• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
teda to bylo farmi :grinning:
23. kvě 2010 ve 22:30  • Odpověz
dobrou noc,mari
23. kvě 2010 ve 22:30  • Odpověz
jo Farmi to je dobrej nápad, každej buřta do ruky :grinning: čajori svobodna, která je dokazatelně sama, jako jen s dítětem samoživitelka
23. kvě 2010 ve 22:31  • Odpověz
ale už fakt du, tak pa
23. kvě 2010 ve 22:32  • Odpověz
jéé to jsem taky nikdy neslyšela, jen škoda, že tu jsme všichni nekuřáci, ale jestli to nepovolí, tak vyšllu manžu na Aralku pro krabičku a do rána mám co vypalovat :grinning: kolik jich tam je? 30? :grinning: :grinning:
čajdo šaty to jsou nádherný :dizzy_face: já jsem taková romantická duše , mně se asi nejvíc líběj ty první kraječkový :dizzy_face: ale at ty nebo ty..ve všech budeš jako princezna :dizzy_face:
23. kvě 2010 ve 22:33  • Odpověz
mari jasně buřta a stan podpaží sebou :wink: :grinning: a můžeme začít pařit :grinning:
měj se a dobrou noc :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 22:34  • Odpověz
no jo čajdo to jsem taky slyšela, že jako samoživitelky mají víc, ale dělají se jim různý akce nárazové prohlídky večer , nebo v noci, jestli je fakt sama a jestli nemá ve skříni mužský oblečení a kolik má kartáčků na zuby.. no prostě kontroly, jestli neblafuje.. může ti pak do bytu kdykoliv vtrhnout takový malý komando :grinning: alspon co jsem zaslechla :sweat_smile:
23. kvě 2010 ve 22:36  • Odpověz
farmiku,dekuji .....ale to bude jeste zarizovani,me z toho picne
23. kvě 2010 ve 22:37  • Odpověz
ja se jen tak ptam,me je to jedno,proste se chci vdat a basta...stejne by to zas tak velka finacni podpora nebyla-si myslim.a fakt se delaji takove kontorly,jo? :unamused: to je hnus....
23. kvě 2010 ve 22:38  • Odpověz
holky,ono se tu neda zmenit jmeno.......?nechci se uz jmenovat cajori.....ale to bych si musela udelat novy nick,ze?
23. kvě 2010 ve 22:39  • Odpověz
proc pisu holky,kdyz si tu se mnou jen ty farmi? :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz
čajíku to nevím proč píšeš holky, navíc jsem tu ted chvilku nebyla ani já :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 ve 22:42  • Odpověz
asi mi uz hrabe..............farmi,ty se nedivas na hokej?
23. kvě 2010 ve 22:44  • Odpověz
ne já jsem velmi špatnej vlastenec :grinning:
23. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz
farmi,tohle je nase nove kotě-jmenuje se barnabáš
23. kvě 2010 ve 22:46  • Odpověz
tak to jsme dvě.....kouká se pritel a me to vubec nebavi :slight_smile:
jako polichotí mi, když se druhej den dočtu, že naši v něčem .. v čemkoli.. vyhráli, ale abych to sledovala to né :sweat_smile:
farmi nemá ráda sport, jen koníšky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
me uz z toho hokeje hrabe,protoze to tu porad hraje a ja se nudim a sedim u pc
23. kvě 2010 ve 22:48  • Odpověz
jéé ko'ťátko je roztomilounkéééé, k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: s ním musí bejt pěkná prča :wink:
23. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz
já mám kliku, můj manžílek taky na sport nekouká.. :grinning: Máme doma klid od fotbalu i hokeje apod.. :grinning:
23. kvě 2010 ve 22:53  • Odpověz
mě baví koukat tak na ten parkur s koníkama, nebo mě ještě tak baví třeba krasobruslení, ale tyhle hromadný sporty ne ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a manža taky nikdy nepřišel na chuť těm sportům kde se musíš honit za nějakým míčem, nebo pukem, apod..
ale jinak sportujeme :wink: hrajeme šachy :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 ve 22:55  • Odpověz
farmi, sachy-to je paradni sport :grinning:
23. kvě 2010 ve 22:56  • Odpověz
né náhodou já dřív jezdila na koni, ted už by mi toho chudáka co by mne musel tahat na hřbetě bylo líto :sweat_smile: , takže z lásky k tomu zvířeti , to už nepraktikuji :grinning: ale jinak ráda v létě plavu ..ovšem to mě zase nesmí nikdo vydět v plavkách ponejprve do tý vody vcházet :grinning: no a takový místo se taky dost blbě hledá :grinning: pak jsem dobrej veslař..
páč vždycky když si chci zaplavat, tak nejdřív pujčím lodku, odpádluju daleko široko, kde nikdo není a pak teprve plavu :grinning:
čili když to shrnu, jsem vlastně hooodně sportovně založenej tip :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
23. kvě 2010 ve 22:59  • Odpověz
a pak taky ráda jezdím na kole.. tam se boužel ale s mým manžou moc neschodneme, proto spolu moc často nejezdíme :sweat_smile: Já totiž ráda na tom kole, ale z kopce..on má rád naopak kopečky.. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no takže toho moc nenajezdíme :grinning:
23. kvě 2010 ve 23:00  • Odpověz
farmi s tim plavanim jsem na tom podobne :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 ve 23:03  • Odpověz
as tim kolem se taky shodnem.... :grinning: :grinning: ale bavi me koleckovy brusle
23. kvě 2010 ve 23:04  • Odpověz
taky si nejdřív trošku zasportuješ než se jdeš ošplouchnout, ju? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 ve 23:05  • Odpověz
tak nejak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja jsem ale takovy slon,ze uz se ani splouchnout nikam nepujdu.......
23. kvě 2010 ve 23:07  • Odpověz
hrozne jsem za posledni rok pribrala a hrozne se stydim a bojim se i otehotnet s takovou vahou
23. kvě 2010 ve 23:07  • Odpověz
jéé tak ty já naposledy praktikovala jako mládě :grinning: ale v zimě mě baví bruslení na ledě :slight_smile: ovšem ted už vůbec nebruslím, páč se opět neschodneme, manža nebruslí-lyžuje-já bruslím-nelyžuju :grinning: Takže abychom si neměli co vyčítat, nepraktikujeme ani jeden ani jedno :grinning: schodli jsme se společně jen na gaučinku :grinning: to praktikujeme už několik let zdárně :grinning: :grinning: jsme to ale sehranej páreček :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 ve 23:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.