Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
11. kvě 2010

Handm, já tě pak zaměstnám! 😵 😀 😀 😀

aja.83
11. kvě 2010

Já prostě vím, že moje budoucnost není v zapadlý firmě, kde se to hemží hnusnýma lidma ze kterých čiší negativní energie, zloba, závist, nepřejícnost...Sice to je všude na světě, ale u mě ve Wellnes to nebude! To teda neee! 😎

aja.83
11. kvě 2010

Tak a jdu domů...Večer do divadla na nějaký nonverbální představení 😲 ...Uvidíme, co to bude zač...Manža se mnou nechtěl jít, divné, že? 😀 Tak jdu s kolegyní...Mějte se tu krásně! Zítra pa! 😉 😵

handm
11. kvě 2010

Aji, tak joo a nevadi, ze neumim zadny masaze?:!🙂 Krom teda takovych tech jako?!
Leda bych ti mohla delat nějakou propagaci a organizaci...😀😀😀😀😀😀
uzij díívadlo🙂

katyna6
11. kvě 2010

Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla,měla jsem dost práce,tak jsem aspoň poctivě dočítala,ale teď to vypadá,že stejně moc chodit nebudu.Včera jsme se strašně pohádali s přítelem,samozdřejmě,že kvůli blbině a i když to byla moje vina a několikrát jsem se mu omluvila,všechno stejně bylo ještě horší.momentálně je tichá domácnost a já vůbec nevím,co bude dál.Jestli to přejde,nebo se odstěhuje,fakt nevím.Snad se brzo ozvu a řeknu,jestli mě máte vymazat z tabulky,nebo co a jak.Jsem teď úplně,ale úplně....víte kde ☹ ☹ ☹ ☹ Možná se večer ještě přijdu na vás mrknout.Pa

handm
11. kvě 2010

Katynko, ahoj!!!
Tak snad nebude tak zle hned!! Určitě si to ještě vysvětlíte, přece když jednou plánujete rodinu, nemůže všechno skončit kvůli kravině jak píšeš!!
Moc na tebe myslím, držím palce, ať se to urovná co nejdříve!!! A přijď, aspoň přijdeš na jiný myšlenky!!
DRŽ SE!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maarrtina
11. kvě 2010

krásné podvečer, vůbec sem nestíhám teď chodit, jen Vás dočtu, větinou.
Jinak jsem na PN, ale do práce na dopoledne ještě chodím. A jinak trávím hodně času venku takže na pc, není čas.
Opravujeme jezírko, a sázím si yktičky do truhlíků a snažíme se dodělávat terasu atak pod. okolo domu. Příští víkend slavím svoje 30-tiny, takže bude oslava, tak to musím začít plánovat.
Jinak holky jdu v pátek na KO a už se moc těším na ten náš poklad jestli ho teda uvidím a dr. nám řekne, že jsem v pohodě.
Holky je možný že mě dr. nepošle na screening? A další věc můžete mi poradit co je na pálení žáhy, každý večer je to hrůza, zapiji to většinou mlékem ale nevíte něco jiného.

katyna6
11. kvě 2010

handm-tak tou rodinou si teď nejsem vůbec jistá ☹ .Vysvětlování bylo včera až dost,k ničemu to nevedlo,bylo to jen horší a horší.No,to je jedno,nějak to dopadne.Chodit sem za váma můžu kdyžtak i jen tak,na pokec.
A jinak,díky,snad mi ty tvoje palečky k něčemu budou? 😢 😢

handm
11. kvě 2010

Katynko, moc držím palce!!!🙂

tercie
11. kvě 2010

Ahoj holky, jdu dočíst, a pak vám možná i napíšu 😀

farmarska
11. kvě 2010

Ahoj holky, dovalila jsem z práce, nakrmila zvěř´uvařila manžoj kafčo a ohřála jídlo a už jsem valila sem za váma 😉

Katynko, co to píšeš bobku 😨 určitě to bude zase dobré! Lidi se nestěhují a nerozcházejí kuli jedné hádce 😉 Jako vždycky to vypadá horší než to je, ale ono nějak bude uvidíš!!! Moc na tebe budu myslet a rozhodně za námi dál choď, bo by jsi nám jinak mooooc chyběla!!!!
Teda holky, co to s těma chlapama je?!!!! Dyť jsou všechny na facku 😠 Od Natálky, od Ajinky, ..ted Katynka. 😖
Jako to je snad nějaká chlapská pandemie blbosti či co 😨 Tfuj tfuj! Ať se to kouká vyhnout Trutnovsku!!! 😀 😀 My ted máme doma klid a čeká nás předplodivé období 😉 😀
Ajuš tak já si u teba ve welnes taky zamlouvám jedno prac. místečko 😉 v takový atmošce by se mi líbilo dělat 😉 hele a mohla bych ti tam buď hlídat ty pejsky, nebo jiná zvířátka a sem tam si od nich odskočit a udělat někomu kosmetiku, at se zúročí ten můj kosmetickej kurzík 😉
Natálko gratuluju moc k tvé osobní výhře! 😵 S tím manžou je to přesně jak psaly holky.. právo bylo na tvé straně 😎 a tak je moc supr, že se umoudřil a že i třeba to snaženíčko bude 😉 😵
Hele a drndo, to vůůůbec neříkej, že by jsi se dvou vzdávala v můj prospěch ! 😠 To bych si na svědomí vzít nemohla 😝 Hezky potěhulínujeme spolu až do konce 😉 🙂 Jinak musím pochválit Marečka, je to mooooooc hezkej chlapeček 😵 v těch lacláčkách vypadá kór k sežrání 😵 😵 😵

paajaa
11. kvě 2010

Katy: no snad jedna hádka nezničí celý hezký vztah. Taky ti držím palečky, aby jste si to vyříkali a bylo zase dobře.

Aji: jé nezaměstnala by jsi mě. Mě by bavili masáže- udělám si kurz. 😀 😀

Marti: to screning by tě doktor poslat snad měl. Já bych se na to raději tedy zeptala.

farmarska
11. kvě 2010

tércííí je toto možné?!! sestro moje! ty a já ..tady v tutěž chvíli!!!! 😀 😀 😀

farmarska
11. kvě 2010

páji, ahoj, jsem ráda, že jsi byla u doktora 😉 a máš už prášečky a budeš je hezky papkat a bude vše ok.! 🙂 pěkně odpočívej! 🙂 🙂

farmarska
11. kvě 2010

Teríku dočítej dočítej, fofruj, sprintuj, at se tu stihneme alspon pozdravit 😉 😀

tercie
11. kvě 2010

Farmuško čůůůůůs 🙂 Jak je, pracující lide? 😉

Paaji to je dobře že jsi šla k doktoru 😉

Natálko no já čumím jak blázen,co ten tvůj manža...nejspíš ho přestalo bavit se obsluhovat sám, co? 😀 Ale vyhrála jsi...ať je víc takových vítězství 😉

Co jsem to ještě chtěla? Holky, já jsem úplně vygumovaná 😀

tercie
11. kvě 2010

Jo,Katy doufám, že u vás ta bouřka přejde a vysvitne zase sluníčko!!!! 😉 😵 😵 😵

Maarti na pálení žáhy mi pak mlíko už nezabíralo, ale pomáhala jedlá soda, trošku rozpustit v decce vody...bez ní jsem nechodila vůbec spát a ještě jsem si ji dělala abych ji mělav noci u postele, protože mě to kolikrát vzbudilo. Nebo vyzkoušej jabko, a nebo sníst jednu malou kyselou okurku, to taky pomáhá,ač je to kyselý 😉

tercie
11. kvě 2010

Jééé jsem dala novou fotku a Lukášek tam nemá hlavu, to je trapný...

tercie
11. kvě 2010

Jo, a jsem se chtěla pochlubit,Lukášek spal dneska v noci v kuse 4 hodiny, jsem se tak kráááááááásně vyspala...a spinkal v postýlce!!! Heč 😀

Holky a co můžu na potničky v obličejíku? Včera jsem vyzkoušela dát olejíček do vody na koupání, abych ho pak nemusela už mazat, když to tak blbě nese, vždycky hrozně pláče, tak nevím,jestli to nemá od toho, ale mazala jsem mu tím ksichtík i předtím a nic po něm neměl. Tak mám zkusit heřmánek, nebo infadolan, nebo něco jinýho,a nebo to nechat bejt, co to udělá?

tercie
11. kvě 2010

Jo tak si mám povídat sama jo? 😀

tercie
11. kvě 2010

Jo a Ají ta tvoje vize wellness vypadá suprově... taky bych někdy chtěla bejt vlastní paní...akorát nevím v jakým oboru,aby mě to i bavilo...nic totiž neumím 😀

tercie
11. kvě 2010

Holky můžu poprosit o radu? Psala jsem na paragrafy, ale dva dny tam nikdo v tom tématu nebyl, týká se to papírů aby mohl manža nastoupit na tu mateřskou a zvolit dýlku rodičáku... nevím kam co poslat,nevyznáte se v tom někdo? Já vám to sem zkopíruju jo?

tercie
11. kvě 2010

Ahoj holky, taky nemám nárokna PPM, a na sociálce mi poradili, jak to udělat,abysme mohli zvolit jinou variantu rodičáku, než tu 4letou. Manža je u policie, tak jsem se bála,jestli to není nějakej podvod,nebo tak, ale prej to je v pořádku. Ale bylo mi řečeno, že jeden den musí zůstat doma, aby jako na tý mateřský skutečně byl, a já se na měsíc musím nahlásit na pracák. Akorát přesně nevím, jak je to s těma papírama... manžovi do práce musím poslat to potvrzení o nároku na dávky, oni to vyplní a já s tím pak musím na ossz, nebo to tam pošle zaměstnavatel a já jen pak donesu zbytek papírů na sociálku? Vúbec nevím,jak to funguje, díky za každou radu...

katyna6
11. kvě 2010

Jsem zase tady holky.Novýho nic,jen že přijede dnes hodně pozdě a s největší pravděpodobností bude spát v obýváku.Mám pocit,že mu dělá zle být se mnou v jednom bytě ve stejnou dobu.Achjo,mě tohle utrápí.já tááák hrozně nemám ráda hádky 😢 😢 😢
Tercinko-Lukášek je kouzelnej.Fakt strašně moc krásnej!!!! 😵 😵 😵 😵

tercie
11. kvě 2010

Katy nebuď smutná, on si pár dní bude myslet že je na čundru a pak bude zas dobře 😉
Díky za pochvalu, já to Lukáškovi vyřídím 🙂

kopa
autor
11. kvě 2010

Ahoj holky,
my byli na výletě.Zase mě boleli ty vazy 😒 ☹ Tak snad je všechno o.k.Včera večer přítelák měl hlavu na mém břiše a říkal,že slyšel mimíka 😕 takové šumění,rozhodně to prý nebyli střeva,páč on to pozná 😅 dělal na civilce v nemocnici atd...Je možné že to bylo mímo?? 😅

Paaji super,že jsi šla k doktorovi a máš utroš 😵 😵

Katynko to mě mrzí,vím jak ty hádky jsou strašné 😔 😔 Uvidíš za pár dní bude vše v pořádku.

kopa
autor
11. kvě 2010

Jo a jinak přemýšlíme,že začneme podnikat 😉

tercie
11. kvě 2010

Kopi člověče, měla by ses šetřit 😉
Jestli je možný že slyšel prcka, to vážně netuším...
V čem budete podnikat,Kopi? A přítelák se na práci pořád nikde nechytl?

Já jdu přebalovat, páč se Lukášek právě posral😀

sarlotta
11. kvě 2010

Ahojík holky, tak jsem písla eelisce🙂 Mají se i s prckem dobře. Možná bude mít připojení tak by se ozvala 😎

kopa
autor
11. kvě 2010

Tercie,byli jsme zase v Zoo v Děčíně tam jsem tapkala i seděla 🙂 Bylo tam krásně.
Přemýšlíme,že si asi uděláme ten zverimex 😕 budto jako obchod pro ten jsem já a nebo jako obchudek na netu.No a místo bysme měli celkem i vymyšlené.Páč mám ještě zkušenosti a prostě lidi budou furt kupovat pro zvířátka 🙂 No musíme si nad tím sednout a propočítat to.Navíc bysme se zkusili domluvit s mojí známou co jsem tam pracovala,jestli by nešla na půl.
No a nebo přítelák sám na sebe-že by jako dělal nákýho poradce v oblasti co předtím dělal.Jinak nemá šanci se chytit.je to však už směšné posílá si životopis kamkoliv.Ted říkal,že půjde klidně dělat i na poštu...no děs ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru