• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
@paajaa Paji zítra jdu nakoupit náké trika,dneska jsem vyházela dvě tašky oblečení :sweat_smile: a tak to musím doplnit že :grinning: A rovnou mrknu po nákým tom oblečení na tu svatbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jen zlehka,páč to budeme v týdnu obíhat s přítelem.
27. čer 2010 v 18:39  • Odpověz
@paajaa jak děsně taková pěkná holka :slight_smile: :wink: ještě ti gratuluji ke zdravému miminku to je supeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2010 v 18:40  • Odpověz
@kopa už víš co čekáte? :grinning: :confused: :sweat_smile:
27. čer 2010 v 18:40  • Odpověz
autor
@murynka :grinning: :grinning: :grinning: to má být vtip :grinning: :grinning: nevíme :grinning: :grinning:
27. čer 2010 v 18:41  • Odpověz
@kopa ne otázka :wink: :confused: :confused: jak nestíhám tak nevím :unamused:
27. čer 2010 v 18:43  • Odpověz
kopi mě už je obeplé všechno :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
27. čer 2010 v 18:43  • Odpověz
27. čer 2010 v 18:45  • Odpověz
autor
@murynka aha :sweat_smile: no vypadá to asi takhle.V srpnu mám mám Utz v gennetu, tak opět spoléhám,že by nám to konečně mohli říct :sweat_smile: :sweat_smile: na gyndě nemají moc dobrý utz :rolling_eyes:
autor
@sarlotta No jo,ale ty už na to máš krásné týdny :astonished:
Kopinko nám se malý točil zádama taky až do 30tt, ale pak byl pindík doooobře vidět :grinning: :sunglasses:
27. čer 2010 v 18:46  • Odpověz
@kopa jak aha :sweat_smile: :sweat_smile: no poznáš sama až budeš mít mímo :wink: :wink: :grinning: :grinning: zda budeš dočítat a být na netu jako ted :grinning: :grinning:
tak to jo ale až v srpnu :frowning2: páni to budeš 30tt :sweat_smile:
27. čer 2010 v 18:46  • Odpověz
No a Ty máš jako jaké:slight_smile:)) 24tt je super...6měsíc - nejlepší těhu měsíc... bříško už jde vidět, ale ještě se tím dá létat po obchodech :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2010 v 18:47  • Odpověz
já chci také bříškooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2010 v 18:48  • Odpověz
mury to Tě přejde kolem 1,5roku malé:slight_smile:)) až se začně pěkně vztekat a válet po zemi :wink: no a chytne Tě to zas po 2 ročku:slight_smile:)) :grinning: :grinning:
27. čer 2010 v 18:50  • Odpověz
@sarlotta myslíš? :sweat_smile: to už se vztaká pěkně ted :angry: :angry: uvidíme kdy mě to chytne :dizzy_face: :dizzy_face: ale zatím si chci vymazlit sofinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2010 v 18:53  • Odpověz
no jo tak je to osobnost:slight_smile:)) co sis vyrobila to máš :grinning: :grinning:

Kopi fotni tu tuniku, ať mám co závidět :sunglasses:
27. čer 2010 v 18:57  • Odpověz
autor
@murynka Markét no právě to už budu 30tt :sweat_smile: ale co mohu dělat že? :sweat_smile: jiný způsob není :unamused: Tak už to vydržím,je to za chvilku :sweat_smile: :sweat_smile:
@sarlotta jo po obchodech :grinning: hele mě tedko furt bolí chodidla,když delší dobu stojím a nebo dlouho chodím :sweat_smile: to jsem dřív neměla :rolling_eyes:
27. čer 2010 v 18:57  • Odpověz
autor
@sarlotta No snad je to tunika :sweat_smile: :grinning: hele vyfotím to zítra,to nebude přítel doma a nebude mě tu pozorovat :grinning:
27. čer 2010 v 18:59  • Odpověz
Kopi to je normální, doma si opravdu dej nohy výš jak hlavu, třeba na opěradlo sedačky nahoru a nenos těsné boty... tak ykroucení kotníkama pomáhá... ono to bude už jen horší bohužel :sweat_smile: :pensive:
27. čer 2010 v 18:59  • Odpověz
jdu ležet kecky, zítra na gyndu a pak na kafíko s kamoškou, tak se ukážu až po O :sunglasses: :grinning:
27. čer 2010 v 19:01  • Odpověz
@sarlotta mě přijde ideální otěhu jako ty aby malé byli 4 roky :slight_smile:
27. čer 2010 v 19:02  • Odpověz
autor
@sarlotta Sarlott to jsou vyhlídky :grinning: :sweat_smile: já mám nohy skoro furt nahoře když jsem doma,dokonce minule jsem vařila a musela jsem si dát ke sporáku židli.
Tak papa
27. čer 2010 v 19:03  • Odpověz
autor
@murynka Markét tak uvidíte jak to budete zvládat a jak se zadaří. :wink:
Já bych třeba do dvou let chtěla mít druhé dítě :slight_smile: ale uvidíme potom až to příjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: páč nám nikdo pomáhat nebude :sweat_smile: dokonce tchýně až budu rodit bude na dovolené :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: že tam má známou a že je na ní vázaná :sweat_smile: takže na nás se opět vyprdnou.Ale neva aspon mi nebude do ničeho kecat :sunglasses:
27. čer 2010 v 19:07  • Odpověz
@kopa tak tak uvidíš pak sama :wink: kámoška chtěla také do 2 let ted má 13měs raracha :grinning: :grinning: a změnila názor :sweat_smile: ale třeba budeš mít hodné miminko :dizzy_face: :dizzy_face: o je potom jiná ale já mám hodné miminko a 2 roky se mi zdá brzo jak říkám malou si chci na plno užít co nejdýl :slight_smile: a věnovat s ejen a jen jí :slight_smile: ale také uvidíme co bude a nebude :confused:
ta tchýně to je mazec :angry: ale jak říkáš aspon budeš mít klid :slight_smile:
27. čer 2010 v 19:11  • Odpověz
autor
@murynka No to víš bude záležet na situaci :wink: včera zase na té oslavě perlila :sweat_smile: jako ted zase jeli na dovolenou a přijedou těsně před naší svatbou a že by se zeptali,zda něco nepotřebujeme?? :fearful: nic.Přitom kdyby to byla švagrovka tak je to jiná.Včera přítel prohlásil,že si to už nenechá líbit a skoro furt se do matky navážel :grinning:
27. čer 2010 v 19:13  • Odpověz
autor
Nejhorší je,že už i jeho táta začíná být takový :rolling_eyes: takže nic moc :unamused: docela mě to včera mrzelo,že se ani nenabídli s tou pomocí a vykašlali se na nás :frowning2:
27. čer 2010 v 19:15  • Odpověz
@kopa leni já to znám moc dobře :frowning2: ale chce to se nad tím povznést :wink: já mám zase úžasnou maminku ta mi to vynahrazuje :slight_smile:
27. čer 2010 v 19:15  • Odpověz
autor
My se snažíme,ale přítele to moc mrzí :pensive: Mě ještě víc když nemám tady normální mámu.
Markét mizím,přeji vám se Sofinkou hezký večer.Já si jdu udělat pizzu :slight_smile:
27. čer 2010 v 19:18  • Odpověz
@kopa leni papa chápu to ani nevíš jak snad se to prckem změní :wink: :wink: hezký večer :slight_smile:
27. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
@flair ahojky já vás průběžně šmíruji už hodně dlouho taky jsem si prošla tím co vy všechny:frowning2: Ale naštěstí se vše v dobré obrátilo a mám dvouměsíční Adélku. A jak jsi se ptala že je maličká jak puberťák tak naše malá to měla taky a pomohla během dvou dní mast LENIENS koupí se v lékárně (stojí kolem 50,-kč), nebo může doktor napsat předpis aby ji namíchali:slight_smile::slight_smile: Já tím teď malou mažu celou už při prvním dítěti (4roky) jsem ji používala, protože se používala i v porodnici, ale teď radí jen slunečnicový olej a modrou indulonu.
27. čer 2010 v 19:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.