• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Jen syslete holky, pak jak když to najdete :wink:
My máme věci po čtyř a půl kilový neteři a bylo nám všechno velký, musela jsem dokupovat malinký overaly :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
syslúm zdar :grinning: už mi vezou bočnici na ložnici :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
VIVAT sysel :grinning:

Jedna tématická :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: když mě baví se v tom hrabkat:slight_smile:))
6. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz
šarlot jáí jsem si to komplet rozhrabala když jsem přišla z porodnice a neměla malýmu co oblíct a hledala jsem něco malýho :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
tercinko :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
terci je možné že to má otočené :unamused: ale on se srovná neboj :wink:
6. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz
snad dneska přítelak postaví tu skříň a hned se vrhnu do ostatních věciček a dám zas foto :wink:
6. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz
Mari taky jsi čekala na skříň, jako já? :grinning:
Já bych měla jít žehlit plínky, ale nechce se mi, když je po dlouhý době prcek v klidu a já můžu krafat s vámi :grinning:

Mury snad jo, aby nebyl netopejrek, ve dne spí a v noci lítá :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
tercie na žehlení je času dost :slight_smile: to je činnost kterou ze srdce nenávídím ( taky žehlím jednou za dva měsíce ) ale tak až se podaří mimčo tak klidně žehlit začnu fakt slibuju :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz
Mad no já práve X let nežehlila vůbec, na Lukáška ale musím, co bych to byla za matku :grinning: Jenže mě to taky nebaví,a ještě totálně nesnáším skládat fusekle :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
no Tercinko nám přivezli špatnou jednu desku tak nám ji teď vyměnili, jak tam hodím naše hadry tak du na prťavky hadříky a hezky ji to vyskládam ať mám aj já lepší přehled :wink:
6. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
Času sice dost, ale jestli se mi ještě jednou podojí tak mu nemám co oblíknout :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
joj tak fusekle vúbec nerada aj věším aj zbíram aj skládam aj vúbec to malé prádlo :angry: :angry: :angry: samozrejme že u Lauri hadříku mi to vadit nebude, na to už se docela těším :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky!! jsem zpět ze Sokolova...
Srdíčko máme v pořádku !!! Hurááá ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
Wladi super,gratuluju moc!!! To jste taky byli u dr. Fišera,ne? :wink:
6. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
Kopi, gratuluji k negatriplům !!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

U nás teda taky příšerně leje! :frowning2: Pustím pračku a taky převleču postele.
Holky, máte pěkné obýváčky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
Jo Terci, u Fišera
6. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
Viď, Mari, škoda že se nedaj fusekle odbourat stejně jako třeba kapesníky :grinning: Já látkovej nemám snad ani jeden, používáme papírový :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
Wlad celkem fajn pán,ale teda ukecanej až hrůza :grinning: Nám vyprávěl, jak jezdí na kole :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj, kecalky, jeden oběd a tady dvě stránky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
wladi gratulda k srdíčku zdravému!:slight_smile: Paráda!:slight_smile:
Tercí, to je pohodička :slight_smile: je to krásnej fešák :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz
Já si koupila na Aukru pár dupaček t Anglie. Jsou po jednom mimču a jsou pěkné. Nakoupila jsem je právě na tyto příležitosti . když bude mimčo poblión, pročůránek a pokakánek. Kolikrát se stane, že to z pod plenky vyleze ven a pak i 10 dupaček na den je málo. Navíc mi jich nebude líto, když zůstanou flekaté. Jedny mne vyšli na 12kč.
6. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
Wladi super, paráda , gratuluj.
Tarcinko to ale není špatnej nápad, takové ponožky papírovky, to by šlo, jen to vymyslet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
No, mě vykládal jen to, že je maličký krásně položený, tak mu na srdíčko pěkně vidí. Tak povídal, že je to v pořádku i jsme srdíčko poslouchali. No, jsem ráda, že u nás doposud nic nenašli :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
......u nás fusekl žere pračka - potvora jedna!
6. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz
Wladi ani nenajdou, vše bude v pořádku :wink:
6. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz
no to je potvora, pošli , vyměníme si pračky, aspoň nebudu muset vešet a ....
6. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
Mari viď, a ještě by z nich třeba ani nesmrděly nohy :grinning:

Wladi to je dobrej kup, a jasně,na doma nejsou třeba frajeřiny,ty si necháš pro návštěvy a na ven :wink:
On toti začal vykládat až když se dozvěděl, že jsme ze Stráže, prej sem dojel na tom kole jednou :grinning:
Jo jo, teď už jen vydržet co nejdýl a moc brzy nepustit :dizzy_face:
Jo Terci, našemu strejdovi taky JEDNOU ujel vlak a měl o čem celý život povídat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.