Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
23. kvě 2010

nici 2DC 😢 tak to jsi hnala manžu na noc tudle zbytečně 😖 Na ten lezoucí hmyz....nejlepší fujtajb kterej na veškerej hmyz znám (včetně blech, much, pavouků, atd..) je biokill. Je fakt supr, ale je trošku dražší má dlouhotrvající učinek a když sem s tím vystříkala i okna a vchodové dveře, tak nám domů létala tak pětina much a ještě po chvíli pochcípala. Je to dobrý i na růže na mšice a růže zustane živá 😅 a taky tím můžeš postříkat i třeba čoklíka nebo kočku než jdete do lesa a kl획ata nebudou. Jen se tendle biokill hůř schání, já si ho naposledy kupovala přes internet, což je zas teda debilní kuli poštovnýmu a tak 😝 ale v obchodech jsem ho snad nikde neviděla 😝 No ale letos jsem potřebovala narychlo, protože mi po baráku taky ťapali mravenečci, tak jsem na hned šla do jednoho hobby obchodu a koupila nějakej sprej přímo a jen na ně a má taky dlouhotrvající učinek a ten byl taky dobrej, zabral hned a po mravencích už asi měsíc ani památka 🙂 Jo a pak ta samá firma měla i dlouhotrvající na lezoucí hmyz..to by bylo asi pro tebe 😉 Prostě když to schrnu, vlez do nějakého takové obchůdku s těmadle sračičkama a určo si tam něco vybereš, funguje to všechno docela pěkně 😉 🙂

flair
23. kvě 2010

Ahojky zlatíčka moje 😵 hlásím se, že jsem ok 😉
No ale co to čtu!!!!! Farminka marod 😖
Natali má chlapa na odstřel a o Tercince ani nemluvím!!!! 😠 Naty, tobě ted hodně síly a štěstíčka u státnic, pak se všechno určo doma zlepší, ju.
Terci, u tebe jsem trochu rozpačitá. Ten tvůj chlap je fakt magor, promiň mi tu upřímnost. I kdyby jste si vy dva udělali nevím co, tak sakra Lukášek za nic nemůže!!!!!!!!!!! Tohle není normální chování dospělého chlapa a čerstvého otce už vůbec ne!!!! Je mi to líto, beruško, že tě ten zabedněnec tak trápí 😔 já osobně bych takovýho chlapa dávno kopla do ... víš kam. Ale myslím, že Farminka to vystihla moc dobře, jak ti napsala 😉 je to holka šikovná 😉

mari111
23. kvě 2010

ahojík holky , tak koukam že chlapi pořád zlobjej a Farminkyno zdraví taky, no hrúza. No někdy to ne a ne vyřešit,co. Jinak mám stejnej názor jak Farmi na toho manžu, rozvádět se asi nechceš, tak nepomúže nic jiného, než si promluvt, a k Lukymu by se tak prostě chovat neměl i kdyby ste si nevím co provedli 😠

paajaa
23. kvě 2010

Ahoj Holky,
tak hlásím, že špinění se od pátku neobjevilo. Jen ve mě už hezky hlodá nejistota, protože zítra je ta kontrola. Sleduji se, že mě nebolí prsa a je mi málo špatně od žaludku- no na palici. Ale musím doufat, že bude kontrola úspěšná.

Farmi: teda tobě to zdravíčko dává. Držím palce, ať jsi brzo fit 😉

Tercie: posílám hodně síli, protože s tím svým to budeš potřebovat. Ale snad se ještěš změní.

kopa
autor
23. kvě 2010

Paajinko věřím tomu,že vše bude u tebe v pořádku!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 Držím palečky moc na kontrolu!!!!!Zítra tu nebudu jdeme na výlet,tak na tebe budu myslet.Já jdu ve čtvrtek na KO po 4 týdnech 😅 😅 taky mám strach ☹

madormi
23. kvě 2010

nici a kde ty máš vlastne manžu, že ho vždy musíš odvolat?

mari111
23. kvě 2010

paji tak to je super, jen tak dál, na zítra moc držím palečky . Kopísku zas budete výletovat,jo.Vy se teda nachodíte 🙂

mari111
23. kvě 2010

☹ ☹ holky mne asi neco štiplo do nohy a mám tak nateklé kolečko asi 2cm a ještě okolo červené kolo asi 3-4 cm, co si mám na to dát? Poraďte pjosím ☹

murynka
23. kvě 2010

ahojky

dneska jsme měli vítání jukněte kdo chcete 🙂
http://murynka.rajce.idnes.cz/Vitani_obcanku_23...

mari111
23. kvě 2010

hezké Mury, ty Sofinčiny očička, no nádhera 😵 😵 😵

kopa
autor
23. kvě 2010

Markétko krásné fotky 🙂 🙂 ale nejvíc ze všeho ti sluší nové vlásky,ta barva je fakt krásná!!!Už si nedávej světlý 😉

kopa
autor
23. kvě 2010

Mari já vím že na bodnutí je dobrá štáva z cibule 😅

kopa
autor
23. kvě 2010

a ještě aloe,ale to vím z domova 🙂 To jsme praktikovali 😎

paajaa
23. kvě 2010

Mury: krásné fotečky. Sofinka vypadala, že se jí tam líbí. 😉

Kopi: moc děkuji za palečky. Vy si užijte výlet. Hlavně ať vám vyjde počasí.

flair
23. kvě 2010

Pajinko, hodně štěstí při kontrole!!! 😵
Jdu papat a pak kukat na hokej 😉 papa

murynka
23. kvě 2010

leni to jsou moje vlásky 😀 😀 😀

kopa
autor
23. kvě 2010

Markét 😀 😀 Tak už si je nebarvi 😲

murynka
23. kvě 2010

http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_6.mesic-P...

tady ještě nějaké nové z porcházky 🙂 a seznamování se psem 😀

kopa
autor
23. kvě 2010

Markét mrknu na ně 😉 Hele a kam chodíš se Sofinkou na to plavání?

mari111
23. kvě 2010

Kopi dík, skusím to aloe

kopa
autor
23. kvě 2010

Mari asi by jsi mohla jen v malém množství ten fenistigel,ale zkus tu aloei a zítra si skoč do lékárny.

murynka
23. kvě 2010

leni chodíme do tuchlovic 😉

murynka
23. kvě 2010

vedemeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😵

cajori17
23. kvě 2010

holky...my ode dneska planujem svatbu a nevime s cim zacit ,jako prvni 🙂

cajori17
23. kvě 2010

bombarduju internet......a nevim na kolik nas to vsechno muze muze prijit..... bude nas max 15 lidi

murynka
23. kvě 2010

caj svatba je věc já to zařizovala půl roku 😅 my měli 30 lidí na oběd k večeru kámoši takže 50 lidí a celkem naše svatba stála tak 80-90 tis.,se vším 😉

cajori17
23. kvě 2010

Mury,my bychom se chteli vzit v zari........a max rozpocet je 35 000.tak nevim s cim mam zacit....asi prvne vsechno v klidu naplanovat a pairovani asi na mestsky urad,ne?

murynka
23. kvě 2010

http://www.beremese.cz/my/todo.php

jukni sem 😉 ano an úřad na matriku vyřídit svolení papíry atd

cajori17
23. kvě 2010

diky 🙂

murynka
23. kvě 2010

nemáš zač 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru