• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Tak Lukášek usnul, tak jsem ho dala do postýlky na tu chvíli než ho zas probudí hlad :grinning:
Holky potřebovala bych vytřít, ale vůbec nevím, kdy to udělám, když je pořád vzhůru, a nebo spí jen chvilku... potřebovala bych na to tak dvě hodiny :grinning:
Nějak nic nestíhám, ještě jsem nesníddala, teď jsem si konečně nandala aspoň oběd,a to jsem zvládla jen uvařit těstoviny a rozdělat na ně boloňckou omáčku ze skleničky a nastrouhat sýr. Snad mu to neudělá zle v bříšku,ale já tu nic jinýho nemám,a na složitější vaření není čas...

Kopi udělám, zabíju ho a zaleju do betonu :grinning:
19. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
já se picnu, už zase nespí... ale mě už dřevěněla ruka :grinning:
19. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
Tercii vak by to chtělo na mazlíka:slight_smile:))
19. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz
budete mít novou terásku jooooooooooo
19. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
Šarlotko podlahu ve sklepě :grinning:
Já uvažovala o šátku, ale musím počkat na porodný, abych mohla investovat :wink: Akorát se trochu bojím abych to dobře vázala, i když jsem na kurzu byla... Ten babyvak jsem taky viděla, ale ten není na tak dlouho, na jak dlouho se dá vyuít ten šátek, žejo?
19. kvě 2010 ve 14:22  • Odpověz
Malej furt spí a tady nikdo... já snad pudu uklízet či co... ale asi ne, docela ráda si chvíli dáchnu.
Budu číhat, kdybyste některá přišla podrbat :wink:
19. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
Tetky tak jsem přihodilá pár foteček :slight_smile:

Holky však vám to taky letí, týdny skákají jak blázen a za chvíli ty drobečky budete držet v náručí :dizzy_face:

tercie: naprosto ti rozumím. My jsme si pořídili manducu, bylo to pro případ nouze, pže jsem se Sofi opravdu nic neudělala. Když bylo nejhůř, tak jsem ji tam dala a ona si hezky chrupkala. Jenže jak bylo hezky, dávala jsem ji spíše do kočárku a teď se ji v manduce moc nelíbí, musíme si zase zvyknout.
19. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
wergi to taky nevím, jak pak v létě, kdy bude horko, to asi šátek taky není pak to pravý ořechový... asi budu muset někde načíst nějaký zkušenosti jiných...
19. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz
čučni a uvidíš. a jak to jinak jde s Lukym? :slight_smile:
19. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz
Ahoj holky, trošku nakukuju..zdá se, že všechno a všechny v pořádku :slight_smile:

U nás se slaví nočníkové úspěchy, Tobík už nepotřebuje přes den plínu! Na ven mu ji teda radši ještě dávám a v noci určitě, ale před týdnem najednou začal chodit na nočník a jde to:slight_smile:
Dokonce zkouším bezplenkovku s Bětuškou a docela se nám daří...ale dnes mi pokakala koberec :grinning: ...

Šmankote, dnes je taáák hnusně, že ani nejdeme ven a já jsem z toho sezení doma úplně jak zbitý pes :frowning2:
19. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz
wergi jo jde to, akorát jsem s ním pořád sam,tak je to náročný, když nespí, nemůžu ani na záchod pomalu,a furt chodím podávat vypadlej dudlík,když se zrovna nechová... ale neměnila bych :slight_smile:

Mirax gratuluju k nočníčku, to je paráda :wink: no a pokakanej koberec bude ještě hodněkrát,to víš, musíte komunikovat nad plenkou nebo nočníkem, a ne na koberci :grinning:

U nás je taky hnusácky a mě to nebaví, mám z toho počasí depky a bolí mě hlava a nic se mi nechce.
19. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz
ahoj mirax, tak to gratuluji k úspěchu :slight_smile: Tobík je šikulka. Jéé, a jak to s Bětuškou děláš, to si nedokážu představit?
19. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
wergi super fotky:slight_smile:))) v té manduce je zlatečko ten dort... perfektní :sunglasses: :grinning:
19. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz
Mirax blahopřeju:slight_smile:))) ale Bětule Ti to sabotuje čovečéééééééé :grinning: :grinning: :grinning: ale tak ušetříš nějakou plenku, to se hodí a kam teda kaká ?
19. kvě 2010 v 15:31  • Odpověz
Krásný den, tak jsme doma ze screeningu a vše je v phodě. TP se nám o 2 dny posunul. a čekáme asi holčičku :grinning:
19. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
marti to je krásnýýý, moc gratuluju :wink:

já už mám to moje klíšťátko zase na ruce :grinning:
19. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
wergi..mám pro ni malý nočníček:slight_smile: a přidržuju ji nad ním. Spíš to tak časuju, vím, že čůrá těsně po probuzení, tak ji vždycky až s evyspí hned vezmu a držím nad nočníkem a říkám čuručuru :grinning: , aby si to spojila i se slovem a pak časem začala čurat jen na povel:slight_smile: Pak čůrá tak ve 30 až 45 min. intervalech, tak ji vždycky podržím a docela často s e počůrá do nočníku a někdy i pokaká, al ednes jsem to nestihla a pač ležela jen na dečce a neměla plínu, tak ty doletělo až na koberec.
Dopoledne čůrá víc..většinou máme za den tak 4 počůrané plíny. V noci jí normálně dávám plenu, to na nočník fakt kašlu :grinning:
19. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
mirax stíháš i něco jinýho kromě hlídání čůrání? :sweat_smile:
19. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz
Já si to nějak nedovedu představit, když nestíhám běžný úkony, tak ještě sledovat tohle, než jsi to vysledovala tak to asi zabralo dost času, nebo ne?
19. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz
autor
Takuž jsem tu s Echa.Srdíčko mám v pořádku!!To je zas úleva :slight_smile: :slight_smile: Zítra mě čeká ten Holter,to bude horší :angry:
19. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz
To je nějakej naschvál, že když mám čas, tak tady se to vylidní :grinning: Vědět to,tak tu nechytám lelky a už mám hotovou nějakou práci :grinning:

A mám vyřídit pozdravy od Farmi, mluvily jsme spolu a povídala že nestíhá, že zkusila nový místo, hlavní pokladní v penny, a u Nováka řekla, že má vyvrknutej kotník, a chtěla to vyzkoušet, jaký to bude a rozhodnout se, kde to je lepší, ale u pokladny se jí zjevil vedoucí z masny, tak mu musela říct, že bohužel přijala jiný místo než u nich... :grinning: no takže možnost volby je v háji... Takže má směny a večer prý padne jako podťatá. Ale jak bude čas, tak se tu objeví :wink:
19. kvě 2010 v 17:28  • Odpověz
Kopi to je paráda :wink: A neboj,Holter bude taky OK. Jsem si chtě nechtě vzpomněla na vratný lahve :grinning: Si musím zapsat, že sis ke mě přilehla... :grinning: Budeš taky dělat zápisky? :slight_smile:
19. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz
autor
Tercíku hihi :grinning: vratný láhve mám ráda :grinning: Jojo zápisky taky budu dělat.prý budu muset vyjít 4 patra po schodech,no to nevydýchám :sweat_smile: :sweat_smile:
Farminka má teda smůlu :sweat_smile: :grinning: Tak jí pozdravuj.
Jdu dělat lečo :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz
Ahoj holky! tak se hlásím po dni blití a sr... :stuck_out_tongue_closed_eyes: už je snad dobře, včera to bylo pekelný.. prospala jsem skoro celý den, snědla půl rohlíku, jeden banán a vypila jeden hrnek čaje a k tomu asi 5 lžiček coly..
dneska už jsem si troufla dokonce na tři rohlíky.. a tři čaje..
:slight_smile:
Každopádně už je snad fajn, doufám, že bobistovi to nějak neublížilo. ale ozývá se, tak je zlatíčko!:slight_smile:
jinak jsem z mých 4 pracně nabraných kilo o dvě přišla, tak snad se to zas spraví :slight_smile:
19. kvě 2010 v 17:49  • Odpověz
ahoj holky, jen se opět hlásím, že žiju :slight_smile: vůůbec ted nestíhám a když mám chvíli volna, tak se věnuju rodince, manželoj a nebo sobě-spím :grinning: Nedočítám, takže nevím co nového, ale kdyby bylo něco zásadního, tak to určitě dohledám v šarlotčině tabulce a nebo by mi to Tercinka řekla, dnes jsme si volaly :wink:
tak se tu mějte holky moje a slibuju, že o víkendu se tu ohřeju o něco více :slight_smile: :sunglasses: :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 18:41  • Odpověz
ahojky
máme zuby :grinning: :grinning: :grinning: 2 dolní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: klubou s enajednou zvládá to krásně šikulka moje :sunglasses: jen byla takové 3 dny protivnější :slight_smile: máme 5920g 66cm dostala poslední synflorix bez reakce zatím :slight_smile:

jupííí máme zuby já jsem z toho hotová :grinning: :grinning: :grinning:

tak jsem se s vámi podělila ted koupeme pak dočtu
19. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz
ahojík holky, tak sme se včéra pozdě vrátili a já byla KO tak píšu až dnes, cukr teda šel přežít ale fuj tajbl, třikrát se mi zvedl kufr,jen sem to držela v sobě abych nemusela pít znova no a na 4D super, tak sme se pokochali, paráda, princezna se podobá prej na mne, aj ja si to myslím :grinning: :grinning: :grinning: a prstíky má po tatínkovi, jo a na dvd co máme z toho 4D si napíšeme jak se budí princezny, to má totiž taky p tatínkovi, no my sme ji nemohli vzbudit,to je spachtoška :grinning: :grinning: :grinning: později hodím fotečku
Jinak ke kntrolám gratulka a Petroš hezká fotečka :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
jé Mury, tak to je krásne, první zoubky :sweat_smile:
19. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz
treci..jeden den jsem ji trochu pozorovala...nemám právě moc času ji nějak sledovat, jinak bych asi byla úspěšnější, ale potřebuje mě i Tobík a pořád lítám kolem eshopu.
Když jsem o tom poprvé slyšela, tak jsem is říkala, ž eje to nemožné.., že kojenec čůrá nějak furt a kadí taky, že je to krávovina, že nejsem schopná pořád to mimčo hlídat a pořád uklízet po nějakých nehodách.
Al eje to naopak, je to jednoduché...vylučování kojence má svůj jednoduchý řád, který vypozoruješ po pouchých pár dnech a to nemusíš sledovat nějak moc intenzivně. Stačí jen mrně rozbalit a prostě vidět, kdy to z něj jde..plína je dost neprůhledná clona dělá z toho složitější věc, než to je:slight_smile:)
Co j edobrý pocit je, že má přes den prdelku pořád v suchu..já už vím, kdy bude čůrat apokud to nestihnu, hned jí malou plínečku vyměním..asi ji teď častěji kontroluju, to je celé :slight_smile:

murynko..gratuluji k zoubkům...našla jsi je ty? To dostaneš na šaty, co? :grinning:
19. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
terci..promiň , že ti komolím přezdívku :grinning:

murynko..Sofinka je teda drobounká :slight_smile:..asi po mamince :slight_smile: ..Bětuška má už skoro 6,5kg :wink:
19. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.