• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Když to je problém taky, on je zapřaženej až až...možná i to je ten problém, je toho na něj navaleno, že neví kde mu hlava stojí... má náročnou práci, plus každodenní starost o tři psy, každýho samostatně dvakrát denně min. po půlhodině venčit,do toho výcvik... staví psinec,teď naváží materiál a připravuje stavbu plotu, než odjede v srpnu na 2 měsíce se psem do kurzu, aby měl kategorii pro službu u PČR, to bude domů jezdit jen na víkendy... plot chce stihnout,abych se tu tolik nebála...
Výlet právě díky tomu moc nehrozí... I ten týden co byl s námi doma po propuštění z porodnice strávil venku budováním psince,takže chodil domůakorát jíst...
Nemá to taky lehký já to vím,ale proto nás doma nemusí trápit.
Kerrinko já už vymyslela tolik řešení,ale v konečný fázi ani jedno co by mělo šanci zafungovat...
8. čer 2010 v 00:29  • Odpověz
No jo, jenže přece když vidí, že se mu to doma sype.........myslím ten vztah, tak by si ten čas sakra najít měl!!! A to ani nemluvím o tom, že ten čas s malým už mu nikdo nevrátí................jenže jak mu to vysvětlit, sakra práce??? :frowning2:
Já ani nemůžu čerpat od nás...........manža je tatínek, kterýmu nemůžu vytknout nejmenší.....koupe, krmí, hraje si s Emičkou a když povím "táta", tak ona radostně vejská :slight_smile: To samý manžel.............když se na mě zlobí, tak proto, že se málo vídám s kamarádkama a a bych prý už konečně uplatnila ten poukaz na masáž, co mi koupil......je zlatej :dizzy_face:
I přesto vím, jak Ti je..............já měla před tím 2 sobecký partnery a "užila" jsem si svý :frowning2: :frowning2:
8. čer 2010 v 00:37  • Odpověz
Nespinkáš, Terci? Já vždycky takhle Koníkuju a mailuju po nocích, když to doma všechno uložím :grinning: :grinning:
8. čer 2010 v 00:39  • Odpověz
nene, nespím, zkoušela jsem vkládat fotky a seklo se mi to :grinning:
8. čer 2010 v 00:44  • Odpověz
Jéé to se máš...hele to mi pověz kam se na takový chlapy chodí :wink: Taky si zajdu :grinning:
8. čer 2010 v 00:45  • Odpověz
Tomu nebudeš věřit....................na internetovou seznamku :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2010 v 00:46  • Odpověz
A tomu i věřím :slight_smile: Sice to není pravidlem, že se strefíš, ale i několika mým známým to vyšlo :slight_smile:
Ty jo že bych to taky zkusila? :grinning:
8. čer 2010 v 00:48  • Odpověz
Terci, já to tenkrát zkusila fakticky jen tak......... a nečekala jsem od toho absolutně vůbec nic. O seznamování jsem nouzi neměla....pracovala jsem v sázkový kanceláři, takže chlapů hafo............ale jaký??? No blbci :grinning: Tak jsem to prostě jen tak ze srandy zkusila.................navíc............před manžou jsem se sešla asi se 3 chlapama a to byli pitomci :grinning: .......tak jsem si řekla.....no napíšu ještě tomuhle......je to sympaťák :grinning: ...................a koukni, jak to dopadlo :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: Bojím se to až říct, ale nemůžu být šťastnější :dizzy_face: Říkám to potichoučku, abych nic nezakřikla :wink:
8. čer 2010 v 00:53  • Odpověz
Taky to máš jak já? Já se bojím chválit, protože jak si něco pochválím,tak se mi to zákonitě posere :grinning:
No jo,štěstěna jednou zafungovala, to je dobře, moc ti to přeju :slight_smile:
Možná kdybych nebyla takovej debílek, a nedala na sobě od začátku štípat dříví, a nebyla jsem na něm tak závislá, co jsem se sem přestěhovala, mohlo bejt taky leccos jinak. Holt přispěla i souhra náhod a sled událostí...to už je tak. Navíc já jsem v čínským horoskopu ovce a on had... když si představíš ty dvě zvířata...tak to jsme přesně my...
8. čer 2010 v 00:57  • Odpověz
Terci, tak co to posunout někam jakoby na začátek? Co jste měli společnýho, když jste se zaláskovali? Třeba kino nebo tak něco............někdo by malýho na 3 hoďky pohlídal a vy byste mohli být spolu............to by nešlo? :slight_smile: :wink:
8. čer 2010 v 01:05  • Odpověz
Jo, jakoby zpátky ke kořenům jo? Něco jako Rafťáci :grinning:
Přemejšlím,co jsme kdy měli společnýho...člověče,nějak mě nic nenapadá, my se potklai úplnou náhodou, no a bylo nám spolu dobře... jenže jsme se potkávali málo, já z Domažlic, on z Varů, jezdil za mnou max na dva, tři dny... to jsme se nemohli jeden druhýho nabažit, byli jsme si vzácný, pakjsem se přestěhovala k němu,a nikoho tu neznala, bydlela u jeho rodičů, on z práce jezdil taky občas...4 dny doma, 4 v práci... jedinej zájem nemáme společnej... on má motorky, psy, já měla koně, zpívání... spíš jsme obdivovali jeden druhýho... já fakt nevím .-D Ale je to dobrý, se takhle občas zamyslet...
8. čer 2010 v 01:11  • Odpověz
Ty brďo, Rafťáky já miluju........tam hraje Tomicová, moje srdeční záležitost..............a ta má domovskou scénu u nás v HK v divadle.......jediný herec, který dokázal, že jsem šla do divadla na tu samou hru 2x a jen kvůli ní..........no chlámala jsem se od začátku až do konce pokaždý :grinning: :grinning: :grinning:

Terci, něco společnýho určitě máte...........třeba zájem o ty pejsky.............kolikrát jsem tu cítila z Tvýho povádání, že je taky miluješ...........takhle to vypadá jako blbost, ale námět na společnou řeč to určitě je.................Teď mě napadla šílenost......nevím, no..........já bych do toho hupsla po hlavě :grinning: Co si pořídit společnýho čtyřnohýho kamaráda? Když nic jinýho, tak tohle JE důvod ke každodenní komunikaci................i když bez debaty hlavním důvodem je Lukášek!!!!! ale psíci by mohli být společným zájmem..........hodně blbej nápad? :grinning: :wink:
8. čer 2010 v 01:19  • Odpověz
Tomicová? Která to je,nějak nejsem v obraze :grinning:
8. čer 2010 v 01:24  • Odpověz
Hraje tam mámu Mádla :grinning:
8. čer 2010 v 01:26  • Odpověz
Jéje, ještě dalšího psa, to by mě asi trefilo :grinning: Už tak máme tři se kterejma je spousta práce :grinning: I když teda jsou manžovo...co se narodil Lukášek tak jsem je pomalu neviděla, taky mi chybí se s nima pomuchlovat. A Čubinka je doma 3 neděle a viděla jsem jí 2x...smutný. Jenže se od malýho netrhnu, a svěřit někomu jinýmu se mě ještě nějak moc nechce...no, hlídala ho mamka moje asi 2 hodiny, ale jí jediný věřím :grinning: Já malýho nedávám ani chovat návštěvám...asi jsem hnusná ale prostě to tak cítím...MOJE,NEDÁM :grinning::grinning:
Já právě myslela, že nás malej spojí, že budem spolu, budem ho spolu koupat, spolu s kočárkem, jenže manža se vyběhá se psama a s náma už se mu pak nechce, je taky utahanej... Třeba to bude jiný až s Lukáškem bude moct komunikovat... jenže to si furt říkám až tohle a až tamto...abych se někdy vůbec dočkala :grinning: :pensive:
8. čer 2010 v 01:30  • Odpověz
Joo, Simča z ulice :grinning: Má šíleně nakažlivej smích .-D Mě je taky sympatická!!!
Její výrok..."No nezabila bych ho? Já ho zabiju!!!" nemá chybu a používám velmi často, zvlášť poslední dobou :grinning:
8. čer 2010 v 01:31  • Odpověz
Terci..........fakt mu ho někdy nech, a't se musí postarat sám :wink:
8. čer 2010 v 01:33  • Odpověz
No joooo, to je ona :grinning:
8. čer 2010 v 01:36  • Odpověz
Měl ho jednou, někdy hned zezačátku, když jsem potřebovala vyřídit sociálku...dvě hodiny, ale ty prcek prospal. Když mu řeknu přebal ho, protože vařím, tak počká až jsem hotová a jdu si to udělat, malýho v tom klidně nechal...
S kočárkem šel jednou,a to z donucení, když u nás byla moje babi z Džl. a trošku se do něj obula...od tý doby zas ne...
8. čer 2010 v 01:37  • Odpověz
Ty jo Lukášek se měl budit v půlnoci na kojo, už přetahuje :grinning: Si dá teď ty svoje noční 4 hoďky a já místo abych spala tak čučím do PC :grinning: to budu zas zejtra vypadat :grinning: Ale zase je to fajn si v klidu pokecat :slight_smile: Ono se to ještě nedá odhadnout, kdy si udělá NOC :grinning:
8. čer 2010 v 01:39  • Odpověz
Tak já jdu do hajan................dobou noc, Tercinko. Brzo ráno si Emička bude žádat svoje mlíčko, tak ať jsem fit :wink: Papa a dobrou noc. :wink:
Kerri a člobrdo kdy ty spíš, když v noci internetuješ? :wink:
Aha :grinning:
Kerrinko děkuju za popovídání, dobrou noc a pozdravuj od nás Emičku. Hezky se vyspěte holky :slight_smile:
Dobrou noc :slight_smile:
8. čer 2010 v 01:41  • Odpověz
Já spím, když je čas :grinning: Klíďo i s Emišákem v poledne :grinning: :grinning: :grinning: Pa a dobrou :slight_smile:
8. čer 2010 v 01:43  • Odpověz
Tak to jo, mě spaní přes den nějak moc nejde... Asi to budu muset nacvičit :grinning:
Papapa :slight_smile:
8. čer 2010 v 01:49  • Odpověz
ahojík holky, ja nemúžu už od 05.20 spát, tak jsem si objednala z lékarny a pudu asi uklízet :frowning2:
No Tercinko aspoň že napsal, že vás miluje, asi má zas svoje dny, ale má je nějak často,že :angry: asi je to prostě takovej tip člověka a asi s tím, nic moc nezmúžeš,jen si zviknout :unamused: jinak ste pěkně ponocovali holky :wink:
8. čer 2010 v 06:37  • Odpověz
Ahoj a hezké ráno.
Já nějak prošvihla, že rodila flair!
Moc moc gratuluji k holčičce :slight_smile: Krásná váha :slight_smile:
8. čer 2010 v 08:09  • Odpověz
Teda holky, vy jste ponocovaly! To já bych byla druhý den úplně nemožná:slight_smile:
Dnes máme hodně práce, snad to všechno zvládneme.

Všem přeju krásný den :slight_smile:
8. čer 2010 v 08:10  • Odpověz
dobré ránečko holčinky:slight_smile:
@kopa ty šaty jsou krááásné, půjčovné je sice mazec, ale jsou super a Tobě by slušeli ještě víc než té modelce :wink:

@martinkal juuuuuuuuuu to je miláček, jak z ní ty šatičky dělají velkou :grinning: :grinning:

@cajori17 držím palušky, tak chudák už má za sebou sondu do žaludku - další vyšetření už budou brnkačka... a určitě to nebude nic vážného, je tak mladý, to ani není možné aby se to zas nesrovnalo :wink:
8. čer 2010 v 08:41  • Odpověz
@kerrie Emišák jo:slight_smile:)) to je hezkééééé :grinning: :grinning:
8. čer 2010 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.