• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@mari111- diky,strasne se doma nudim
21. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz
jdu si do pelisku pustit nejaky film.........
21. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
jakpak se tu máte? Nemám bohužel čas dočítat, a tak věřím, že vše je OK :wink:
Naší Lucince už byly 3 měsíce, to to letí, váží 5,5 kg a měří 62 cm, už si brouká, směje se a vyžaduje si naší pozornost. Je to roztomiloučká holčička a moc hodná :slight_smile:
Posílám vám pozdrav od Lucinky. Mějte se hezky a opatrujte se všechny :wink:
21. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz
ahoj Marti, Lucinka je zlatíčko, taky pozdravuju princezničku :slight_smile:
21. čer 2010 v 15:01  • Odpověz
autor
@sarlotta Sarlott u nás nemá cenu chodit do půjčovny :unamused: páč tady si musíš rezervovat šaty cca měsíc dopředu a fakt se nechci někde předvádět a mačkat se ve svatebním :sweat_smile: Navíc je mi líto dát za půjčení 7000Kč,to raději koupím mimíkovi :sunglasses:
@wlladka Wlladi děkuji za přáníčko :slight_smile: Koukala jsem na nové fotečky Šimonka :dizzy_face: :dizzy_face: a jsem ráda,že přibírá :slight_smile:

@handm Kočárek je krásnýýýý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ta barvička je skvěla a přijde mi i dost prostorná korbička :dizzy_face: No dnešní nákupy...Já se v ničem necítím :sweat_smile: :pensive: Obávám se,že z toho budu mít za chvilku fakt depresi :unamused: Jsem dneska řvala,že ve všem vypadám hrozně :sweat_smile:
@maarrtina Ahoj Marti,hele na kontrolku jdeš za chvíli :wink: Já mám zatím nakoupené jen oblečky,tak až po 30tt vše dokoupím,času dost :wink:
21. čer 2010 v 17:59  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem přišla nakuknout a krásně se tabulka roztěhulila :slight_smile:
Kopi teda ale ti to naskakuje i Paajince už je "za" :slight_smile:
Wladi moc moc gratuluji k miminku a hodně sil posílám, je to malý šikula :slight_smile:

U nás nic nové, jen mám graf jako ještě nikdy za celý rok, takový hodně rovný tak uvidím další měsíc jaký bude, doktorka chce stimulovat vajíčka clostilem, teda už ted v červnu chtěla, ale já si myslím že je to vlastně na nic když su pořád sama doma. Sice byl MM doma nečekaně 14dní a ještě asi týden bude, ale zrovna během ovu odjel na 4dny, takže tak. :slight_smile:
21. čer 2010 v 18:00  • Odpověz
autor
@m_artasek držím moc palečky aby MS nedorazila :wink: :wink:
@paajaa Paji na zítřek moc držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: vše bude v pořádku :wink:
@very Gratulka k Alžbětce!!! :slight_smile:
@sarlotta Sarlott hezky jsi nakoupila :slight_smile: Ty dekorky těch motýlků,to se jen nalepí na zeď?když to odloupneš,nebudou tam fleky? :confused: :sweat_smile:
@cajori17 brzo se uzdrav!!!
21. čer 2010 v 18:01  • Odpověz
autor
@mari111 Maríku díky za přání :dizzy_face:
21. čer 2010 v 18:02  • Odpověz
ahojík @nicollka :slight_smile: a já se těšila, že přijdeš rovnou s čárečkama :wink: když ses tak dlouho neukázala :sunglasses:

@kopa , kakra, to mě mrzí, nebul kvůli šatům... těhulka je pěkná ve všem :sunglasses: jen to bříško vystav pěkně... nějakou tuniku a kalhoty a hotovka... to bude lepší než šaty, v tom by ses zbytečně necítila :wink: co si nechat kalhoty ušít ?

ty dekorace se lepí, no... já doufám, že tam fleky nebudou... ale vymalováno máme loni a postýlka bude určo 2 roky, tak se kdyžtak vymaluje pak :sunglasses:

@martinkal to je kóooča:slight_smile:)))
21. čer 2010 v 18:08  • Odpověz
@kopa nebud smutná!!! Určitě něco vyberes hezkeho!!!!!!!!!! A navíc si dovedu představit, jak to není pravda, že ve všem vypadáš děsně!! Každá těhulka je totiž krásná v čemkoliv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a děkujeme za pochvalu kočíku! Korbička je snad DOST velká!:slight_smile: Uvidíme v zimě a s fusakem!:slight_smile:
@nicollka teeeda, tak snad se manžel trefí s pobytem doma, aby se povedlo!!! A jak se vám bydlí?! :slight_smile:
Caj, brzy se uzdrav!!!!!!!!!!!!!!!
21. čer 2010 v 18:08  • Odpověz
holky,ja to asi nevydrzim a asi testnu,ale pochybuju,ze bych byla tehu.................proste to zitra risknu a zkusim to,.......
21. čer 2010 v 18:11  • Odpověz
Kopi,kasli na to,bud rada, ze mimisek je zdravy a taky bych za saty neutracela a radeji bych neco koupila mimiskovi.....vyres to nejakou tunikou a je to :slight_smile:
21. čer 2010 v 18:12  • Odpověz
autor
@sarlotta,@handm
Já už jsem dneska objevila společenské kalhoty v Ca a mají i gumu na bříško,no a tuniky jsem zkoušela asi tři.Jedna mi byla,akorát já potřebuji trošku rukáv přes ruce,mám je dost silný :sweat_smile: takže to by šlo,až na ty ruce.Pak jsem zkoušela ještě jednu a v tom jsem byla jak pytel :sweat_smile:
Přítel říkal,že se na to psychicky připraví a vyrazí se mnou :fearful: no to nevím jestli to přežije :sweat_smile: :grinning:
Já jsem dneska narazila na kočárek ABC design a docela se mi líbí :sweat_smile:
21. čer 2010 v 18:13  • Odpověz
@cajori17 maš zpozdeni nebo neco? tak to budu držet palce
21. čer 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
@nicollka Nici no nemáš to jednoduché :pensive: manža furt pryč :frowning2:
Kopi no jasně, vždyt maš zdravé miminko a nevěsta budeš krásná i v tunice a kalhotech :D jen jim ten pupík pěkně vystrč
autor
Holky v té barvě aqua dark brown
21. čer 2010 v 18:18  • Odpověz
@kopa Já jsem na ty ABC Design taky koukala.. přesně na tuhle Cobru!:slight_smile: Líbily se mi designově a myslím, že jdou po i proti směru jízdy!:slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Kdyže máte tu svatbu?! Od příštího týdne mám dovču, známe se sice jen odsud, ale klidně s tebou půjdu na nějaký nákup, když se dohodnem na čase!:slight_smile:
21. čer 2010 v 18:20  • Odpověz
@kopa Jo a v dětském růzku ho mají myslím ještě levnější...:slight_smile:
21. čer 2010 v 18:21  • Odpověz
autor
@nicollka
@cajori17 máte holky pravdu :sweat_smile: ale musím se někomu svěřit,páč by jinak přítel ze mně ze šedivěl :sweat_smile:
@handm No mě se líbí,ale x lander stejně vítězí :grinning: :grinning: Tchýnka včera zase říkala,že mi ho koupí :wink: tak si k tomu vyberu všechno :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Tu svatbu máme 16.7.Jéé Handm jsi hodná,že by jsi semnou vyrazila :dizzy_face: :dizzy_face: ale nechtěj to zažít :sweat_smile: :grinning: ke konci si vždycky sednu v kabince a jsem už ze všeho otrávená :grinning: :grinning: Musíme to vybrat s přítelákem,on si podle toho sladí oblek :sweat_smile: Tak to vememe při jednom :slight_smile:
21. čer 2010 v 18:25  • Odpověz
@nicollka -ano mam zpozdeni,ale moc si od toho neslibuju
21. čer 2010 v 18:29  • Odpověz
Ahojky, blahopřeji všem k narozeninám, kopi, tercince a farmasce, hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky, dobrou pohodu doma a splnění všech nejtajnějších přáníček.
21. čer 2010 v 18:29  • Odpověz
@kopa no MS zatím nikde, ale na těhotenském testu taky sněhobílo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. čer 2010 v 18:30  • Odpověz
@cajori17 tak to moc moc držím palce :D
21. čer 2010 v 18:30  • Odpověz
@nicollka .......je,to ani nemusite,pac vim na 99 procnet,ze z toho nic nebude :slight_smile:
21. čer 2010 v 18:31  • Odpověz
@kopa já si to dovedu představit, já nákupy nesnáším :slight_smile: jakoby sama pro sebe!:slight_smile: kdybys kazdopádně chtěla, dej vědět!:slight_smile:
Caj, tak co kdyby, přece jen....:slight_smile: držím palec!:slight_smile:
21. čer 2010 v 18:32  • Odpověz
autor
@handm Handm děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: Určitě bych dala vědět :slight_smile:
21. čer 2010 v 18:34  • Odpověz
@m_artasek jejda, to je divny...
ale já ze svý zkušenosti testum taky neverim, takže bych klidně věřila, že těhu být můžeš a jen testy jsou bláznivý :slight_smile::slight_smile::slight_smile: Držím palce!!!!!
21. čer 2010 v 18:38  • Odpověz
ja taky dam radeji na intuici nez na testy,taky jim moc neverim
21. čer 2010 v 18:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.