Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
12. kvě 2010

Nicol to je dobře, že jsi zašla k doc, to bolí ta cysta jistě... no chtělo by aby praskla sama 😉

kopa
autor
12. kvě 2010

Nici tak to je dobře,že jsi dneska byla u doktora 🙂 Třeba se to tedko pohne kupředu 😉 Držím palečky aby vše bylo v pořádku.

sarlotta
12. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 36tt....................................KO 18.5..........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 28tt.................. ....... ...KO 25.5.........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 28tt.................. ..........utz 20.5..........................................................čeká chlapečka
Wlladka 27tt..............................KO 12.5.......................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 25tt.......................... ....... ..KO 13.5........................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 24tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 23tt .................. ... ..... KO 10.5 v pořádku,odpočinek.. ......................čeká chlapečka
petroska 23tt.................. ..........KO 18.5...............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 23tt........................... .........velký utz.30.4. v pořádku KO ? ..........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 22tt ...................... .........velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 21tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 17tt ....................... . . ......19.5. echo, 20-21.5 Holter, 27.5 KO., 31.5 -Ko kardio ,velký utz 1.6.
Maarrtina 14tt ....................... ...KO 14.5.
Zlababa 14tt ..................... .... ..KO 10.6. NT v pořádku
veve.b 10tt...................................KO 12.5.v pořádku 😉 KO 11.6. utz 26.5.
Paajaa 7tt...................................KO 10.5. v pořádku, máme srdííííčko KO31.5.
M.aa.b 29DC
Cajori 21DC
Madormi 18DC
Nicollka 16DC
Farmarska 15DC
Katyna 10DC
Aja 5DC
Natalie 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
12. kvě 2010

Holky kde se nám toulá wlladka ?

kopa
autor
12. kvě 2010

Sarlott díky za přidání kontrol 😉

nicollka
12. kvě 2010

holky moc děkuji...no však sem se bála a k tomu jit se vyslíct před chlapa, ale byl super, lepší jak ty baby :D

tercie
12. kvě 2010

Nicol já mám radši chlapa než ženskou 😉 A paradoxně jsem měla ženskou doktorku u porodu...teda než musela zavolat primáře 😀

Jo jsem tady,kdybyste si náhodou nevšimly 😀

Holky tohle se mi povedlo blejsknout včera, to jsou dva ksichti co?😀 Úplně stejný, a ten nosáááááneeeeek 😀😀😀

wlladka
12. kvě 2010

Ahoj, jsem tu. 🙂 ....a tady nikdo ☹

wlladka
12. kvě 2010

Tak to byl perný den. Dnes jsem vlezla na UTZ, řekla jsem si o fotečku....nakonec jí nemám. Z UTZ byla dr nějaká vyplašená 😲 Mimčo se nám začalo zpomalovat s růstem ☹ ☹ Je opožděné o cca 2 týdny ☹ Hned mi řekla, že je to na hospitalizaci....

wlladka
12. kvě 2010

...nicméně, zkontrolovala průtoky krve pupečníkem a prý normál. Jsou tam 3 cévy. Jina oběhově taky normální toky, mimčo je ale menší ☹
U doktora v ambulanci mne trochu uklidnili. Tlak jsem měla v tu chvíli vysoký, ale přičetl to tomu stresu z UTZ. Říkal, že na hospitalizaci to zatím není, to by bylo, až pokud bude mrňousek opožděný o 3 týdny. Příště už raději pojedu se sbalenou taškou 😒

aronek
12. kvě 2010

wlladko, to je mi líto, že tě tak vystrašili. Kdy máš další kontrolu?

wlladka
12. kvě 2010

Jinak mi ještě přidal prášky na zlepšení funkce jater a odeslal mne na hematologii. Tam mi napsali ještě Anopirin a dostala jsem Fraxiparin v injekcích. Takže si teď budu denně píchat injekce do břicha 😖 😖 Za tři týdny tam jedu zase na kontrolu. Musím před tím sbírat zase moč 24 hodin - dostala jsem na ni bandasku 😀 Udělají mi taky na místě odběry krva a než si objehnu UTZ a ambulanci, budou krevní testy hotové. No, doufám, že mimčo donosím tak, aby nemělo problémy po narození - mám z toho vítr ☹ ☹

wlladka
12. kvě 2010

Aronku ahoj 🙂 Vystrašila mne na tom UTZ. Doktor mne pak trochu uklidnil, ale moc nevěřím tomu, že se to do příště moc zlepší. Myslím, že bude větší, ale ne tak, jak by měl být. Prostě už pojedu s taškou, abych byla připravená, když si mě tam nechají ☹

nicollka
12. kvě 2010

wladi tak to je mi moc líto a moc moc držím palečky at to mrnousek zase dožene aby bylo vše v pořádku.

wlladka
12. kvě 2010

Ahoj Nici, co bříško? Už to alespoň nebolí? Jen aby to nebylo to mimoděložní 😒

nicollka
12. kvě 2010

no zatím bolí ale i prsa bolí už dost...asi jsem hypochondr :D no uvidim co mi řeknou zítra z krve, docela jsem dost nervozní 😒

wlladka
12. kvě 2010

Tak já si jdu lehnout a trochu to vstřebat. Pa - zítra

wlladka
12. kvě 2010

Nici, tak to jsem taky zvědavá. Jen ta bolest, to mne mrzí, chůdátko 😔 Hlavně žádné hrůzy 😉

tercie
12. kvě 2010

Wladi neboj, to bude OK, důležitý je, že mrňousek nestrádá 😉 Ale teda vystrašili tě pěkně a těch léků...řekli ti aspoň,na co všechno jsou dobrý?Moc nerozumím tomu, proč ti chtějí ředit krev,když průtoky jsou v pohodě...no nejsem doktor,oni ví co dělají 😉

nicollka
12. kvě 2010

jů holky hele co jsem našla :D
http://www.ellis.cz/zdravi-a-krasa/lubrikacni-g...

taky jdu spát dobrou

wlladka
12. kvě 2010

Terci, dělali mi ty trombofilní stavy a mám mutaci v genu... Tak mám ty injekce na ředění krve. Je to něco jako Heparin (je to z něj vyrobené) No a ještě ten Anopirin. Mělo by to zpomalit stárnutí dělohy.

wlladka
12. kvě 2010

Léků beru požehnaně. Zítra to schválně spočítám. Teď jdu do hajan, jsem z toho nějaká unavená.
Dobrou 🙂

sarlotta
13. kvě 2010

Dobré ránečko🙂

Wlladenko celý den jsem na Tebe myslela sluníčko 😉 mimísek to dožene a kdyby to šlo pomalu, tak to taky zvládnete neboooooj, jen bude trošku dřív na světě 😉

sarlotta
13. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 36tt....................................KO 18.5..........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 28tt.................. ....... ...KO 25.5.........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 28tt.................. ...........utz 20.5..........................................................čeká chlapečka
Wlladka 28tt..............................KO ?..............................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 25tt.......................... ....... ..KO 13.5........................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 24tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 23tt .................. ... ..... KO 10.5 v pořádku,odpočinek.. ......................čeká chlapečka
petroska 23tt.................. ..........KO 18.5...............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 23tt........................... .........velký utz.30.4. v pořádku KO ? ..........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 22tt ...................... .........velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 22tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 17tt ....................... . . ......19.5. echo, 20-21.5 Holter, 27.5 KO., 31.5 -Ko kardio ,velký utz 1.6.
Maarrtina 14tt ....................... ...KO 14.5.
Zlababa 14tt ..................... .... ..KO 10.6. NT v pořádku
veve.b 10tt..................................KO 11.6. utz 26.5.
Paajaa 8tt................................... KO31.5.
M.aa.b 30DC
Cajori 22DC
Madormi 19DC
Nicollka 17DC
Farmarska 16DC
Katyna 11DC
Aja 6DC
Natalie 4DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
13. kvě 2010

Mari držím palušky na kontrolku 😉

sarlotta
13. kvě 2010

Nicol, chlapi jsou lepší doktoři- hlavně v tom že jsou jemnější při vyšetřování 😉

wlladka
13. kvě 2010

Dobré ráno 🙂
Ahoj Sarlot, že by se najednou růst zrychlil, tomu moc nevěřím. Spíš počítám s tím, že si mě tam příště nechají. No, uvidíme. Jen chci, aby v tom bříšku vydržel co nejdéle. Teď je naše meta 30tt, to snad zvládnem. Jen aby nestrádal. Teď má nejvíc "zaostalé" bříško. Doktorka mi to vysvětlovala, že jak začne miminko trochu strádat, jeho nervová soustava se podle toho zařídí a začne více krve posílat do hlavičky na úkor toho bříška. Kdyby pak bylo hůř, uskřípne to i do té hlavičky a to je pak špatně. Takže si teď ještě k tomu všemu píchám ty injekce, aby se zabránilo srážení krve, lépe protékala a pomaleji stárla placenta. ....a uvidíme na další kontrole.
Na KO jdu tady u nás 25.5. a v Plzni 2.6.

wlladka
13. kvě 2010

Jdu udělat snídani a vypravit manžela. Pak se ukážu. Dnes taky čekám nějaké balíčky s věcičkama, tak mi snad zvednou náladu 🤐

sarlotta
13. kvě 2010

wlladi IP 😉

madormi
13. kvě 2010

wlladi držím moc palečky, abych mimís ještě krásně rostl a pár týdnů ještě u maminky vydržel!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru