• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Sarlott,hezký fotečky. Domácí výroba,viď-moc krásné.
Kopy,tak ať registrace je úspěšná.
27. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
Ty jsou domácí:slight_smile: jen jsem je šupla do černobíla:slight_smile: zítra budou ty profi :sunglasses:
27. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
Kopi to je milé od příteláka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sarlott nádherné fotky :slight_smile: Ještě by byla hezká ta hnědá kdyby ta mašlička byla růžová ;)
autor
Markee očekávám,že v Motole nebudou takové fronty.Jede se mnou přítel,se mi tedko furt nabízí :grinning: tak pojede se mnou i ve čtvrtek na kontrolu a pak ještě do Gennetu na odběr krve.
No a jak ti je???doufám,že líp :slight_smile:

Sarlott jsou moc pěkné ty fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: krásné bříško.
27. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz
Nicol kterou myslíš tu poslední ? no mám to i v barvě :wink: některé si nechám udělat i do albíčka... není to tak těžké, když se to pořádně ořeže :grinning: :grinning:
27. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz
Kopy,to je fajn,že se přítel tak angažuje-jen toho využívej :wink:
Jo, je mi líp. Už jsem psala kamarádce,ať v práci řekne,že zítra už jdu :grinning:
27. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz
autor
Holky volala jsem ještě do toho Gennetu kvůli fotečkám,že jsem si minule nevzala.A řekli mi,že náky budu mít v kartě,takže mi je naskenují :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
Tak jsem zpátky z města. Jsem úplně hotová, ale šťastná. Těhotenství v děloze- byla to malá bublinka s náznakem genit. váčku. Prostě vše jak má být :grinning: :grinning: :grinning: . Je to ještě brzo, aby tam bylo více. Mám neschopenku a neomezené vycházky. Za 14dní kontŕola. To jistě bude vidět víc. :grinning:
Markee takže 3denní virozka, tak to je dobře... mě teda furt bolí v krku a do toho ta 8mička mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Paajaa supeeeeeeeeeeeeeeeer:slight_smile:)) myslíš gestační váček že :grinning: jůůů neomezené vycházky:slight_smile: závidím :grinning:
kdy máš tu kontrolu ?
27. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
autor
Markee to je príma a v práci se ti líbí?? :confused:
ježiš ten 5tt je náááááááááááááádherný:slight_smile:)))))))))))))))))))))))))))) mám radost :sunglasses:
autor
Paaji super!!!gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A neomezené vycházky príma :dizzy_face: :dizzy_face: já je mám jen od 10-12 a pak od 14-16hod.Vůbec to nedodržuji :grinning: :grinning: chodím ven jak se mi chce :sunglasses: :sunglasses:
27. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz
Kopi no to já taky že:slight_smile:) má od 14 do 18... ale jako kontrola už mi došla :sweat_smile:
27. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
Aha :sweat_smile: :sweat_smile: No mě na gyndě řekla,že by mi to omluvili :wink:
27. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz
Sarlott: já nevím jak se to jmenuje, ale byla to bublinka s puntíkem uvnitř a bylo mi řečeno, že to tak má být. :wink: Kontrola je za 14 dní. Vycházky jsou napsané dle potřeby. Takže můžu mít potřebu kdykoliv. :grinning:
27. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz
paji gratulka!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gest.váček supe!!! Vycházky bomba :sunglasses: já měla jako kopi nedodržovala jsme je :grinning: :grinning: nikdo nepřišel :grinning:

sarlot krásné fotečky i bříško :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz
leni neboj dr by ti to omluvil a přinejhorším jsem tu i já :wink: v nemocnici bych ti to zařídila :wink: jako jsme na to spoléhala já na gyndě mám známý :wink:
27. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz
paajaa tak super gratuluji!!! tak se s bublinkou opatrujte !!!
27. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz
Paaja jasné:slight_smile: je to v pořádku:slight_smile: já chtěla datum do tabulky víš:slight_smile:)) kdy jdeš na KO těhulo :grinning: :sunglasses:
27. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
Paajii tak to je super,skvělá zpráva.
Kopy,no představ si,že se mi tam líbí. Asi na stálo ne, nebo nevim,pže tady fakt práce není a když je tak přes známý a já jsem bohužel z těch víc procent,který známé nemá :frowning2: Prostě je to něco jiného než být doma a upřímně jsem ráda,že teď nemám kancelářskou práci,pže mě opravdu prdel bolí z toho sezení. Jak říkám: v podstatě sedím o 6 let co mě šoupli do lavice :grinning: takže za těch 25let toho má moje prdel už dost. Jasně,jsou ty práce líp placené-kancelářské-ale tu nejsou.
Malé uklízím pokojíček a převlíkám peřiny.
27. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
Tak opět studuju MMB a už včera jsem koukala jak puk na bramborovou roládu-prostě plněné bram.knedlíky,ale vařené jako roláda a v utěrce. Dnes jsem našla plněné bram.knedlíky-opět jako roláda, ale pečené v troubě. No to hned ukládám a zkouším. Tak aspoň vím co vařit v nejbližších dnech :grinning:
27. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz
Kopy,no až mi daj výplatu,tak se naštvu a chodit tam nebudu :grinning: Vím,že dostanu malinko peněz,prostě jsou to vydřiduši,ale aspoň něco. Jestli budu jezdit s kamarádkou,tak projedu cca 500 za měsíc.
27. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
šarlot gratulačka ke ko :slight_smile: .krásné fotečky,tááák moc ti závidím to bříško :slight_smile: .mě nejak nechce rust ale aspon něco už se vyklubalo.zítra mě odpoledne čeká to prediko tak bojím bojím a vy tu chodíte pořád s dobrýma vysledkama z KO :wink: .snad to bude taky zítra jak ma byt.
27. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz
jéé markeesku dojdi navařit i k nám:slight_smile: já mám uzenou polévku a uzené vařené v polévce a brambory.. taková rychlovka:slight_smile:))
27. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz
Petroska to víš že bude:slight_smile: i KO v pořádku i Bříško :grinning:
27. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
tak nějak mam dobrý pocit že cítím kopanečky ,tak věřím i tomu že bude mimi v pořádku ale tak mooc se zase netěším.
27. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
paji no supeeeer tak jen tak dál :D

a holkyyy už nejsem 0.5dc ale 1DC juchůůůůů a zítra jdu na odběr krve, nebudu to protahovat :D

Sarlott ta fotka jak máš mašličku na bříšku, ta stuha je barevná? Pošli mi barevné foto ;)
27. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
petros neboj určitě to bude v pořádku ;)
27. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz
tak zas načumuju, když tu po mě bylaˇvčera taková scháňka :wink: :grinning:
mad normálně ti tu mrchu už i závidím, jako tobě už bude končit a mě ještě ani nezačala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kde seš ty bestie, kde se zase couráš?!! :angry: :angry: :angry: :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
Natál teda to je mazec, ..spal v kuse dvě hodky :sweat_smile: no to je něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: do toho škola, dmácnost, marodnej manžel, .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako holky máš můj obdiv, jak to všechno zvládáš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Terculinko kočko, jako ty sociálky ti vážně teda dávají..oni snad nepřestanou prudit a nepřestanou :angry: :angry: že tam na ně vlítnu! :angry: :grinning:

jinak všem moc gratulujuk uspěšným kontrolám!!už si nepamatuju přesně kdo všechno, ale prostě gratuluju všem!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

spešl gratulace pájínce :dizzy_face: :dizzy_face: ten 5tt to je vážně kráásnej pohled :dizzy_face:
27. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.