Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

bobinka22
19. čer 2009

Holky,je to rychlovka.Uz to mam hotove.
A ten jeste spi.
Ale jsem spocena snad vsude.Je tu pod mrakem a pekne dusno.Hruuuraaaaa
Jeste obalim kvetak a mazu do sprchy.Planujete neco na vikend?Nebo budete doma a odpocivat?

markee
19. čer 2009

bobinko,tak to znám z těhu s Johankou. Já sice byla v tuhle dobu 22 nebo 23tt,ale i tak vím,jaké to těhotenství s větším bříškem bylo. Absolutně pořád vedro a trávila jsem spoustu času ve sprše,pže bazén jsme ještě neměli.
Jinak dnes nám v Sedlčanech začínají "slavnosti Rosa",takže s Johankou pojedeme na ohňostroj,je až v jedenáct večer,ale vloni jsme tam taky s ní jeli a byla nadšená. Zítra nejspíš za mým tátou,je týden doma a 14dní po operaci. V neděli fááákt nevim,ale určo něco vymyslim.

mirax
19. čer 2009

markee..já nedávno dělala houbovou (cibule, houby, trochu vývaru, lehounce zahustit škrobem apak do toho zakysanou smetanu)+brambory a je to strašně dobrý.
Já ještě nevím, co uklohním...mám zase chuť na lečo 😉

a taly bych ráda něco upekla, jíá nepekla snad 3 měsíce!!!..rebarb. koláč o víkendu asi zvládnu 😉

bobinko, manžel si zapomněl mobil , tak s evracel z cesty z práce a musel s e komplet převléknout, jak se zpotil..u nás je taky skleník...bude lejt 😒

O víkendu jedem eprojet naše "noé/bazarové" auto..do zoo asi ,pokud nebude moc hnusně, nejspíš do Dvora Král. a v neděli na chalupu 🙂

bobinka22
19. čer 2009

Markee,
je to hrozne,porad se potim.vecer spim odkryta.Ale co se da delat jeste chvili to vydrzim 😀
Ohnostroj,to mate pekny plan..
Mala bude mit aspon zazitek.Mi jdeme dneska za tchyni a o vikendu vubec nevim co bude delat.Uvidime jeste podle pocasi.A pak neco vymyslime. 😉

kerrie
19. čer 2009

Dobré ranko všem 🙂

Koukám, že spřádáte plány na víkend 😉 No jo, když oni hlásí takový všelijaký počasí.......uvidíme. Ale já jsem stejně až do NE sama doma, neb manža je v práci, takže to stejně žádný velký vzrůšo nebude 😒

kerrie
19. čer 2009

Holky, ona už sem strouží nechodí? 😕

markee
19. čer 2009

Mirax,no snad se mi ta houbovka povede. Nejradši na ní chodím k mamce,ale já jí chci tak uměěěět 😅

venuska
19. čer 2009

Zdravím Vás všechny,

Včera jsem se sem nedostala…nešla jsem do práce, jen jsem doma polehávala…nebylo mi nějak nejlíp.
Dneska to sice není o nic lepší, ale musela jsem do práce. Musím vyzvednout chlebíčky, připravit pohoštění…takže dneska nebude moc odpočinkový den. Z práce jdu tak v 15:30hod, a v 18hod to vypukne.

Farmíku, moooooooooooooooc držím palečky, aby vše bylo v pořádku.

Děkuji všem za přáníčko k narozkám. Včera dojel manžel, dostala jsem kytičku a říká mi“ tobě nějak narostlo panděro“ ((o: To bylo přivítání.
Dostala jsem konečně ten nový foťáček, tak mam z něj radost.

Holky, jak se ta kontrola a ten genet blíží, tak mam nějaký strach ))o:

Amynko: tak s tím genetem mě to mrzí. Ale jak říká Murynka, tak by jsi se měla objednat někam jinam…nejlepší je to v tom 12-13tt.
Tak doufám, že v úterý už tam bude vše v pořádku. Ty jsi byla v Praze?

venuska
19. čer 2009

Dneska jsem v práci dostala od kolegyně, která ví, že jsem těhulka…krásné body a botičky na mimi…úplně jsem měla slzičky v očích.

Chtěla jsem se ještě zeptat. Ty výsledky z genetu NT screningu jsou hned, nebo až po nějaké době?

kopa
autor
19. čer 2009

Holky já dostala krásnou kytičku 😵 😵 Od celé firmy,byl mi pořát i ředitel 😅 😀 Tak jsem rozdala zákusky,chlebíčky a ted jdeme nacpaný na oběd 😀

Farmíku moc na tebe myslím 😵
Tak pa já dnes nemohu moc koníkovat mám moc práce 😨

venuska
19. čer 2009

Kopi: moooooooooooooooc gratuluji k narozkám….krásně to oslav.

kerrie
19. čer 2009

Holky.........kdoví, jak farminka............snad nám brzo přijde říct, jak dopadla.....doufám, že je vše v pořádku

kerrie
19. čer 2009

😉 Jináč všem oslavenkyním přeju krásný den a oslavičku

tercie
19. čer 2009

KOpi přeju vše nejlepší k narozeninám 🙂

Farmík už asi ví verdikt...strašně na ní myslím, a těším se, že přijde s dobrou zprávou!!!

kopa
autor
19. čer 2009

Díky všem za gratulace 😵 Uplně mě to v práci dojalo 😢 🙂 jak gratulace od vedení tak i od vás
😵

secretacka
19. čer 2009

Ahojky všem oslavenkyním jak ze včera tak i z následujících dní. Přeji Vám vše nejkrásnější a ať se Vám vyplní všechna Vaše přání. 🙂

kelly1983
19. čer 2009

Ahoj Jani 🙂

farmarska
19. čer 2009

HOLKY!!!! JSEM TU!!!!

kerrie
19. čer 2009

Farmi , tak cooooo?

kerrie
19. čer 2009

Farmi, povídeeej......já teď přišla z města a hned jsem letěla na net, abych viděla, jak jsi na tom 😉

farmarska
19. čer 2009

no ták...

farmarska
19. čer 2009

DOBŘE!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

kopa
autor
19. čer 2009

fARMÍKU JA TU JSEM TAK CO????????????????
tY NÁS ZASE NAPÍNÁŠ VID? 😀

kerrie
19. čer 2009

Ježkovy voči....ona nám to snad nepoví....mě tady buší srdce jak u maturity, když jsem tahala otázky z pytlíku 😀

farmarska
19. čer 2009

vyrostli jsme!!!!! 😀 😀 😀 😀

rozjeli jsme se a od toho pondělka jsme o 3mm větší! 😵 😵 😵 😵

srdíčko sice ještě nemáme, ale rosteme a vypadá to prý dobře 😵

kopa
autor
19. čer 2009

Farmiku kde jsi?? 😅 😅 😅

kerrie
19. čer 2009

jojojojojooooooooo 😀 JUpí jupí, jooooo 😀 Farmíííííí, to je supeeeeer!!!! Moc moc Ti to přeju......to bude dnes oslava, viď? 😉

kopa
autor
19. čer 2009

Tak super,gratuluji 😵

farmarska
19. čer 2009

máme sice zpoždění o nějaký dva týdny , ale to prý můžeme krásně dohnat 😵
dnes to prý bylo vidět krásně a zřetelně 😀

holky já jsem táááááááák šťastná!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

to je ten nejhezčí dárek k mejm narozkám jakej jsem mohla dostat!!!! 😀 😀

kerrie
19. čer 2009

Tak myslím, že tu všichni dnes budeme mít krásný den.......to je ta nejlepší zprávička, jakou jsme mohli dostat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru