těhu mělo cokoliv společného s tím předchozím tak to nechci sroovnávat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru