Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
13. kvě 2010

Petři asi ozvy plodu 😎

http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/tehotenska...

studuj🙂

kopa
autor
13. kvě 2010
petroska
13. kvě 2010

dík holky 😉

kopa
autor
13. kvě 2010

Haku každá se tu bojíme před kontrolou,tak se vzájemně podporujeme a držíme si palečky.Myslím,že to držení palečků fakt pomáhá 😵 😵

kopa
autor
13. kvě 2010

a ten strach je opravdu normální,vidte holky? 😅

kopa
autor
13. kvě 2010

holky a já asi měla zase tu bílkovinu v moči mám v průkajdě M+B+ 😕 😕

kopa
autor
13. kvě 2010

teda takhle M B + + 😕
Ale já jí mám asi teda furt,páč jsem jí měla i v březnu u obvodní.

petroska
13. kvě 2010

asi nemá cenu se v prukajde máchat ne?kdyby bylo neco spatně tak musí dokror snad říct a kontrolovat to.já sem z toho jelen co tam mam napsaný
😒

kopa
autor
13. kvě 2010

Petrosko,kdyby něco nebylo v pořádku,tak by ti to určitě řekli 😉 takže klídek,pohoda,jazz 😎

aronek
13. kvě 2010

jak rosteme 😀

tercie
13. kvě 2010

Petrosko to víš, že by ti řekl 😉 Já to třeba po tom mým ani nepřečetla 😀 Neřeš to 🙂

Kopi to by mohla bejt bílkovina v moči na dva křížky...ale co to přesně znamená ti neřeknu, jen zvýšená hodnota...

tercie
13. kvě 2010

Aronku nádherný fotky, Honzík roste jak z vody 🙂 Nejlepší je ta s tou čepicí 😀

petroska
13. kvě 2010

aronku ten je teda krásný 🙂 .jj už tu prukajdu neřeším jen té doktorce moc nevěřím.

aronek
13. kvě 2010

terci dík, takhle spinká v kočárku na balkóně, vždy mu sjede a on klidně spínká 😀

aronek
13. kvě 2010

petrosko dík 😀 Jinak já to po svém doktorovi nikdy nepřečetla, ani čísla 😝

hakuxd
13. kvě 2010

Diky holky 🙂 .No,v pondeli jdu na kontrolu,tak doufam,ze bude vsechno v poradku.A zitra si jdu koupit stetoskop at muzu mimi poslouchat a uklidnit si dusicku.Jinak NT nam vyslo dobre 1.62 a celkovy vysledek vzhledem k veku a tak 1.2960.Tak snad plasim zbytecne. 😅

nicollka
13. kvě 2010

ahoj holky dnes mi nešel net celý den,
Volala jsem na výsledky krve HCG-neg. takže mimoděložní je vyloučeno a asi to byla 25mm cysta nebo že by folík? že by to nepoznal..hmm

kopa
autor
13. kvě 2010

Tercie no to mám radost 😔 sestřička a ani doktor nic neříkal,na netu sjem četla,že je to spíš bakteriální 😅 no ještě k tomu přihodí můj tlak a mám preeklampsii 😔 😢

aronek
13. kvě 2010

kopi, preeklampsii vyhrožovali ke konci mně, kvůli tomu mi vyvolávali porod před termínem, ale neboj, oni tě pak víc hlídají. Máš i otoky??

petroska
13. kvě 2010

tak ja se loučím,u nas je bouřka jak hrom,leje jak z konve a navíc mi vypínají elektriku furt tak pa...to bude noc

farmarska
13. kvě 2010

ahoj holky, omlouvám se,ale už druhej den vůbec nestíhám.. dočtu vás a ozvu se o víkendu. Píšu jen, aby jste se o mne nebály 😉
zatím, mějte se všechny krááásně!!! 🙂 🙂
🙂

kopa
autor
13. kvě 2010

Aronku otoky nemám i ted mě doktor na kardiologii důkladně prohlížel jak otoky tak mi i dost prohmatával břicho.Ono s tou bílkovinou,já jí ted měla po druhé a pokaždé jsem jí zrovna měla když jsem byla nastydla,tak to může být i tím 😅

sarlotta
14. kvě 2010

Dobré ránečko holčinky🙂

maarrtina
14. kvě 2010

Krásné deštivé ráno, jdu se nasnídat a pak jeden na KO. Opět jsem nervozní, ale nsad bude Dr. dělat UTZ, tak prcka uvidíme. Jde se na něj podívat i přítel. Tak jsem zvědavá co na to bude říkat. 😀

sarlotta
14. kvě 2010

Maarrti držííím palušky, pořádně mimíska okoukni a dones fotešku🙂) si řekni o utz🙂

maarrtina
14. kvě 2010

sarlott: ahoj, snad nám Dr. dá fotku. Mohlo by už být vidět pohlaví mimča?

sarlotta
14. kvě 2010

Nicol to je dobře že ,,jen" cysta... a jak Ti je, už to tolik nebolí? A co dál s Tebou budou dělat 😒 😉

Maab super zprávička... držím palušky na tu laparku- to zmákneš... a pak na těhuleníčko 😎

Kopi ta bílkovina není moc dobrá... vynech sůl a smažené věci... a uvidíš příště z čeho to máš 🙂 Myslím, že nachlazení na tohle moc vliv nemá 😅 😉

sarlotta
14. kvě 2010

Maarti to záleží jak dobrý má utz🙂 o všechno si řekni- fotku si stejně platíš sama- tak ještě než začne mu řekni🙂)) myslím, že se ale bude cukat Vám říct pohlaví 😀 😀 je to brzy no.

wlladka
14. kvě 2010

Dobré ráno , no "dobré"
Měřila jsem si tlak (jako každý den) a mám 160/110 !! Jsem z toho vedle - sakra!
Posnídám a změřím znovu. Jestli se to nezmění, mažu k doktorovi ☹ ☹ ☹ ☹

sarlotta
14. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 36tt....................................KO 18.5..........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 28tt.................. ....... ...KO 25.5.........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 28tt.................. ...........utz 20.5..........................................................čeká chlapečka
Wlladka 28tt..............................KO 25.5. KO 2.6...............................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 25tt.......................... ....... ..KO v pořádku KO ?.......................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 24tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 23tt .................. ... ..... KO 10.5 v pořádku,odpočinek.. ......................čeká chlapečka
petroska 23tt.................. ..........KO 18.5...............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 23tt........................... .........velký utz.30.4. v pořádku KO ? ..........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 22tt ...................... .........velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 22tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 18tt ....................... . . ......19.5. echo, 20-21.5 Holter, 27.5 KO., 31.5 -Ko kardio ,velký utz 1.6.
Maarrtina 14tt ....................... ...KO 14.5.
Zlababa 14tt ..................... .... ..KO 10.6. NT v pořádku
veve.b 10tt..................................KO 11.6. utz 26.5.
Paajaa 8tt................................... KO31.5.
M.aa.b 31DC
Cajori 23DC
Madormi 20DC
Nicollka 18DC
Farmarska 17DC
Katyna 12DC
Aja 7DC
Natalie 5DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru