Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
2. črc 2010

no jo, to ti docela věřím, ale neboj to přejde, než porodíš 😉 ...jsem chtěla napsat než se vdáš, když jsem si uvědomila že už to není u tebe aktuální 😀 😀 😀

farmarska
2. črc 2010

tak sotva přijel, tak jsme se zlehka rafli, tak už jsem zase tu 😀 😀 😀
mari chudinečko ☹ a já myslela, že ti je už líp 😨 hele zkus žvejkat žvejky, to mi někdy na zalehlý uči pomáhá..když melu pantem 😉 a taky si v těhle chvilkách skouším napářky, nad horkou vodou třeba s hežmánkem plínu na kebuli a snažet se v tý páře po chvilkách vždycky vydržet. Jinak teda nevím co ti poradit.

mari111
2. črc 2010

no u mne né, ja už jsem žena blažená 😀 a ještě k tomu hluchá, takže to by se asi každému chlapovi líbilo, teď mi třeba muže říct co do teď raděj neříkal 😀 😀

farmarska
2. črc 2010

tak zpět, už spolu zase mluvíme 😀 než jsem stihla odeslat příspěvek, tak už přišel a byl z něj zase miláček 🙂

mari111
2. črc 2010

už jsem vyskoušela všechno, už mne napadá jen co nám dělal táta když jsme byli malé a měli prúvan nebo zalehlo v uších, strčit do ucha cígo, ať si ouško zakouři, jen se nám už nikam nechce pro cíga tady je pumpa už zavřená

mari111
2. črc 2010

no Farmi aspoň že tak, to moc dlouho netrvalo, ale to je dobře že se tak rychle udobrujete 😉

farmarska
2. črc 2010

holky, tak se zase musím odmlčet, bo ted když už spolu zase komunikujeme, tak jim musím jít najít program na zítřek, zatím co já budu v práci 😀
tý jo, ale je neskutečný jak my dokážeme bejt dlouho rozhadaný že 😀 😀 😀

farmarska
2. črc 2010

no joo my nedokážeme dlouho nemluvit, oba jsme hoooodně komunikativní tipy 😅 😅 😅

holky tak zatím a já ještě nakouknu pozdějc 😉

tercie
2. črc 2010

Teda ségera s tebou je ale dneska pokec 😀 No jo, ale jdi se věnovat manželovi, toho coby živitele rodiny budeš ještě potřebovat 😀

Mari prej ať si ouško zakouří, to je dobrý 😀 Ale asi by to mohlo pomoct,když pomáhají ty ušní svíčky, to asi funguje podobně ne? A když si ucpeš noc a opatrně jakoby foukneš...to nepomůže?

tercie
2. črc 2010

Hehe, dneska začal ve Varech festival, ještě jsem tam ani jednou nebyla, a to už tu bydlím 9 let, dobrý ne? 😀

tercie
2. črc 2010

Hele Farmi ale za s tak úplně se mu věnovat nemusíš, aby si panáček nezvyk 😀

kammka
2. črc 2010

vy jste taky dobře ukecaný baby... 😀 😀 😀 😀

tercie
2. črc 2010

@kammka přidej se a bude nás ukecanejch víc 🙂 😉

tercie
2. črc 2010

No vypadá to že teď tu nejvíc žvaním já 😀

natalie77
2. črc 2010

Ahoj koníkovky, jdu vás pozdravit....mám z Vás radost, teda až na Mari...chuďátko nemocné.... ☹ . Drž se, opatruj se, vylež to...musí to být děs v tom vedru.... 😔 .
@farmarska Farmíku, v práci opatrně...a bacha ať jim tam nepoblindíš pečivo 😕 😉 . To bude asi děs, čuchat ty potraviny...já třeba nesnesla pach smaženého, pečeného masa 😝 .tak jsem byla jako králík jen ovoce a zeleninu....
Jinak testování....mám teď nějakou depku, asi budu na konci ocasu v tabulce....snažení nic moc...manža to v den D vyklopil mimo.....prej neví, jak to mám s prací, tak aby to nezkomplikoval...no depkuju....myslím, že jsme se měli snažit více....takže ani testovat nemusím. No objednám se k doktorce, aby na mě koukla a taky jsem nešla na žádné ty testy......
Holčičky, zítra jedu na týden na Šumavu, tak se tu neukážu, ale 7.7. budu držet mooooc pěsti, ať je vš ok...hlavně se těším na další pozitivní zprávy. Mám z Vás radost.

farmarska
2. črc 2010

hele žvanilko jsem psala ,že jim musím najít program na zítřek, co budu v práci a to chvli trvá, oni jsou nároční 😀 ale nakonec jsem jim naplánovala koupadlo, ale ne v našem městě, ale ve městě vedle, aby se taky kuci koukli do světa 😀 😎

farmarska
2. črc 2010

ahoj Natááál! 🙂 pečenýý maso mňááám!!! 😵 😵 ale to boužel v penny není 😠 zato tý hnusný zeleniny a ovoce, kterou teda nemůžu čuchat zaase já, tam je mraky 😠 😝 A tu já musím denně přebírat a uskladňovat a přerovnávat a navážet 😝 stejně jako ty rohlíky podělaný 😀 ¨
Jinak s tím nesnažením se, aby jsi nebyla ještě překvapená, bo stejně tak to bylo u nás!!! 😀 😀 😀 Taky jsem si říkala, že tenhle měsíc je mrtvej, páč jsem se na nějaký znásilňování a svádění kuli práci tenhle měsíc vyprdla a sex byl jen dvakrát teńto cyklus 😅 no tak kdo by to byl řekl, vid, že se zrovna trefíme 😀 kor když měsíce před tím byl sex obden a nic 😀
Tak neházej flintu do žita a hezky si užij dovolenou na Sumavě a co ty víš, třeba budeš překvapená 😵 moc bych ti to přála 😵 😵

farmarska
2. črc 2010

holky ráno vstávám do práce, musím jít spát, bo se jim tam jinak složím.. zítra to budu mít bez podvečerního šlofíka-od rána až tak do desáté večera, tak na mne myslete, at to tam přežiju a v neděli se vám ozvu 😉 to budu mít volno 🙂 ale od pondělka zase nástup na odpolední a ve středu opět inventura 😝 😝 😝
tak dobrou a mari brzy se uzdrav, snad ti už v neděli až se sem přijdu kouknout, bude líp! 😵

tercie
2. črc 2010

No jsem si skočila do sprchy,uklidit nádobí z myčky, uvařit a sežrat talíř krupicový kaše, když jste nepsaly, a pak se mi sek net a nenačítala se mi stránka 😀 fixhimlhergotkrucajselement!!!!!!!!

Natál nebuď smutná, a manžovi to vysvětli,že když otěhu, tak práci hledat nebudeš muset a bude to 😉 Užij si Šumavu,je tam krásně, mě se tam vždycky hrozně líbilo...Vydra, kde vydry jsou kaput, kemp na Antýglu, Modrava, Kvilda... Joooooo toť můj kraj....však Českej les je tam kousek 😉

Farmi to jsme si zas jednou pokecaly co? 😀 Tak to tam zejtra přežij, nenablij jim na rohlíky a do melounů 😀 a šlofíka si hoď nenápadně někde mezi paletama 😀 Já když jsem dělala v marketu tak mi dali na starost drogerku, a ta měla samo oddělenej sklad, tož asi to dovedete představit,to byl kozel zahradníkem 😀 jsem se tam chodila zašívat 😀

mari111
2. črc 2010

tak dobrou Farmíku. Jinak s tím překvapením to je pravda, my sme taky skoro každej den a nikde nic a jak sme se snažili-nesnažili a jen dva či tři krát tak šup a bylo to 😉 jinak uši už jsou vyhulené, aj dvoje kapky už sem tem "nalila" a jen pravé trošku povolilo ale to levé je furt au au , ach jo, ja se chci ráno vzbudit a bejt úplně zdravá , jestkli to tuto noc vúbec vydržím 😠

mari111
2. črc 2010

du si asi raděj lehnout a skusit to zaspat, už mam nervíky 😠 tak zatím paa a dobrou

sarlotta
3. črc 2010

Dobré ránečko holčinky, jen Vám sem hodím tabulku a mizím🙂 už sem stihla obchod, musím pro dort malému a pak nachystat na koupáníčko. 😎

sarlotta
3. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 36tt.................. ....... ....KO 7.7. ozvy.............................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 35tt.................. ...........KO ?...........................................................čeká chlapečka
Mari 33tt.......................... ....... ..KO v pořádku........................... ................čeká holčičku........Laurinka
Handm 32tt.............................. KO 19.7. velký utz 12.7.
ee.liska 30tt .................. ... ..... je v nemocnici ..............................................čeká chlapečka
petroska 30tt.................. ..........KO 25.6 ?......................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 30tt........................... .........KO 25.6 v pořádku, cukr ok........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 29tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .........................................čeká holčičku
miru.j 29tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 25tt ....................... . . ...... KO v pořádku, velký utz 10.8.KO 14.7.
Maarrtina 21tt ....................... ...KO 1.7.v pořádku KO 26.6. NT 12.7.
Zlababa 21tt ..................... .... ..NT v pořádku , KO 2.7.............................čeká chlapečka
veve.b 17tt..................................KO v pořádku , KO 14.7. trippl test
Paajaa 15tt................................ KO 1.7.v pořádku, KO 29.7. tripply 16.7.
M_artasek 8tt...............................našla // 1.7.... Hcg potvrzeno
Farmarska 6tt..............................našla // 28.6. KO 7.7.
Cajori 43DC ?
Katyna 31DC
Natalie 27DC
Aja 26DC
Madormi 20DC
Nicollka 6DC
M.aa.b 2DC .............KO 13.7. + transfer 😉
If.v nehlídá
Markee nehlídá

aronek
3. črc 2010

Ahoj, přeji hezké ráno, u nás je zase krásně, až moc, nedá se s malým chodit ven, aby se neupekl 😖

kopa
autor
3. črc 2010

Ahoj holčiny 🙂
Tak otok na noze mi už splasknul,ale furt maličko je(myslím,že je to ti tím,že chodidlo mám po několika operacích,tak proto to možná lehce otýká,ale fakt jen lehce)
Byla jsem v lékárně a koupila Elasti Q krém na oteklé a unavené nohy,tak jsem zvědavá 😅
To jako budu mít už na furt oteklé ty nohy?? 😅 večer jsme se ani nevešla do botek na svatbu 🙄

kopa
autor
3. črc 2010

Ahoj holčiny 🙂
Tak otok na noze mi už splasknul,ale furt maličko je(myslím,že je to ti tím,že chodidlo mám po několika operacích,tak proto to možná lehce otýká,ale fakt jen lehce)
Byla jsem v lékárně a koupila Elasti Q krém na oteklé a unavené nohy,tak jsem zvědavá 😅
To jako budu mít už na furt oteklé ty nohy?? 😅 večer jsme se ani nevešla do botek na svatbu 🙄

cajori17
3. črc 2010

ahoj holky,ani vas nedocitam,jsem tu jen na skok...chci vam napsat sve zklamani....vcera na tehtotenskem testu-best 2 jsem nasla //............ja vim best 2 nejsou spolehlive,ale jiny jsem nemela.....ale dnes rano jsem delala pepino test a zadna carecka tam nebyla a atky mi klesla baz.teplota na 36,2..............uz jsem vedela na cem jsem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a ted ujsem to dostala,aani vam nemusim rikat ,jak mi je 😔 😔 😔 😔 😔 😔

vcera jsme se tak trosicku radovali a dnes........ 😔 😔

musim uz jit,cely den budu uklizet abych se z toho nejak dostala.........ahoj 😔

mari111
3. črc 2010

jé čajori to mne mrzí, sakra, kž by si jeden den počkala, že, ale to člověku nedá. No asi na to jen tak nepude přestat myslet ale snaž se 😔 ach jo, je to na prd,že 😠

mari111
3. črc 2010

jo a šup na gyndu, napsat clostíky, ti je stejně dr slíbil,že a pak už to pude, neboj 😉

mari111
3. črc 2010

jinak ahoj holky, ja už uši lepší ale frňák furt ucpanej, aj se bojím pořádně vysmrkat, nechci ať mi zas zalehnou ty lopúchy moje, to bylo fakt hrozné 🙄

aronek
3. črc 2010

@cajori17 to je mi líto 😢 naděje a pak nic je vždy nejhorší 😖 , ale pokud jsi to nedostala, tak z toho třeba něco bude

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru