Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
27. dub 2010

Sarlott,hezký fotečky. Domácí výroba,viď-moc krásné.
Kopy,tak ať registrace je úspěšná.

sarlotta
27. dub 2010

Ty jsou domácí🙂 jen jsem je šupla do černobíla🙂 zítra budou ty profi 😎

sarlotta
27. dub 2010

Kopi to je milé od příteláka 😵 😵 😵 😵

nicollka
27. dub 2010

Sarlott nádherné fotky 🙂 Ještě by byla hezká ta hnědá kdyby ta mašlička byla růžová ;)

kopa
autor
27. dub 2010

Markee očekávám,že v Motole nebudou takové fronty.Jede se mnou přítel,se mi tedko furt nabízí 😀 tak pojede se mnou i ve čtvrtek na kontrolu a pak ještě do Gennetu na odběr krve.
No a jak ti je???doufám,že líp 🙂

Sarlott jsou moc pěkné ty fotečky 😵 😵 krásné bříško.

sarlotta
27. dub 2010

Nicol kterou myslíš tu poslední ? no mám to i v barvě 😉 některé si nechám udělat i do albíčka... není to tak těžké, když se to pořádně ořeže 😀 😀

markee
27. dub 2010

Kopy,to je fajn,že se přítel tak angažuje-jen toho využívej 😉
Jo, je mi líp. Už jsem psala kamarádce,ať v práci řekne,že zítra už jdu 😀

kopa
autor
27. dub 2010

Holky volala jsem ještě do toho Gennetu kvůli fotečkám,že jsem si minule nevzala.A řekli mi,že náky budu mít v kartě,takže mi je naskenují 😵 😵

paajaa
27. dub 2010

Tak jsem zpátky z města. Jsem úplně hotová, ale šťastná. Těhotenství v děloze- byla to malá bublinka s náznakem genit. váčku. Prostě vše jak má být 😀 😀 😀 . Je to ještě brzo, aby tam bylo více. Mám neschopenku a neomezené vycházky. Za 14dní kontŕola. To jistě bude vidět víc. 😀

sarlotta
27. dub 2010

Markee takže 3denní virozka, tak to je dobře... mě teda furt bolí v krku a do toho ta 8mička mrcha 😝 😅

sarlotta
27. dub 2010

Paajaa supeeeeeeeeeeeeeeeer🙂)) myslíš gestační váček že 😀 jůůů neomezené vycházky🙂 závidím 😀
kdy máš tu kontrolu ?

kopa
autor
27. dub 2010

Markee to je príma a v práci se ti líbí?? 😕

sarlotta
27. dub 2010

ježiš ten 5tt je náááááááááááááádherný🙂)))))))))))))))))))))))))))) mám radost 😎

kopa
autor
27. dub 2010

Paaji super!!!gratuluji 😵 😵 😵

A neomezené vycházky príma 😵 😵 já je mám jen od 10-12 a pak od 14-16hod.Vůbec to nedodržuji 😀 😀 chodím ven jak se mi chce 😎 😎

sarlotta
27. dub 2010

Kopi no to já taky že🙂) má od 14 do 18... ale jako kontrola už mi došla 😅

kopa
autor
27. dub 2010

Aha 😅 😅 No mě na gyndě řekla,že by mi to omluvili 😉

paajaa
27. dub 2010

Sarlott: já nevím jak se to jmenuje, ale byla to bublinka s puntíkem uvnitř a bylo mi řečeno, že to tak má být. 😉 Kontrola je za 14 dní. Vycházky jsou napsané dle potřeby. Takže můžu mít potřebu kdykoliv. 😀

murynka
27. dub 2010

paji gratulka!!!!!! 😵 😵 😵 😵 gest.váček supe!!! Vycházky bomba 😎 já měla jako kopi nedodržovala jsme je 😀 😀 nikdo nepřišel 😀

sarlot krásné fotečky i bříško 😵 😵

murynka
27. dub 2010

leni neboj dr by ti to omluvil a přinejhorším jsem tu i já 😉 v nemocnici bych ti to zařídila 😉 jako jsme na to spoléhala já na gyndě mám známý 😉

madormi
27. dub 2010

paajaa tak super gratuluji!!! tak se s bublinkou opatrujte !!!

sarlotta
27. dub 2010

Paaja jasné🙂 je to v pořádku🙂 já chtěla datum do tabulky víš🙂)) kdy jdeš na KO těhulo 😀 😎

markee
27. dub 2010

Paajii tak to je super,skvělá zpráva.
Kopy,no představ si,že se mi tam líbí. Asi na stálo ne, nebo nevim,pže tady fakt práce není a když je tak přes známý a já jsem bohužel z těch víc procent,který známé nemá ☹ Prostě je to něco jiného než být doma a upřímně jsem ráda,že teď nemám kancelářskou práci,pže mě opravdu prdel bolí z toho sezení. Jak říkám: v podstatě sedím o 6 let co mě šoupli do lavice 😀 takže za těch 25let toho má moje prdel už dost. Jasně,jsou ty práce líp placené-kancelářské-ale tu nejsou.
Malé uklízím pokojíček a převlíkám peřiny.

markee
27. dub 2010

Tak opět studuju MMB a už včera jsem koukala jak puk na bramborovou roládu-prostě plněné bram.knedlíky,ale vařené jako roláda a v utěrce. Dnes jsem našla plněné bram.knedlíky-opět jako roláda, ale pečené v troubě. No to hned ukládám a zkouším. Tak aspoň vím co vařit v nejbližších dnech 😀

markee
27. dub 2010

Kopy,no až mi daj výplatu,tak se naštvu a chodit tam nebudu 😀 Vím,že dostanu malinko peněz,prostě jsou to vydřiduši,ale aspoň něco. Jestli budu jezdit s kamarádkou,tak projedu cca 500 za měsíc.

petroska
27. dub 2010

šarlot gratulačka ke ko 🙂 .krásné fotečky,tááák moc ti závidím to bříško 🙂 .mě nejak nechce rust ale aspon něco už se vyklubalo.zítra mě odpoledne čeká to prediko tak bojím bojím a vy tu chodíte pořád s dobrýma vysledkama z KO 😉 .snad to bude taky zítra jak ma byt.

sarlotta
27. dub 2010

jéé markeesku dojdi navařit i k nám🙂 já mám uzenou polévku a uzené vařené v polévce a brambory.. taková rychlovka🙂))

sarlotta
27. dub 2010

Petroska to víš že bude🙂 i KO v pořádku i Bříško 😀

petroska
27. dub 2010

tak nějak mam dobrý pocit že cítím kopanečky ,tak věřím i tomu že bude mimi v pořádku ale tak mooc se zase netěším.

nicollka
27. dub 2010

paji no supeeeer tak jen tak dál :D

a holkyyy už nejsem 0.5dc ale 1DC juchůůůůů a zítra jdu na odběr krve, nebudu to protahovat :D

Sarlott ta fotka jak máš mašličku na bříšku, ta stuha je barevná? Pošli mi barevné foto ;)

nicollka
27. dub 2010

petros neboj určitě to bude v pořádku ;)

farmarska
27. dub 2010

tak zas načumuju, když tu po mě bylaˇvčera taková scháňka 😉 😀
mad normálně ti tu mrchu už i závidím, jako tobě už bude končit a mě ještě ani nezačala 😝
Kde seš ty bestie, kde se zase couráš?!! 😠 😠 😠 😎 😎 😀
Natál teda to je mazec, ..spal v kuse dvě hodky 😅 no to je něco 😝 do toho škola, dmácnost, marodnej manžel, .. 😝 😝 jako holky máš můj obdiv, jak to všechno zvládáš 😝
Terculinko kočko, jako ty sociálky ti vážně teda dávají..oni snad nepřestanou prudit a nepřestanou 😠 😠 že tam na ně vlítnu! 😠 😀

jinak všem moc gratulujuk uspěšným kontrolám!!už si nepamatuju přesně kdo všechno, ale prostě gratuluju všem!!! 😵 😵

spešl gratulace pájínce 😵 😵 ten 5tt to je vážně kráásnej pohled 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru