Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
8. kvě 2010

Aja no tak coooo testík ?

sarlotta
8. kvě 2010

Farmíku šikulka jsi🙂 to je fajn být pochválená že🙂)))

farmarska
8. kvě 2010

Natálko a k tvému Marečkovi.. já myslím, že to je uplně normální to, že zlobí 😉 vůbec se tím nějak moc nezabejvej 😉
Náš Robert to měl stejně a vlastně má dodneška 😅 jak přijede od babičky, je rozjetej až hrůůůza 😝 tak si ho hezky srovnáme a jen co se stihne dát alspon trošku dolatě, tak už zase jede k babičce 😀 no a takhle je to pořád dokola 😀
Hele dětičky zloběj, zvykej si 😉 😎 a snad čím větší jsou, tím víc 😀 Já už jen čekám, kdy nám ten náš nafackuje 😀 😀 Né dělám si srandu, tak daleko to snad nidky nedojde 🤐 🤐 🤐 😉
Prostě jestli Mareček chce jet na návštěvu a tobě se to hodí, at jede a jestli nechce, tak se sám ozve, nebo to nějak řekne či naznačí.. to poznáš jen se neboj, jsi šikovná mamina 😉 Náš Robča od nějakejch 3-4 let přestal chtít jezdit ke tchánovcům. My ho do toho nenutíme. Vždycky jsme se zeptali, chceš nechceš-nejezdi.. a bylo to. A myslím, že to tak je dobře. On je v pohodě a tchánovci vlastně taky. 🙂 Pokud ale chce někam někde přespat, třeba u mý mamky, tak at si přespí, když tím nezanedbá školu.
Natál mamino, žádný výčitky, prostě si zvykej, že malej bude lumpačit 😉 a čím dál víc se vzdalovat od maminčinejch sukní 😉 🙂 Ty si ho ale mužeš jít alspon vymuchlínovat..můj skoro jedenáctiletej se tak už moc nedá 😢

farmarska
8. kvě 2010

ahoj šarlotko, je 😵 hezky to zahřeje u srdíčka 😀

farmarska
8. kvě 2010

holky musím jít udělat snídani svému malému-velkému zlobidýlku 😉 a pak pokrmit tu mou havěď.
U nás teda počasí nic moc, .. pod mrakem 😝

farmarska
8. kvě 2010

Jo a ahoooj ajíí! 🙂 , abys neřekla, že tebe jsem nepozdravila 😉 😀
A já bych teda takhle malé dítko sama taky chodit nenechala. Já jsem dost bojácná matka a bojím se i ted o Robíka, když jde někam, kde není pod dohledem, nebo kde to dobře neznám.

kopa
autor
8. kvě 2010

Ahoj holky 🙂
No vidíš farmíku jak jsi šikovná 😀 😀 😀 Třeba budeš ještě pracovnicí měsíce 😀 😉

Jo jinak včera byl přítel se strýcem v hospě.Je to bratr jeho matky.No a ted jim zjistili že on a dcera mají tu Leidenskou mutaci.No a tchýnka to už ví dva měsíce a nám nic neřekli???tak přišel přítel dost nasranej domu 😠 😠
No tak to vypadá,že to bude asi mít celá rodina.Nevím jaké riziko to představuje pro mně 😔 😔
Markee tu leidenskou má tvůj švagr vid? 😕 😕

mari111
8. kvě 2010

Ahojík holky, my teprve vstávali, do pul noci sme stavěli tu skříň, ještě vyrovnat ty dvířka, to bude sranda, no a je hezky, takže připravím na oběd ať pak nemusím z venku dovnitř a dem konečně posekat ten náš prales, bo jak furt chcalo tak se nic nedělalo 😀 du pro rohlíky, snad stihnu ještě poštu a pak hrrrr na zahradu 😉

mari111
8. kvě 2010

tak pošta už není v sobotu, kurňa, ja na to pořád zapomínam 😠 tak du se nasnídat a makat 😉

aronek
8. kvě 2010

Ahoj, přeji hezké ráno, tedy skoro poledne 😀 . U nás tedy pod mrakem, ale neprší. 😉

aronek
8. kvě 2010

Koukněte na tohle, jestli máte možnost.
http://www.malvik.cz/Stranky/Darek-2010

kopa
autor
8. kvě 2010

U nás celkem hezky 🙂
Ted sjem se umyla + vlásky.Před chvilkou dovařila knedlík a svíčkovou.A za hodku tu jsou tchánovci.Nák nestíhám 😅 😅

aja.83
8. kvě 2010

Holky, uff, už máme skoro hotové obrubníky a za chvíli bude hotov i žvanec pro pracující a pro vedoucí pluku= mě! 😀 😀 😀
Jinak jsem vám zapomněla říct jednu takovou malou nepodstatnou věc, že jsem dnes 1DC...Tak Sarlottko, kdybys dělala tabulku...Já to říkám furt, že zase otěhotním v květnu, jako loni.... 😉 Takže příštímu cyklu zdar! A mrše na dlouhou dobu nazdar! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (Si ji teď užiju teda, když bude poslední! 😉 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 )

aja.83
8. kvě 2010

Teda Kopííí, svíčkovou bych si dala! Pošli sem drobek! 😀

aja.83
8. kvě 2010

Farmísku, taky ahoooj! Máš další krásnou fotečku! 😉 😵

aja.83
8. kvě 2010

Holky, koukám na ten náš "mrcas" na dně tabulky! Co s tím provedem?! To už nás je jen pár! Dáme hlavy dohromady a něco vymyslíme, neee???? 😉 Já vám teda říkám, že za pár měsíců už tu nebude žádná snažilka, alébrž všechny těhulky anebo maminky! 😎 😎 😎 😎 😎 😎 Tak a jdu pro ten žvanec! Mám hlad jak vlk! Pak vám tu dám zase fotečky, jak jsme se dnes činili, jooo? PAPAPA! 😀

petroska
8. kvě 2010

Ahoj holky.Od čtvrtka makáme na domečku tak není čásek nakukovat tady.Dnes jsme pozvaní na grilovačku tak se těším jak se zase nadlábnu 😀 .koukejte co nám roste ve sklepě 😀 .už máme teda přemnožíno tak každý den děláme smaženici a obalované řízečky 🙂 a už sme toho přímo přežraní.furt se nám plodí mega žampiony 🙂 .tak si užijte krásný víkend.tady to vypadá na déšt tak snad se to jeste vyvrbí

kopa
autor
8. kvě 2010

Aji správný přístup 😀 😀

Petrosko teda to jsou žampiony 😕 😕 Jsou nádherný,hnedka bych si je obalila 😀 😲

Jo jinak se musí krotit s jídlem 😅 😝 Jsem včera snědla na posezení 4 rohlíky s rajčaty 😅

petroska
8. kvě 2010

taky se musím hrotit.dneska sem se po dlouhé době zvážila a mám 4 kila navíc 😕 a to sem do 4 měsíce nemohla přibrat.ouu snad to nepujde už tak rychle víš.

kopa
autor
8. kvě 2010

Petrosko vždyť tě nedávno trápilo,že netloustneš 😀 😀 Jsi holka hubeňoučká to se na tobě krásně ztratí 😵
Jinak když už jsme u toho vážení,já dneska taky vlezla na váhu a přibrala jsem 900g 😎 Jen at nepříbírám 😅

petroska
8. kvě 2010

jj nadávala.byla sem chroustek ale ted už fakt od toho 5 měsíce pozoruju že jdou kila nahoru.naštěstí to jde lehce do břicha ale kde se vzali hned 4 kila nevím 😕 .ale je fakt že sem se snažila cpat co nejvíc at už vyleze bříško.900g to je v pohodě.počky v 5 měsíci 😀

kopa
autor
8. kvě 2010

Natali s mrňouskem ti neporadím proč ti zlobil 😅 Nemám ještě zkušenosti,ale když si počkáš pár let,třeba to pochopím 😀 😉 Je fajn,že máš možnost malého dát k rodičům atd...

kopa
autor
8. kvě 2010

Já myslím,že moc nepřiberu 😀 mám hodně tukových zásob 😝 😝 Ještě jsem se chtěla zeptat,ale nevím jak to napsat abyste mně pochopily 😅 😅 Už takový týden jak mi začalo to bubláníčko v bříšku,tak cítím,že prostě to mímo tam někde je 😅 Předtím jsem nic necítila,jako bych těhu nebyla.Tedko když si třeba lehnu na břicho začne mi tam takové šumění 😅 nevím jak to nazvat 😅 Ale prostě cítím,že se s mým tělem něco děje.Máte to taky tak? 😅 😅 😅

petroska
8. kvě 2010

jéé to za chvíli přijdou tukanečky jako u mě 🙂

farmarska
8. kvě 2010

ahoj holky, jen nakukuju, byla jsem vyvážet hnůj od koz a ted pauzičkuju 😉 Za chvilku půjdu založit oheň a dám píct na rošt makrelky s bramburkem a máslíčkem a bylinkama-v alobalu. Ňam 😵 Až manža přifrčí o půl 4 z práce, to si pochutnáme 😵
Ají jsem ti nestihla poděkovat za vložené fotky pergoly 😉 U nás se práce na tento víkend pozastavila 🙄 páč manža musí bejt v tý práci..a odpoledne už ho na to asi nenaženu 😝 Alspon jsem ale sama vyryla a vykopala polovinu základu-ty díry na tramky. A včera cestou z práce jsem se stavila ve stavebninách koupit betonovou směs, takže žádný zdlouhavý míchání betonu..hezky šup šup rozmíchat s vodou a pak zalejt v zemi, at už to schne! Ráda bych ještě todle léto pod tou pergolou seděla 😠 😎

farmarska
8. kvě 2010

kopi na pracovnici měsíce prdím 😀 jen doufám, že na tu mojí šikovnost bude přihlédnuto ve fynančním oceňování na konci měsíce 😀 😀

farmarska
8. kvě 2010

Ají ty jsi normálně hrdinka hrdinek, jak ty mrchy užasně umíš snášet 😨 to bych taky tak chtěla zvládat 😅 To já ty první dny depkuju, at si to zakazuju jak chci 😠 No mám se od tebe co učit.., ale se bojím, že já jsem takovej cholerik, že se nenaučím nikdy 😀 😀

farmarska
8. kvě 2010

Petrosko, to jsou kráááásný žampionky 🙂 🙂 🙂 Jak se pěstujou takovýhle houby? 😨 Já ci takyýýýý!! 😉

Ají už se těším na fotky 🙂

Tý jo já vám snad taky budu někdy muset něco vyfotit, at víte jak to tu u nás u farmíků vypadá..aby jste k nám trefily 😉

Ted jdu připravovat to papů.. tak se mějte a já zas později načumnu

petroska
8. kvě 2010

farmi.kup si v obi nebo v baumaxu .stojí to kolem 150kč je to taková kostka na pěstování žampionu a uvidíš kolik budete mit žampionku.a to sou žampiony velké jako bedle.rodí to ve 3 dávkách.my ted měli tu první a nevíme co s něma už udělat jak jich je mooc 😀

aja.83
8. kvě 2010

Tak holky, fotečky...Moc se toho nestihlo, jelikož hoši špatně vyměřili obrubníky a pak je předělávali 😀 . Ale aspoň něco zase z krku! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru