Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
17. čer 2010

Handm aspoň mám vždycky co číst 😀 Lepší, než když sem přijdu a tady od minula 5 komentářů 😀

mari111
17. čer 2010

handm tak to s tou prací nepřeháněj, už to máš za pár 😉 Jo Kopi to je parádička, to taky znam, ja měla taky byt v osob.vlastníctvi, to se platilo málinko, no jen to byl malinkej byteček a já odjakživa toužila po domečku

mari111
17. čer 2010

Terciku ja taky ráda čtu ale jen skutečné příběhy, nebo slepičí polévku pro duši, tyto knížky miluju, to se aj zasměju aj občas hodím slzu u těch příběhú

tercie
17. čer 2010

@mari111 slepičí a někdy i hovězí viď? 😀 To já si taky dám,jsou to takový oddechovky 😉 Ale mám ráda historický romány, nebo takový ty tajemný, kde se prolíná současnost s minulostí, trochu nadpřirozena...to je moje krevní skupina 🙂 A nebo pěknou detektivku,dobře píše Patricia Cornwellová, píše o soudní patoložce, a hezky všechno a zajímavě popisuje 😉 nebo jsem teď četla od KArin Slaughter Mrazivý strach...taky pěkný a do poslední chvíle jsem nevěděla kdo je vrah 🙂

Holky posránek se probudil, tak já jdu přebalit, a povídejte, ať mám při koju co číst 🙂

mari111
17. čer 2010

že posránek , to mu řeknu až bude věčší, že mu maminka takto říkala 😝

mari111
17. čer 2010

asi toho moc nenačteš, tady není ani ťuk a ja už taky du, manža zaparkuje autí na zahradě a dem ho konečně uklízet bo je tam jak v chlívku

katyna6
17. čer 2010

Ahoj holky 🙂
já na vás nezapomněla,jen te´d moc nestíhám,ale snažím se každý den aspoň chvilku dočítat.Tak jdu na to 😉
mmch vybraly jste mooooc pěkný kočárky.Docela dost vám tyhle krásný starosti závidím 😉 😀

katyna6
17. čer 2010

týýjo,jste toho dnes teda napovídaly 😀 😀 .O hypošce a splátkách já ani nemluvím,taky jsme koupili byt před krizí,nebo spíš teda já,bo nejsme manželé a byli jsme spolu teprve chvilku,takže hypotéku platíme 8tis+poplatky za byt skoro 5 a půl.a ještě splácíme auto 😖 A díky tomu,že přítel má nepravidelný příjem,jako vydělá docela dost,ale dostává,jak má šéf náladu,takže to s penízkama taky nemáme moc růžový.A pozemek co ještě mám se pořád nedaří prodat a přitom by nám to táááák moc pomohlo 😵
Tak jsem si pokecala a jdu chvilku lehnout,v práci už 3 týdny malujeme a ten binec s blázínkama dohormady je vražedná kombinace,tak docela padám...na ústa 😀 😀 pa

handm
17. čer 2010

Tak jsem to dodělala 😀 a tady nikdo.. klasika 🙂

tercie
17. čer 2010

Už jsme tuuu, z výletuuu 😉

murynka
17. čer 2010

vladěnko malý je kouzelný 😵 😵 takový bobíšek krásně nabíráte jen tak dál 🙂

cajori17
17. čer 2010

cau holky....taky jsem se zrovna divala na maleho Simonka,je nadherny .............

wlladka
17. čer 2010

@murynka
@katyna6
Díky holky! Šíma nám dělá velikou radost. 🙂 Je to naše sluníčko.

Jinak AHOJ všem.

cajori17
17. čer 2010

wladenko,to ti verim.......je to pokladek 🙂

murynka
17. čer 2010

@wlladka však vím 😵 😵 😵 😵

murynka
17. čer 2010

@cajori17 ahojky co vy doma?co bráška???

cajori17
17. čer 2010

holky,ja jsem ted vystrikala kuchyn savem proti plisnim a sedim tu,je mi nejako soufl,tak radeji mizim

murynka
17. čer 2010

@cajori17 ajaj ☹

cajori17
17. čer 2010

doma je to lepsi a braska je doma a cekame porad na vysledky krve,takze zatim porad nic nevime...holky ja vzdycky kdyz jsem dobrala posledni prasek utrogestanu,tak jsem to hned na druhy den dostala ated uz 2 dny nic...ale tehu byt nemuzu,kdyz nerostli foliky ☹

wlladka
17. čer 2010

Koukám, jaké máte krásné kočárky 😵 😵 😵 Nám zatím ještě nedorazil. No, ještě že jsem ho stihla objednat 😅

murynka
17. čer 2010

@cajori17 to neporadím s tou MS ale třeba můžeš být těhu i zázraky se dějí 😉 😉 a kdy bude vědět bráška výsledky?

cajori17
17. čer 2010

mury-to asi tezko neverim tomu...doufam,ze brzy mrcha dojde at muzu zacit brat ten clostilbegyt....na vysledky budem cekat jeste asi 2 tydny

murynka
17. čer 2010

@cajori17 chápu 😔 😔 tak at brzo dorazí..

wlladka
17. čer 2010

Caj-ať jsou všechny výsledky ty nejlepší, co mohou být. A testík ať už je konečně pozitivní. To by v tom byl čert, aby už konečně nevykoukly!! 😉

cajori17
17. čer 2010

@murynka .....diky......

wlladka
17. čer 2010

Jdu dát Šimonkovi dobrou noc.

murynka
17. čer 2010

@wlladka dej pusinu i za mě 😉 😵 😵

@cajori17 nemáš zač....vím jaké je to čekání ☹

cajori17
17. čer 2010

@wlladka diky.......snad ten clostík zabere...ale potrebuju uz tu mršku

cajori17
17. čer 2010

a s tim braskou,cekani je hrozne,ale myslime ted pozitivne,nechame se prekvapit,stejne s tim moc nenandela 😖

cajori17
17. čer 2010

holky ja mizim ,ten smrad je strasny

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru