• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
a leni chodí k tomu i IP :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
@kopa
21. kvě 2010 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
holky ted sem dočetla a je mi teda úplně zle, chudinka petroška moc na ní myslím snad to vše dopadne dobře. to je hrůza takových krav co zahazujou děti do odpadků a holky co to mimi strašně chtěj mají takové problémy to je hrozné, navíc opakující se problémy, padla z toho ně mě nějaká depka :frowning2: jinak já asi budu muset s mudrou probrat můj menses, ve středu jsem špinila, intimka stačila. včera dopoledne normal tampon takové slabší krvácení, odpoledne už velmi málo, večer a v noci vůbec nic a teď taky nic tak to už mi přijde jako extremně slabá. třeba to bude důvod proč se nedaří. na červen se mám objednat k mudrovi tak to s ním proberu.
a co wladka jak tam to vypadá??
21. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
veve.b: já mám zas pořád nervíky z toho špinění a snažím se na to co nejméně myslet. Teda to je docela pozdě 11tt na zamkl. potrat. Já jsem už o necelých 14dní víc těhu než jsem byla minule a předtím. U nás to skončilo opravdu brzičko. Tak žádné smutnění a jen hezké myšlenky. :wink:
21. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
@paajaa a kdy jdeš k mudrovi? špinění je furt stejné?
21. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
Madormi: na kontrolu jdu v pondělí a špinění je stále slabé a stejné. Tak věřím, že je to ok. Hlavně, že se to nezhoršuje a nekrvácím.
21. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
autor
@murynka tož to je vychytané :grinning: :grinning: akorát mi to nešlo v soukromé skupině :sweat_smile:
21. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz
ahojík holky, tak co Petroška, ach jo, ji nezávidím ,mezi těma co budou rodit ji dát takle na pkkoj, je to blbé ale ona s mimískem bude stejně v pořádku takže to vydrží :wink: a Eli by měla jít dnes dmú,že?
Jinak dík za pochvalu tej našej Laurinky holky :dizzy_face: ja pořád na ni koukam, je to krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
nějak mi nechce psát o :sweat_smile:
21. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
autor
@paajaa Hlavně že se ti to nezhoršuje,bude to v pořádku :wink: I když já bych to s nervy nevydržela :sweat_smile: :sweat_smile:
21. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
autor
A co Wlladenka??jsem jí tu nezahlídla,tak nsad je v pořádku s malým a jen odpočívají.
21. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
jo holky narazila jsem na docela dobrou knížku na babywebu od Paroubkovi, a je zdarma, jen poštovne se plati, tak kukněte http://www.babyweb.cz/Clanky/a4035-%20Maminky-ted-mohou-mit-Babywebstale-%20pri-ruce-Prichazi-Babyweb-doruky.aspx
21. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
@paajaa U nás se posledně zamlklé objevilo až ke konci 12tt a doktoři zjistili, že je bez akce cca jeden a půl týdne .... :pensive: :pensive:
Paajii nebudu na to moc nemyslet a budu věřit, že oba naši prťouskové jsou v pořádku, vždyť to už by fakt nebylo spravedlivé :wink: :grinning:
21. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
hm, tak koukam že ten odkaz nejde tak si dejte jen www.babyweb.cz a tam, si to najdete :wink:
21. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
je to asi tak uprostřed stránky v pravo
21. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
Já jsem to našla :wink: Vypadá to dobře :slight_smile:
21. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
je dobrá a je to velká tlusta kniha :wink:
21. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
a ty si ji múžeš vyzvednout v praze v babyparku a máš ji uplně zdarma Kopiku :wink:
21. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
Maríku já mám ten babypark blízko,tak až budu mít cestu kolem,tak se tam asi stavím :sunglasses:
21. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holčiny moje! Omlouvám se, že vás poslední dobou nestíhám, ale já vážně nestíhám...Vše se u nás s manžou obrací k dobrému, prodáváme baráček po tchýni a už máme zájemce...Taky jsem se přidala k jedné firmičce a začínám podnikat!!!Doufám, že ke mě budete jezdit na dovolenku!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Katynko, řekla bych, že už to možná stihneš i tohle léto!!!! Holky budu mít rekrecentrum!!!!Ale zatím PSSST...Ať to nezakřikneme...
Taky si myslím, že tento měsíc otěhotním....Až to vyjde, dám vám zaručeně vědět a pak vám řeknu návod, jak to udělat :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A zaručuju vám, že dřív nebo později to bude fungovat u každé.... :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Jinak všem držím pěstičky a těm co se daří na kontrolách gratuluji!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
autor
Tak si to objednám a zajdu si pro ní :wink:
21. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz
téda Ajuš, ty jedeš, no jen tak dál, ať se jen daří :wink:
21. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
já už jí objednala :grinning: za to poštovné 120,-Kč mi to stojí :grinning: vypadá fakt dobře :sunglasses:
jo jo Kopísku, zadarmínko, neberto, že :grinning: :grinning: :grinning:
veve.b :grinning: to budou mít teď kšefty,co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz
šak jo, dneska sou knížky za 500,- kč jen taky fukot, tak proč to nebrat zadarmo,že :sunglasses:
21. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
autor
@aja.83 Aji držím palce at ti vše výjde a neopouští tě dobrá nálada!!! :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
Díky holky! Posílám vám spoustu energie a sluníčka a lásky a smíchu a úsměvůůů! Každá si vemte, kolik potřebujete!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz
@mari111 to si piš :grinning: hele neděláš ty jim nějakého propagátora :grinning: :grinning: :grinning: No doufám, že ti aspoň za jejich propagaci něco dají a nebudou škrti :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
@aja.83 To se teď docela hodí :grinning: díky, slibuju, že holkám taky něco nechám ... :sunglasses: ale víte holky jak, kdo pozdě chodí ....
21. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
Aji díky za energii :grinning: :grinning: teda ty jsi krásně vysmátá!!! :grinning: :astonished:
21. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.