Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
13. črc 2009

Ahojík holky🙂
Farmi, Kerrie Elliska byla i v nemocnici a primář na gyndě jí taky řekl, že má čekat, že není revize zatím nutná. A třeba mě tam brali u obou těhu hned na revizi... takže má určitě názor více lékařů.

sarlotta
13. črc 2009

alex já měla vždycky ovulku 14dní po revizi.. jako hodinky 😉

alex001
13. črc 2009

holky, děkuji za rady a za podporu - už se nemůžu dočkat až bude šestinedělí za mnou a nový začáte přede mnou třeba se tělo konečně vzpomatuje a zadaří se nám přirozeně 😀

kerrie
13. črc 2009

Sarlottko..........tak to jo, to je dobře, že byla eli u více lékařů...........víc hlav, víc ví. Tak bude určitě v pořádku 🙂

sarlotta
13. črc 2009

kerrie, ale jinak je mi Elis taky líto☹ a navíc máme stejného gyndaře... já už od 17ti 😲 u prvního těhu bylo všechno ok.... on za to nemůže.

Holky já už chci taky mrchuuuuuu..... uuuuuuu..... dneska 27DC.... kde si mrchoooo 😠

kerrie
13. črc 2009

Sarlottko..........mrcha už určitě číhá někde za rohem, uvidíš 😉

bobinka22
13. črc 2009

Ahoj holky,
vitam novou bolavou dusicku... ☹ .Priste to vyjde.

Jinak Mrketam vse nej,nej,nej.A oni vi co si maji prat ze?? 😉

Holky, ja mela v sobotu prvni poslicky ASI ! !
No bylo to hrozne trvalo to jednu hodinu.A velke bolesti jsem mela co 7 minut.Pak vam to popisi.Musim prvni uklidit.Mela jsem tu segru s malym a on mi vse podrobil na zem a upatlal.Tak to jdu dat do pucu a v osm tu priklusu. 🙂

sarlotta
13. črc 2009

Bobinko..jooo tak Ty nás budeš napínat jak malé gatě, joooooo 😠 😎 Takové poslíčky jsem teda já neměla.... to už bych asi letěla do nemocky, kdyby to bylo hodinu, ty brďo... tak píííííš. 😎

kopa
autor
13. črc 2009

Ahoj holky,
ještě jsem Vás nedočetla,jen jsem letmě zkoukla 😅

Holky já jsem před chvilkou přišla z práce a mám tam toho fakt moc 😒 nak to tedko nestíhám,navíc kolegynka frčí na dovču,takže budu dělat i tu její práci což je na oběšení 😅

Takže bych ted ten čtvrtek mohla jedině třeba až kolem 15hod 😅 blbé co???Ale budu se snažit moc makat,abych s Vámi ve čtvrtek mohla jít.
Nebo pak jedině že bysme se domluvily na ten týden od 27.7 cca do 12.8 budu moc kdykoliv.Tak se vyjádřete,zda to posunem a nebo zda někdo dorazí.

kerrie
13. črc 2009

Jůůůů, bobinka napíše poslíčkovou story............to se sem taky přihrnu, abych pořádně nastudovala, jak to probíhá............no, ale až se to za nějaký měsíc stane mě, tak z toho stejně budu vyvalená, jak blázen, to vím už teď 😀

kopa
autor
13. črc 2009

Květinko vítám tě zpět z dovolenky 🙂 Jak jste se měli s mimískem?

Elisko to je mi líto,že mrcha furt nikde 😠 😠 😠 Až to tenhle měsíc dostanu cca 8-10dní pošlu ti mrcho bacílky juuu?A ty pak hezky chytej 😉

Alex,to je mi líto co se to přihodilo 😔 Ale neboj za chvilku taky budeš těhulka 😉

Farmíku tak vem zvěř sebou na srázek????? 😀 😀 😀

Bobinko jsem zvědavá co nám budeš vyprávět 😕 Už chce Vojtíšek k mamince? 😀

Sarlott takže ted až dorazí mrcha tak ještě budeš čekat na dvě ju? 😕

kopa
autor
13. črc 2009

😵 Jinak přeji Všem Markétkám vše nej nej k svátku 😵

kopa
autor
13. črc 2009

Vroninka 33tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 32tt ................................................................................čeká chlapečka.......Vojtíšek
Kelly 25tt ....................................................................................čeká holčičku......... Kristýnka
Kagatkaga 22tt
Lucierob 21tt ............................
Kupinka 21tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ............čeká chlapečka............Šimon/Matyáš
Murynka 19tt..............................17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D......čeká asi chlapečka.......Kryštůfek
Jitie 19tt....................................
Amynka 17tt...............................
Venuska 16tt ............................6.8.poradna,15.7 odběry krve na triply
Markee 14tt...............................21.7.poradna..............................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 13tt.................................. 29.7. poradna
Květinka 13tt...............................
Secretacka 11tt...........................30.7.poradna
Mirax 11tt....................................14.7. NT screening ....................Mikuláš/Alžběta
Wergina 9tt................................10.8.Nt screening
Martinkal.....................................našla //
Aronek 5tt..................................
Eeliska 49DC................................ -čekatelka na mrchu.......
Ikopretinka 29DC
Paaja 28DC
Kopa 20DC
Skritkova 18DC
Hanana 16DC
If.v 12DC
Nicollka 10DC
Samsa 9DC
Tercie 5DC ................................30.7. výsledky genetiky
Markytaj 3DC
Farmaska ...................................čekatelka na mrchu
Sarlotta .....................................čekatelka na 2 MS.............výsledky genetiky O.K.

kopa
autor
13. črc 2009

Paaji a Mabe vydr´žte třeba se ještě // ukáží 😅 😵
Wergi gratuluji ke kontrole 😵 a těším se na fotečku 😉

kerrie
13. črc 2009

Kopiiii, Ty nic posílat nebudeeeeš, páč Ty už mrchu teď dloooouho neuvidíš........určitě najdeš // 😉

kopa
autor
13. črc 2009

Kerrie nenajduuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😅

kopa
autor
13. črc 2009

Mám to dostat příští týden a teda,že bych měla naky těhu příznaky to zatím nemám,asi je moc brzy 😅 ale nic 😕

mabe
13. črc 2009

Ahoj kopi, no, ja sem nasla stinecek na mamatestu odpo. Dr. delala UTZ dneska a mam vysokou sliznice, ale je prilis brzo. Zitra jdu rano na HCG a ve stredu budou vysledky. Jsem nervozni jak pes. 😒

kopa
autor
13. črc 2009

Mabe držím palečky na středu 😵 😵 😵
Já myslím,že stíneček na mamatestu je jasná věc 😅 😵 Já když jsem testovala tak mi některé testy ukazovaly //,ale jediný mamatest mi nikdy nic neukázak ani stínek!!!!!!!!!!!!!!!!Takže bych tomu i věřila,že jsi těhulka 😵 Vysoká sliznice je dobré znamení.Musíš vydržet a třeba ještě testni do středy 🙂

kerrie
13. črc 2009

Mabeeeeeeeee, úžasná zprávičkaaaaaaaa, tak držím palečky, ať se mimísek ukáže 🙂

kerrie
13. črc 2009

Kopiiii, není možný, abys nenašla //...........po tom vašem postelovým maratonu 😉

kopa
autor
13. črc 2009

Holky myslím že do vánoc nejpozdějš,budem všichni těhulky 😵 😵 😵 😵 I farmík,Sarlott,Paaja.Eeliska....

mabe
13. črc 2009

kopi, vydrzet musim, nic jinyho me nezbyva. Mam strach, aby to dopadlo, pokud budu tehu. Uz dvakrat to nevyslo, tak mam strach. Rikam si, co muzu ztratit. Budu se strachovat, ale stejne to neovlivnim. To si takhle rikam, ale delam jinak. 😒 Kez by to vsechno bylo ok. Nechci spineni, krvaceni, atd. 😖 Ale nebudeme predbihat.

kopa
autor
13. črc 2009

Kerrie no právě 😀 To víš pak mě to zas bude mrzet,že jsme měli maraton a // nebudou,ale kd\ž budou ten další měsíc nic se nestane,hlavně že přítelák změnil názor,to je důležité 😉 😵

mabe
13. črc 2009

Kopi, drzim palecky. 😉

kopa
autor
13. črc 2009

Mabe musí se jednout ta smůla prolomit 😔 Ten strach chápu a nervíky taky. 🤐

mabe
13. črc 2009

ja si taky rikam 😖

jitie
13. črc 2009

ahoj holky 🙂
kopi, mě to neva, ten sraz můžeme klidně odložit na dýl,až nás bude víc 😉

kerrie
13. črc 2009

Kopiiii, aspoň si ještě užiješ, než budeš těhulka 😀

mabe
13. črc 2009

kerrie, ma pravdu kopi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru