• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ahoj holky, jen nakukuju, co dnes nového :wink: a jinak gruntuju, páč jako mám doma od té doby co pracuju značné nedostatky :grinning:
sarlot, dokonce hlavní pokladní :wink: :sunglasses: :grinning: Ted jsem teda ve fázy, že se učím to co ostatní pokladní, ale jednou jim budu šéfovat :grinning: :grinning: no hlavně mám ve smlouvě o dva tis. víc než ony :grinning: :grinning: a je to práce skoro v místě bydliště, tudíž mi odpadá dlouhé dojíždění :wink: No ale jinak v mastně se mi teda líbilo víc.., ale jde o zvyk :slight_smile:
20. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz
jo ale s lidma si moc nepokecám, to spíš bylo v tý mastně, tady jen píp píp..píííííp :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale já se stejně radši byvím tady s váma, než z cizejma :grinning: a počkejte, jen co si budu doma těhulit, to se mne tu zase nezbavíte :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
Jinak mám radost, že dočítám, že je i Wladěnka i Pájinka i Eliška v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kopi si koukám ty týdny snad taky dopisuje , páč jinak není možné, že už je takhle daleko :grinning: přijde mi to jako včera co přišla se dvěma :wink: :slight_smile:
no a moooc pozdravuju Natálku :dizzy_face: doufám, že se má dobře a doma je to s manžílkem v rámci možností :wink:
taky by mě zajímalo jak se má ajínka, to naše sluníčko :slight_smile: a katynka :slight_smile: jestlipak holky už zadělávají , nebo už mají zaděláno :wink: :slight_smile:
mad mrška mne mrzí, holka vydrž, příště už to muší vyjít :wink: :slight_smile:

taky doufám, že Mari se drží, že záda moc nezlobí a že se šetří! :slight_smile:
miraxko ty jsi mamina šikovná, máš mou hlubokou poklonu, jak to takhle se dvěma malilinkatejma dětičkama zvládáš!! :slight_smile: :slight_smile:
no a s tercíkem si povíme vše když tak po telefonu, ale slušnost mi nedá, abych jí tu nepozdravila, holku mojí zlatou :dizzy_face:

tak a jestli jsem na někoho zapoměla, jako že natuty jo, tak se mlouvám, ale snažím se ted doma moc nemyslet, ..když už musím v práci :grinning: :grinning: :grinning: se musím šetřit, dnes mne to teprve čeká :wink: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
Farmi: neboj v práci si jistě brzo zvykneš a snad tam nebude moc dlouho. Hlavně že to je i blízko domova. V dnešní době každá práce dobrá. :wink: Ani se ti nedivím, že doma nestíháš. Je to záhul rodinka, práce a ještě domáctnost. Ale ty to zmákneš

Mury: gratuluji k zoubkům

Mirax: ty jsi dobrá, že učíš na nočníček i Bětušku. :wink:
20. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
Dobré ranko:slight_smile:
Tak já už jsem naplno v práci, ale od pondělka si beru dovču.. potřebuju nějak dobít baterky!!:slight_smile:
A zítra jdu na cukřík, tak jsem zvědavá...

Mury a Sofince gratuluju k zoubkům a šatičkám:slight_smile:
Farmi k nové práci!:slight_smile:
Mari, že přežila cukr a že má krásnou fotečku a DVD z 3D:slight_smile:
Kopískovi k záclonám!
Elisce že už půjde brzy domů!
A všem ostatním ke kontrolkám a //
A těm co hlásí mrchu přeju, aby byla poslední!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
pájí no jo, zvládnu. Jde to sice hůř, než když jsme ještě bydleli v paneláku v 3+1, tam toho na práci zase tolik nebylo, nebyla žvížátka, nebyla zahrada co potřebuje osekat, kytky co potřebujou zalejt,práce na zahradě, různé přestavby a udržby, nebylo tolik uklidu, jako v tomdle ohromným baráku, kde mi navíc imrvére čuněj ti mý tři čoklové ,
...ale co neměnila bych :dizzy_face: zpátky bych už nešla :slight_smile: ta trocha bordýlku mi za život v "našem ráji" (jak říkáme s manželem) stojí :dizzy_face: :dizzy_face: A kdyby občas přiložil ruku k dílu i náš pán domu-pan farmík, no hned by to bylo zase o něčem jiném :sweat_smile: , ale on to za tu dobu, co jsem byla doma a nechodila do práce a dělala si vše sama, asi nějak pozapoměl, či co :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Asi mu to budu muset postupně nějak zase osvěžit v paměti :wink: :grinning:
20. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
holky děkuju :slight_smile:
jeden už vykukuje :grinning: :grinning: a bude kousat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: stačí že škrábě :angry:

petros to máš pravdu na holčičky je toho opravdu víc :wink: ale i kluci mají parádní kousky :dizzy_face: ale prostě holčičky se dají čančat :grinning:
20. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz
Mury a Petros, mě zas někdy přijde, že na kluky se nakupuje líp :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: Jakože někdy (v některých velikostech) maj prostě na klučíky hezčí věcičky...:slight_smile:
Tak jsem zvědavá, co bude ten náš bobista....:slight_smile:
20. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz
autor
Holky tak už mám Holter.Byli jsme se na hodku projít.je to tiché,akorát mě to strašně bolí při tom měření ta ruka :sweat_smile: Tak jsme to trošku povolili,ale stejně bolí furt.Tak to musím nák vydržet.Přítel mi tedko jel pro oběd do mekáče :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: má to své výhody :astonished:
20. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
farmi, sarlot na tom mimču hold máknem až na Slovači, ono to jde asi hůř se trefit když se vidíme jen víkendy :unamused: ale od srpna na to teda dupnem :slight_smile: te´d nepočítám že by se červen nebo červenec zadařil, ale pak teda už snad jo :frowning2: i když tajně jsem teda doufala že když se v lednu zadařilo napoprvé, tak teď taky a stihnu zimní miminko. No tak ne no :slight_smile: ale tak už i jarní nebo letní miminko bych brala :grinning: farmi ty se drž v práci, nezávídím ti to, ke kase by se mi nechtělo moc ale tak když nic není tak je člověk rád za vše...
20. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz
autor
Sarlott a Petrosko díky za gratulku,věřím tomu,že bude vše v pořádku :slight_smile:

Farmíku tak hlavně že máš práci blízko a lépe placenou :slight_smile: :slight_smile: Na ty lidi si zvykneš :grinning: já si vždycky myslela svý o zákazníkách :zipper_mouth: :zipper_mouth: Hlavně že udělají nákou tržbu né? :grinning:

Jinak s tím oblečením,mě občas příjde,že mají hezčí oblečení víc na kluky(třeba v HM a nebo v Zaře)Ale zase v Nextu mi to příjde nastejno.

Handm tak ty budeš mít dovču ju? :slight_smile: a pojedete někam a nebo budeš doma odpočívat?
20. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
Szedivka já taky byla kolem 5tt na gyndě a byl žloutkový váček a začínající srdíčko.Brala jsem duphaston a při další kontrole jsem dostala Utrohestan.Jinak chodím na kontroly po 3-4 týdnech a jsem sledována zatím normálně.

Madormi škoda mrcha :pensive: ale výjde vám to,že až budete spolu denně :wink:

Maab tak at ti dobře dopadne ta hysteroskopie :wink:
20. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz
Petři v CaA mají moc krásné věci na kluky a ty lacláčky třeba-v tom jsou k sežrání- trpaslíčci:slight_smile:))

jsem byla v obchodě na procházce s malým, no sem tam poprchá, ale snad už vykoukne sluníčko:slight_smile:
20. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
Kopi, budu odpočívat doma.. manžel už docela běsní, že se honím a stresuju a že to jsem beztak měla z toho a že musím taky něco dělat pro bobistu.. takže budu doma, v klidu dozařídíme to co potřebujem na mimiska a do domečku a sem tam něco "podělám" třeba na stavbě ale malounko...
prostě pohoda

Holky tady vykouklo sluníčko, když jsme šli z oběda... :slight_smile: snad už se začne zas dělat jaro...
20. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz
holky kde jste kdooo??malá spí chci pokecat a tydy nikdo?? :frowning2:
20. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
Koukám pořád nikdo...taky jsem přišla na podrb... malej spí, já jsem vytřela a mám chvíli než se vzbudí...teprv dneska půjdem ven, měl bečivou, tak jsme furt chovali, pecičkovali a jánevímcoještě, jsem celkem vyšťavená, a táta nás ignoruje, včera mě ani nepozdravil když přišel z práce, dneska je teda taky pryč, ale kdyby byl doma tak je to ještě horší, mám nervy na pochodu a asi by se něco strhlo...
20. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
tercí to mě mrzí ta vaše situace doma :frowning2: to je ale zabedněnec pardon :angry: ale proč se tak chová? :frowning2:

naše také ted plakala asi zoubek jeden už je venku ale ten druhý ne tak jí to asi bolelo tak měla záchvat :frowning2: ale už dobrý ted už zase leze :dizzy_face: :dizzy_face: za chvíli je koupačka a půjde do hajan :slight_smile:
20. kvě 2010 v 18:19  • Odpověz
ahojík, no teda Tercinko, to je ale ... mne štve, místo toho aby ste si užívali že už máte malinkého doma tak tě takle sere, kopni ho pod koleno :angry: :angry: :angry:
20. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz
huráááááá yvhráli jsme

sláva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jupíííííííííííí

klucííííííííííííííííííí šikovnííííííííííííííííííííí
20. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz
joooooooooooooooooooooooooo , to byl nervááááááááááááááááááááááááááák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz
ale mám aji špatné zprávičky :pensive: :pensive: :pensive:

Petroska mi psala v 16hod.. jsem to četla až teď:

Ahoj jsme v nemocnici.malý je v pořádku ale já mám podrážděnou dělohu takže mi hrozí předčasný porod nebo potrat. čípek mám úplně zkrácený takže je ti špatné. sem na kapačkách a dávají mi i infuze na podporu plic miminka aby ho mohli případně zachránit. jsem z toho špatná. držte palečky, snad to miminko už zvládne. :frowning2:
20. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz
panebože :pensive: :pensive: petrosko drž se!!!!!kolikátý ona je týden??achjoo proč???? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
Mury 24tt :pensive:
20. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: :frowning2: ajaj a ona byla dnes na kontrole??
20. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
a ona se toho tak bála když tu flair napsala o té holčině a my jí říkali že to bude v pohodě chjoo
20. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
Mury já věřím že se uklidní a malý tam vydrží...ale je to asi na ležení, bez čípku je to naprd :confounded: :pensive:

no v úterý jdu na kontrolu to jsem zvědavá co mi řekne doc.... ve 26tt to bylo ok, tak snad bude dál....ach joooooo.. to jsou stresy.
20. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
jéjda,petrosko,co to čtu?Drž se a miminko taky.Musíte to zvládnout aspoň pár týdnů!!!Moc moc držím palečky!!!!
Jinak se necítím nic moc,pokouší se o mně nějaká chřipka,nebo co,jsem jako zmlácená,mám teplotu,bolí mně hlava a pořád bych spala.No,snad to nějak zvládnu.
20. kvě 2010 v 19:20  •  snaží se  • Odpověz
sarlot je ale zase vím kdy to ty holčiny dotáhli i do 36tt musíme držet palečky..ale je mi jí líto...musí trpět tou nejistotou :pensive: chuděrka

sarlotko ty už jsi daleko bude to v pořádku neboj se :slight_smile: hlavně se nestresuj je to těžký ale snaž se!!
20. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz
autor
jejda to jsou zprávy :pensive: :cry: Nák se to tu ted hemží samou nemocnicí :frowning2: Na Petrosku moc myslím a držím palečky!!!
Holky ještě dotaz jak zkrácený čípek?? :confused:
20. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz
Kopi no vevnitř, ale nééé že si tam budeš sahat :angry: :angry: :angry: to nech na doktorovi:slight_smile:))) vtěhu je čípek háklivý na podráždní a mohl by lehce krvácet. tak žádné pokusy.

Pře porodem se čípek zkrátí až zmizí úplně a pak se otevře děložní hrdlo.
20. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.