Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
23. dub 2010

jsem tu 😵

natalie77
23. dub 2010

Farmíku, vím, že Tě neutěším....ale pokusím se s Tebou něco udělat 😉 .
Když budou // dám si panáka a budu Ti to moooooc přát a budu šťastná, jako Ty....no a když bude bílo, tak to musíš brát tak, že tělíčko ani dušička nejsou připravené.....vím, že je to děsný, ale musíme si na všech sračkách najít něco pozitivního....
Blbý co? 😝

natalie77
23. dub 2010

To jsme se teda minuly..... 😕 .
No spát se mi chce, ale když není manža doma, tak nemůžu usnout ☹ ...no malej kašle už teď, tak to se to po půlnoci ještě zhorší.... 🙄

natalie77
23. dub 2010

Tak já mastím do sprchy...dobrou noc, zítra kouknu asi až večer...
dopoledne přijedou naši a pak pojedu s malým za manžou 😉 , alespoň se nebudeme nudit 😵 .

kopa
autor
23. dub 2010

Ahoj holky,
tak už máme vše hotové 😵 😵 Do tedka jsme uklízeli 🙄 🤐 Ted jsem si dala,ještě pizzu do trouby,páč jsem dneska měla jen snídani a rohlík s vajíčkem 😅 nebyl čas na papů. 😅 Zítra budu zase uklízet a věšet záclony....no moc se mi nechce,ale budu mít na to klid 😉
Tak ted si na 14dní odpočinem a pak hurá do nové kuchyně 😀 😀 Našli jsme skvělou firmu 🙂 🙂 fakt pracovitý chlapi a ochotný.

natalie77
23. dub 2010

Farmi, musela jsem ještě zapnout pc..... 😔 ....vy jste teda rodinka, na Tvého manžu myslím před spaním, pak mě Ty vytáhneš z postele, abych Ti ještě napsala..... 😉 .
Farminko, sluníčko, vysněná holčička bude, neboj se.....nedokážu si představit, jaké to je, ale ta bolest není určitě větší nebo menší, když víš, že to nebyl chlapeček. Moc bych Tě chtěla obejmout a nechat Tě vyplakat, ať se nemusíš sama trápit ve sprše....Musí to být hrozné, ale věř, že jednou si budeš říkat, že tohle všechno mělo důvod, proč se to stalo, až budeš mít v náruči ten voňavý uzlíček...a ten uzlíček bude hlavně ZDRAVÍ a jak jsme si už mnohokrát psaly, to je to nejdůležitější.
Holčičko, drž se a i když bude test bílý nebo s // tak hlavní je, že má Robča super mamču, která se jen tak nedá a bude bojovat dál....a na nás, tetky koníkovky, se tu bude usmívat a mít ty svoje hlášky.....moc bych Ti to přála.. 😵 .
...teď mě napadlo, že jsem vlasně tento cyklus neslyšela nic o rolce 😉 ,
Opatruj se 🙂 .

Jo přeji krásné ráno, asi tu už nikdo nebude....tak jednou můžu být s pozdravem první.....tak a teď už jdu ležet a kouknout na zprávy, co páni poslanci zase vymysleli za kulišárny 😠 .
Snad mě rodinka Farmíků už nechá dneska usnout 😉
Pa pa.

mirax
24. dub 2010

Ahoj holky, hezké ráno.

Farmísku, tak to musel být celkem šok, že to nebyl chlapeček...ach jo..někdy je lepší snad nevědět...Drž se beruško. Držím palečky, aby vykoukly //, ale víš jak to je...je to teprve první pokus...a vám to určitě vyjde brzo...vždyť víš 😀 Ty jedna plodnice 😅 ...hlavně ať už tě pořádně hlídají...MUSÍ to už dobře dopadnout..prostě MUSÍ třikrát podtrženo!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

natalie..tak manžel už má hotovou plastiku, snad to brzy pěkně rozchodí.

já včera zase brouzdala na moje těhotenství.cz, tam jsem četla příběh hočliny, jejíž holčičce v e2 měs. zjistili vzácnou vrozenou vadu mozku....ani vám to nebudu vyprávět ..sama bych to ani neměla číst, musel ajsem n ato myslet celou noc...
Musíme se sanžit myslet pozitivně do hlavy si cpát pozitivní informace 🙂

Jdu něco jíst...poslední dobou mě pěkně bolí v zádech, jako kdybych se celá rozpadala..musím začít baštit nějaké vitamíny...

sarlotta
24. dub 2010

Dobré ránečko🙂

sarlotta
24. dub 2010

Farminko na jednu stranu perfektní zprávičky, že miminko bylo úplně zdravé 😉 to je dobře.. protože to další těhu prostě dotěhulíš 😎 😎
A na druhou stranu to jistě moc bolí, že to bylo děvčátko 😒 ☹ když si ho tolik přeješ.... a taky, že je to chyba doktora,že Ti vysadil prednison moc brzy... ale zase léky v těhu dělají paseku... je to moc těžké... každopádně můžeš otěhu a léky an tu imunitu jsou... nic Vám nestojí v cestě.. Ty jsi statečná mamina a my Ti budeme držet všechny palůšky 😀

kopa
autor
24. dub 2010

Dobré ránko 🙂
je krásně,tak už se vrhám na úklid 🙂

sarlotta
24. dub 2010

Ahojík Kopi, hele ale opatrně se vrhej ju ? 🙂))

sarlotta
24. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm narodil se 14.4.
Flair 34tt..........................KO 27.4......................................čeká holčičku.........překvapení
Jarusenka 30tt
Sarlotta 26tt.................. KO 27.4.......................................čeká holčičku......Šarlotka
Hanana 25tt.................. utz 20.5.......................čeká chlapečka
Wlladka 25tt....................KO 4.5......................čeká chlapečka.. Šimonek
Mari 23tt.......................... KO 29.4. KO 13.5.
Handm 22tt.................... velký utz 22.4
ee.liska 20tt .................. KO 26.4. .....................................čeká chlapečka
petroska 20tt.................. KO29.4. velký utz 29.4. trippl test negativní
kytiii 20tt........................... velký utz.30.4.
Sirella 19tt ...................... velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 19tt........................ 29.4. genetický utz
Kopa 15tt ....................... . KO 29.4. NT dopadlo skvělě, mimís je šikulka
Maarrtina 11tt ................... KO 23.4.
Zlababa 11tt ..................... NT 3.5.
veve.b 7tt..................KO 30.4.
Paajaa 33DC
Farmarska 32DC
Madormi 27C
Katyna 20DC
Natalie 18DC
Aja 17DC
Nicollka 15DC
M.aa.b 11DC
Cajori 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
24. dub 2010

Holky letím do obchodu pro rohlíky, manžu šíleně bolí hlavička 😠 😠 znáte to, chudáci chlapi, to že já mám rýmu jak prase a v noci chlastám ohřátou Vincentku nikoho nezajímá... 😅 pak si udělám kuř vývar a odpol prostě nekompromisně zalehnu, ať se třeba zboří svět 😀 Tak se mějte, asi už to sem nestihnu.

Jooooo a žádné změny do tabulky ala propad joooo... jedině čárečky.... slyšíte snažilkyyyyyyyyyyyyyyyy 😉 😎 😎 😎

kopa
autor
24. dub 2010

Sarlottko ahoj 🙂
Neboj nepřeháním to 🙂 Pouštím si k tomu hitovky svého mládí 😀 😀 tak to jde samo 😀

markee
24. dub 2010

ahojky holky,tak mi včera byli v Praze. Jeli jsme kolem devátý. Ve Vinohradech jsme byli v půl jedenáctý a v jedenáct měl Míša hotovo i s odběrem kreve-byl to fofr. Oni maj na té transfuzce v pátek do 11,tak jsem myslela,že asi chvátali domů 😀 My pak šli na metro a aby jsme nemuseli platit 26 za lístek,tak jsme jeli jen 5stanic metrem a z Můstku šli pěšo na Smíchov. Bylo náááádherně a já Prahu takhle miluju,škoda,že Míša neměl náladu se courat až do té véči. Prý jdeme do kina na Souboj Titánů 😠 No blbost to byla,fakt pro mě debilovina. Takovéhle filmy můžu,ale fakt byl hroznej-vůbec mě nenadchnul.
Já se koukla po šatech na svatbu,tak v Orsayi měli doce hezké,ale nezkoušela jsem si je,pže jsem ani neměla náladu. Jen jsem koukala,zda mě něco uchvátí. Po filmu jsem šli pěšo na Staromák na tu véču. No holky to bylo táááák skvělý. Já se teda přežrala,ale fakt. Bála jsem se,že se pozvracím z toho jak jsem byla plná. Přitom oni to nosí a odřezávají takové malé kousky(teda mě ne,pže jsem byla na kraji a asi vypadala hladově,pže klukům dávali malé plátky a mě kusy-samo,že jsem to vše nesnědla). NO ale ten bufet-sushi-to já nikdy neměla,takže jsem si dala,pak saláty,tatarák. K pití nějaký jejich spešl chlastík i když za 140Kč dvojka,ale proč to nezkusit. No a tam nám Míšova sestřenka s přítelem sdělili,že čekaj miminko a TP maj 29.10. No jsem moc ráda,pže jsem se bála,že jim to nejde a tak,ale když odešli na ten bufet,tak jsem Míšovi říkala,že je mi to opět líto vůči nám. Ona nám to taky nechtěla říkat dřív,protože věděla,že jdu na revizi. Já si pak zpětně uvědomila,jak jsem jí musela nervovat. Ona těhu a já jí píšu,že jsem těhu a že musím na revizi a tak. No blbá jsem no. Jenže já to nevěděla před tím měsícem a kousek,že oni taky čekaj. Mohli jsme mít děti blízko u sebe ☹
Jinak holky Míša mi včera při cestě domů z Prahy řekl,že s tím dárcovským spermatem by souhlasil 😨 Já to nečekala. Chtělo se mi brečet,ale nevěděla jsem zda štěstím či neštěstím. Protože jsem si uvědomila,že chci svoje a jeho dítě. Jsem prdlá. Prostě se objednám k tomu doktorovi na asist.reprodukci-na konzultaci,tam probereme možnosti a necháme si to projít hlavou. Já osobně chci zkusit přirozené otěhu a až budu si myslet,že už ne a vím,že Míša souhlasí s dárcovským,tak třeba do toho půjdeme. Ale uvidíme co nám pan doktor poví.
Jinak Farmi,tak jsem tu zahlídla,že jste OK, miminko bylo taky-to je dobře. Ale mrzí mě to,že se to stalo,že není a že to byla ta tvá vytoužená holčička. Do prkýnka dubovýho. Příště to už MUSÍ vyjít. Uvidíš,že to bude už vše OK.

flair
24. dub 2010

Hezké dopoledne🙂
Farminko, Tvojí holčičky je mi moc líto 😔 skvělé je ale to, že není žádný problém v genetice. Imunitu tentokrát dobře s Dr. pohlídáte a dopadne už vše na 1*. Mooooc na Tebe myslím!!!!! 😵 😵 😵

natalie77
24. dub 2010

Sarlottko, jako bys mluvila o mém chlapovi 😠 . Když já měla zánět průdušek, byla po potratu.....tak on měl rýmu a tvářil se na umření a já protože jsem jakože zvyklá všechno obstarat....ale je to moje vina, jsem si ho rozmazlila ještě než jsme měli Máru.....no a pak už se to vrací zpátky hooooodně špatně..
Takže jediná rada pro těhulky, které ještě nemají další dítko....pořádně chlapy zapřáhněte a nešetřete 😉 .

Kopi, no nevím Ti.....měla by ses víc šetřit....vím, že když nemáš problémy, není Ti špatně, že to člověku nedá se šetřit...ale abys pak neměla výčitky světomí....fakt opatrně......mo jí kamarádce takhle při rekonstrukci bytu odtekla plodová voda ☹ , nechci strašit, ale opatrnost je na místě 😉 .

Mirax, manža měl prý i utržený meniskus...takže kromě těch vazů mu dávali dohromady celé koleno....noc měl prý dobrou, prospal to, dali mu něco na spaní, tak si myslím, že ještě dneska a zítra a pak už to bude lepší. Odpoledne na za ním vyrazíme, teď jdeme ven, malej nemá teplotu, tak procházka mu jen prospějě...jen bude asi scénka, že bude chtít kolo.....
JO a před chvílí jsem mu drhla nohu....manža měl na nohách červené šipky, asi aby mu udělali to správné koleno....než jsem se osprchovala, tak měl Mára na nohách malůvky na celé noze, prej to má stejný, jako tatínek...... 😕 😀 🙂 .

Tak mastíme, papa večer a jak psala Sarlottka , žádné DC nechci číst, jen samé // a pozitivní zrpávy, rozumíte 😕 😎 🙂 ,

paajaa
24. dub 2010

Ahoj holky, tak hlásím, že MS dosud nedorazila- asi se někde zasekla na letišti 😀 😀 Jinak já netestím, ale možná to si test udělám zítra ráno, kdy už bude MS meškat 3dny. Nebo až v pondělí. Minule jsem si řekla, že už bílej test nechci v životě vidět, tak raději čekám.

Farmi: dočítala jsem a je mi do breku, že to byla vytoužená holčička. ´Teď už to ale musí vyjít. Všechny tomu tady věříme. Držím palce, aby ještě // vykoukly.

farmarska
24. dub 2010

Ahoj holky, tak já mám už uvařeno, napečeno, vypráno, uklizeno ..a manža spí 🙄 Jako má vyrážku, takže co by, je těžce nemocnej, takže ven se mnou jít pracovat nemůže, páč jako na sluníčko prý nejde a doma se mu jako nic nece, páč ho jako prý pálí celý tělo 😝 Lehnul si teda s mladým k nějakýmu filmu a v půlce jako vždy usnul. Holky jako já nechápu jak může někdo furt takhle spát?!! 😨 Spí dlouho ráno, usíná večer, spí v poledne po obědě, ale jak je možnost, tak taky před obědem 🙄 Když chci aby se něco udělalo, tak musím fakt vynaložit silnej nátlak, minimálně pár dní dopředu. To aby měl člověk pomalu diplom z nějaké diplomacie 😠 Jako jindy by mi to tak na nervy asi nelezlo, to se přiznávám, ale dnes jsem vyloženě nějaká podrážděná. Jsem vytočená že mi nic nějak nevychází. Nevychází těhu dokonce, nevychází žádná dobrá práce, ted jsem se dozvěděla, že nevyšla ani ta holčička (což mě fakt sebralo dvojnásob), dnešní test opět bílej.. 🙄 No prostě depkuju a celej svět mě leze na nervy.

farmarska
24. dub 2010

ale to bude zas dobrý, pár dnů si podepkuju, páč jako mi na tydle stavy stejně nic jinýho nepomáhá, než si je prostě odbejt 😝 a pak zas hurá šup šup, škrábat se pomalu nahoru na výsluní 😉 i v tabulce 😉

farmarska
24. dub 2010

Jdu vás dočíst ..

farmarska
24. dub 2010

Natál koukám včera jsme na sebe fáákt měly štěstí 😀 😀 a koukám jsem tě trápila i ze spaní.. to mi je líto 😅 Hele vůbec se těmadle mejma stavama nezabejvej, natož aby jsi kuli mě nemohla spát! 😨 Já si takhle pár dní podepkuju, počkám si na mrchu a po mrše zase budu optimistka 😉 😎 ..do další mrchy 😀 Jinak Natál, rolku nechávám až když bude fakt nejhůř! 😀 😀 A taky si umíme moc hezky pak vystřihovat halhotky, aby byly sexi, vid kopi 😉 😀 😀

farmarska
24. dub 2010

mirax matko přebornice, šok to byl, se s tím ted furt nějak neumím srovnat 😔 , člověk se s něčím zžije.. možná by bylo lépe, kdyby mi to snad ani nepovídal 😔 ted se mi honí hlavou, ..tak já mohla mít svojí vytouženou princeznu ☹ chudák beruška malá ☹ no nic, hlavní je že víme, že manža umí i holky, tak to musím brát 😎 😎 😎 a díky za držení palečků 🙂 tendle cyklus už pomalu přestávám doufat, že by na mě vykoukla ta druhá,, ale snad teda ten další.. 😉
holky u mě je fakt nejhorší představa to, že budu muset zase nahánět a uhánět manžu 😝 😝 jako kdybych věděla, že normál půjde a bude hezky podobrým a bez hádek a dohadů ..ob den... tak to hodím zahlavu a řeknu si, nevyšlo ted, vyjde příště..ale todle nechtěné páření to je vážně o nervy s ním 😠 😠 😠

aronek
24. dub 2010

Ahoj, přeji hezké ráno. My půjdem s pamým cajdat ven,když je tak krásně. Jinak všem nahoře v tabulce držíme palečky na // 😉 a žádné pády 😠

farmarska
24. dub 2010

sarlotko tobě taky díky 🙂 Je to přesně jak píšeš, todle se naštěstí léčit dá (tedy pokud to opravdu bylo tímto, což nikdo s jistotou neví), ale zase prý ty léky, taky nejsou nic moc...prej se musí hlídat pak mímo, páč by mohlo bejt nějak díky těm lékům geneticky postižeé či co.. no prostě brát v těhu léky, kor kortikoidní není nic moc, ale když bez nich to nejde 😢 😢

farmarska
24. dub 2010

Jééé šarlotko ted to čtu o tom tvým chlapoj! 😅 😅 😅 no to je přesný! On chce ten můj, když zrovna nespí, abych mu dělala i společnost, (mezi uklidem a vařením) páč se jako sám v postýlce nudí.. 😀 😀 No to se mě stát fakt nemůže a že bejvám nemocná dost často 😀 všude to je stejný! cháska jedna! 😀 😝 😝

farmarska
24. dub 2010

Tý jo a ty šarlot moc nikam nelítej a koukej se brzy uzdravit 😉 to samé platí pro kopíse, žádné velké přehánění s uklidama! 😠

aronku jen běžte, je tam vážně nááádherně, alspon u nás 😵 a co malej, nechal tě dnes přispat trošku dýl? 😕

farmarska
24. dub 2010

teda markee to mě ten tvůj taky dost překvapil 😨 no vidíš, to je sakra velkej důkaz lásky!Má tě moc rád a je pěkný, jak k tomu přistupuje. Však ono to nějak půjde uvidíš 🙂 a neboj vyjde nám to už oběma!!! musí!! 🙂 🙂 🙂

markee
24. dub 2010

Teď jsem dočetla včerejšek.
Sarlott,ty umíš člověka tak krásně povzbudit a vysvětlit vše 😵 Moc díky.
No já bych to bydlení fakt brala, byli by jsme v klidu a pak by se třeba i přirozeně mimi povedlo. Uvidíme co bude. Já popřemýšlím o všem co se nám nabízí. Hlavní je,že je Míša svolnej.
Já vyžehlila a umyli nádobí-jinak jsem KO. Půjdu setřít prach a uklidit oblečení. Malá je mojí mamky,snad tam ještě vydrží. Zas pak sem načouhnu 😉

farmarska
24. dub 2010

Natál ted dočítám o tvém Marečkoj, to je dílo 😀 😀 brouček roztomilej, chce bejt celej tatínek 😵 😵 😵 Hezky si to venku užijte!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru