Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
22. čer 2010

holky,chtelo by pak prsknout nejake tehu bacily 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

handm
22. čer 2010

prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katyna6
22. čer 2010

Ahojky,přeji všem pěkné ránko.u nás taky svítí sluníčko 🙂
paji-tak držím palušky na NT 😉 😉
čaj-tebe docela obdivuju,že vydržíš neudělat testík 🙂
Mám dnes odpolední,tak kromě úklidu,vaření a vyvenčení pesana s váma můžu konečně zase trochu poprndat 😀

katyna6
22. čer 2010

handm-taky si zabírám aspoň dva řádky těhu bacilků,ju? 😉 😉 Nebo radši 3 😀

sarlotta
22. čer 2010

@m_artasek jééé já to nemyslela zle 😅 jestli míváš delší cykly, tak třeba čárečky ještě vykouknou🙂) já bych Ti je přála 😉

sarlotta
22. čer 2010

holčičí prsky🙂)))))) prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk 😀 😀 😀

sarlotta
22. čer 2010

@handm tak to fakt nevím, isofix nemáme... ale čím bezoečnější tím lepší, hlavně abyste měli auto na isofix 😉

cajori17
22. čer 2010

@katyna6 -ja uz testik delala-dnes rano....a nic 😒

m_artasek
22. čer 2010

@sarlotta však já to taky nijak zle nemyslela, zkouším ještě koupit citlivější test a zkusím znovu testnout, jinak příští týden skočím na gyndu, ať na mě doktor mrkne, jestli je vše v pořádku

cajori17
22. čer 2010

diky za bacilky holcinky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katyna6
22. čer 2010

@cajori17 -ahá,já to nějak přehlídla.A ještě jeden dotázek-co znamená čajori? 🙂
sarlotko-tak těch holčičích si beru ještě víc 😀 😀
Já to tenhle měsíc taky vzdávám,protože tak málo sexíku,jako teď kolem ovu,nebylo snad už rok!Jak na potvoru,že ano.

sarlotta
22. čer 2010

katyna6 dovolenouuuuuuuu to chce 😎

katyna6
22. čer 2010

@sarlotta jéje,tak to se načekám,dovolenou mám až posl.14 dní v srpnu,z toho týden mi vychází na mrchu,takže se na ni ani netěším 😖 😖

kopa
autor
22. čer 2010

Ahoj holky 🙂
Paaji držím palečky na NT 😎
Já byla na očním a mám vše v pořádku 😉 očíčka se mi nezhoršily 🙂
Jinak já mám nahoře 5 kilo 😅 tak to celkem jde.
No a nakonec přítel pozve ty strýce a jejich rodiny,no jsem zpočátku byla protivná 🙄 páč ode mně z rodiny tam nebude nikdo 😅 tak jsem si říkala,aby to nevypadalo blbě že 😒 takže jestli všichni budou moc tak dohromady nás tam bude i s dětmi 22lidí 😅 no počítala jsem jen ze šesti že 😅

katyna6
22. čer 2010

ahoj kopi-tak mně napadlo,máte už vybraný ty prstýnky?Já totiž včera brouzdala po netu a našla jsem jedny,co se moc líbí i nám a jsou úúúúplně levný,jsou titanový.jestli budeš chtít,najdu ten odkaz.

kopa
autor
22. čer 2010

@katyna6 Ahoj Katynko prstýnky už máme 🙂
Jsme se vyprdli na zlaté a včéra jsme koupili obyč z chirurgické ocele 😅 😀 Stejně já to nosit nebudu a přítel taky né 😀

wlladka
22. čer 2010

Ahojky,
děkuji za pochvaly na Šimonka! Je to malý ďáblík. Miluju ho ! 🙂
Šimonek má dnes 1308 g. Další meta pokořena! 🙂 🙂 🙂

Přišla jsem především podržet Paajince pěsti na NT. Ať jsou supr výsledky 😵 😵 😵 😵

katyna6
22. čer 2010

@kopa -tak to jo. A fotečku náhodou nemáš? 😉

handm
22. čer 2010

@sarlotta auto na isofix máme, což o to, ale uvidím, ještě se rozhodnu... 🙂

@kopa tak to je docela rozdíl 6 nebo 22 lidí na svatbě.. nevím, proč tedy přítel říkal, že malá svatba, že 😀😀😀 myslela jsem, že to budete mít jako Mari...🙂 Ale co, hlavně abyste si to užili.. akorát je blbý, že ty tam nikoho pořádně mít nebudeš...

@katyna6 Jen si dej prsků kolik chceš!🙂

sarlotta
22. čer 2010

@wlladka supeeeer🙂 pěkně se nám kulatí chlapeček 😀

@kopa noooo tak to bdue ještě událost ta Vaše svatba 😀 😀 😀 hele ale můžete zmizet přece po hostině neeeee... já bych to teda těhu nedala moc dlouho 🤐

darinka_x
22. čer 2010

Ahoj holky 😉
můžu se přidat? Min.týden jsem si dělala testy, vyšly slabě pozitivní (mamatest), takže dneska budu po týdnu opakovat, a snad už bude testík pozitivní úplně 🙂 Podle výpočtu bych měla být někde mezi 4-5.týdnem. Tak držte palce prosím prosím 😉

kopa
autor
22. čer 2010

@katyna6 Katynko fotečku nemám 😅 Přítel má silnější hladký a já mám s malým kamínkem 🙂
@handm já už začínám být s tý svatby otrávená ☹ má sestra by stejně nepřijela má ted čerstvý mimčo a moje matka ta by mi tam spíš udělala ostudu.Zase tam moc nechci zvát kamarádky,páč je to takové rodinné 😔
No a ted jako vybíráme restauraci,no že hostina bude tam kde měla švagrovka svatbu(což mi neva,páč tam se neotrávím) 😀 ale k tomu,že bude takové to přivítání,že nám hodí,ted nevím talíř nebo skleničky na zem 😅 😅 Už se vidím jak se s tím pupkem ohýbám 🙄 a no a přípitek a že budeme muset vybrat jídlo....No to bude sranda,polívky nejím maso nejím 🤐 🤐 Já měla představu,že si každý něco objedná 😅 Se z toho brzo osypu 😅 🙄

katyna6
22. čer 2010

@wlladka -taky moc chválím Šimonka,jde na něm krásně vidět,jak mu tvoje mlíčko prospívá,už je to velikej chlap!Pokud bude tak krásně přibývat,tak jste doma dřív,nežř se nadějete 😵 😵
Holky já byla po víc než roce včera v knihovně a půjčila jsem si knížku-Deník postarší prvorodičky-jsem sice na začátku,ale fakt super čtení.Popisuje tam,jak ve 40ti prožívala to martyrium s um.oplodněním,o mimi asi 3x přšla,ale nakonec se jí narodily dvojčata-kluci a teď ten kolotoč kolem nich.Ale moc se mi to líbí,je to skvělý na odreagování. 😀 😀

kopa
autor
22. čer 2010

@sarlotta Sarlott to bude událost roku,že 😀 😀 No tak to co jsme ušetřily za prstýnky a šaty ted nacpem do hostiny 😅 😀

katyna6
22. čer 2010

@darinka_x -ahoj,vítám tě u nás 🙂 .Taky jsi po zamlklém těhu?a že palečky držet budeme,to je jasná věc,jsme v tom už dobře trénovaný!! 😀 .Tak moc moc štěstíčka,ať už je čárka krásná tlustice!

darinka_x
22. čer 2010

@katyna6
Ahoj,
no bohužel jsem - v prosinci jsem podstoupila revizi 😒 a teď to vypadá, že snad druhý měsíc snažení byl úspěšný 🙂 Příznaky zatím nijak nepozoruju kromě velké únavy a napjatých prsou. Po mrše ani stopy, akorát nevím proč jsem měla 3 testy se slabounkou čárkou, toho se trochu bojím 😠

kopa
autor
22. čer 2010

Tak už jsme se pekelně chytli 😅 ještě,že je venku na prochajdě 🙄

wlladka
22. čer 2010

....jo, kulatí.
Dnes máme posvěceno od mudr., že máme přikládat. Tak doufám, že zas nebude chrnět a alespoň se o něco pokusí. 🤐 No, já zas letím odsávat mléko.

sarlotta
22. čer 2010

kopa já bych teda určitě nezvala celé rodiny a ještě s dětmi 😅 je to hezké, ale když na to máš čas, peníze a stav... lepší by bylo pozvat rodinku na nějaké grilování a obřad si udělat v klídečku jen s rodiči a svědky 🙂 😉

katyna6
22. čer 2010

@darinka_x -a který DC jsi?Třeba byla ovu později,než si myslíš?Ale zadařilo se vám teda brzo,šikulka! 😉 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru