• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Aha Petři, to je těžké víš, to je stejně na osobní zkušenosti, já v ní na malého prala a v poho :wink: akorát aviváž nedávej žádnou ani dětskou - není potřeba - miminko voní miminkem :wink:
10. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
jj aviváž ,to sem četla že neé.no uvidím,vyzkoušíme asi víc prášku,jen ted musím ty kopy hadříku nějak vyprat.
10. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz
Já peru v persilu sensitive s aloe :wink: a v pohodě. Lovelu mám sice doma ale ani jsem jí neotevřela :grinning:
10. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz
jé terci to je ten prášek co chci.takže ti malý neolízá?je pro miminka že?
10. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz
Tak jsem malému hodinu četla pohádky, dělali sme koláž z papíru a luštili křížovky a nif... pak mu pustím hitparádu na Óčku a co byste řekly :sweat_smile: on usnul :grinning: :grinning: no nejsu já trubka, sem to měla pustit hned :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz
šarlot dobrý,ted víš jak na něj :slight_smile: očko zabere
10. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz
no teda, že tě to hned nenapadlo,že, takle ho uspat písničkama :slight_smile:
10. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz
holky já peru v lovele na skvrny od mrkve atd super žlučové mýdlo :wink: ale lovela zatím zvládá na jedničku :sunglasses:

handm gratulka ke kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: mám z vás radost :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/murynka/album/sofinka/5205362/

potřebuje mě to dítě ještě :grinning: :frowning2:
10. kvě 2010 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz
no šikulka Sofinka, si múžeš dát dovču Mury :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz
ale počkej až hodí bobka do gatí, to si na tebe vzpomene :grinning:
10. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
Petros jojo to je on, hele já furt špekulovala jak by to dítě mělo jakomožnost ten prášek lízat, než mi došlo,že to je od slova olezlý :grinning: Kojodebilita na vzestupu, mrkejte holky, co vás čeká :grinning:

Jdu taky kuknout na Sofi:wink:
10. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
To je hezkééé Mury:slight_smile:)))
10. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
Mury pěkný,takhle teče mlíko mladýmu po tvářičce taky :grinning: Když nepodložím plenkou při kojení tak je turch :grinning:
10. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz
Děkuju všem za gratulky!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Můžu se holky zeptat, kolik jste platily za 3 nebo 4D utz?!:slight_smile: klidně do IP... díky

Mury, ta je boží... uplný andílek.. :slight_smile:
šarlotko, no aspoň víš pro příště, jak na něj..:slight_smile:
10. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz
autor
Handm gratuluji ke kontrole :dizzy_face: :dizzy_face:

Markét koukala jsem ti na fotečky na rajčeti,Sofinka roste :grinning:

Jinak ještě jsem se chtěla zeptat,občas v noci a nebo i ve dne si lehnu na břicho a jakoby v podbříšku mě to tlačí,tak že je to nepříjemné a lehám na záda,taky jste to tak měli? :confused: :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz
mari já mám dovču už přes rok :grinning: :grinning: :sunglasses: už se podělala ted jsem jí přebalila poseroutka :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz
Joo, ještě jsem zapomněla napsat, že teta mého muže mě krásně překvapila....:slight_smile: U ní ve firmě něco z toho vyrábějí, takže už pro mě má: kojící polštář, rychlozavinku, nějaké pogumované bryndáčky a slintáčky (snadno se prý myjou a perou) a ještě pracuje na přebalováku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zlatíčko!:slight_smile:
A to jsem myslela, že od ní budeme chtít jen matraci do pelíšku pro Bobíčka!:slight_smile:
Chtěla mi to říct hned, abych něco nekoupila, šikulka!:slight_smile:

Kopi, děkuju!!:slight_smile:
10. kvě 2010 v 16:30  • Odpověz
Tak jsem zpět z nákupu. :unamused:
Handm-gratuluji ke kontrole. Bobista je šikulka :slight_smile: Když tak koukám na ty tvoje kontroly....nevydržíš to už do porodu, abyste měli překvapení?? :grinning: :grinning: To už ani nemá cenu nechat si říct pohlaví :grinning: :grinning: :grinning:

Mury, Sofinka je holka šikovná :wink:
10. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
A s tím praním...myslela jsem taky na Persil sesitiv GEL. Tak asi áno :wink:
10. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
Wladi, díky!:slight_smile: Když já bych to docela chtěla vědět!:slight_smile: I manžel, na tom jsme se shodli hned v začátku..:slight_smile: jsme zvědullky!:_) že ostatním to zamlčíme, necháme jim překvápko, ale pro nás abychom věděli .-) tak uvidíme... :grinning::grinning::grinning::grinning:

Já mám právě zkušenost - kamarádi čekali a že si nechaj překvapení... a všichni jim furt říkali, že to bude kluk, jasnej kluk. No nakonec maj Elišku a mě ti ta holčina přišla tak nějak "zklamaná", jak byla připravená na toho kluka...tomu se chci vyhnout, i když milovat budu ať je to co je to!:slight_smile:
10. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz
Handm a nevíš to ty už náhodou a netajíš nám to :wink:
10. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
Mari, bohužel NEVIM... a tak bych ráda!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
10. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
a nechystáš se na 3D mne bude zítra přítelak objednávat
10. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz
Jasně Handm, hlavně že je Bobista zdrav(ý)(á) :dizzy_face: Já to taky nevydržím. Při dnešních možnostech je to veliké lákadlo. No, a pak je i jednodužší nakupování, že? :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz
tak se to dozvíš až v tom červnu? Nebo jdeš na UTZ ještě dřív?
10. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz
No asi půjdeme nakonec.. i když jsme o tom vůbec neuvažovali původně. Uvidíme, jak se dohodneme doma, dneska to chcem probrat :slight_smile:
Kolik u vás za to chtějí?
10. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz
autor
Handm myslím,že v Praze se to pohybuje kolem 1500kč,já na to půjdu pak do gennetu,dělají i v Podolí :wink:
10. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz
my platili 1200 v Praze :wink:
10. kvě 2010 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
Markét tak to je dobrá cena :slight_smile:
10. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz
leni jo jo a super :slight_smile: byla jsemu dr šimka v praze na evrospký kousek za KFC :wink: objednání do týdne :wink:
10. kvě 2010 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.