• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahoj Terci, co toje za slohovku jako:slight_smile:))

Plenky vyhoď.. žádné experimenty:slight_smile: pampersky nebo teskácké jsou fajn.
Ten hrnek mléka může vadit.
u nás taky chčije a chčije ble.
6. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz
Kopi promazávej, jako nějaké se nevyhneš, ale na škodu to není. ono to pak zesvětlá neboj :wink:
6. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz
autor
Holky už vám ukážu náš obývák :grinning: :grinning: Ale musíme ještě koupi nové dvěře.Té záclony si nevšímejte,ta je tam zatím jen tak.Nic jiného jsem doma nenašla :sweat_smile: :sweat_smile: A ve stěně nám chybí telka :grinning: ale dovezou nám jí v sobotu.
6. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz
Petři pěkný pupík a ta modrá souprava plyšánková z amálky.... jéééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
kopy mě pomáhá klasicky olejíček od HIPP .bud pletový nebo tělový.nejsou drahé a dobře promastují.taky sem měla elasiq a osypávala sem se po tom.taky mi ledasco nesedí až mi doporučili klasický dětský olejíček.a ani jedna strijka zatím.
6. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
a
6. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
šarlot jak si mi poradila amálku tak fakt parádní zbožíčko.určo budu odnich furt objednávat :slight_smile:
6. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
Si říkám, že jsem se nějak rozepsala :grinning: To abyste se nenudily :grinning:
Luky je vzhůru....mám asi po kecání..zatím teda nebrečí ale to přijde :grinning:

Kopi já taky mazaa, a to masážním olivovým olejíčkem, a břicho mi popraskalo jako prase :wink: a svědííííííí to,fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
autor
Jaká Amálka? :confused:
6. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
kopy amálka internetový obchudek na hadříky :slight_smile:
6. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
tercí vidíš a někdo si hapy bella chválí..já tedy jedině pampars tesco pleny ani náhodou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pro mě tvrdé hnusné a výměna po 2 hod pak už zapáchají pampersku má celou noc a pohoda :slight_smile:
haha chtěla bys cooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=147524

výborný obchůdek na mimibazárku, kvalitní bavlněné věcičky :wink:
autor
tak tady:
6. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
6. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
¨Fakt Mury ? a to se Ti nepročurá v noci ? jsem přebalovala i v noci
6. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
sarlot fakt ne :wink: jak sleep and play prostě 12 hid je bez přebalování :wink: vydrželi i hugisky ale mě nevyhovovaly já mám ráda pampers :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
autor
Tercíku ty plínky jsem dostala v prenatal balíčku :grinning: :grinning: tak půjdou rovnou do koše :grinning:
No my máme taky žaluzky,ale přítel to do obýváku nechtěl,že si připadá jako ve vězění :sweat_smile:
No a s těmi striemi,no moje mamka měla popraskané celé břicho po dvou dětech :frowning2: tak snad nedopadnu taky tak.
Moooc krásní Kopi... ještě nějaké doplňky do stěny v nějaké barvičce... já už bych tam měla zelené dekorace :grinning: :grinning:
No vidíš, já zas sleep and play vůbec... mě se zdály moc tenké- jsou takové poddajnější a malý měl všechno na zádech... :astonished: se musí vyzkoušet at třeba je te´d dělají i trošku jinak.. je to dlouho :wink:
6. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
pěkný kopy :slight_smile: .taky sme scháněli nějaký skleněný stul do obyváku a sehnali smejen dřevo :frowning2: .
6. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
Sarlott no to musíme ještě vyladit.Já na ty dekorace moc nejsem a tak nevím kde co kupovat :sweat_smile: V ikei měli celkem krásné,jenže ty poličky ze skla neudrží zase 10kg :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz
jo a jako když se bavíte o plínkách tak chci už taky s vybavou plín začít.jakou velikost si pořídit na malé miminečko :slight_smile: .
6. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
Sarlott díky za tu Amálku :grinning: :grinning: Tam jsou pěkné věcičky :slight_smile: hnedka to zkouknu.
Jé tady se budou řešit plíny :grinning: :grinning: jsem jedno velké ucho :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
Kopi no jako skleněné misky s kamínky a nějakou svíčku nebo velké hrnečky jen pro Vás dva jako, nebo sklenky na šampáňo pro Vás nějaké zajímavé a taaaak:slight_smile:)
fotky, vázu na kytky hranatou třeba :wink:
6. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
kopy toto je vše ikea a drž poličky všechno
6. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
petři no prostě new born nebo 3-5kg koupíš balík a uvidíš:slight_smile:)) Asi ty pampersky jsou nejosvědčenější :wink: a jako počítej 15 plenek na den. :wink: takže pak zaúkolovat příbuzenstvo ať nenosí hrkávky ale plenečky :grinning:
6. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
jo a ještě poslední dotaz jak jsem včera nakupovala ty tři trička u mě v albíku jako poslední.Tak to jsou trička a nebo kabátek?se v tom nevyznám :sweat_smile: To dám na body a pak k tomu kalhoty? :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
autor
Petros tak to máte krásný obýváček :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
uff co?15 denně?ted se mi teda protočila brada :stuck_out_tongue_closed_eyes: .já myslela že 5 na den :grinning: .dík tak to du informovat rodinku že chceme teda rači plíny :grinning: .a pampers určitě nejlepší
6. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
kopy taky ho máme tak pul roku starý.chtěli sme co nejlevněj a co nejpěkněj :slight_smile: je to vše ikea krom sedajdy a sme spokojeni.
6. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.