• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
mari a vymastil ti ho? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 18:41  • Odpověz
manža zas po mě jednou chtěl podat prášek na hlavu... no co myslíte, ž mě napadlo? :grinning: :grinning: :grinning:
Vzala jsem paralen a posadila mu ho na hlavu :grinning:
1. čer 2010 v 18:42  • Odpověz
no jo když se sejde kopi s tercíkem, to je pak hotová sodomagomora :grinning: :grinning:
člověk má pak pocit, že je někde na erotickejch stránkách a ne na koňoj :grinning: ještě o jeskyňkách začněte a já vypínám Pc :zipper_mouth:
:grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 18:43  • Odpověz
holky se nemůžu smát vy joudy, malýmu pak padá koza z pusy :grinning: :grinning: :grinning:
hele se nám ta debata nějak zvrhla, nezamknem se radši abysme nebyly za ouchylačky? :grinning:
1. čer 2010 v 18:44  • Odpověz
mari když čtu co máš doma, tak ti myslím to, že půjdeš pryč od nás, moc nepomůže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 18:44  • Odpověz
tercí ty jsi éro :grinning: :grinning: :grinning: paralen na hlavě :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 18:45  • Odpověz
autor
A já se k té buchtě nedostanu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: furt je tu prča :grinning:
Mari teda ten tvůj :grinning: :grinning: vymastit pekáč :grinning:
Tercíku u tebe jsem se nasmála nejvíc,to snad neni ani možný :grinning: :grinning: :astonished:
1. čer 2010 v 18:45  • Odpověz
no prosím, už i kozy se tu do toho tahají :grinning: :grinning: :grinning: vy necudy :angry: :grinning:
1. čer 2010 v 18:46  • Odpověz
ségra já, kopi a ty, stará ouchylácká garda co? :grinning: joooo kde jsou ty časy kdy jsme řešily moje wc prkýnka a podobný chujoviny :grinning: :grinning: :grinning:
Holky,je mi to lito,ale musim vas opustit,jdu vencit pejska......ale zitra se stavim..jo?diky moc,ze pro me stojite....pa holcinky moje

Drzte pesticky Simonkovi
farmi dovedeš si představit jak čuměl... prej, že jsem blbá...přesně jak vydra v kameňáku :grinning:
1. čer 2010 v 18:47  • Odpověz
tercí už asi pozdě :grinning: a to tu máme dnes novou dušičku :sweat_smile: jestli toto bude dočítat, tak chudák veme nohy na ramena a už jí tu nikdo neuvidí :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Tercíku,no ještě se zamknout,to už bysme byli fakt erotická diskuze :grinning: :grinning: Ale téma by jsme měli dobré Nadpičníky,buchtičky,pekáče ze zamlklinek :grinning: :grinning:
kopi šak my jsme tu taky u buchet :grinning:
1. čer 2010 v 18:48  • Odpověz
autor
@tercie no jo prkýnko bylo nejlepšíííí :grinning:
caj pa pa a to vyvenčený jdi namazat kámošce na kliku :grinning: :grinning: :grinning:
Terci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda ty máš hlášky :slight_smile:
1. čer 2010 v 18:49  • Odpověz
tercí nezapomenu na tvou fotku pavouka v nějaký pěně :grinning: :grinning: :grinning:
jooo kde jsou ty časy :dizzy_face:
@kopa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty vole :grinning:
nevymasstil Farmi, nedala jsem se :wink: Joj no chudáček Lukášek ani napapat se nemúže v klidu
caj jojooo, už degeneruju, pokročilý stadium kojodebility :grinning:
1. čer 2010 v 18:50  • Odpověz
kopi supr název nové diskuze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo tak na toho fúúúúj pavouka si taky vzpomínam, to měla Terci jiné akce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
To aby to nebylo vidět :grinning: :grinning: :grinning:

No holky,ale já si dneska nechám vymazat pekáč :grinning: :grinning: :grinning: cítím to v kostech :grinning:
1. čer 2010 v 18:51  • Odpověz
farmi zrovna dneska jsem tu jednoho pleskla po palici... už mám plácačku, teď už pěním jen obrazně, z toho co mi tu leze za havěť :grinning:
autor
@farmarska Akorát nevím zda by nám tu diskuzi povolili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale co ty víš, to by bylo třeba nově příchozích! :grinning: kor z řad mužu by nám to tu jistě přibulo :grinning: ovšem myslím, že až by zjistili co se tu rozebírá, že by se tu dlouho nezdrželi :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 18:52  • Odpověz
ale aj dlaždičky by si nechala vyžrat nějakejma sajrajdama,co všechno tam nakydala :grinning: jen aby pavouk pošel :sweat_smile:
kopi asi bysme museli vypustit nadpičníky :wink: :grinning:
autor
tak já vás opouštím :grinning: vzpomněla jsem si,že musím fretákovi umít koule :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: no aspon jsem na to nezapomněla :sweat_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.