• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Kytii: prostě budu doufat, že vše proběhne bez komplikací a na Kolín nebudu nadávat. Já jsem tam ležela 2x s tím potratem a sestřičky super. Cítili se mnou. A ta jedna lékařka taky skvělá.

Kopi: tak to jsem zvědavá co to bude

Jinak jak rozebíráte ty jména, tak mi máme dilame už u toho, zda si to necháme říct. Já nechci a manža chce. Tak jsem říkala, ať to Dr. řekne jen jemu. Ale on mi to pak jistě vykecá. :grinning: :grinning: Takže to bude bez překvápka.
31. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz
paji gratulka ke kontrole :slight_smile:
31. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
FARMÍÍÍ , ty opice jedna, co toto ! :angry: ja sem ti řekla že za to nic nechci a dneska čumím co mi to přišlo. Dík ale to si fakt nemusela , zas vykoušu rozinky a želatinu a okousane oříšku spapá přítelák :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
@petroska .. Vladěnka říkala, že je malý o 3tt menší - ale to neznamená, že ve 27tt má každé mimčo 1kg...to je různé. Takže zhruba ano, ale budou počítat, že se narodil 29tt+2dny.
31. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
jéé Vy si posíláte balíčky... aj jááá cuuu :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
Kopísku no to jsem fakt zvědavá jestli to bude kluk, ja na to taky vypadala, všichni mi říkalikluk a pak jsem na genetu čuměla jak puk :sweat_smile: když mi řekli že holčička
31. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
copak by sis přála Šarlotko :wink:
31. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
@mari111 Maríku u nás všichni počítají s klukem :grinning: protože v přítelový rodině jsou samí kluci a holky jsou jen dvě a vždy jako druhé mimčo :sweat_smile: Tak jsem zvědavááá :grinning:
@paajaa Tak já bych to nevydržela si to neříct.Stejně ted mimíkovi říkám Víťo :grinning:
31. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz
Mari zabal mi sluníčko a teplíčko :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz
joj Kopi a nakonec to bude fakt holka, a ty jí říkaš Víťo :grinning: :grinning: :grinning: Sem našla recept na hrníčkovou bublaninu a už se peče, mnam se na ní těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 v 19:19  • Odpověz
Šarlotko, kdybych to náhodou měla, tak bych byla lakomá a nedala ani za milion, už mne taky to počasí tááák se.. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
31. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz
autor
@mari111 jé bublaninka :dizzy_face: já viděla dneska merunky,tak si asi udělám koláč s drobenkou v týdnu.

@sarlotta tak mě tohle počasí celkem vyhovuje :sweat_smile: ještě,že byla dneska zima a já šla pro toho Holtera v bundě(páč jsem domu musela jít bez podprdy)nedovedu si představit jí v triku bez podprdy :sweat_smile: :sweat_smile: bych byla jak stará bába :sweat_smile:
31. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz
@kopa já to klidně vydržím, ale manža ne. Úplně si dovedu představit tu krásnou větu při porodu- maminko máte holčičku/ chlapečka.
31. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz
autor
Paaji já vím,že se to dá vydržet :slight_smile: ale já bych byla taková nejistá :grinning: a hlavně nemohla bych se vyřádit na nákupech :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz
autor
Sarlott já ted koukala na tabulku velikosti plodu a tam to vypadá příznivě :wink:

29. týden těhotenství 38,6cm  1 150g
31. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
@paajaa a kdy vložíš fotečku?jsem zvědavá :grinning:
31. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
tak dočteno, ale bylo toho víc, tak jen tak letem světem :wink:
mari to byla jen takové maličké sladké poděkování a ještě navíc díky mé předchozí nemoci opožděné :sweat_smile:

mooooc gratuluju Wladěnce a hodně štěstíčka zdravíčka a krásného přibírání Šimonkoj :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

všem z kontrol gratuluju :slight_smile: , spešl gratulace Pájince :wink:
31. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz
Mirax malá je papulinka kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
Holky fotečka bude asi až zítra, protože manža vozí foťák do práce, tak mu ho musím večer sebrat. :wink: Miminku byli krásně vidět ručičky i nožičky, ale utz není tak kvalitní. Pan doktor mi právě říkat, zda enchci počkat na foto až do Prahy. Říkám, že mi stačí i tam méně kvalitní. :wink:

Kopi: mě se moc líbí i ty neutrální oblečky se medvídky a různými zvířátky
31. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
mari hod mi sem ten odkaz na bublaninku :wink: já miluju hrníčkové recepty :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz
Farmi: jak bylo první den zase v práci?? Asi náročné viď?
31. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz
autor
@paajaa Pajo tak se těším zítra na fotečku :slight_smile: Mě se taky líbí ty neutrální,ale jak jsem ted kupovala v obchodech,tak snad jsem narazila jen v Chiccu na neutrální.
31. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz
Páji, no já jsem si to malilinko osvěžila už v ten pátek :wink: :grinning: ale jinak to šlo, jen to raní vstávání a vyjíždění po páté ráno, to jsem si v duchu zanadávala jako dlaždič :grinning: To středa bude horší, máme inventuru, to ta budu od rána až bůch ví do kdy, někdy chodí domů až kolem půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: a druhej den zase od rána, to bude teprve nepříjemné vstávání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a pak mne čeká celej den sobota :stuck_out_tongue_closed_eyes: No už aby byla zase neděle :grinning: :grinning: A nejlépe už abych byla těhule :wink: :sunglasses: :grinning:
31. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz
Zprávy od Vladěnky:

Šimonkův stav je teď velmi vážný. Je na plné plicní ventilaci a k tomu má nějaký plicní zánět. Šíleně se o něj bojím. Holky držte mu palce, ať to překoná.
31. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz
:unamused: psala jsem jí, že na ně myslíme pořád a že malý to prostě musí zvládnout. Že posílám objetí a pohlazení a hodně sil. :wink:

drobeček maličký :pensive: já doufám, že další zprávička bude lepší :wink:
31. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
Salott: au au co to čtu. Takže Šimonkovi držím palce jak jen můžu. On to jistě překoná. Chudá Wladěnka- to jsou nervy.

Farmi: no je mi jasné, že doma je nejlépe. :wink: Tak snad už nebudeš musetv té práce bt dlouho. Ale zase máš hezké penízky za které si něco hezkého kup.
31. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
Farmísku tak si vyber, ja dělala tu první
31. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
jééé až teď to čtu, Šimonku držíme palečky jak jen to de, pořád na vás myslíme, drž se , musíš, prostě musíš
31. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
bóže chudinka Wladka, to musí bejt tak strašnej strach, ach jo :pensive:
31. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.