• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Aja no tak coooo testík ?
8. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz
Farmíku šikulka jsi:slight_smile: to je fajn být pochválená že:slight_smile:)))
8. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
Natálko a k tvému Marečkovi.. já myslím, že to je uplně normální to, že zlobí :wink: vůbec se tím nějak moc nezabejvej :wink:
Náš Robert to měl stejně a vlastně má dodneška :sweat_smile: jak přijede od babičky, je rozjetej až hrůůůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si ho hezky srovnáme a jen co se stihne dát alspon trošku dolatě, tak už zase jede k babičce :grinning: no a takhle je to pořád dokola :grinning:
Hele dětičky zloběj, zvykej si :wink: :sunglasses: a snad čím větší jsou, tím víc :grinning: Já už jen čekám, kdy nám ten náš nafackuje :grinning: :grinning: Né dělám si srandu, tak daleko to snad nidky nedojde :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :wink:
Prostě jestli Mareček chce jet na návštěvu a tobě se to hodí, at jede a jestli nechce, tak se sám ozve, nebo to nějak řekne či naznačí.. to poznáš jen se neboj, jsi šikovná mamina :wink: Náš Robča od nějakejch 3-4 let přestal chtít jezdit ke tchánovcům. My ho do toho nenutíme. Vždycky jsme se zeptali, chceš nechceš-nejezdi.. a bylo to. A myslím, že to tak je dobře. On je v pohodě a tchánovci vlastně taky. :slight_smile: Pokud ale chce někam někde přespat, třeba u mý mamky, tak at si přespí, když tím nezanedbá školu.
Natál mamino, žádný výčitky, prostě si zvykej, že malej bude lumpačit :wink: a čím dál víc se vzdalovat od maminčinejch sukní :wink: :slight_smile: Ty si ho ale mužeš jít alspon vymuchlínovat..můj skoro jedenáctiletej se tak už moc nedá :cry:
8. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz
ahoj šarlotko, je :dizzy_face: hezky to zahřeje u srdíčka :grinning:
8. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
holky musím jít udělat snídani svému malému-velkému zlobidýlku :wink: a pak pokrmit tu mou havěď.
U nás teda počasí nic moc, .. pod mrakem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz
Jo a ahoooj ajíí! :slight_smile: , abys neřekla, že tebe jsem nepozdravila :wink: :grinning:
A já bych teda takhle malé dítko sama taky chodit nenechala. Já jsem dost bojácná matka a bojím se i ted o Robíka, když jde někam, kde není pod dohledem, nebo kde to dobře neznám.
8. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
No vidíš farmíku jak jsi šikovná :grinning: :grinning: :grinning: Třeba budeš ještě pracovnicí měsíce :grinning: :wink:

Jo jinak včera byl přítel se strýcem v hospě.Je to bratr jeho matky.No a ted jim zjistili že on a dcera mají tu Leidenskou mutaci.No a tchýnka to už ví dva měsíce a nám nic neřekli???tak přišel přítel dost nasranej domu :angry: :angry:
No tak to vypadá,že to bude asi mít celá rodina.Nevím jaké riziko to představuje pro mně :pensive: :pensive:
Markee tu leidenskou má tvůj švagr vid? :confused: :confused:
8. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahojík holky, my teprve vstávali, do pul noci sme stavěli tu skříň, ještě vyrovnat ty dvířka, to bude sranda, no a je hezky, takže připravím na oběd ať pak nemusím z venku dovnitř a dem konečně posekat ten náš prales, bo jak furt chcalo tak se nic nedělalo :grinning: du pro rohlíky, snad stihnu ještě poštu a pak hrrrr na zahradu :wink:
8. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
tak pošta už není v sobotu, kurňa, ja na to pořád zapomínam :angry: tak du se nasnídat a makat :wink:
8. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahoj, přeji hezké ráno, tedy skoro poledne :grinning: . U nás tedy pod mrakem, ale neprší. :wink:
8. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz
Koukněte na tohle, jestli máte možnost.
http://www.malvik.cz/Stranky/Darek-2010
8. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
autor
U nás celkem hezky :slight_smile:
Ted sjem se umyla + vlásky.Před chvilkou dovařila knedlík a svíčkovou.A za hodku tu jsou tchánovci.Nák nestíhám :sweat_smile: :sweat_smile:
8. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
Holky, uff, už máme skoro hotové obrubníky a za chvíli bude hotov i žvanec pro pracující a pro vedoucí pluku= mě! :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsem vám zapomněla říct jednu takovou malou nepodstatnou věc, že jsem dnes 1DC...Tak Sarlottko, kdybys dělala tabulku...Já to říkám furt, že zase otěhotním v květnu, jako loni.... :wink: Takže příštímu cyklu zdar! A mrše na dlouhou dobu nazdar! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (Si ji teď užiju teda, když bude poslední! :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: )
8. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz
Teda Kopííí, svíčkovou bych si dala! Pošli sem drobek! :grinning:
8. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz
Farmísku, taky ahoooj! Máš další krásnou fotečku! :wink: :dizzy_face:
8. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
Holky, koukám na ten náš "mrcas" na dně tabulky! Co s tím provedem?! To už nás je jen pár! Dáme hlavy dohromady a něco vymyslíme, neee???? :wink: Já vám teda říkám, že za pár měsíců už tu nebude žádná snažilka, alébrž všechny těhulky anebo maminky! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Tak a jdu pro ten žvanec! Mám hlad jak vlk! Pak vám tu dám zase fotečky, jak jsme se dnes činili, jooo? PAPAPA! :grinning:
8. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky.Od čtvrtka makáme na domečku tak není čásek nakukovat tady.Dnes jsme pozvaní na grilovačku tak se těším jak se zase nadlábnu :grinning: .koukejte co nám roste ve sklepě :grinning: .už máme teda přemnožíno tak každý den děláme smaženici a obalované řízečky :slight_smile: a už sme toho přímo přežraní.furt se nám plodí mega žampiony :slight_smile: .tak si užijte krásný víkend.tady to vypadá na déšt tak snad se to jeste vyvrbí
8. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
Aji správný přístup :grinning: :grinning:

Petrosko teda to jsou žampiony :confused: :confused: Jsou nádherný,hnedka bych si je obalila :grinning: :astonished:

Jo jinak se musí krotit s jídlem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem včera snědla na posezení 4 rohlíky s rajčaty :sweat_smile:
8. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz
taky se musím hrotit.dneska sem se po dlouhé době zvážila a mám 4 kila navíc :confused: a to sem do 4 měsíce nemohla přibrat.ouu snad to nepujde už tak rychle víš.
8. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
Petrosko vždyť tě nedávno trápilo,že netloustneš :grinning: :grinning: Jsi holka hubeňoučká to se na tobě krásně ztratí :dizzy_face:
Jinak když už jsme u toho vážení,já dneska taky vlezla na váhu a přibrala jsem 900g :sunglasses: Jen at nepříbírám :sweat_smile:
8. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
jj nadávala.byla sem chroustek ale ted už fakt od toho 5 měsíce pozoruju že jdou kila nahoru.naštěstí to jde lehce do břicha ale kde se vzali hned 4 kila nevím :confused: .ale je fakt že sem se snažila cpat co nejvíc at už vyleze bříško.900g to je v pohodě.počky v 5 měsíci :grinning:
8. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
Natali s mrňouskem ti neporadím proč ti zlobil :sweat_smile: Nemám ještě zkušenosti,ale když si počkáš pár let,třeba to pochopím :grinning: :wink: Je fajn,že máš možnost malého dát k rodičům atd...
8. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
Já myslím,že moc nepřiberu :grinning: mám hodně tukových zásob :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě jsem se chtěla zeptat,ale nevím jak to napsat abyste mně pochopily :sweat_smile: :sweat_smile: Už takový týden jak mi začalo to bubláníčko v bříšku,tak cítím,že prostě to mímo tam někde je :sweat_smile: Předtím jsem nic necítila,jako bych těhu nebyla.Tedko když si třeba lehnu na břicho začne mi tam takové šumění :sweat_smile: nevím jak to nazvat :sweat_smile: Ale prostě cítím,že se s mým tělem něco děje.Máte to taky tak? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
jéé to za chvíli přijdou tukanečky jako u mě :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
ahoj holky, jen nakukuju, byla jsem vyvážet hnůj od koz a ted pauzičkuju :wink: Za chvilku půjdu založit oheň a dám píct na rošt makrelky s bramburkem a máslíčkem a bylinkama-v alobalu. Ňam :dizzy_face: Až manža přifrčí o půl 4 z práce, to si pochutnáme :dizzy_face:
Ají jsem ti nestihla poděkovat za vložené fotky pergoly :wink: U nás se práce na tento víkend pozastavila :rolling_eyes: páč manža musí bejt v tý práci..a odpoledne už ho na to asi nenaženu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Alspon jsem ale sama vyryla a vykopala polovinu základu-ty díry na tramky. A včera cestou z práce jsem se stavila ve stavebninách koupit betonovou směs, takže žádný zdlouhavý míchání betonu..hezky šup šup rozmíchat s vodou a pak zalejt v zemi, at už to schne! Ráda bych ještě todle léto pod tou pergolou seděla :angry: :sunglasses:
8. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
kopi na pracovnici měsíce prdím :grinning: jen doufám, že na tu mojí šikovnost bude přihlédnuto ve fynančním oceňování na konci měsíce :grinning: :grinning:
8. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
Ají ty jsi normálně hrdinka hrdinek, jak ty mrchy užasně umíš snášet :fearful: to bych taky tak chtěla zvládat :sweat_smile: To já ty první dny depkuju, at si to zakazuju jak chci :angry: No mám se od tebe co učit.., ale se bojím, že já jsem takovej cholerik, že se nenaučím nikdy :grinning: :grinning:
8. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
Petrosko, to jsou kráááásný žampionky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jak se pěstujou takovýhle houby? :fearful: Já ci takyýýýý!! :wink:

Ají už se těším na fotky :slight_smile:

Tý jo já vám snad taky budu někdy muset něco vyfotit, at víte jak to tu u nás u farmíků vypadá..aby jste k nám trefily :wink:

Ted jdu připravovat to papů.. tak se mějte a já zas později načumnu
8. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
farmi.kup si v obi nebo v baumaxu .stojí to kolem 150kč je to taková kostka na pěstování žampionu a uvidíš kolik budete mit žampionku.a to sou žampiony velké jako bedle.rodí to ve 3 dávkách.my ted měli tu první a nevíme co s něma už udělat jak jich je mooc :grinning:
8. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
Tak holky, fotečky...Moc se toho nestihlo, jelikož hoši špatně vyměřili obrubníky a pak je předělávali :grinning: . Ale aspoň něco zase z krku! :wink:
8. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.