• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Wlladka to je radost, že.. já čekám balíček zítra :wink:
27. dub 2010 v 17:01  • Odpověz
Kopi, to je zajimavy, ja mela v prukazce jen termin podle MS myslim a zapsali me :grinning: ale hlavne zes zapsana :grinning:
Wladi, ty jo, ty si sikulka!!::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
27. dub 2010 v 17:14  • Odpověz
autor
Handm hlavně,že to mám zařízené :slight_smile: přítelák si ted ze mě děla srandu,co když budu rodit 22 :zipper_mouth: :zipper_mouth:
Sarlott oni to mají domluvené s nemocnici v Praze,že když bude někde volno,tak tam tě dají.Ale kdyby hořelo,doufám,že mi to moje gynekoložka zařídí u Apolináře(já tam nechtěla jít rodit,ale co mi zbyde že?)a nebo švagrovka tam má známou staniční sestru,tak doufám že bysme to zfoukli.
27. dub 2010 v 17:45  • Odpověz
¨kopi, jsem ti psala, ze 22/10 je nejkrasnejsi datum na svete, tak se snaz :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
27. dub 2010 v 17:52  • Odpověz
autor
Wlladi to je fajn,že jsi začla nakupovat :dizzy_face: :dizzy_face: Je to krásné vybírat věci pro ty naše mimíse.
Já dneska koukala zas po postýlkách a přebalovákách.Ale nekupuji nic zatím velkého,přítel se toho bojí :sweat_smile:
27. dub 2010 v 17:54  • Odpověz
autor
Handm já vím,že je to hezké datum :grinning: :grinning: ale nechci pak někde skončit v nemocnici s 7ženskými na pokoji a ještě jiné národnosti :zipper_mouth: :zipper_mouth: Z toho mám fakt strach.Známá rodila ve Vinohradské nemocnici,a bylo jich na pokoji asi 8(ukrajinky,wietnamky,romky....)a toho se fakt bojím. :cry:
27. dub 2010 v 17:56  • Odpověz
kopi, hlavne by tvuj mimis byl presne o 22 let mladsi nez ja :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:

jinak to ale chapu, protoze kdyz jsem byla na bulovce na revizi, byla se mnou na pokoji taky vietnamka a to bylo fakt husty.. nikdo nevedel, co chce...
27. dub 2010 v 17:57  • Odpověz
autor
Handm já nejsem rasistka,ale právě jak tam byla známá.Tak mi dost vyprávěla,oni nedodržují žádnou hygienu :sweat_smile: prostě mazec :zipper_mouth: :zipper_mouth: nebudu to raději ani psát.Normálně tam byla samá návštěva a ona musela před nimi kojit :pensive:
27. dub 2010 v 18:00  • Odpověz
autor
Handm,no to bylo super :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 18:00  • Odpověz
Kopi :grinning:
no a ad ty cizinky.. nejhorsi bylo, ze s ni byl nejaky tlumocnik, ale to byl chlap.. avysvetluj mu tyhle veci, i ta DR byla trochu mimo...
27. dub 2010 v 18:06  • Odpověz
autor
Handm ona zas nechtěla kojit a sestry jí furt přikládali,no děs :pensive: bylo mi tenkrát z toho fakt smutno.
A kdy tobě přešli nevolnosti?? :confused: :confused: mě příjde že mi nic není krom motání se hlavy občas :confused:
27. dub 2010 v 18:08  • Odpověz
nooo jako se mi zdá, že nějak neblijete :angry: :angry: :angry: já se tady trápila do 16tt :grinning: :grinning: :grinning:
ale jako v klidu u malého jsem blila 3x za celé těhu... a jedla jsem všechno a furt :wink: spíš to bude věkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
kopi, to je taky debilni... jsem zvedava, jak to pujde pravda nam :grinning: ale uz se nemuzu dockat..
nevolnosti mi presly nekdy kolem 15TT myslim... kolem 12tt to bylo nejhorsi, nemohla jsem skoro jist,ale bylo mi blbe, tak jsem musela.. a pomahalo mi to proti tomu blivno stavu
ale neblila jsem ani jendou...¨
mas nizkej tlak, si psala, ne? tak hlavne sedej vsude v MHD
27. dub 2010 v 18:10  • Odpověz
autor
Sarlott :grinning: :grinning: :grinning: dej mi pokoj,ještě blít :astonished:
šarlotko, nedělej ze sebe babičku :grinning: věkem bych taky mohla blit o 106
autor
Handm no jo to je taky pravda :grinning: :grinning: No já vyfásnu ještě na gyndě dvd o kojení :grinning: :grinning: :grinning: Tak budu trénovat :grinning:
Aha tak to tak asi budu mít taky ty nevolnosti :sweat_smile: No od minulého týdne je mi lépe.Dokonce už doma zase souložíme :astonished: :grinning: :grinning:
S tím tlakem je to naprd,proto všude se mnou jezdí přítelák.
27. dub 2010 v 18:12  • Odpověz
Kopi to bych teda chtěla vidět ten trénink:slight_smile:)))))))))))))))))))
27. dub 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
Sarlott :grinning: :grinning: to se něco vymyslí :grinning: :grinning:
Jako nák to kojení neřeším,když to nepůjde a nebo nebude mlíko,tak se nedá nic dělat :sweat_smile:
27. dub 2010 v 18:16  • Odpověz
ježiš teď jsem si uvědomila, co jsem to napsala... o 32 let mladší mimis :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
já mám kopi tlak zhruba stejnej, jako ty, ale mam ho takhle porad.. takze zatim se mi makovice nemota...
a my tedy nic.. nesexujem.. nemam chut a bojime bojime...
27. dub 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
Handm my tedko tak párkrát do týdne :slight_smile: To víš mám taky strach,furt příteláka nadzvedám z podbříšku.No asi budeme muset změnit polohu :unamused:
27. dub 2010 v 18:17  • Odpověz
:slight_smile:
kopi, jojo, to si umim predstavit.. furt bych se hlidala a manzela, ani ybch si to neuzila strachy.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak holt po sestinedeli, anebo treba bude potreba bobistu vypudit pozdeji :grinning::grinning::grinning:
27. dub 2010 v 18:27  • Odpověz
autor
No já si to taky moc neužívám :sweat_smile: :sweat_smile:
No jsem zvědavá ve čtvrtek na ko :sweat_smile: zase budu posrana strachy :sweat_smile: :sweat_smile: Asi se zkusím zeptat na pohlaví :sweat_smile: dle Utz budu 15+6,to by snad už mohlo být vidět :sweat_smile:
27. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
autor
Handm a už vybíráš ty kočárky?? :confused: :grinning:
27. dub 2010 v 18:33  • Odpověz
Kopi no mohlo:slight_smile: a na NT Ti neřekli ?
27. dub 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
Sarlott já jsem se na NT neptala :sweat_smile: :sweat_smile: bylo mi to takové blbé :sweat_smile: ale určo to musela doktorka vidět ne??Mě se zdálo že něco povídala,jako holčička,ale přítelák říká,že třeba taky mohla říkat,že to holčička není :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 18:36  • Odpověz
Kopi, nooo, vybiram nevybiram...:frowning2: nějak jsem to odlozila zas :grinning: spíš jsem myslela, ze ve stredu se zajdu podivat do nejakyho shopu, kde toho búdou mit vic na jednom miste,a le skolila me ta ryma, takze chci lezet.. a vidim to na pristi tyden...

Kopi, tobe delaj UTZ na kazdy KO?! Jako šarlotce?!:grinning: ty jooo, to jsou veci..:slight_smile:
27. dub 2010 v 18:38  • Odpověz
autor
Handm tak času je ještě celkem dost :grinning: :grinning: No nejlepší postoj k těm kočárkům má můj přítelák.No co prý je na tom tak těžkého :zipper_mouth: :zipper_mouth: zajdu do obchodu a koupím kočárek a už u toho nepřemýšlí :angry: :grinning:

Handm po každý mám Utz,zaplatila jsem si ten nadstandart a tím mám nárok na Utz :slight_smile: ale moje doktorka tam ve čtvrtek není,jdu k doktorovi :sweat_smile:tak jsem zvědavá zad mi Utz udělá.
27. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
ahaa, mela jsem si asi taky priplatit ten nadstandard, kdyz tak o tom uvazuju :grinning:
ale snad uz to nejak zvladneme do konce, jen zajistit nejaky jhiny misto na ten dalsi.. ve 30-32TT¨
manzel kocarek taky nechce resit... ma na starosti vsechno kolem domecku, tak uz toho ma plnou hlavu...
27. dub 2010 v 18:43  • Odpověz
autor
Handm oni by tě taky na ten velký Utz mohli poslat do Motola :wink: Tam mají moc dobré Utz,obrovská obrazovka :wink:
27. dub 2010 v 18:45  • Odpověz
autor
Mám hlad a máme vyžranou lednici :rolling_eyes: :rolling_eyes: Tak se vrhnu na ten zbytek :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 18:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.