Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
27. dub 2010

Wlladka to je radost, že.. já čekám balíček zítra 😉

handm
27. dub 2010

Kopi, to je zajimavy, ja mela v prukazce jen termin podle MS myslim a zapsali me 😀 ale hlavne zes zapsana 😀
Wladi, ty jo, ty si sikulka!!:🙂🙂🙂

kopa
autor
27. dub 2010

Handm hlavně,že to mám zařízené 🙂 přítelák si ted ze mě děla srandu,co když budu rodit 22 🤐 🤐
Sarlott oni to mají domluvené s nemocnici v Praze,že když bude někde volno,tak tam tě dají.Ale kdyby hořelo,doufám,že mi to moje gynekoložka zařídí u Apolináře(já tam nechtěla jít rodit,ale co mi zbyde že?)a nebo švagrovka tam má známou staniční sestru,tak doufám že bysme to zfoukli.

handm
27. dub 2010

¨kopi, jsem ti psala, ze 22/10 je nejkrasnejsi datum na svete, tak se snaz 🙂🙂🙂🙂

kopa
autor
27. dub 2010

Wlladi to je fajn,že jsi začla nakupovat 😵 😵 Je to krásné vybírat věci pro ty naše mimíse.
Já dneska koukala zas po postýlkách a přebalovákách.Ale nekupuji nic zatím velkého,přítel se toho bojí 😅

kopa
autor
27. dub 2010

Handm já vím,že je to hezké datum 😀 😀 ale nechci pak někde skončit v nemocnici s 7ženskými na pokoji a ještě jiné národnosti 🤐 🤐 Z toho mám fakt strach.Známá rodila ve Vinohradské nemocnici,a bylo jich na pokoji asi 8(ukrajinky,wietnamky,romky....)a toho se fakt bojím. 😢

handm
27. dub 2010

kopi, hlavne by tvuj mimis byl presne o 22 let mladsi nez ja 😀😀😀😀😀

jinak to ale chapu, protoze kdyz jsem byla na bulovce na revizi, byla se mnou na pokoji taky vietnamka a to bylo fakt husty.. nikdo nevedel, co chce...

kopa
autor
27. dub 2010

Handm já nejsem rasistka,ale právě jak tam byla známá.Tak mi dost vyprávěla,oni nedodržují žádnou hygienu 😅 prostě mazec 🤐 🤐 nebudu to raději ani psát.Normálně tam byla samá návštěva a ona musela před nimi kojit 😔

kopa
autor
27. dub 2010

Handm,no to bylo super 😀 😀 😀

handm
27. dub 2010

Kopi 😀
no a ad ty cizinky.. nejhorsi bylo, ze s ni byl nejaky tlumocnik, ale to byl chlap.. avysvetluj mu tyhle veci, i ta DR byla trochu mimo...

kopa
autor
27. dub 2010

Handm ona zas nechtěla kojit a sestry jí furt přikládali,no děs 😔 bylo mi tenkrát z toho fakt smutno.
A kdy tobě přešli nevolnosti?? 😕 😕 mě příjde že mi nic není krom motání se hlavy občas 😕

sarlotta
27. dub 2010

nooo jako se mi zdá, že nějak neblijete 😠 😠 😠 já se tady trápila do 16tt 😀 😀 😀
ale jako v klidu u malého jsem blila 3x za celé těhu... a jedla jsem všechno a furt 😉 spíš to bude věkem 😝

handm
27. dub 2010

kopi, to je taky debilni... jsem zvedava, jak to pujde pravda nam 😀 ale uz se nemuzu dockat..
nevolnosti mi presly nekdy kolem 15TT myslim... kolem 12tt to bylo nejhorsi, nemohla jsem skoro jist,ale bylo mi blbe, tak jsem musela.. a pomahalo mi to proti tomu blivno stavu
ale neblila jsem ani jendou...¨
mas nizkej tlak, si psala, ne? tak hlavne sedej vsude v MHD

kopa
autor
27. dub 2010

Sarlott 😀 😀 😀 dej mi pokoj,ještě blít 😲

handm
27. dub 2010

šarlotko, nedělej ze sebe babičku 😀 věkem bych taky mohla blit o 106

kopa
autor
27. dub 2010

Handm no jo to je taky pravda 😀 😀 No já vyfásnu ještě na gyndě dvd o kojení 😀 😀 😀 Tak budu trénovat 😀
Aha tak to tak asi budu mít taky ty nevolnosti 😅 No od minulého týdne je mi lépe.Dokonce už doma zase souložíme 😲 😀 😀
S tím tlakem je to naprd,proto všude se mnou jezdí přítelák.

sarlotta
27. dub 2010

Kopi to bych teda chtěla vidět ten trénink🙂)))))))))))))))))))

kopa
autor
27. dub 2010

Sarlott 😀 😀 to se něco vymyslí 😀 😀
Jako nák to kojení neřeším,když to nepůjde a nebo nebude mlíko,tak se nedá nic dělat 😅

handm
27. dub 2010

ježiš teď jsem si uvědomila, co jsem to napsala... o 32 let mladší mimis 😀😀😀😀😀😀
já mám kopi tlak zhruba stejnej, jako ty, ale mam ho takhle porad.. takze zatim se mi makovice nemota...
a my tedy nic.. nesexujem.. nemam chut a bojime bojime...

kopa
autor
27. dub 2010

Handm my tedko tak párkrát do týdne 🙂 To víš mám taky strach,furt příteláka nadzvedám z podbříšku.No asi budeme muset změnit polohu 😒

handm
27. dub 2010

🙂
kopi, jojo, to si umim predstavit.. furt bych se hlidala a manzela, ani ybch si to neuzila strachy.. 😝 tak holt po sestinedeli, anebo treba bude potreba bobistu vypudit pozdeji 😀😀😀

kopa
autor
27. dub 2010

No já si to taky moc neužívám 😅 😅
No jsem zvědavá ve čtvrtek na ko 😅 zase budu posrana strachy 😅 😅 Asi se zkusím zeptat na pohlaví 😅 dle Utz budu 15+6,to by snad už mohlo být vidět 😅

kopa
autor
27. dub 2010

Handm a už vybíráš ty kočárky?? 😕 😀

sarlotta
27. dub 2010

Kopi no mohlo🙂 a na NT Ti neřekli ?

kopa
autor
27. dub 2010

Sarlott já jsem se na NT neptala 😅 😅 bylo mi to takové blbé 😅 ale určo to musela doktorka vidět ne??Mě se zdálo že něco povídala,jako holčička,ale přítelák říká,že třeba taky mohla říkat,že to holčička není 😀 😀

handm
27. dub 2010

Kopi, nooo, vybiram nevybiram...☹ nějak jsem to odlozila zas 😀 spíš jsem myslela, ze ve stredu se zajdu podivat do nejakyho shopu, kde toho búdou mit vic na jednom miste,a le skolila me ta ryma, takze chci lezet.. a vidim to na pristi tyden...

Kopi, tobe delaj UTZ na kazdy KO?! Jako šarlotce?!😀 ty jooo, to jsou veci..🙂

kopa
autor
27. dub 2010

Handm tak času je ještě celkem dost 😀 😀 No nejlepší postoj k těm kočárkům má můj přítelák.No co prý je na tom tak těžkého 🤐 🤐 zajdu do obchodu a koupím kočárek a už u toho nepřemýšlí 😠 😀

Handm po každý mám Utz,zaplatila jsem si ten nadstandart a tím mám nárok na Utz 🙂 ale moje doktorka tam ve čtvrtek není,jdu k doktorovi 😅tak jsem zvědavá zad mi Utz udělá.

handm
27. dub 2010

ahaa, mela jsem si asi taky priplatit ten nadstandard, kdyz tak o tom uvazuju 😀
ale snad uz to nejak zvladneme do konce, jen zajistit nejaky jhiny misto na ten dalsi.. ve 30-32TT¨
manzel kocarek taky nechce resit... ma na starosti vsechno kolem domecku, tak uz toho ma plnou hlavu...

kopa
autor
27. dub 2010

Handm oni by tě taky na ten velký Utz mohli poslat do Motola 😉 Tam mají moc dobré Utz,obrovská obrazovka 😉

kopa
autor
27. dub 2010

Mám hlad a máme vyžranou lednici 🙄 🙄 Tak se vrhnu na ten zbytek 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru