• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
sarlot není, prej jako dospěláka normálně uspěj odstraněj, proberou a pak musí bejt asi 3dny v nemocnici a pak pár dní asi doma, ale do týdne bychom se snad mohli vlíst ..říkal mudr. No a jestli mne můžou postrádat? ted jsem byla doma necelej tejden s tou angínou, včera už jsem jim am šla vypomoct, byť v PN, páč dělali jako že se tam jinak sami zkolabujou (kuli mě samo) :grinning: no a vzhledem k tomu, že tam jsem chvilinku, tak myslím a už jsem si jednu nemoc vybrala, tak myslím, že by se doslova ted, při ohlášení další neschopenky posrali :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
vid šarlot :slight_smile: a léto je takové pěkné k tomu plození :dizzy_face: a vůbec nejlepší by to bylo v tom červnu vid :grinning: :grinning: :grinning:
hele holky musím jít dát napapat Lucince, děsně tam už po dvorku mlátí s korýtkem, slyším to až v ložnici :grinning: a vypadá to, že když jí ještě chvilku nedám, tak půjde sežrat mne :grinning: už před chvílí nějak mlsně koukala po kočce, :grinning: doufám, že se jí pečlivě vyhla :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
sarlot a ty mi ještě napiš, co malej, jestli je zdravej?
náš Robert opět přišel ze školy s nějakou rýmou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to je to snad teprve dva tejdny co byl doma a měl antb. :angry: Je to děsný, jak si to tam ty děti poslední dobou přehazujou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to tam ted řádí střevní chřipka :rolling_eyes: i holčina co s ní sedí v lavici jí dostala, ..tak jsem jen zvědavá, kdy se začneme my doma posrávat :grinning: :sunglasses:
29. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
Krásné ráno,
tak včera mi nakonec večer bylo fajn a úžasně jsem se přepapala. :grinning: Jsem zvědavá jak mi bude dnes. Zatím je to v pořádku.

Farmi: to je dobrý nápad si ten zákrok rozjednat a pak uvidíš co ta práce. :wink: :wink:
29. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
zdravím holky, u nás chvíli hezky tak deme makat na zahradu, snad to počásko chvíli vydrží
29. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz
jejda, koukam že Farmí pude na odstranění ,mandlí, fúúú, no aspoň se zbavíš těch angín. Wladěnce a mimískovi moc držím palečky ať to spolu ještě dlouho "táhnou" :wink: oni to určitě zvládnou
29. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ahojík holčičky... vidím, že se tady víkendí:slight_smile:) My byli na tom pohádkovém lese... šli sme v 1 a dorazili v 6 večer :sunglasses: pak došla babi a kluci se koupali... a su kantare... ale bylo to super... pak dám fotečky až je stahnu.

Farmi malý je už zdravý, ťukám to... bude záležet asi na počasí jak to vydrží.
29. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
No a teď ty horší zprávy :pensive:

Psala Vladěnka:

15:24 ...Ahojky tak už mě zase připravují na císaře, nemám jíst ani pít. Už mě to deprimuje.jednou dobrý a pak totální propad. Prý se miminku nedaří dobře, prutoky pupečníkem že taky nic moc. ted se radí a ja čekám na verdikt. nevím co je lepší. Asi nic.Jen chci aby byl Šimonek v pořádku :frowning2:

17:26 ... Mam si zbalit věci do tašky a pujdu na porodní sal. Něco se bude diít. Prosím, držte Šimonkovi palce.
29. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz
Vladěnko moc na Vás myslím a držím palušky aby všechno dopadlo co nejlíp. :wink: :pensive:
29. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz
autor
@sarlotta Sarlott díky za zprávy o Wlladence.Kolik je tt???Šimonek to zvládne,moc jim držím palečky.Dneska jsem tady na konovi našla tabulku ve fotoblogu extremní nedonošenci,nabo tak nák.A tam rodily holky už od 23tt.
29. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz
autor
Tak Wlladi je 30tt,už jsem to našla.
29. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
Kopi Vladěnka je 30tt, ale šimonek je o 3tt menší dle utz... 27tt není moc dobrý :unamused: , ale máš pravdu, že jsou bojovníčci i půlkiloví a já věřím, že Šimonek váží aspoň 1kg... moc držím palušky :wink:
29. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj holčinky, mám snad momentík, tak jdu honem mrknout co je novýho :wink:

NAtalíííí gratuluju paní inženýrko jedna tříbarevná :grinning: auto má z tuzexu a peněz jako šlupek :grinning:
29. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
Vladěnko hodně štěstí a doktoři dneska dokáží vypiplat opravdu malinkatá miminka :wink: také máme jedno takové v rodině, narodilo se ca v 28 tt nemělo ani kilo ! a dneska už nám tu běhá a povídá a nikdo by to neřekl :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to náš miláček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vypiplanej :slight_smile:

držím všechno co jde!!!!!!!!!!!!!!!!! hodně štěstí Vladěnko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz
jo to bych zapomněla - Natálko taky veliká gratulka k ing :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a krásnou dovču přeji a mám dojem že už jsi tam že :sweat_smile:
tak si to užíjte :wink:
29. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
Jéééje teď dočítám...
Vladi neboj, Šimonek to zvládne... Holky kamarádka před třema lety rodila taky ve 30tt chlapečka a se srdeční vadou, po narození ho hned operovali a má kardiostimulátor, a dneska jsou mu tři a nepoznaly byste na něm nic, je to pěkný čírtko...
A jestli Šimonkovi už v bříšku není dobře tak je líp když půjde ven, oni ho vypiplají :wink:
Mooooooc držím palce oběma a moc na vás budu myslet!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
ahoj holky. Zběžně jsem dočetla (a že mi to dalo zabrat :slight_smile:):
Kopi, gratulace k půlce těhu, ani se nenaděješ a budeš mimíska v náručí
Wladi, moooc držím palce tobě i Šimonkovi - ať všechno dobře dopadne
Natali - velká gratulace a čirá závist k titulu a úspěšně složeným státnicím (mě to čeká za rok)
Farmi, IP
Všechny ostatní zdravím, děkuju za pochvalu tulipánků a přeju pěkný víkend
29. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
Přeji dobré ránko :slight_smile:
Omlouvám se,že sem teď skro nestíhám chodit,mám toho nějak moc,ale snažím se aspoň poctivě dočítat :wink: :wink:
wladi-Šimonek už je asi na světě,hrozně moc vám oběma držím palečky,ať to zvládnete co nejlíp!!!Myslím na vás!
natali-a tobě velikánská gratulka,pani inženýrko.Apoň už nějaký nervíky teď ubyly a jak si porelaxuješ u moře,přijde mimčo samo :wink: :slight_smile:,jen ten pan manžel,aby zatím dostal rozum!! :grinning:
farminko tobě holka přeju,ať už se konečně všech těch moribundusů zbavíš!!! :grinning:
a jinak všem blahopřeji,k pěknému těhulkování a kontrolám,jde vám to moc hezky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A přeji pěěěěěknoooouuuu neděliiiii :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 v 07:22  •  snaží se  • Odpověz
ahoj hezké ráno :slight_smile: no jak pro koho :grinning: mě napište prosím pak bům bác dolůůůů na 1DC :stuck_out_tongue_closed_eyes: a doufám, že jako naposledy :wink:
30. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
wladěnce držíme palce musí to zvládnout!!!!!

farmi to je mi líto :frowning2: ale je to naposledy určitě :wink:
30. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz
autor
dobré ránko :slight_smile:
Farmíku, vždyt to jistí ten červen néé? :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
fuj fuj co to dočítám ..chudák Wladěnka, ta si to teda vyžírá :frowning2: no my jí tu budeme všechny držet palečky, tak to prostě nemůže dopadnout jinak než že to se Šimůnkem zvládnou!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Posílám jí pohlazení a moc na ní myslím!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
no právě, prostě žádný dohadování se s mrchou jednou hnusnou, prostě příští cyklus otěhotním a basta :angry: :sunglasses: :wink:
30. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
dobré ránečko nedělní :wink: u nás teda na prd.. prší a ještě sme se chytli s manžou :frowning2: :angry:
30. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
autor
Sarlott my se chytli včera festově :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth: To byla hádka jak hrom.Jsem chtěla pověsit ty záclony a jak máš takovou tu pásku u té záclony,jak přichytáváš žabky(tak mi to dal obráceně)tak říkám,že to má blbě :sweat_smile: néé že to nemá blbě a začal se rozčilovat.Tak jsem si to pověsila sama,jenže jsem zjistila,že mám málo koleček tudíž mi zbylo dost záclony.Tak jsem řekla,že potřebuji ty kolečka a v tom že jsem neschopná pověsit záclony....a že si mám pro ně dojet.Normálně jsem na něj tady začala řvát :sweat_smile: Tak jsme se nebavily celý večer :angry: a dneska ráno mi teda řekl,že mi tam zítra dojede :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ona je tam taková debilní cesta :rolling_eyes:
30. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
Farmíku přesně,příští měsíc tu mrchu začarujeme!!!! :wink:
30. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
u nás teda taky prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to máme za barákem rozkopanou žumpu a přichystanou na dnešek na dodělání :stuck_out_tongue_closed_eyes: páč ta původní co tu byla už jaksi vypověděla službu :rolling_eyes: CHytnout jsme se ještě nestihli páč manža ještě spí! :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kuli čemu šarlot? Peníze nebo dítko? :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
dobře si udělala kopi, to nejde aby jsi si všechno dělala sama :wink: když pověsil špatně a ty musíš věšet nanovo, at on schání koleška :wink: :slight_smile: Ale je zvláštní, jak se člověk chytne někdy kuli takovejm kravinám! :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz
No vidíš čáry jsem ještě nezkoušela :confused: asi opráším koště a nahlídnu do nějakejch čarodějnejch knih, at vím jak na to :wink: :grinning:
30. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
autor
@farmarska vid kvůli takové prkotině jsme si lezli na nervy celý den :grinning: :grinning: :grinning: a ještě mi snědl všechny koláčky :rolling_eyes:
30. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.