Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
29. čer 2010

@sarlotta takže si mužu říct že chci nastoupit i 8 týdnu před porodem?vím že to nebudu mít placené protože sem se do toho nevlezla a budou mi platit až po porodu rodičovský příspěvek ale napsat si to mužu teda už 8 t před termínem porodu?a nebudu mít pak zkrácenou tu dobu když budu treba 4 roky doma?jeste nechápu-jak se malý narodí tak dostanu jeho rodný list hned v porodnici nebo jak to je?a to musí jít hned muj na sociálku když budu jeste v porodce?já su na tyto věci blbka,nikdo mi nic neporadí

sarlotta
29. čer 2010

petři to nemá an ten rodičák žádný vliv... spočítej si od kdy jsi na nemocenské.. jestli je to 180dnů do nástupu na mateřskou.. tj, 8tt - 56dnů od TP dle MS. jestli je to víc jak 180dnů, tak to nemá ani cenu žádat o mateřskou.

rodný list dostaneš už v porodce, matrikářka tam za Tebou dojde... a myslím je to do týdne od vystavení rodného listu musíš nahlásit na sociálku a požádat o RP a taky na zdravotní pojišťovnu Tvoji... to manža zmákne🙂))

lulunka
29. čer 2010

Ahoj..tak ee.lisku máme zase v nemocnici..nezbývá než jí a chlapečkovi držet palce!

handm
29. čer 2010

Jaj, lulunka, děkujeme za zprávy, i když nijak veselý...........ee.lisko moc na vás myslíme!!!!!!!!!!!!!

sarlotta
29. čer 2010

Holky zrovna jsem Vám chtěla psát 😉

Elis Vás moc pozdravuje, nešel jí telefon, od čtvrtka je v nemocce, na kontrolce zjistil doc, že je na 1cm.. takže nástup ležet. Zítra jde na kontrolu k primáři. pak se ozve. 🙂

handm
29. čer 2010

@sarlotta ty jo, chudak elis, ta si to taky "uziva"☹ no snad vydrzi malej kde ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pozdravuj ji!'!!!!!!!!!!!!

sarlotta
29. čer 2010

jasné, budu🙂

handm
29. čer 2010

frkla jsem do albika dodávku od manželovo tety 😀 chybí už jen zábrany do postýlky, takový ty okolo na "šprušle" 😀

mari111
29. čer 2010

no teda Eli je v nemocnici, tak držím palečky a miminko ještě zústane v bříšku a ať jsou hlavně v pořádku

aja.83
29. čer 2010

Ahoj holky moje! Zdravím vás po delší době...Jen rychle nakukuju a nemůžu přehlédnout úžasnou zprávičku od Farminky! Teda Farmi, já mám z tebe takovou radost, až se mi chce skoro brečet! Držím moc pěstičky a myslím na tebe! Huráááááá!!!! 😉 😵 😵 😵 😵 😵

aja.83
29. čer 2010

Jinak na vás všechny pořád moc myslím, akorát nemám moc času sem chodit! Tak se na mě nezlobte... 😅 😉 Všem těhulkám držím pěstičky, maminkám ať jim dítka dělají samou radost, no a snažilkám brzy vytoužené //! 😉 😵
U mě nic nového, matka příroda se stále nemá k tomu, aby nás obdařila nejkrásnějším dárečkem. Ale těšíme se s manžou na dovču do Českého Krumlova, teď si užíváme krásné počasí a necháváme vše v rukou přírody. Já vám ani nevím, kolikátý jsem DC? Jo, už vím, ze Sarlottčiny tabulky-22DC. No tak ovulka už asi proběhla...Uvidíme...
Mějte se tu krásně a já zas přijdu!!! 😉 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

handm
29. čer 2010

@aja.83 moc držím palce, at matka příroda něco začne dělat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
29. čer 2010

Ahoj holky 🙂
Tak jsme dneska lítali celý den po tom oblečení 😅 😅 a nakonec se rozhodli,že teda pojedeme na druhý konec Prahy a koukneme do salonu.Světe div se!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 Já mám svatební šaty 😵 😵 😵 Ba dokonce mi je musí trošku utáhnout v prsou 😀 😀 Akorát neměli na ruce takové to bolerko(já to potřebuji zakrýt ty paže-páč tam mám sádélko 😅 )tak nám k tomu půjčí šálu.No půjčení šatů 7000kč,ale řekli jsme s s přítelem,že je to jednou za život. 😉

handm
29. čer 2010

jsem si vzpomněla, že včera jsem byla u zubařky podruhé v těhu (mě chtěla vidět ještě jednou po první kontrole) a vyvrtala mi jeden zubík, že tam byl kaz... a když to ucpala, tak se jí kus nové plomby uštípnul, když vyndavala nejaky drzaky, co jsem mela zarvany v puse... 😝 takže znovu vsechno ven.. 😀 a Bobistovi se to tedy sakra nelíbilo, co se mamince děje... 😝 dělal takový vlny v břiše, že i paní Dr si toho všimla a říkala - se to miminku moc nelíbí, co mu provádíme co?! co si asi tak říká...😀

handm
29. čer 2010

@kopa no tak supeeeeeeeeeeeer
kde jste vybrali?!!!! a šálku já jsem taky měla, je to super.. když tě bude štvát a třeba padat, dá se to za zády zavázat, takže to drží 🙂

kopa
autor
29. čer 2010

a mám i fotečku 😅 😀 ale nevím zda jí mám sem vkládat,když jí každý uvidí 😅

handm
29. čer 2010

@kopa jeeeee, vloz kopiku, nebo si ji dej do alba, kde ji muzes pripadne smaznout.. nezapomen, ze jsme baby zvedavy.. :D

kopa
autor
29. čer 2010

@handm moc gratuluji ke kontrole 😵 😵 😵
Mě taky čeká zubař,měla bych jít ted druhou návštěvu,ale ona mi chce čistit zubní kámen a já nevím zda se to v těhu může 😅 😕
Elišce držím palečky,aby malý vydržel ještě co nejdéle u ní v bříšku.

handm
29. čer 2010

@kopa jo a případné bolerko (říkám tomu rukávník) jsem koupila u vietnamců v labuti (k oblečení na převlečení na svatbu večer) asi za 150 tehdy... 2008 rok.. 😝

handm
29. čer 2010

@kopa mě ten kámen taky čistila kopi... myslím, že kdyby se to nemělo, tak to ví ta zubařka.. mě to tedy jen strhává, tak myslím, že to ničemu nevadí...

kopa
autor
29. čer 2010

Hlavně se neděste 😅 😅 😅
Já jsem na té fotce fakt uplně stahaná,neučesaná,ne nemalovaná 😅 😅
U prsou mám krásné zdobené kamínky,ale nejsou vidět 😅

handm
29. čer 2010

jinak díky za gratuldy!!
nejdete teď někdy na UTZ do Gennetu?! snad se vám ukáže, ta potvůrka.. 😝

handm
29. čer 2010

@kopa kam si tu fotečku zašila?!🙂🙂🙂🙂🙂🙂 v albíku nic nevidím... 🙂

kopa
autor
29. čer 2010

tady 🙂

kopa
autor
29. čer 2010

Hlavně se mi nesmějte 😅 😅
V rámci možností,nejlepší co jsem na svojí xxxxxl postavu mohla navléct 😅

madormi
29. čer 2010

@kopa super to budeš nevěsta 🙂 ale teda na to že to měl být jen rychlý obřad pro vás dva se to pěkně rozjíždí 😀 😀

kopa
autor
29. čer 2010

@madormi však taky přítel říkal,na co se lidi připravují půl roku dopředu,že on vše zařídí během 14dní 😀 😀

madormi
29. čer 2010

@kopa já svatbu zařizovala pomalu snad od října 🙂 a byla v červnu ( ale tak jen dva měsíce se mi šily šaty no 🙂

kopa
autor
29. čer 2010

@madormi jojo nák se to rozjíždí 😀 ted si už zařídíme zítra tu hostinu a už jen koupím botičky a obstarám kytičku.

handm
29. čer 2010

@kopa není duvod se smat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ vypada to moc hezky!!!!!!!!!!!!! budes krasna nevesta a vsechno s ebude kolem tebe tocit!!!:🙂
v jakym jste byli salonu?!🙂 my byli moc spokojeny v Adina...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru