Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
17. kvě 2010

Jdu dělat jídlo,tak zatím papa.

handm
17. kvě 2010

MArkee, aha, no mě to jen napadlo, to je jediná papírenská výroba tam po okolí, co znám.. 🙂🙂
a úplně tě chápu, lepších 6*60 než nic...

wlladka
17. kvě 2010

Tak jsem popapkala baby rajčátka a celozrnný rohlíček s lučinou. Pak jsem do bříška poslala Šimonkovi tři kostičky mléčné čokolády. 😵

Taky jsem se zvážila....... v nemocnici jsem nechala 2,5 kg 😲

wlladka
17. kvě 2010

markee, jen se nenech odbžt. Hodiny máš odpracované, tak nechť je zaplatí!!!

handm
17. kvě 2010

wlladi, to byl ten stres taky, jde to pak samo dolu..
tak mu tam posilej samy dobrutky!!🙂🙂🙂🙂

wlladka
17. kvě 2010

ne odbžt, ale ODBÝT 😀 😀 😀 nějak se mi pletou písmenka 😉

wlladka
17. kvě 2010

Handm, když jsem se ráno měřila, ve stresu jsem nebyla. Tlak letěl nahoru sám. Nevím, čím to bylo, ale jsem ráda jak to dopadlo. Už měl malý na mále - chtěli ho fakt vyndat ☹ ☹ ☹ ☹

handm
17. kvě 2010

myslim ta kila, wladi, ale s TK je to na prd tak jako tak, at leti kvuli cemukoliv!! tak hlavne snad ze uz je to lepsi, hlavne ze te zkoukli v nemocnici a uz bude snad jen lip.

m.aa.b
17. kvě 2010

ahojky Wlladko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 držela jsem celou dobu palce aby to dobře dopadlo 😵 😵 😵 tak držím dál Ať to se Šimonkem po hromadě vydržíte co nejdýl 😉 😉

wlladka
17. kvě 2010

Za palečky moc děkuji - všem 😵 Síly se spojily a vše dobře dopadlo. Teď to jen udržet. Šimonek je trošku menší, než by měl být, tak uvidíme na UTZ příští týden. Snad se trochu zlepší. Jen aby nadále rostl a nezpomalovalo se to ještě víc, než to je teď. 😔

paajaa
17. kvě 2010

Wladi: vítám tě doma a věřím, že Šimonek bude hezky růst. Hezky mu posílej zásobičky. 😉

Markee: taky bych se o ty hodiny prala. Aťvto zkomtroluje i někdo jiný než účetní. Můj taťka má v práci hroznou účetní- každou výplatu si musí zkontolovat, protože ho už alespoň 4x okradla. Takže se neděj a každá kačka dobrá. 😉

kopa
autor
17. kvě 2010

Ahoj holky,
jen jsem ve spěchu dočetla 😀
My byli dneska zase v Zoo a před chvilkou jsme se vrátily z mekáče 😵

Wlladenko mám velkou radost,že už jsi doma 😵 😵 Měla jsem o tebe a prcka fakt strach 😔 Tak hlavně odpočívej 😉

Paaji já utroš taky zaváděla 🙂 já ho měla 2-0-2.Akorát si potom zavedení na chvilku hajni,at to z tebe nevyteče.

Maartinko to je fajn že jdeš na ten screening.

Sarlott díky za zprávy o Eelisce,snad jí pustí 😉

Hakuxd dopadla dobře na kontrole,mimík už měří 16cm 😎 to jsem zvědavá kolik bude měřit ten můj 😀 😀

kopa
autor
17. kvě 2010

Markee,ted jsem to četla s těmi hodiny,no zkus se s nimi domluvit.I když to vypadá,že na to prdí 😠 ]

kopa
autor
17. kvě 2010

Sirelko gratuluji ke kontrole 😵 a už víte pohlaví?? 😅 Mě včera říkal tchán,že vypadám na kluka 😅 😅 😀

Handm v jakým oboru pracuješ? 😕 😕

Nici moc hezké fotečky 😵

handm
17. kvě 2010

Ahoj, kopíku, ty se máš Zoo 🙂🙂
IP 😉

Už sis vlastně vybrala ten kočárek?! Já do toho teď chvilku zas brejlila a nejsem z toho moudrá vůbec 😝 už mě asi brzy klepne... 😀😀😀

kopa
autor
17. kvě 2010

Handm my už jsme se rozhodli pro X lander,koupím si celý set 😉A už to neměním 😠 Včera jsme na to koukali s tchánem 😀

kopa
autor
17. kvě 2010

Handm no v ZOO bylo príma 🙂 Akorát jsme pak stoupali do kopce,páč tam jiná cesta není a mě zase hnedka začalo bolet trošku břicho,nebo ty vazy 🤐 Tak snad je to o.k.Taky jsem zjistila že při chůzi cítím,že se ve mně něco pohupuje 😅 😕

kopa
autor
17. kvě 2010

Handm IP 😉

handm
17. kvě 2010

Ty se máš KOpíku, že už más vybráno.. musím se do toho taky ponořit.. i když mi přijde, že jsem ponořená a prd platný 😝
😲 😲
Mě bříško taky občas bolí a když lehnu, tak to přestane.. tak snad to je jen namožený, trochu...
Neboj, za chvil,ku ucítíš regulérní pohyby, nejen pohupování!🙂🙂🙂🙂🙂🙂
IP taky a už konečně jdu domu..
mějte se tu zatím paaaa

sarlotta
17. kvě 2010

ahojík holčinky🙂
Vladěnko🙂 to je dobře, že už je dobře🙂)))

Sirellka je taky ok, hele máš absenci 😠 😀 co aspoň to kafčo až se oteplí ?

Handm tak to nech chvilku odpočinout a vybírej něco jiného... ono se to vystříbří🙂)

Petři já doufám, že Ti ten bubchen bude sedět- teda mimískovi🙂

sarlotta
17. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 37tt....................................KO 18.5..........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 29tt.................. ....... ...KO 25.5.........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 29tt.................. ...........utz 20.5........................................................čeká chlapečka
Wlladka 28tt..............................KO 25.5. KO 2.6.........................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 26tt.......................... ....... ..KO 10.6...18.5. cukr a 3D..........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 25tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 24tt .................. ... ..... je v nemocnici,KO 10.5 v pořádku,.. .......čeká chlapečka
petroska 24tt.................. ..........KO 18.5 cukr a 3D.....................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 23tt........................... .........velký utz.30.4. v pořádku KO ? ..................čeká holčičku......Eliška
Sirella 22tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 22tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 18tt ....................... . . ......19.5. echo, 20-21.5 Holter, 27.5 KO., 31.5 -Ko kardio ,velký utz 1.6.
Hakuxd 17tt................................KO 17.5. v pořádku 😉
Maarrtina 14tt ....................... ...KO 14.5.v pořádku... máme nosní kůstku další KO 3.6.
Zlababa 14tt ..................... .... ..KO 10.6. NT v pořádku
veve.b 10tt..................................KO 11.6. utz 26.5.
Paajaa 8tt................................... KO31.5.
M.aa.b 34DC
Cajori 26DC
Madormi 23DC
Nicollka 21DC
Farmarska 20DC
Katyna 15DC
Aja 10DC
Natalie 8DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
17. kvě 2010

Kopi a barvička ? 😎

wlladka
17. kvě 2010

Tak se na vás jdu ještě podívat. 🙂
Kopi už má vybraný kočárek 🙂 hurá. a přítelák souhlasí? To je fajn.
Sarlott, jsem ráda, že jsme to tak zvládli. Ani jsem to nečekala. Děkuji ti za tlumočení 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Večer se budu věnovat manželovi 😉 🙂 , tak přijdu zítra, až budu zase sama doma. Teď musím polehávat a šetřit se 😉

kopa
autor
17. kvě 2010

Sarlott tu zelenou jako máš ty 😀 😀
Wlladi přítelák souhlasí 😀 😝 včera si ho vychvaloval 😲

wlladka
17. kvě 2010

Kopi, tak to je fajn, že jste se shodli. Už nemusíš tak vehementně prosazovat. 🙂 X-lander je dobrý. Kdo ho má, tak chválí.

kopa
autor
17. kvě 2010

Wlladi mě se právě líbí nejvíc a pak Sarlott psala jak je s ním spokojená 😎

wlladka
17. kvě 2010

Jo jo, zase o starost míň, viď.

sarlotta
17. kvě 2010

Kopi no dobrý vkus máš 😀 😀 😀
Jako na každém kočárku je něco.. ale tento je lehký a vhodný do terénu, sporťák prostorný, pevná konstrukce, barvy neblednou.
budeš mít tří nebo čtyřkolku ?

kopa
autor
17. kvě 2010

Sarlott chci čtyřkolku 🙂 švagrovka má trojkolku a je nestabilní 😅

sarlotta
17. kvě 2010

já mám tříkolku a v poho 😉 se všude vejdu🙂 ale ty čtyřkolky jsou taky lehounké a fajn🙂
No nic jdu ležet🙂 malý mě volá a malá mě kope 😲 😀 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru