O těhotenství
kopa
15. čer 2009

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička x-)

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají x-)
flair
15. kvě 2010
Murynko, je to Pukanka |-| je mi jí tak hrozně líto.....
katyna6
15. kvě 2010
flair-to jo,nevím,co nás to teď tak popadlo,ale je to moc fajn x-) x-)

markee-jojo,já mám pod všemi obrázky to malé políčko,kde je napsáno-přidej fotky....
kopaautor
15. kvě 2010
Markee mě to taky funguje :-N nemáte třeba náký nastavení v pc?že by to byl důvod proč ti to nejde?
murynka
15. kvě 2010
flair 😞 😞 panebože ona také čekala sofinku 😢 😢 je mi z toho hrozně 😞 😞 😞 kdy se to stalo?jak je na tom??nechce přijít mezi nás achjooo 😞 😞
murynka
15. kvě 2010
mě se z toho udělalo úplně zle 😞 😞 budiž když někdo přijde o miminko v 10tt je to také bolestivé ale tohle |-| |-| cítila pohyby měli už vše přichystané ani ně měsíc do porodu 😞 😞 😞 achjoooooooo
markee
15. kvě 2010
No,tak jsem z toho magor,ale fakt. Kliknu na to a blikne monitor a hup jsem znova v albu,ale jinak nic. Tak nevim. Jestli tu máme nějaký nastavení,to nevim. Míša je v práci,tak se zeptám zítra.
sarlotta
15. kvě 2010
markee zkus si otevřít ten soubor ze kterého chceš vkládat fotky na ploše, pak si otevři koníka přes to a album a zkus dát vložit
katyna6
15. kvě 2010
mury-taky jsem koukala na její albíčko a jsem z toho moc špatná.taková sympatická holka,z fotek je vidět,že se maličké už nemohli dočkat a teď taková hrůza.Se mi z toho chce úplně brečet.... 😢 😢
flair
15. kvě 2010
Murynko, IP.
markee
15. kvě 2010
Je to fakt hrozné 😞 😞 😞 To nejde opravdu ani napsat jak 😞
flair
15. kvě 2010
Markee, mně taky nejdou dávat nové fotky. Admin si s tím neví rady. Prý mám nějak nastavené PC, že mi to nejede ]-(
markee
15. kvě 2010
Flair aha 😞 No tak se na to zítra zeptám Míši. Snad to vyřeší. Děkuju.
murynka
15. kvě 2010
katy mě tu ukápla slzička 😞 😞 protože vím co se všechno mohlo stát a děkuji bihu že ta moje holčička spinká ted v postýlce...

flair děkuji za IP...je to tragédie a nedá se to vyjádřit |-| |-|
flair
15. kvě 2010
Murynko, je to opravdu strašné... Ty už ale můžeš být v klidu, Tvoje Sofinka je spokojeňoučká a zdravá a prostě bude i dál 😉
murynka
15. kvě 2010
flair v klidu nebudu nikdy strach o miminko nikdy neskončí 😞
katyna6
15. kvě 2010
jdu se holky zase přitulit,nějak mně to rozesmutnilo,ach jo,je mi jí hrozně líto.
Ale jinak vám přeji hezký večer a zítra pěkný den,já zase budu do večera v práci,bléééé.pa
flair
15. kvě 2010
Holky, já vím, že o dítě se už nikdy nepřastaneme bát |-| Strašně bych tu naši holčičku už chtěla vidět... 😉
Katynko, zítra to s blázínkama zvládni a pak ještě nezapomen sexovat, jasný? 😃 samo, že s miláčkem, ne s bláznama či bláznicema :-p 😃
murynka
15. kvě 2010
flair brzo se dočkáš x-) x-) x-) jáý jsme zvědavá na to vaše jméno 😃 😎
flair
15. kvě 2010
Murynko, my jsme hrozní tajnůstáři s tím jménem 😃 už se těším, až ho budeme říkat nahlas :-N občas si říkám, že budu tak zblblá, že jí budu před lidma pořád říkat "malá" abych se jako neprořekla 😃
sarlotta
15. kvě 2010
Flair ale už bys mohla🙂)) 😃
murynka
15. kvě 2010
flair a do ip bys mi to neřekla 😃 😃 😃 prosíííííííííííííímmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😎
kopaautor
15. kvě 2010
Flair a to bude náké zvláštní jméno,že to tajíte :-N =-)
sarlotta
15. kvě 2010
hehe Murynka zvědavá🙂))) žádné takové ]-( ]-( 😃 😃
flair
15. kvě 2010
neneneneneenne, neřeknuuuuuuu 😃 je to super mega giga tajný 😃 a tu chvilku už to vydržíte 😃 😃 😃
sarlotta
15. kvě 2010
první písmenko 😉
murynka
15. kvě 2010
flair tak aspon písmenko 😎
flair
15. kvě 2010
Jo a normálně mě v noci 2x vzbudil pocit jako na MS a dost bolestivou. Já normálně měla MS úplně v poho. Tohle bolelo, taková jakoby křeč při silné MS. A dnes mě během dne vždycky píchne ostře do pipinky. Tak že by se něco už dělo????????
flair
15. kvě 2010
Zvědavky zvědavé, já nesmííííííím nic říct. Slíbili jsme si to s manžou, že žádné naznačování, nic 😃
sarlotta
15. kvě 2010
ale my mu to neřeknem 😉 😎 😎
murynka
15. kvě 2010
flair něco se dít může 😉 😎 😃 😃