Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
17. kvě 2010

Paajaa já jsem taky jen zaváděla 😅 a přešlo to do 2 dnů 😉

Natali šmarjááá... tchyně asi už zapoměla jak se učí dítko od plenek.... ach jooo... no budeš jí to muset říct po lopatě nebo napsat, když je tak tupááááá 😲 😠

Nicoll krásné fotešky🙂))

nicollka
17. kvě 2010

sarlott děkuji

sarlotta
17. kvě 2010

Nicol kamoška je takto doma s malým už 2 roky bez koruny a nikoho to nezajímá.. její je živnstník, takže je furt v čudu a maká a ona nemůže sehnat práci, tak aby mohla malého odvést a vzít ze školky... už jí půjde do školy a to bude ještě horší.. děti končí ve 12 v 1 a pak bude chudák asi v družině.... je to na prd. ☹

sarlotta
17. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 37tt....................................KO 18.5..........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 29tt.................. ....... ...KO 25.5.........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 29tt.................. ...........utz 20.5..........................................................čeká chlapečka
Wlladka 28tt..............................je v nemocnici,KO 25.5. KO 2.6.................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 26tt.......................... ....... ..KO v pořádku KO ?.......................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 25tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 24tt .................. ... ..... je v nemocnici,KO 10.5 v pořádku,.. ..........čeká chlapečka
petroska 24tt.................. ..........KO 18.5............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 23tt........................... .........velký utz.30.4. v pořádku KO ? .....................čeká holčičku......Eliška
Sirella 22tt ...................... .........velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 22tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 18tt ....................... . . ......19.5. echo, 20-21.5 Holter, 27.5 KO., 31.5 -Ko kardio ,velký utz 1.6.
Hakuxd 17tt................................KO 17.5.
Maarrtina 14tt ....................... ...KO 14.5.v pořádku... máme nosní kůstku další KO 3.6.
Zlababa 14tt ..................... .... ..KO 10.6. NT v pořádku
veve.b 10tt..................................KO 11.6. utz 26.5.
Paajaa 8tt................................... KO31.5.
M.aa.b 34DC
Cajori 26DC
Madormi 23DC
Nicollka 21DC
Farmarska 20DC
Katyna 15DC
Aja 10DC
Natalie 8DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
17. kvě 2010

Sirellka a hukuxd mají dneska kontrolky, držím palečky🙂)) Doufám, že se holky ukážou🙂))))

nicollka
17. kvě 2010

sarlott no přesně to je na prd. Manža je taky živnostník, vidím ho jeden víkend v měsíci a to mu ted moc neplatí faktury, takže je třeba i on dva měsíce bez koruny, a všem je to jedno. je to hnus tento stát :D

sarlotta
17. kvě 2010

zkus zajít na městský úřad, tam by Ti mohli něco vyřídit na chvilu.. a malý jak ve školce ? dobrý ?

nicollka
17. kvě 2010

horší a horší, vůbec tam nechce, moc se mu tam líbilo, a najednou každé ráno pláče a nechce tam být, slíbila sem mu že nemusí spát že ho vyzvednu po o. tak teda zůstal, ale nevím co se mu stalo že tam nechce být najednou

handm
17. kvě 2010

Dobré ranko,
tak jsem tu a žiju, i když tak nějak napůl... tímto se omlouvám za áčka, ale konec minulého týdne byl pracovní peklo a do toho jsme o víkendu makali na domečku jak barevný, máme tu navíc manželova bratrance, co nám dělá obklady, takže mě krom klasické všelijaké práce tam čekalo i vaření "dělníkům", takže jsem slušně vyfluslá.... ještě že si můžu odpočinout v práci 🙂
tento týden už by pracovně měl být lepší, tak se snad za vámi dostanu...🙂
A taky vás musím dočíst, jediný co jsem stihla, bylo přidat jednu fotečku když jsme byli nakupovat jídlo na týden, tak zas měli nějaký výprodej věciček..

Všem kdo jdou na KO držím moc palečky!!
Speciálně myslím na wladěnku a šimonka, ať tam hezky vydrží!!!
a zbytek musím načíst ...
ted ještě porada a pak snad víc 🙂

sarlotta
17. kvě 2010

Nicoll a není nějaký jeho kamarád nemocný ? Malý takto taky vyvádí. se zeptej učitelky s kým si hraje.

nicollka
17. kvě 2010

no byl nemocný, dnes už byl ve školce a jak viděl štěpánkovu maminku tak se moc moc těšil, ale jak šel do třídy tak začal aj tak plakat

petroska
17. kvě 2010

ahoj holky.držím palečky na dnešní ko.paaja mě taky doktorka řekla že je lepší zavádět jak polikat-lepší to učinkuje 😉 .jinak mě už asi tretí den knučí děsně v břichu,jako kdybych měla hlad ale nemám.snad co každou chvíli prvidelně od odpoledne.už nevím proč to.jestli mám zase střeva podrážděné.už su z toho nevrlá.nevíte někdo když du zítra na to prediko jen na 3D fotečku jestli mi ukážou aspon chvilinku mimiško jestli je tam spokojené?nebo jen najedou na obličejík a fotnou?v poslední době zas depkuju tak bych potrebovala sklidnit kuknutím na něj

nicollka
17. kvě 2010

petros a pohyby už cítíš?

sarlotta
17. kvě 2010

Petři určitě se podívá na srdíčko, to je jasné🙂

petroska
17. kvě 2010

jj už od 19 týdne a ted už tak týden pravidelně co každou chvíli 🙂 jen nevím co je to hučení v břiše

petroska
17. kvě 2010

sarlot no jen aby mi nenajela na hlavičku a nefotla a konec.když budu platit jen za foto.jinak chtěj za ultr kdo si chce udělat bez doporučení 900 a to se mi jaksi nechce ☹ .ale je to prediko tak snad me neodfrknou

sarlotta
17. kvě 2010

Petři nebude to hlad ? 😀 tak to uvidíš jak se mimi vrtí, neboj... a cítíš to... buď v poho 😉

nicollka
17. kvě 2010

aha tak asi jak si tam plave si dělá bublinky 🙂 já to měla jako začátek pohybů takové bublání pořád ...

sarlotta
17. kvě 2010

to nefotne tak rychle...mě ji nechtěla dát, pže malá byla schovaná v placentě... tak nif 😒

petroska
17. kvě 2010

hlad to není.fakt ne.sme u segry grilovali byla sem najezená dost a snad 2 hodiny to hučelo.jako když pes knučí když se mu neco nelíbí 😀 .a včera na návštěvě zas a to sem jim říkala at poslouchají že me to štve tak se mi chlámali at se najím ale fakt hladem to není 😒 .no doufám že se na mimiško kouknu aspon chvilinku.minule byl taky schovaný tak z foto nic nebyla tak snad ted jo.a ted když už mám pravidelné pohyby každý den tak muže se stát že se ráno neozve a ozve se až třeba odpoledne nebo večer?nemusí se hlásit co 10 minut že?nebo jo?

sarlotta
17. kvě 2010

Petři tak to ale bylao zažívání.. žaludek nebo střeva.. nic jiného. Pže miminko má jen bublinu a vodu- tam není vzduch 😉

murynka
17. kvě 2010

nicol já mám foták za 12 tis je to paráda...koukám že jsme dvě koho to baví já mám v plánu až malá bzde větší udělat kurzy a ateliér doma 😉 fotečky krásný 🙂

sarlotta
17. kvě 2010

to víš, že nemusí, spinká 😉 hele eště Ti bude zle z těch kopanců🙂))))) a boulí 😉

petroska
17. kvě 2010

no mimi to není to bych ho slyšet nemohla to ne ale taky bych to typla na střeva ale 2 hodiny v kuse hučet?a ani mi nejde pořádně udělat na wc víte co tak je to asi tím jak se tím trápí i kopinka 🙂 .asi mi pracují i nervíky v poslední době tak to muže být i tím

petroska
17. kvě 2010

já sem právě slyšela že od toho 24 týdne musím cítit mimi co chvíli tak mě to ted plaší když ráno dnes po dlouhé době asi chrní a ani náznak kopanečku.jindy se po ránu hlasí a ted zase nic.takže má teda právo spát a budit ho nebudu 🙂

maarrtina
17. kvě 2010

Krásný den, u nás je hrozné počasí lije a fučí větr.
Tak jsem se objednala do toho Prenatalu na ten screening na středu 19,5., tak snad to bude dobrý. 🙂
Jinak dnes jdu ke kadeřnici, tak se těším. 😀

katyna6
17. kvě 2010

Ahoj holky,přeji dobré ránko 🙂
i když u nás je teda nepěkně,pořád prší,nebo je zataženo,zzzzzima.Trošku jsem stačila dočíst a teď jdeme s přítellem na nějaké nákupy do města.Mějte se zatím všechny moc pěkně,já zase brzo přijdu.Jinak se snažíme jak to jde,ale nevím,nevím,ovu testíky nějak slábnou,nejvíc mi připadl 11Dc,no jsem z toho jelen 😅 .Frčím,pa 🙂

handm
17. kvě 2010

Tak jsem se poradila a asi jsem to zakřikla, že tento týden bude pracovně lepší... 😠 😠 😠 😠
No, snad se to trochu uklidní po dnešku...😝

KAty, jsem moc ráda, že se to u vás dalo zas do pořádku!!🙂
Farmince moc gratuluju k její domácí pohodě!!
Natalce držím palec ke státnicím, neboj, to zvládneš 🙂 Mě máma vždycky před zkouškama říkala: zvládli to i jiní blbci, tak proč ne ty!: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Paaji přeju, ať už to špinění přejde!!
A jdu dočítat, co jsem ještě nestihla.. 🙂

nicollka
17. kvě 2010

mury taky si chci doma udelat malej atik :D no chci fotak ktery mužeš mačkat a fotí, ne čekat až se to uloží a pak zase zmáčknot to je hrůza. Taky máš krásné fotky jojo.. tak at to vyjde

murynka
17. kvě 2010

nicol zatím je to můj sen uvidíme prý atík nevyjde moc...foták mám jen kurzy a je to 😉
jo jo to je přesně digitální zrcadlovka tak at si jí brzo pořídíš

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru