• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Handm aspoň mám vždycky co číst :grinning: Lepší, než když sem přijdu a tady od minula 5 komentářů :grinning:
17. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz
handm tak to s tou prací nepřeháněj, už to máš za pár :wink: Jo Kopi to je parádička, to taky znam, ja měla taky byt v osob.vlastníctvi, to se platilo málinko, no jen to byl malinkej byteček a já odjakživa toužila po domečku
17. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz
Terciku ja taky ráda čtu ale jen skutečné příběhy, nebo slepičí polévku pro duši, tyto knížky miluju, to se aj zasměju aj občas hodím slzu u těch příběhú
17. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz
@mari111 slepičí a někdy i hovězí viď? :grinning: To já si taky dám,jsou to takový oddechovky :wink: Ale mám ráda historický romány, nebo takový ty tajemný, kde se prolíná současnost s minulostí, trochu nadpřirozena...to je moje krevní skupina :slight_smile: A nebo pěknou detektivku,dobře píše Patricia Cornwellová, píše o soudní patoložce, a hezky všechno a zajímavě popisuje :wink: nebo jsem teď četla od KArin Slaughter Mrazivý strach...taky pěkný a do poslední chvíle jsem nevěděla kdo je vrah :slight_smile:

Holky posránek se probudil, tak já jdu přebalit, a povídejte, ať mám při koju co číst :slight_smile:
17. čer 2010 v 15:05  • Odpověz
že posránek , to mu řeknu až bude věčší, že mu maminka takto říkala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2010 v 15:54  • Odpověz
asi toho moc nenačteš, tady není ani ťuk a ja už taky du, manža zaparkuje autí na zahradě a dem ho konečně uklízet bo je tam jak v chlívku
17. čer 2010 v 15:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
já na vás nezapomněla,jen te´d moc nestíhám,ale snažím se každý den aspoň chvilku dočítat.Tak jdu na to :wink:
mmch vybraly jste mooooc pěkný kočárky.Docela dost vám tyhle krásný starosti závidím :wink: :grinning:
17. čer 2010 v 16:01  •  snaží se  • Odpověz
týýjo,jste toho dnes teda napovídaly :grinning: :grinning: .O hypošce a splátkách já ani nemluvím,taky jsme koupili byt před krizí,nebo spíš teda já,bo nejsme manželé a byli jsme spolu teprve chvilku,takže hypotéku platíme 8tis+poplatky za byt skoro 5 a půl.a ještě splácíme auto :confounded: A díky tomu,že přítel má nepravidelný příjem,jako vydělá docela dost,ale dostává,jak má šéf náladu,takže to s penízkama taky nemáme moc růžový.A pozemek co ještě mám se pořád nedaří prodat a přitom by nám to táááák moc pomohlo :dizzy_face:
Tak jsem si pokecala a jdu chvilku lehnout,v práci už 3 týdny malujeme a ten binec s blázínkama dohormady je vražedná kombinace,tak docela padám...na ústa :grinning: :grinning: pa
17. čer 2010 v 16:24  •  snaží se  • Odpověz
Tak jsem to dodělala :grinning: a tady nikdo.. klasika :slight_smile:
17. čer 2010 v 17:06  • Odpověz
Už jsme tuuu, z výletuuu :wink:
17. čer 2010 v 17:59  • Odpověz
vladěnko malý je kouzelný :dizzy_face: :dizzy_face: takový bobíšek krásně nabíráte jen tak dál :slight_smile:
17. čer 2010 v 19:02  • Odpověz
cau holky....taky jsem se zrovna divala na maleho Simonka,je nadherny .............
17. čer 2010 v 19:12  • Odpověz
@murynka
@katyna6
Díky holky! Šíma nám dělá velikou radost. :slight_smile: Je to naše sluníčko.

Jinak AHOJ všem.
17. čer 2010 v 19:13  • Odpověz
wladenko,to ti verim.......je to pokladek :slight_smile:
17. čer 2010 v 19:15  • Odpověz
@wlladka však vím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2010 v 19:17  • Odpověz
@cajori17 ahojky co vy doma?co bráška???
17. čer 2010 v 19:17  • Odpověz
holky,ja jsem ted vystrikala kuchyn savem proti plisnim a sedim tu,je mi nejako soufl,tak radeji mizim
17. čer 2010 v 19:18  • Odpověz
17. čer 2010 v 19:18  • Odpověz
doma je to lepsi a braska je doma a cekame porad na vysledky krve,takze zatim porad nic nevime...holky ja vzdycky kdyz jsem dobrala posledni prasek utrogestanu,tak jsem to hned na druhy den dostala ated uz 2 dny nic...ale tehu byt nemuzu,kdyz nerostli foliky :frowning2:
17. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
Koukám, jaké máte krásné kočárky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nám zatím ještě nedorazil. No, ještě že jsem ho stihla objednat :sweat_smile:
17. čer 2010 v 19:21  • Odpověz
@cajori17 to neporadím s tou MS ale třeba můžeš být těhu i zázraky se dějí :wink: :wink: a kdy bude vědět bráška výsledky?
17. čer 2010 v 19:21  • Odpověz
mury-to asi tezko neverim tomu...doufam,ze brzy mrcha dojde at muzu zacit brat ten clostilbegyt....na vysledky budem cekat jeste asi 2 tydny
17. čer 2010 v 19:23  • Odpověz
@cajori17 chápu :pensive: :pensive: tak at brzo dorazí..
17. čer 2010 v 19:24  • Odpověz
Caj-ať jsou všechny výsledky ty nejlepší, co mohou být. A testík ať už je konečně pozitivní. To by v tom byl čert, aby už konečně nevykoukly!! :wink:
17. čer 2010 v 19:25  • Odpověz
@murynka .....diky......
17. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
Jdu dát Šimonkovi dobrou noc.
17. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
@wlladka dej pusinu i za mě :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

@cajori17 nemáš zač....vím jaké je to čekání :frowning2:
17. čer 2010 v 19:27  • Odpověz
@wlladka diky.......snad ten clostík zabere...ale potrebuju uz tu mršku
17. čer 2010 v 19:27  • Odpověz
a s tim braskou,cekani je hrozne,ale myslime ted pozitivne,nechame se prekvapit,stejne s tim moc nenandela :confounded:
17. čer 2010 v 19:28  • Odpověz
holky ja mizim ,ten smrad je strasny
17. čer 2010 v 19:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.