Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
25. dub 2010

jdu vás dočíst a pak si dát vanu

paajaa
25. dub 2010

Farmi: škoda, že to hned neklaplo, ale jsem ráda, že jsem ti zvedla náladu. Budu se snažit i dál.

Jinak mi přijde, že to břicho je tepší. Teď jsem u Shreka 3 vyžehlila, jdu vykoupat pejska a pak zase odpočívat. Trošku je mi líto, že výlety nám zatím nečekají, protože by jsme se chtěli co nejdřív nestěhovat. Ale v září bude třeba taky pěkně, tak někam vyrazíme.

nicollka
25. dub 2010

farmi pořád měříš? kde že máš ten grafík?

sarlotta
25. dub 2010

petros to nebude tím, že by se mimi nehýbalo, jen některé kopanečk zatím necítíš 😉 je to normální - neboj🙂
na prediko držím palušky🙂

sarlotta
25. dub 2010

Farmísku ta Tvoje mrcha to je záhada kakra 😠 třeba byla ovulka pozdějc🙂

petroska
25. dub 2010

někdy je cítím uplně dole v podbřišku slabě a někdy zase u pupíku silněj.to tam tak cestuje.asi je furt nožičkama nějak překulený že me kopká spíš do vnitř do bříška a já to necítím.snad bude vše ok,už mám z toho zase nervíky 😒

farmarska
25. dub 2010

Tak jsem dočetla 🙂 Nikol todle je můj graf : http://www.fertilityfriend.com/home/22aadd
mrcha přijde určitě ještě dnes v noci nebo zítra, ale fakt už mě to ani nijak nerozhází, už jsem se s tím srovnala. Manža říkal, tak příští měsíc 😉 no tak uvidíme, doufám, že se bude kluk snažit 😉 😀
mad já to ožratí nechám asi až na příští víkend, to mame asi opejkačku se známejma 😎 jen doufám, že bude taky tak krásně jako ted 🙂
pájuško, jako fakt jsi mě moc moc moc potěšila!! 😵 😵 Jako je to prča todle, většinou kdykoliv si někdo byl u doktora na nějakým vyšetření, spermiu a pod.. tak už další mrchu nedostal! 😀 u nás před tím to samé, my byli v září s manžou na imunologii a v řínu už jsem těhulila 😵 😵 Takže jako Katuško, připrav se! 😉 😵 ty jsi ted byla s mažovejma chlapíkama vid 😉 😎 😀
pájuš a já si taky myslím, že zítra by jsi měla naklusat na gyndu a hezky odpočívat doma na PN, kerou si myslím, že ti v poho napíše 😉

natál to s Marečkem mě mrzí, ty noční kašle jsou fakt hnus, u nás Rob taky v noci dost ještě kašle 😝 vždycky máme připravenej lavor, kdyby to náhodou neudržel a vyvrhnul 😝 ale včera jsem mu začla dávat acc rozpustný, má to bejt na odhlenění i z průdušek, což on je celej zahleněnej, tak snad mu to zabere, stejně jako to tvoje Mároj!! 🙂 🙂
Jinak jsi mě s tou hláškou , že se divíš manžoj, že si tě odvezl nenamalovanou domů, fakt opět pěkně pobavila 😀 😀 kam ty na to chodíš! 😀 😀 😀

farmarska
25. dub 2010

sarlot no ovu mi to ukazuje 20DC, ted jsem 33DC a test bílej, takže holt nic no..Jako pozdějc bejt ovu mohla, na 100% to nevím, ale co vím, že nebyl později sex 😀 😀 😀 takže jako i kdyby byla později, tak mimi z toho nebude 😀 😀 poslední sex byl 21DC a pak až 28DC 😎 si manža dával pauzu po tom maratonu co jsem mu tejden před tím naordinovala 😀 😀

farmarska
25. dub 2010

holky já mizím do tý vany 😉 tak zatím a večer ještě nakouknu 😉

jo kerie to s Emičkou mě taky mrzí, že marůdkuje, ubožátko malinké 😢 jako ale hlavně že to není nic vážného!

nicollka
25. dub 2010

no páni pěkný grafík, no podle mě mohla být ovu i na 28-30dc ale nevím. No kéž by mršina nedošla.
Mě taky vyskočila teplotka pořádně, tak čekám ted rychlý pád 🙂 ale už to fakt čekám a poklušu na ten HP, tělo mě akorát natahuje :D ale už se na něj nezlobím.
Teda že bych aj já poslala manžu na spermio abych byla konečně těhu :D

sarlotta
25. dub 2010

farminko spermie vydrží 72 hodin... takže neplaš joooo.... dokud není mrcha tak žádné chlastání 😠 😀 😀 😀

petroska
25. dub 2010

víš co me napadlo šarlot?jak sem byla tehdy na té pohotovosti tak mi doktorka řekla že mám placentu na přední straně a ted sem se na článku dočetla že pohyby jdou huř cítit zkrz té placenty když je tak uložena jak píšu.tak je to asi tím že je mín cítím a ne pořát.je to nějaké riziko když je placenta na přední straně?neřekla mi k tomu nic tak sem myslela že je to ok.nemáte s tím některá zkušenosti?FARMi taky bych to jeste nevzdávala!!!!

sarlotta
25. dub 2010

Petři placenta na přední straně může být důvod, že cítíš mimi slaběji... většinou se během těhu stáhne dozadu.. já ji taky měla vepředu a na další KO už byla dole... důležité je aby nebyla v porodních cestách- to by bylo na císaře... ale to neřeš, nic s tím neuděláš, mimískovi je to fuk a do porodu je času dost 😉

petroska
25. dub 2010

jj děkuji 🙂

farmarska
25. dub 2010

Nikol tak toho 28DC to by taky nebylo špatný 😉 ale upřimě fakt myslím, že už jí mám za dveřma, to cejtím v kostech, takže zítra bude bum bác v tabulce dolů a to samé teplota 😝 😀 Ale hlavně už aby bylo zase po ní a my se mohli pářit 😀 😀
Nykčo hezky jak píšeš, šup s manželem na spermio, ti chlapíci se nějak zalekonou a hned vědí jak odvést dobrou práci 😎 😀 😀

farmarska
25. dub 2010

holky tak já se opiju až po mrše, když vás tak ted dočítám, jaký na mne házíte kukuče 😀 😀 😀

sarlotta
25. dub 2010

No jo Farminko poslouchat se bude 😠 😎 😀 mizím holky... už mi padají čočky 😉

nicollka
25. dub 2010

jojo farmi pěkně počkej s tím pitím 🙂

já se opila včera a ráno zase pěkný bolehlav..tak už pít zase nebudu...teda tak pořádně pít :D

farmarska
25. dub 2010

nikol bolehlav je věc nepříjemná 😝 😝 a když se k němu přidá i bolebřuch a člověk ještě druhej den blije jak alík 😅 😝 😝
no raději teda počkám a zmrzkám se až po mrše 😉 😀 mad, ty se máš, ty už můžeš chlastat a co sem četla, tak se tak aj děje anijak se neženýruješ 😀 😀

farmarska
25. dub 2010

Nykčo co zelenej koberec, pořídili jste? 😕

nicollka
25. dub 2010

farmi nene je nakonec světle hnědý.

farmarska
25. dub 2010

nikol taky moc pěknej 🙂 a hlevně pěknej vzorek, nebudou na něm moc vidět fleky apod.. 😉

nicollka
25. dub 2010

no doufám tam moc fleků nebude 🙂 ještě nějakou skřín pořídit a zábradlí, jsem strašně nervozní když je nahoře a my dole, je tam fakt vysoko a přímo pád na schody, takže už jen toto doladit a jsem spokojená 🙂

mari111
25. dub 2010

ahoj holky, teda vy jedete, nemám šanci dočíst,skusím zítra. Jinak my máme skoro hotovo, už pomalu skládame tu ložnici, zatím tada máme noční stolky a budem pokračovat. tak opět du aspoň pozdravit 🙂

nicollka
25. dub 2010

holky jsou elektrické sporáky na 220V do normální zásuvky? I trouba i sklokeramická deska? 😝

farmarska
25. dub 2010

nikol no jen doufej, já taky doufala 😀 😀 jinak až doladíte, tak to nebude mít chybu 😉 jinak můj manžel elektrikář říkal, že to nejde, že by to neutáhlo na jednu zásuvku. Maximálně by ti mohly jít asi jen dvě plotýnky najednou, nebo samostatně trouba, kdyby se toho pozapínalo víc, tak by to prej vyhodilo jistič. 😝

farmarska
25. dub 2010

ale jinak provizorně to prej takhle jde udělat, jeko že budeš zapínat jen to málo co jsem ti psala..
holt uvaříš, nejdřív brambůrky, pak zelí, pa dáš píct maso , .. 😉 😀 😀

farmarska
25. dub 2010

ahoj mari jste to ale šikuláci! 🙂 🙂 🙂 a co tvý záda? jsem na tebe dnes myslela.. se od rána němůžu moc ohejbat, bolí mě v kříži 😝 😝

katyna6
25. dub 2010

Ahoj holky,tak jsem teď skoro 2 hodiny žehlila,fůůůůj.Ještě,že se u toho dá hledět na telku.
farmi-bylo by to moc fajn,ale nijak zclášť s tím nepočítám.Spíš už se těším,aˇž po mrše začnu zobat ten Clostik.Ráno jsem brouzdala po netu a v nějaké diskuzi tam asi z 8 holek 6 hned,max.do 2 měsíců otěhotnělo 😵 .A taky mně zajímá,jak porostou folíci,takže já se teď docela soustředím na tohle a smutek z mrchy aspoň nebude tak velikej.
Holky,máte tu někdo zkušenost s tím Clostilbegytem?Nebude mi po tom blbě?

katyna6
25. dub 2010

nicolko-tak to bys měla vaření nedělního oběda na hodně dlouho 😠 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru