Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
8. čer 2010

Mari, ach jo.......
Aronku, tak se držte....je mi to líto, vždycky když je člověku dobře, tak se něco pokazí..

aronek
8. čer 2010

naty, odpověděla ti mari. Je to na prd, ve středu mu řekli, že to vypadá špatně a v pátek už podpisoval výpověď ☹

natalie77
8. čer 2010

😀 Hadm, proto se teď tak tetelím blahem...i moje máma, která je velmi ale velmi kritická říkala, že za těch podmínek, kdy mi nikdo nepomohl, Marek pořád nemocný a doma to psycho..tak že prý smeká 😀 😀 😀 tak to jsem měla satisfakci za to, jak jsem vždycky měla pocit, že nejsem k ničemu.....

a dneska budu čumět večer jen na telku.....včera jsem ještě žehlila ty haldy....holky to nic nedělání je paráda...jen uvařit, uklidit a věnovat se malýmu....a jinak žádné povinnosti, paráda!!
mě to ale přejde, až za měsíc a něco poletím do práce, to budu zase čumět, jako vyvoraná myš 😀

natalie77
8. čer 2010

Aronku, to je mi líto, my to měli tak loni...nejhorší je, když máme ty děti...to se uskromnit zas tak moc nejde....
Třeba najde ještě něco lepšího než ted má...ale pro chlapa je tohle strašný, hroutí se jim svět...bude potřebovat Tvoji pomoc....tak Ti posílám hoooodně energie a síly.

handm
8. čer 2010

Naty, je to hrůza, co?! Ale vždycky nejvic zahřeje pochvala od rodiču, co?!🙂 Já když náhodou z taty vypadne něco takovýho si to skoro běžím zapsat do deníčku 😀😀😀😀😀 za celej život to z něj vypadlo tak pětkrát počítámm 😀😀

aronek
8. čer 2010

naty, já bych se mohla vrátit do práce hned, ale nechci přijít o malého 😢

natalie77
8. čer 2010

Hadm...tak to máme stejné, já si ty pochvaly počítám na prstech jedné ruky......jak já záviděla dětem, co z nich byli rodiče celý podělaný..... 😅 , ale už je to dobrý, udělala jsem maximum 😉 .
Aronku, taky jsem počítala s tím, že se vrátím....ale doporučuji to nedělat...chlap se nějak postará, ale Tobě dětství Honzíka nikdo nevrátí....chvíli to bude napínavé, ale bude zase líp.....jen se moc nestresuj, ať to nepřehodíš na malého, oni to moc cítí, vidím to na Marečkovi....když je máma ok, tak on je zlatý 😵 .

madormi
8. čer 2010

holky dlouho jsem tu neviděla veve nevíte někdo o ní něco? jinak kdo vybíráte kočárky juknětě na kočárk camarelo q12 ( ten jsem měla vybranej je úžasnej, velikej a má ho známá a ja nadšená) a te´d vyjela nová kolekca camarelo q 12 evolution a mají krásné barevné kombinace 🙂 já už mám teda vybráno tak už jen to mimi chybí 🙂

aronek
8. čer 2010

madormi, já ho mám a je to supr 😀

madormi
8. čer 2010

no vidíš aronku jsi další kdo to potvrzuje 🙂 mě se hrozně líbí ten kytkatý evolution sakra už abych ho potřebovala 🙂

tercie
8. čer 2010

Ahoj kecalky 😉

Mad Veve je tuším v pohodě, ozvala by se, kdyby se něco dělo. Zkusím jí napsat.
A k tomu půjčování Lukáška... 😀 ne že bych ho nechtěla dát pochovat, jen ho prostě nikomu necpu... je to divný když přijdu na návštěvu k mimču a dávaj mi ho do náruče skoro ještě mezi dveřma. Přijde mi že když jde ten drobek z ruky do ruky, že z toho musí bejt zmatenej. Rodina ho samozřejmě chová, ale návštěvy a známí jen kdo chtěl a řekl to 😉 Tady si lidi podávali dveře, kolikrát to byli manžovo známí a k někomu koho sotva znám prostě nemám důvěru... asi tak. To poznáš, až budeš mít to svoje vymodlený drobátko 😉 🙂

tercie
8. čer 2010

Natálko jen užívej pohodičky, dokud to jde.
Manžely necháme vykrámovat, ono je to zas přejde...u nás to teda zatím skoro vždycky tak bylo. Hlavně ono to přes den vždycky vypadá jinak, než když padne tma, děti spí a máme čas moc přemejšlet, viď? 😉

madormi
8. čer 2010

@tercie jo tak to jo já myslela, že přijde návštěva zeptají se můžu si ho pochovat a ty řekneš třeba švagrové ne 🙂 já teda nejdřív lezu k miminu všude na návštěvě a škemrám jeslti si ho můžu pochovat 🙂 jinak říkám to chápu, že člověk nepůjčí drobka leckomu 🙂

tercie
8. čer 2010

mad né až takhle striktně néééé 😀

madormi
8. čer 2010

tak to pak jo to tě chápu už 🙂

m_artasek
8. čer 2010

holky, ten kočárek je krásnej, jen nám chybí to mimi do něj ☹

madormi
8. čer 2010

@m_artasek nebooj to je takový detail no, ale mimi určo bude než se nadějeme fakt tomu věřím ( jak svítí to sluníčko, jsem pozitivně naladěná 😀

aronek
8. čer 2010

práce nevyšla 😢

aronek
8. čer 2010

jedem na chalupu, alespoň se odreagujem

kopa
autor
8. čer 2010

Tak už jsem tu.
Dostala jsem Dopegyt 1-0-1(Vladenka ho taky bere)akorát musím volat doktorovi zda to mohu brát s železem,páč na příbalovém letáku píši,že s železem ne 🙄

m_artasek
8. čer 2010

@kopa: Ahoj, tak jsi dopadla dobře, ne? Já už se těším, až vypadnu z práce. Venku je krásně, ale mě pořád bolí ty spálený ruce, tak mám dnes triko s dlouhým rukávem, protože po práci jdu k obvodní doktorce, tak ať mě neseřve, že jsem tak spálená, i když se mi zdá, že mi to už hnědne, tak snad se nesloupu jak had.

sirella
8. čer 2010

Ahojky holky 🙂
Přišla jsem na vás zas po delší době nakouknout a aspoň pozdravit 🙂

Moc držím palůšky Wlaďce a Šimonkovi...je to nádherný bobišek 😵 Přeju moc zdravíčka a ať krásně prospívá.

Flair velikáááánská gratulka k malé Melisce 🙂 Byla jsem moc zvědavá na jméno a je fakt krásné 🙂 Hodně zdravíčka,štěstíčka a ať vám krásně roste a dělá radost 🙂

Cajori:Ty se holka drž...přeju moc zdravíčka tvému bráškovi a ať je mu jen a jen líp a ať léčba zabere brzo 😉

Všem těhulkám po kontrolách gratulky k dalším úspěchům a maminkám samozřejmě blahopřeju k rostoucím miminkům a snažilkám přeju už brzké // 😉

Jo a MArii....gratuluju mladá paní 😀 To jste to vzali teda hopem 🙂 Tak jsem to vždycky chtěla taky.Muselo to být bezva.Bez šílených nervů,shonu a pod.Přeju moc štěstí tobě,manžílkovi a samozřejmě i malé Laurince do bříška 🙂 Ať vám to pořád krásně klape 🙂

Kopi...a tobě už se to taky krátí 🙂 To je nádhera...další mladá paní na obzoru 🙂

Kopi...chtěla bych se zeptat na ten tvůj TK...tys ho mívala nějak často vyšší???Mě právě zlobí už od zač.těhu.Pro dr.si zapisuju každý den co naměřím(protože u sestry mám i 170/120...ale to je jen stres z kontroly)Zatím mi říkal,že to na nějaké běhání po kardiologii není...ale to víš....červíček občas zahlodá.Minulý týden jsem měla příšerné cca 4 dny(hrozný stres a probrečené a pronervačené celé hodiny) a to jsem naměřila i 192/120 😕 To mě vystresovalo ještě víc,tak jsem si lehla a nic nedělala a během půl hoďky jsem měla 120/80...Vím,že to bylo všechno stresem,ale fakt mě občas chytne strach.Nevím,jestli bych se neměla dožadovat taky nějakého vyš....Když nenervačím tak mám kolem 135/85 ale většinou míň,tak nevím...Ono po loňském ZP nechci nic riskovat.

kopa
autor
8. čer 2010

Ahoj Sirellko 🙂
Já taky mívala takhle vysoký TK u doktora.Doma měřím a tlak nádhera,ale dneska mě z toho doktor vyvedl.Měla jsem ten tlakoměr na 24 hodin a výsledky mám vyšší,takže jsem vyfasovala prášky Dopegyt na tlak.Já mám doma ten tlakoměr na zápěstí,tak doktor říkal.že nemá cenu se s ním měřit,že je to naprd.Nejlepší ten tlakoměr na paži Omron.Já tedko byla často ve stresu taky,ale ne jako kvůli příteli,ale tak ze všeho 😅 😅 Být tebou tak bych to nepodcenovala ☹ Vždycky myslím na Vladenku jaké měla problémy s tlakem 😔 😔 Zajdi k obvodní a nech si napsat doporučenku.

kopa
autor
8. čer 2010

Holky je potřeba brát ještě těhu vitamíny??? 😕 😕 Volala jsem tomu doktorovi a ty prášky by se neměli používat se železem.Tak mi řekl,at teda ty vitamíny neberu a nebo at se domluvím na gyndě.

kopa
autor
8. čer 2010

@m_artasek myslela jsem že se obejdu bez prášků 😔no jo dneska to tam pálí 😅

handm
8. čer 2010

Kopi, já se zrovna ptala včera Dr, jestli mám něco brát, že jsem furt jedla listovku a nic víc a jetsli to nemam změnit, ona rikala, ze nazory se různí a že záleží na mě, že se říká, že pak se víc přibírá a taky mimo je věttší.. a že když jím pestře, t ak to stačí, že si myslí....

a jdu z práce!!
mějte se tu! páá

sirella
8. čer 2010

kopi...moc dík za info 🙂
Já byla ve stresu ze syna,měl nějaké problémy ve škole(náznaky šikany a pod.).Jsem ale blbá,manža všechno vyřídil takže stresy byly zbytečné,ale já jsem typ člověka,který se furt v něčem babrá a sám se "samonasírá" a nerví.Už ať jsou prázdniny...těším se snad víc než syn 😀 Ještěže je manža takový kliďas...vždycky mi řekne,ať se na to já vykašlu,že to vyřídí a je fakt,že to vždycky vyřídí a je pokoj 🙂

O tom,že je lepší měřit TK na paži než na zápěstí jsem četla,ale na gyndě mi měří na zápěstí,tak jsem myslela,že můžu doma taky.
S tou dr. to asi fakt bude nejlepší...stejně ještě nemám razítko od obvoďačky,tak to sfouknu při jednom.Buď mne uklidní a nebo někam pošle.Gyndr. mi říkal,že těhotné mívají občas vysoký tlak,ale že je obvyklejší když ho mají nízký a říkal,že dokud to bude do 140/90 tak s tím nic dělat nebude.

kopa
autor
8. čer 2010

@handm Handm díky za odpověd.Já si raději ve čtvrtek zavolám na gyndu 🙂

@sirella Ono asi na gyndě budou mít lepší přístroj 😉 Já mám německý který má i ocenění,ale jak vidím tak je mi naprd 😅 Já žádný příznaky jako nemám...ale z toho grafu co mi doktor udělal,měla jsem tlak 140/90,ale i vyšší.Tak myslím,že je lepší to podchytit na začátku,než později kdy ten tlak je už vysoký furt.
A přesně já se furt taky v něčem babrám 😀 😀 včera jsem taky o tom měli s přítelem řeč,a bylo mi několikrát řečeno,že mám myslet jen na sebe.

murynka
8. čer 2010

ahojky holky

my byli dneska poprvé na koupališti 😵 😵 super den byla jsme tam s mojí kámoškou 🙂 moc jsme si to užili nekoupali jsme se ledové 😀 😀 malá ve stínu pak spinkala 2 hodky v kočárku měla jsme jen golfky 😎 a super jsme nadšená jinak mateřská dovolená je fajn 😀 😀 😀 chci na ní být pořád 😀 😀 😀

http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_7.mesic/

fotečky 🙂

@kopa názory na vitamíny se liší já od 12tt nebrala nic 😉 stačí když jíš ovoce zeleninu po vitamínech bývají miminka větší 😝

murynka
8. čer 2010

@aronek to mě moc mrzí ☹ ☹ určo byt tebou do práce ne....jak už tu někdo psal ono to utíká a tyhle prckové to je to nejúžasnější v životě nenech si to utéct 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru