• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@handm no svépomocí úplně ne. Teď nás brzí fima, která má dělat vrty. Už to dělají min. měsíc a stále to není hotové. A když nebude tohle, tak nemůžou namontovat kotel a odzkoušet podlahové topení. A tím pádem nemůžeme objednat obkladače. Prostě je to celé na prd.
16. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz
@petroska leviro bych nedoporučovala blbě se tam dáva mimi jak jsou ty řídítka blízko boudičky tak jí musíš vždy sklopit
16. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz
@petroska mě se nejvíc ale z těchto líbí dorjan ( já nemám ráda x landery totiž :slight_smile:
16. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
kuk holky, tak jsem vylezla z pelechu, nooo není mi dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ráno sem vyhodila snídani- sem si blbec uvařila čaj kvůli bolení v krku a neeeeeee, nesedl mi... tak ležím a spím celý den... venku zima, hnus, prší......
16. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnes má dorazit MS, ale zatím nic, tak pokud do neděle nedorazí, tak zkusím udělat test, ale myslím, že mrcha dorazí.
16. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
@petroska k těm kočárkům zjeď se podívat do Hradiště nebo do Zlína do VaV tam mají x-landery 100%
ten bílý x-lander není tak pěkný jak na netu- je víc smetanový- není bílý :sweat_smile: a u xv, xq jak mari chválí jsou krááásné barvičky.. ale zase nemá nafukovací kolečka a to já bych nemohla- jezdíme na výlety, do lesa, na polňačky :wink: a i na kostkách ve městě je to znát, když jsou kola tvrdé.

mě se líbí barvička toho leviroo... ale jinak o něm nevím nic, ani jsem ho neviděla...
dorjan není tak kvalitně šitý jako x-lander - ani konstrukce není tak pevná... ale má hezčí barvy a na jednom mimísovi ho nezničíš :sunglasses:

a ten červený KID mám po malém:slight_smile: je taky moc krásný, jen těžký hodně, neskladný.. ale na Zimu bude dobrý a je v něm přenosná taška a véééliká korba. :slight_smile:
co janéčka, quinny ? moc drahé asi že ?

mě se z nové kolekce x-landeru líbí tyhle barvičky:

16. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz
ten hnědý má u nás jedna holčina a je náádherný jak na něho svítí sluníčko tak háže takové zlaté odlesky:slight_smile: musíš si to vyzkoušet naživo, jak se s tím jezdí hlavně :slight_smile:
16. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz
m_artasek... držím palušeeeeeeek, já bych je tam viděla :sunglasses:
16. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz
šarlot my sme byli už v uh a tam měli xlander jen ten hnědy jinak žýdný :frowning2: .já chci kočár max do 11 tisíc..já už su zoufalá.i ted jedu s mojim protože sem ho překecala a jedem znova do toho uh kuknout jestli tam nemají zase nějaké nové kočárky.
16. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz
a přesně tyhle barvičky z 2010 se líbí i nam ale jsou jaksi drahé když chyci v plné vybavě :frowning2:
16. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz
aha, Petři sem myslela, že mají víc barviček:slight_smile:) já tam koupila tu zelenou korbičku:slight_smile:))) on se dost prodává- za tu cenu :wink: ale ještě mjí obchod i v uh a když se mrkneš u nich do katalogu, tak Ti ho objednají a nemusíš si ho pak vzít... jen jim nic nepodepisuj :grinning: :sunglasses:
16. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz
to jde že mi ho objednají a pak si ho nemusím vzít? to sem nevěděla.tak to zkusíme dnes nějak s něma vyšpekulovat a asi bych sla do modrýho x lander
16. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz
tak hluboká korba + sporťák vyjde na 10tis a autosedačku chceš taky od nich ? budeš ji vozit na konstrukci kočárku ?
fusak není drahý oproti jiným firmám- ale já preferuju emitex stejně a ta taška origoš ta je mastná no :sweat_smile: ale můžeš mít od jiné firmy i slunečník se dá koupit krásný za 150,- v barvičče :wink:
16. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz
tak jako dokud si ho neprohlédneš tak ho přece nebudeš kupovat... oni jsou obchodníci:slight_smile:
a nebo by ho mohli mět na té pobočce ve Zlíně :wink:
16. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz
jdu se psem a pro malého:slight_smile: an ten zelený se může dojít podívat k nám, klidně:slight_smile:)) ale mám jen korbu :wink:
16. čer 2010 ve 14:47  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile: tak jsem si ted na chvíli bucla, bo Melisa taky bucá, a cítím se výborně :sweat_smile: ona teda bucá pořád, takže stíhám si číst, vegetit, příjímat návštěvy atd. :sweat_smile:
Co je to za novinku, že ten informační řádek u přezdívky je najednou dole??!! :angry:
16. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz
@paajaa aha, tak to máte jak my.. já našeho stavitele včera už tak seřvala,. protože zase měsíc nehrábli a to už chcem jen dodělávky, fakt minimum a pak už jen fasadu... taky už nám zas blokujou další řemesla., protstě peklo.... koukám, že je to všude stejný... nic nepomáhá - furt jen slibujou,. tak jsem mu včera už rekla, že se chci dohodnout na ukončení spolupráce, ze zadny penize uz od nas neuvidi, ze o ne stejne nema zajem a ze zitra at prijedou si odvezt vsechny veci, co tam maj... a rano tam bylo 5 chlapu nastoupenych... debil.. mi vzdycky zvedne zluc...
@petroska o tom bilym xlanderu jsme tu vcera debatily se sarlotkou a murynkou nebo s kym.. je fakt krasnej, nazivo jsem ho ale nevidela :slight_smile: jinak záleží, co od těch kočíků očekáváš... takhle podle vizaže se mi taky nejvic libi asi xlander...i kdyz ja jsem na 3kolky
@sarlotta snad uz je ti lip:slight_smile:
@m_artasek drzim palce, at jsou tam a mrcha nedorazi!!:slight_smile:
16. čer 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
@aja.83 Aji svatbu máme 16.7. :slight_smile: ve 13hodin.
@handm
No nic jsem dneska nekoupila :sweat_smile: Byla jsem po nákupech cca 4hodky.Žádný šaty se mi nelíbily :sweat_smile: a když už se mi líbili,tak jsem v nich vypadala s pupkem hrozně :sweat_smile: :frowning2: Tak jsem se byla podívat ve spencrovi na sukně,bohužel přes pupek nenatáhnu a když už tak mě to tlačí :sweat_smile: Tak za týden vyrazím zas :rolling_eyes: a snad něco seženu.Jinak jsem koupila mimíkovi bíle body s dlouhým rukávem 2x 56,2x 62,jeden kus 75Kč. :slight_smile:
Jo a ještě kdo je z Prahy v Hm mají výprodeje :slight_smile: ceny tam mají krásný :grinning: :grinning:
@handm

Jinak já dneska viděla X lander v metru a nevím teda z jaké byl kolekce :sweat_smile: ale viděla jsem krásně fialový sportáček :dizzy_face: :dizzy_face: nádherná barvička :sunglasses:
16. čer 2010 v 16:29  • Odpověz
tak už sme zpátky z Hradiště.nakonec teda budeme kupovat x lander bo sme si ho dali vedle maxima a porovnávali a rači dáme 14 než 7 tisíc a pak s tí budou problémy.rozdíly byli teda velké.v kvalitě a v objemu.takže jdeme do barvičky jak ju sem ted dávala šarlotka ta hnědá nebo jaká to je.uplně sem si ji zamilovala.paní nam to spočítala na 14 tisíc s vajíčkem korbičkou sportákem taškou fusak a pláštěnka.sice moooc penízku ale vydrží v klidečku na 2 děti a korbičku si mužu pak třeba barevně vyměnit.u maxima bych prý vydržela max na 1 dítě a to prý stěží že se ty levné kočáry více reklamují a jak to muj proklepával protože je frfna na vše tak x lander fakt kvalitka.a koupila sem si kojící polštář :slight_smile: tak sem si udělala radustku :slight_smile:
16. čer 2010 v 17:05  • Odpověz
16. čer 2010 v 17:07  • Odpověz
akorád to bude teda čtyřkolka,ale v téhle barvičce.naživo je fakt krásný.na netu se mi to nelíbylo ale když sem to dnes viděla tak moooc
16. čer 2010 v 17:08  • Odpověz
Petroš teď jak sem byla ve městě tak jsem vyděla ten novej X-lander v šedo černej barve a je teda fakt hezky, kdybych se je nezamilovala do toho našho červeného (mimochodem je to Zopa Calibro) tak du do toho bíleho X-landera nebo do toho šedo černého :wink:
16. čer 2010 v 17:33  • Odpověz
joj no hnědej ja bych taky mohla, no to je dilema :grinning:
16. čer 2010 v 17:34  • Odpověz
mari mě se ta hnědá nelíbila ale ted co sem to viděla v prodejně tak to je taková zvláštní barva že bych ani že je to hnedá neřekla.to je něco smíchané hnědá s bordo nebo já nevím a krásně se to lesklo takež ted sme to prošpekulovali a zítra tam jedeme znova a objednáme ho.
16. čer 2010 v 17:42  • Odpověz
no až teď jsem dočetla že už máš vybráno aj objednáno, ja si myslím že si vybrala dobře, vypadá moc hezky :slight_smile:
16. čer 2010 v 17:42  • Odpověz
no mně se ten náš na netu taky moc nelíbil a jak jsem ho viděla naživo úúúplně jsem si ho zamilovala :sweat_smile:
16. čer 2010 v 17:43  • Odpověz
jj dneska ho tam měli taky-ten tvuj ale jen v černé.muj se na něj díval ale neměli jiné barvičky tak sme šli dál.taky je krásný.jj vybráno a zítra objednáváme.už nebudu ani o jiném uvažovat bo bych scvokla a doma už je husto skrz toho že ani jeden nevíme co teda koupit a ted sme rozhodli.ufff byla to makajda ho přesvědčit aby byl x lander ale fakt dneska po hodinovém skoumání zvítězil
16. čer 2010 v 17:46  • Odpověz
no ten náš maj jen v černé, červené a modré a pak se dá najít pod jinou ale drahou značkou v tmavě hnědé. Taky jak byli kdysi pod značkou moon tak byl aj oranžovej a zelenej ale ten de už jen s jedním kolečkem vepředu a věčšinou jen jetej sehnat , no hlavně ž už máte vybráno, já taky dlouho váhala jakej vzít už mi z toho taky trochen hrabalo :grinning:
16. čer 2010 v 17:51  • Odpověz
a tady mam kojíka :slight_smile: .tatík vybral :grinning:
16. čer 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
Petrosko tak super,že už máte vybraný kočík :grinning: :grinning: a ještě krásný x lander :slight_smile:
16. čer 2010 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.