Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
12. kvě 2010

Wlladi Ty jsi ranní ptáče🙂) teda 😉

Natalinko, to mě mrzí ty slzičky, ale znám to dobře 😔 taky jsem si musela počkat na druhé těhu dloooouho.. ono to přijde 😎

sarlotta
12. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 36tt....................................KO 11.5..........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 28tt.................. ....... ...KO 25.5.........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 28tt.................. ..........utz 20.5..........................................................čeká chlapečka
Wlladka 27tt..............................KO 12.5.......................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 25tt.......................... ....... ..KO 13.5........................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 24tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 23tt .................. ... ..... KO 10.5 v pořádku,odpočinek.. ........................................................čeká chlapečka
petroska 23tt.................. ..........KO 18.5...............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 23tt........................... .........velký utz.30.4. v pořádku KO ? ..........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 22tt ...................... .........velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 21tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 17tt ....................... . . ......KO 27.5. velký utz 1.6. tripply dopadly výborně
Maarrtina 14tt ....................... ...KO 14.5.
Zlababa 14tt ..................... .... ..KO 10.6. NT v pořádku
veve.b 10tt................................... KO 12.5.
Paajaa 7tt...................................KO 10.5. v pořádku, máme srdííííčko KO31.5.
M.aa.b 29DC
Cajori 21DC
Madormi 18DC
Nicollka 16DC
Farmarska 15DC
Katyna 10DC
Aja 5DC
Natalie 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
12. kvě 2010

Dneska máš kontrolku , držím palečky🙂)))

A Flair na nás prdí 😠 😀

A veverka veve.b má dneska kontrolku tak by se taky mohla ukázat 😉

sarlotta
12. kvě 2010

Holky jako sem Vám včera psala že Vás elis pozdravuje a Vy to jako nečtete nebo coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Mají se dobře i s mimískem, snad bude mít připojení na net zítra.

paajaa
12. kvě 2010

Krásné ráno,

Sarlot: tak Eli moc pozdravuj a ať jde co nejdříve domů. Nemocnici opravdu nezávidím, ale pro mimi uděláme vše.

Nati: neboj druhého drobečka se taky dočkáš. Holt patříme do té skupiny, pro které je zdravé miminko opravdu zázraka né samozřejmost. 😉

natalie77
12. kvě 2010

Ahoooooj,
moc děkuju, už je to zase dobrý....prostě to na člověka tak nějak padne....
Čteméééééééééééé Děkujeme za pozdravy....Eli, drž se 😉.
Tak jdu něco dělat, uvařím oběd....špagety a bramborovou polévku....a pak půjdeme ven...ať to jen ohřeju....a malej jde spát....a mám čas na učení....
Tak já metelím, držím pěsti na všechny dnešní kontroly....a doufám, že Farmi bude hlásit, jak probíhají náruživé noci....15DC....to se nám to blíží 😕 😉 . Jestli teda chuděrka nepadá únavou.... ☹ .
Ahooooj a držte se.

dashav
12. kvě 2010

ahojík holky,pozdravuje vas Eliska...lezime spolu na pokoji!!!!

markee
12. kvě 2010

Dobré ráno,
tak brigáda stále nic ☹ pořád nejspíš málo práce. Já prostě jsem si tak navykla,že mi ta práce chybí. Jsem prdlá, co?
Hlavně bych chtěla stálou práci a mít penízky na to si taky občas něco koupit. Je teda fakt,že jsem v pondělí byla s mamčou v Bene a my šli do TAkka, jen pro tričko s krátkým rukávem a chtěla jsem tak do 250Kč. No poštěstilo se, ale malá mi nosila pořád věci a prý mi přinese i sukni,tak ať zůstanu v kabince a nikam nechodim. No ona mi předtím přinesla halenku s jeansovou vestou-tak říkám-zkusím a uvidím. Ono mi to tak slušelo-což já fakt neříkám vůbec,pže většina věcí je na mě šílených-prostě to chce pas a menší zadek. NO ale tohle mi ty prsa zvýraznilo a zúžilo opticky. Jen ta cena ☹ 930Kč za oboje. NO vrátila jsem to,ale nedalo mi to a napsala míšovo,že mi sluší jedna halenka,ale že jako moc peněz a že si to nekoupím. Tak mi odepsal,že jestli mi to sluší,tak si to mám koupit k svátku,že aspoň si nebude lámat hlavu s dárkem. Tak mám po dlouuuhé době něco hezkého 😀

markee
12. kvě 2010

Dashav, pozdravuj Eelisku taky 😉

sarlotta
12. kvě 2010

dashav díky moc🙂 a Ty jsi tam proč ? taky těhulka ? 😉

sarlotta
12. kvě 2010

Markee to je hezké od něho🙂)) té práce je mi teda líto... snad se zas něco namane 😉

markee
12. kvě 2010

Sarlott,to oni zavolaj. Maj číslo a máme tam i skříńku s kamarádkou. Kdyby nás nechtěli,tak nám jí nedávaj. Klíček mám u sebe 😉 Jiná kamarádka tam třeba takhle byla dva měsíce,pak skoro půl roku nic a pak ten zbytek roku chodila krom víkendů pořád.

sarlotta
12. kvě 2010

markee a co vyrábíš, že bych si něco objednala🙂 ať Vám zvýším kšefty 😀 😀

markee
12. kvě 2010

Sarlott, tak buď pivovar a chtěj pivní tácky nebo firma co dělá kalendáře a prostě vše od papíru-my ti uděláme části a ty si to zkompletuj. Nebo pojišťovna a chtěj letáky 😀 😀 😀 V pohodě,ono to přijde,určo až bude hezky a já se budu chtít koupat v bazénu 😀

markee
12. kvě 2010

Tak zítra chci udělat tyhle řezy http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=81318 nebo v pátek ráno. Docela mě zaujali. Jen musím pošéfovat ty oříšky,kde je mám všude danné 😀

handm
12. kvě 2010

Ahoj holky! Já mám dneska rozlítaný den,takže se moc neukážu nejspíš... 🙂
Každopádně držím palce na kontrolky a pozdrav elisce do nemocky, at ji brzy pustí!🙂
A Natali, já byla vcera vecer v Hospo 😀 si mohla kecat do alelujáááááá 😀😀😀😀😀😀 Ale hezky se uč, ať už to máš všechno z krku... přece by ses pak nechtěla učit na další termín přes léto.. to budeš těhulit!🙂 a ne ležet v knížkách!🙂🙂🙂🙂🙂

tak pááá
jedu pro nějakou vaničku do sprchy, pak na pracovní schůzku, pak na poštu a pak do práce a pak ejště na dveře s manželem..
tak snad to přežiju!🙂

mari111
12. kvě 2010

ahojík holky, jenom pozdfravím a du se věnovat navštěve.Sem včéram málem dostala infarkt, volá mi ségra prej poď na skype, neco ti ukážu, tak du a najednou někdo klepe na dveře, ještě si říkam, kdo otravuje ,otevřu a tam to pako ségra aj s malou Sofinkou , no málem mne natáhlo, tak jsem jen otevřela hubu, vyplleštila oči , ani jsem ji nepozdravila a hned jsem ji brala malou, no je to zlatíčko. Tak se du věnovat, dneska deme nakupovat ,je konečně hezky, snad nám to vydrží 🙂 Tak zatím pa kdyby jsem e tu dlouho neukázala 😉

kopa
autor
12. kvě 2010

Ahoj holky,
Wlladi držím palečky na kontrolu 😵 😵 😵

Sarlott pozdravuj Eelisku 😵 😵

mari takové krásné překvápko ju? 😀 😀 😀

Já dneska razím ve 14,30 na tu kardiologii,tak mi držte palečky.Bojim,bojim ☹

dashav
12. kvě 2010

Sarlota:ja mam po cerkláži,museli me zašíz,klanul se mi vak blan ven tak ted musim jeste dva mesice lezet s nohama nahoru a kontrolujou mi steh jsem ted 24plus 3,
Mám za sebou loni v květnu potrat ve 22tt - dostala jsem infekci do deloh\,zanet a nakonec otravu krve tak jsem musela na potrat,maly byl v uplnem poradku.

Eliška Vás zaky pozdravuje,ted je ve sprše🙂

markee
12. kvě 2010

Jinak teda já si fakt nechám napsat ještě jedno balení HA(vyjde do konce září) a uvidíme co bude. Do Bene k tomu doktoru jdu sama,vyposlechnu si co a jak a pak si to necháme projít hlavou.

markee
12. kvě 2010

Dashav,to je mi líto co tě potkalo ☹
Teď už to musí vyjít vše v pořádku-posílám hodně energie a pozitiva. Ať se to aspoň někomu povede. Já si ještě počkám,takže doufám,že ti pomůže energie ode mě 😉

Jdu vařit 😉

sarlotta
12. kvě 2010

dashavm drž se 😉 tentokrát to holky dotáhnete 😎 držím palušky... dojdu na Vás mrknout 😉 jak se malý dá do kupy.

dashav
12. kvě 2010

😒 markee:a muzu se zeptat co se u tebe deje?nebo stalo?

veve.b
12. kvě 2010

Ahoj holky, jsem vás zanedbávala, tak se mooooc omlouvám 😉 Taky nedočítám, kdyžtak pozdějí, nějak nestíhám ...

Tak dneska jsem už po kontrole, ale jsem taková nějaká bez nálady. Byla jsem ráno na odběrech a pak v poradně. Vyšetření dobrý, doktorka pak pro svůj klid mě prohlídla ještě ultrazvukem, aby měla jistotu, že když mi dají průkazku, tak je mimi v pohodě. Prcek sebou hezky mrskal, srdíčko taky je v pořádku, takže doktorka měla z nás radost. Měla jsem ji teda taky než jsem u ní vyplázla tři kila a ni nevím za co a samo jsem se já blbeček nezeptala ☹ ☹ No vygumovanej mozek .... Tak sem z toho taková rozladěná.... no a pak ně taky rozhodilo to, že se paní dopktorce plete můj váhový přírůstek, protože mi jako výchozí váhu napsala tu co jsem s ní kdysi k ní přišla a ne tu co jsem měla než jsem otěhotněla....takže dle jejích zápisů v průkajdě mám od otěhotnění do teď jako nahoře 8kilo. No že se jí to nezdá divný, sakra. přitom jsem tak moc nepři¨brala jen asi 3,5. No takže jsem si poslechla jak nemám žrát sladký a radši ne moc. jako bych to žrala a jako by to šlo, když mi bylo do teď blbě ... No jsem fakt úplně vyřízená. Místo abych měla radost ...
Další KO máme 11.6. a první velkej UTZ 26.5.

flair
12. kvě 2010

Ahooooooooooooooooj🙂 tak hlásím, že jsem včera byla na KO už u nového doktora v Přerově. A zkysla jsem tam 2,5 hodiny!!! Ne, že bych čekala v čekárně, ale táááák krásně se mi věnovali 😵 Sestřička mi točila KTG, což ovšem byl problém, bo ta naše lumpina byla děsně divoká. Takže se v pupku neustále stěhovala a tak ji sestřička s tou "sondou" musela nahánět. No a jak se malá vztekala, tak hodnoty jejího srdíčka lítaly vysoko 😠 Takže se nám to podařilo natočit až po 1,5 hodině a i tak ty hodnoty byly vyšší - hraniční. Takže si to zítra zopakujeme. No a pak se mi celou hodinu věnoval doktor. Byl moc hodný a hlavně pečlivý. Má super UTZ a já vše viděla na veliké obrazovce na stěně. Prohlídl vše podrobně, i průtok krve pupečníkem. A malá váží zhruba 3080g!!!! Je velikostně o cca 1-2 týdny více. A dle čípku říkal: "noooo, tak tady se nám to už chystá". Pak koukal na placentu a prý už zraje. Takže se to všechno blííííží 😵
Šarlotko, takže další KO mám 18.5., děkujíííí 😉

flair
12. kvě 2010

Zahlídla jsem, že Pajinka špiní 😠 Odpočívej, kočko, bude to dobré, ju.
Eli, ty si zas "užíváš" ve špitále!! 😨 😝 Ach jo! Ale prostě to musíš vydržet, nooooo. Tak at ti to tam s Dashav rychle ubíhá 😉
Holky, co je to s těma vašima chlapama???!!!!!! 😕 😠 Oni nějak na jaro zlobí, ne!!!!!!!!!!!!!!! Mají být pro vás oporou a ne tohle! Bych je fakt nakopala do dupy (= Ostravsky "do pr....) 😀 Nenechte se rozhodit, ju 😉

sarlotta
12. kvě 2010

veve.b blahopřeju ke kontrolce... důležité, že miminko je šikulka, jooooooooooooo 😀 😀 😀 na ostatní se vys....

Doktorce příště řekni ať Ti ty údaje o váze opraví, že to napsala špatně a trvej si na tom 😉 určitě si to vysvětlíte v poho.

ty 300,- no to teda nevím... utz navíc stojí 150,- fotka 50,- a jinak těžko říct.. snad vyšetřovací pomůcky... ale to by mělo být pro těhulku jako prohlídka hrazené pojišťovnou. no uvidíš příště. 😉

sarlotta
12. kvě 2010

flair super, tak ještě ty hodnoty zítra aby byly ok🙂)) malá je macík 😀 to bude ke 4kilům čoveče za měsíc ještě... ale ony ty utz kecají až o půl kila 😉

sarlotta
12. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 36tt....................................KO 18.5..........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 28tt.................. ....... ...KO 25.5.........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 28tt.................. ..........utz 20.5..........................................................čeká chlapečka
Wlladka 27tt..............................KO 12.5.......................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 25tt.......................... ....... ..KO 13.5........................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 24tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 23tt .................. ... ..... KO 10.5 v pořádku,odpočinek.. ........................................................čeká chlapečka
petroska 23tt.................. ..........KO 18.5...............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 23tt........................... .........velký utz.30.4. v pořádku KO ? ..........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 22tt ...................... .........velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 21tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 17tt ....................... . . ......KO 27.5. velký utz 1.6. tripply dopadly výborně
Maarrtina 14tt ....................... ...KO 14.5.
Zlababa 14tt ..................... .... ..KO 10.6. NT v pořádku
veve.b 10tt................................... KO 12.5.v pořádku 😉 KO 11.6. utz 26.5.
Paajaa 7tt...................................KO 10.5. v pořádku, máme srdííííčko KO31.5.
M.aa.b 29DC
Cajori 21DC
Madormi 18DC
Nicollka 16DC
Farmarska 15DC
Katyna 10DC
Aja 5DC
Natalie 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

natalie77
12. kvě 2010

Veve 😕 , šiško, já se vyděsila, že je něco v nepořádku....hlavně, že je mimčo v pohodě, jak psala Sarlott...na ostatní se vys...no ty 3 stovky....bych se zeptala za co, nebo bych to vyvalila a bylo mi to jedno, protože bych viděla zdravé miminko....
Tak já mažu....se bojím Hadm 😕 ... 😉 ale má pravdu, v září budu těhulit a funět a ne se učiiiiit, teda snad...

Zdar a držím pěsti 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru