Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
29. kvě 2010

sarlot není, prej jako dospěláka normálně uspěj odstraněj, proberou a pak musí bejt asi 3dny v nemocnici a pak pár dní asi doma, ale do týdne bychom se snad mohli vlíst ..říkal mudr. No a jestli mne můžou postrádat? ted jsem byla doma necelej tejden s tou angínou, včera už jsem jim am šla vypomoct, byť v PN, páč dělali jako že se tam jinak sami zkolabujou (kuli mě samo) 😀 no a vzhledem k tomu, že tam jsem chvilinku, tak myslím a už jsem si jednu nemoc vybrala, tak myslím, že by se doslova ted, při ohlášení další neschopenky posrali 😅 😀 😝

farmarska
29. kvě 2010

vid šarlot 🙂 a léto je takové pěkné k tomu plození 😵 a vůbec nejlepší by to bylo v tom červnu vid 😀 😀 😀
hele holky musím jít dát napapat Lucince, děsně tam už po dvorku mlátí s korýtkem, slyším to až v ložnici 😀 a vypadá to, že když jí ještě chvilku nedám, tak půjde sežrat mne 😀 už před chvílí nějak mlsně koukala po kočce, 😀 doufám, že se jí pečlivě vyhla 😀 😀 😀

farmarska
29. kvě 2010

sarlot a ty mi ještě napiš, co malej, jestli je zdravej?
náš Robert opět přišel ze školy s nějakou rýmou 😝 a to je to snad teprve dva tejdny co byl doma a měl antb. 😠 Je to děsný, jak si to tam ty děti poslední dobou přehazujou 😝 a to tam ted řádí střevní chřipka 🙄 i holčina co s ní sedí v lavici jí dostala, ..tak jsem jen zvědavá, kdy se začneme my doma posrávat 😀 😎

paajaa
29. kvě 2010

Krásné ráno,
tak včera mi nakonec večer bylo fajn a úžasně jsem se přepapala. 😀 Jsem zvědavá jak mi bude dnes. Zatím je to v pořádku.

Farmi: to je dobrý nápad si ten zákrok rozjednat a pak uvidíš co ta práce. 😉 😉

mari111
29. kvě 2010

zdravím holky, u nás chvíli hezky tak deme makat na zahradu, snad to počásko chvíli vydrží

mari111
29. kvě 2010

jejda, koukam že Farmí pude na odstranění ,mandlí, fúúú, no aspoň se zbavíš těch angín. Wladěnce a mimískovi moc držím palečky ať to spolu ještě dlouho "táhnou" 😉 oni to určitě zvládnou

sarlotta
29. kvě 2010

Ahojík holčičky... vidím, že se tady víkendí🙂) My byli na tom pohádkovém lese... šli sme v 1 a dorazili v 6 večer 😎 pak došla babi a kluci se koupali... a su kantare... ale bylo to super... pak dám fotečky až je stahnu.

Farmi malý je už zdravý, ťukám to... bude záležet asi na počasí jak to vydrží.

sarlotta
29. kvě 2010

No a teď ty horší zprávy 😔

Psala Vladěnka:

15:24 ...Ahojky tak už mě zase připravují na císaře, nemám jíst ani pít. Už mě to deprimuje.jednou dobrý a pak totální propad. Prý se miminku nedaří dobře, prutoky pupečníkem že taky nic moc. ted se radí a ja čekám na verdikt. nevím co je lepší. Asi nic.Jen chci aby byl Šimonek v pořádku ☹

17:26 ... Mam si zbalit věci do tašky a pujdu na porodní sal. Něco se bude diít. Prosím, držte Šimonkovi palce.

sarlotta
29. kvě 2010

Vladěnko moc na Vás myslím a držím palušky aby všechno dopadlo co nejlíp. 😉 😔

kopa
autor
29. kvě 2010

@sarlotta Sarlott díky za zprávy o Wlladence.Kolik je tt???Šimonek to zvládne,moc jim držím palečky.Dneska jsem tady na konovi našla tabulku ve fotoblogu extremní nedonošenci,nabo tak nák.A tam rodily holky už od 23tt.

kopa
autor
29. kvě 2010

Tak Wlladi je 30tt,už jsem to našla.

sarlotta
29. kvě 2010

Kopi Vladěnka je 30tt, ale šimonek je o 3tt menší dle utz... 27tt není moc dobrý 😒 , ale máš pravdu, že jsou bojovníčci i půlkiloví a já věřím, že Šimonek váží aspoň 1kg... moc držím palušky 😉

tercie
29. kvě 2010

Ahoj holčinky, mám snad momentík, tak jdu honem mrknout co je novýho 😉

NAtalíííí gratuluju paní inženýrko jedna tříbarevná 😀 auto má z tuzexu a peněz jako šlupek 😀

m.aa.b
29. kvě 2010

Vladěnko hodně štěstí a doktoři dneska dokáží vypiplat opravdu malinkatá miminka 😉 také máme jedno takové v rodině, narodilo se ca v 28 tt nemělo ani kilo ! a dneska už nám tu běhá a povídá a nikdo by to neřekl 😉 😵 😵 😵 😵 je to náš miláček 😵 😵 😵 😵 😵 vypiplanej 🙂

držím všechno co jde!!!!!!!!!!!!!!!!! hodně štěstí Vladěnko 🙂 🙂 🙂

m.aa.b
29. kvě 2010

jo to bych zapomněla - Natálko taky veliká gratulka k ing 😵 😵 😵 😵 😵 a krásnou dovču přeji a mám dojem že už jsi tam že 😅
tak si to užíjte 😉

tercie
29. kvě 2010

Jéééje teď dočítám...
Vladi neboj, Šimonek to zvládne... Holky kamarádka před třema lety rodila taky ve 30tt chlapečka a se srdeční vadou, po narození ho hned operovali a má kardiostimulátor, a dneska jsou mu tři a nepoznaly byste na něm nic, je to pěkný čírtko...
A jestli Šimonkovi už v bříšku není dobře tak je líp když půjde ven, oni ho vypiplají 😉
Mooooooc držím palce oběma a moc na vás budu myslet!!!!!!! 😵 😵 😵

if.v
29. kvě 2010

ahoj holky. Zběžně jsem dočetla (a že mi to dalo zabrat 🙂):
Kopi, gratulace k půlce těhu, ani se nenaděješ a budeš mimíska v náručí
Wladi, moooc držím palce tobě i Šimonkovi - ať všechno dobře dopadne
Natali - velká gratulace a čirá závist k titulu a úspěšně složeným státnicím (mě to čeká za rok)
Farmi, IP
Všechny ostatní zdravím, děkuju za pochvalu tulipánků a přeju pěkný víkend

katyna6
30. kvě 2010

Přeji dobré ránko 🙂
Omlouvám se,že sem teď skro nestíhám chodit,mám toho nějak moc,ale snažím se aspoň poctivě dočítat 😉 😉
wladi-Šimonek už je asi na světě,hrozně moc vám oběma držím palečky,ať to zvládnete co nejlíp!!!Myslím na vás!
natali-a tobě velikánská gratulka,pani inženýrko.Apoň už nějaký nervíky teď ubyly a jak si porelaxuješ u moře,přijde mimčo samo 😉 🙂,jen ten pan manžel,aby zatím dostal rozum!! 😀
farminko tobě holka přeju,ať už se konečně všech těch moribundusů zbavíš!!! 😀
a jinak všem blahopřeji,k pěknému těhulkování a kontrolám,jde vám to moc hezky 🙂 🙂 🙂
A přeji pěěěěěknoooouuuu neděliiiii 😀 😀

farmarska
30. kvě 2010

ahoj hezké ráno 🙂 no jak pro koho 😀 mě napište prosím pak bům bác dolůůůů na 1DC 😝 a doufám, že jako naposledy 😉

murynka
30. kvě 2010

wladěnce držíme palce musí to zvládnout!!!!!

farmi to je mi líto ☹ ale je to naposledy určitě 😉

kopa
autor
30. kvě 2010

dobré ránko 🙂
Farmíku, vždyt to jistí ten červen néé? 😀 😀 😀

farmarska
30. kvě 2010

fuj fuj co to dočítám ..chudák Wladěnka, ta si to teda vyžírá ☹ no my jí tu budeme všechny držet palečky, tak to prostě nemůže dopadnout jinak než že to se Šimůnkem zvládnou!!! 😵 😵 😵 Posílám jí pohlazení a moc na ní myslím!!! 🙂 🙂 🙂

farmarska
30. kvě 2010

no právě, prostě žádný dohadování se s mrchou jednou hnusnou, prostě příští cyklus otěhotním a basta 😠 😎 😉

sarlotta
30. kvě 2010

dobré ránečko nedělní 😉 u nás teda na prd.. prší a ještě sme se chytli s manžou ☹ 😠

kopa
autor
30. kvě 2010

Sarlott my se chytli včera festově 😅 😅 🤐 To byla hádka jak hrom.Jsem chtěla pověsit ty záclony a jak máš takovou tu pásku u té záclony,jak přichytáváš žabky(tak mi to dal obráceně)tak říkám,že to má blbě 😅 néé že to nemá blbě a začal se rozčilovat.Tak jsem si to pověsila sama,jenže jsem zjistila,že mám málo koleček tudíž mi zbylo dost záclony.Tak jsem řekla,že potřebuji ty kolečka a v tom že jsem neschopná pověsit záclony....a že si mám pro ně dojet.Normálně jsem na něj tady začala řvát 😅 Tak jsme se nebavily celý večer 😠 a dneska ráno mi teda řekl,že mi tam zítra dojede 😀 😝 ona je tam taková debilní cesta 🙄

kopa
autor
30. kvě 2010

Farmíku přesně,příští měsíc tu mrchu začarujeme!!!! 😉

farmarska
30. kvě 2010

u nás teda taky prší 😝 a to máme za barákem rozkopanou žumpu a přichystanou na dnešek na dodělání 😝 páč ta původní co tu byla už jaksi vypověděla službu 🙄 CHytnout jsme se ještě nestihli páč manža ještě spí! 🤐 😝
kuli čemu šarlot? Peníze nebo dítko? 😀 😀 😀

farmarska
30. kvě 2010

dobře si udělala kopi, to nejde aby jsi si všechno dělala sama 😉 když pověsil špatně a ty musíš věšet nanovo, at on schání koleška 😉 🙂 Ale je zvláštní, jak se člověk chytne někdy kuli takovejm kravinám! 😀 😀

farmarska
30. kvě 2010

No vidíš čáry jsem ještě nezkoušela 😕 asi opráším koště a nahlídnu do nějakejch čarodějnejch knih, at vím jak na to 😉 😀

kopa
autor
30. kvě 2010

@farmarska vid kvůli takové prkotině jsme si lezli na nervy celý den 😀 😀 😀 a ještě mi snědl všechny koláčky 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru