• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
nici 2DC :cry: tak to jsi hnala manžu na noc tudle zbytečně :confounded: Na ten lezoucí hmyz....nejlepší fujtajb kterej na veškerej hmyz znám (včetně blech, much, pavouků, atd..) je biokill. Je fakt supr, ale je trošku dražší má dlouhotrvající učinek a když sem s tím vystříkala i okna a vchodové dveře, tak nám domů létala tak pětina much a ještě po chvíli pochcípala. Je to dobrý i na růže na mšice a růže zustane živá :sweat_smile: a taky tím můžeš postříkat i třeba čoklíka nebo kočku než jdete do lesa a kl획ata nebudou. Jen se tendle biokill hůř schání, já si ho naposledy kupovala přes internet, což je zas teda debilní kuli poštovnýmu a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v obchodech jsem ho snad nikde neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale letos jsem potřebovala narychlo, protože mi po baráku taky ťapali mravenečci, tak jsem na hned šla do jednoho hobby obchodu a koupila nějakej sprej přímo a jen na ně a má taky dlouhotrvající učinek a ten byl taky dobrej, zabral hned a po mravencích už asi měsíc ani památka :slight_smile: Jo a pak ta samá firma měla i dlouhotrvající na lezoucí hmyz..to by bylo asi pro tebe :wink: Prostě když to schrnu, vlez do nějakého takové obchůdku s těmadle sračičkama a určo si tam něco vybereš, funguje to všechno docela pěkně :wink: :slight_smile:
23. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz
Ahojky zlatíčka moje :dizzy_face: hlásím se, že jsem ok :wink:
No ale co to čtu!!!!! Farminka marod :confounded:
Natali má chlapa na odstřel a o Tercince ani nemluvím!!!! :angry: Naty, tobě ted hodně síly a štěstíčka u státnic, pak se všechno určo doma zlepší, ju.
Terci, u tebe jsem trochu rozpačitá. Ten tvůj chlap je fakt magor, promiň mi tu upřímnost. I kdyby jste si vy dva udělali nevím co, tak sakra Lukášek za nic nemůže!!!!!!!!!!! Tohle není normální chování dospělého chlapa a čerstvého otce už vůbec ne!!!! Je mi to líto, beruško, že tě ten zabedněnec tak trápí :pensive: já osobně bych takovýho chlapa dávno kopla do ... víš kam. Ale myslím, že Farminka to vystihla moc dobře, jak ti napsala :wink: je to holka šikovná :wink:
23. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
ahojík holky , tak koukam že chlapi pořád zlobjej a Farminkyno zdraví taky, no hrúza. No někdy to ne a ne vyřešit,co. Jinak mám stejnej názor jak Farmi na toho manžu, rozvádět se asi nechceš, tak nepomúže nic jiného, než si promluvt, a k Lukymu by se tak prostě chovat neměl i kdyby ste si nevím co provedli :angry:
23. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz
Ahoj Holky,
tak hlásím, že špinění se od pátku neobjevilo. Jen ve mě už hezky hlodá nejistota, protože zítra je ta kontrola. Sleduji se, že mě nebolí prsa a je mi málo špatně od žaludku- no na palici. Ale musím doufat, že bude kontrola úspěšná.

Farmi: teda tobě to zdravíčko dává. Držím palce, ať jsi brzo fit :wink:

Tercie: posílám hodně síli, protože s tím svým to budeš potřebovat. Ale snad se ještěš změní.
23. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz
autor
Paajinko věřím tomu,že vše bude u tebe v pořádku!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Držím palečky moc na kontrolu!!!!!Zítra tu nebudu jdeme na výlet,tak na tebe budu myslet.Já jdu ve čtvrtek na KO po 4 týdnech :sweat_smile: :sweat_smile: taky mám strach :frowning2:
23. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz
nici a kde ty máš vlastne manžu, že ho vždy musíš odvolat?
23. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
paji tak to je super, jen tak dál, na zítra moc držím palečky . Kopísku zas budete výletovat,jo.Vy se teda nachodíte :slight_smile:
23. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: holky mne asi neco štiplo do nohy a mám tak nateklé kolečko asi 2cm a ještě okolo červené kolo asi 3-4 cm, co si mám na to dát? Poraďte pjosím :frowning2:
23. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz
ahojky

dneska jsme měli vítání jukněte kdo chcete :slight_smile:
http://murynka.rajce.idnes.cz/Vitani_obcanku_23.5.2010/
23. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
hezké Mury, ty Sofinčiny očička, no nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz
autor
Markétko krásné fotky :slight_smile: :slight_smile: ale nejvíc ze všeho ti sluší nové vlásky,ta barva je fakt krásná!!!Už si nedávej světlý :wink:
23. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz
autor
Mari já vím že na bodnutí je dobrá štáva z cibule :sweat_smile:
23. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
autor
a ještě aloe,ale to vím z domova :slight_smile: To jsme praktikovali :sunglasses:
23. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
Mury: krásné fotečky. Sofinka vypadala, že se jí tam líbí. :wink:

Kopi: moc děkuji za palečky. Vy si užijte výlet. Hlavně ať vám vyjde počasí.
23. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
Pajinko, hodně štěstí při kontrole!!! :dizzy_face:
Jdu papat a pak kukat na hokej :wink: papa
23. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
leni to jsou moje vlásky :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
Markét :grinning: :grinning: Tak už si je nebarvi :astonished:
23. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_6.mesic-PUL_ROK/

tady ještě nějaké nové z porcházky :slight_smile: a seznamování se psem :grinning:
23. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
autor
Markét mrknu na ně :wink: Hele a kam chodíš se Sofinkou na to plavání?
23. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
Kopi dík, skusím to aloe
23. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
autor
Mari asi by jsi mohla jen v malém množství ten fenistigel,ale zkus tu aloei a zítra si skoč do lékárny.
23. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz
leni chodíme do tuchlovic :wink:
23. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz
vedemeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :dizzy_face:
23. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz
holky...my ode dneska planujem svatbu a nevime s cim zacit ,jako prvni :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
bombarduju internet......a nevim na kolik nas to vsechno muze muze prijit..... bude nas max 15 lidi
23. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
caj svatba je věc já to zařizovala půl roku :sweat_smile: my měli 30 lidí na oběd k večeru kámoši takže 50 lidí a celkem naše svatba stála tak 80-90 tis.,se vším :wink:
23. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
Mury,my bychom se chteli vzit v zari........a max rozpocet je 35 000.tak nevim s cim mam zacit....asi prvne vsechno v klidu naplanovat a pairovani asi na mestsky urad,ne?
23. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
http://www.beremese.cz/my/todo.php

jukni sem :wink: ano an úřad na matriku vyřídit svolení papíry atd
23. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
diky :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz
nemáš zač :wink:
23. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.