Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
12. črc 2010

jo a hlavně pozdravuju ještě Vladěnku a Šimonka

tercie
12. črc 2010

To mě řekněte holky na co ty klimošky jsou, stejně je z toho člověkj akorát nachcípanej... My jedem ve středu s Lukáškem na očko k doktorce, a máme tam bejt na poledne, to bude hrozný. Chci tam zkusit zavolat jestli bysme nemohli přijet dřív. Protože ve Favoritu klimoška nehrozí teda ani omylem 😀
Mari tak to ve zdraví přečkej tu cestu 🙂
Holky já bych se taaaaaaaaaak nekde vykoupala, zaplavčila... Ale i kdybych byla ve stínu, prcek je na to ještě asi moc malej, abych ho brala na koupák. Takže to vidím asi až napřesrok, nebo v zimě bazén,jenže to je taky blbý, z tepla, vycouraný do zimy...achjo, to si nevyberu 😀

kopa
autor
12. črc 2010

Holky tak jsme tu.
Vedro nehorázný,při zkoušení šatů na mě bylo vše nalepené a úplně ze mě lilo 😅 rudý obličej jsem měla jak prasátko,no děs.Klimoška žádná 🤐 🤐 Šaty mi upravily,zkrátily a akorát mi zabrala strany u prsou ty mi byli velké a ted mi to zase přišlo malé na ty prsa vepředu 😅 😅 jako,že je tam mám dost narvaný ☹ Tak vymyslela že mi tam dá ozdobné ramínka že mi to víc vyzvedne,no minule mi to sedělo stokrát líp.Tak říkala,že je to i tím,že mi třeba prsa narostli 😅 no ale pak nás po cestě domu s přítelem drklo,že minule jsem v těch zavázaných šatech měla podprsenku a pak jsme jí jen vytáhli,tal jsem tam měla asi lépe ty prsa narovnané 😅 No tak to pak taky zkusíme s tou podprdou...
Tak jsme z toho byla špatná,ale nic jiného jsme nevymysleli.No a nebo mi to taky moc nesedělo kvůli tomu horku,jsem to měla na sobě úplně přicuclé 😖
@handm nakonec jsem volala kamarádce a půjde mi za svědka a i mi šaty zaváže 😵 😵 je to zlatíčko,že si to takhle rychle zařídila v práci 🙂
@sarlotta no špendlíky ze mě padali ještě po svléknutí šatů 😀 😀 byla jsem ráda,že jsme tam byli jen půl hodky 😅
@petroska tak to jsem ráda,že máš taky divocha 😀 😀
@tercie díky za nabídku vizážistky,ale mě úplně stačí ta organizace co bude v pátek,čím mín lidí u nás doma tím lépe 😀 😀 Už ted to časově nestíhám 😀 a na tchánovce prdím 😝

kopa
autor
12. črc 2010

@mari111 a co ty v bazénku? 😀 😀

kopa
autor
12. črc 2010

Zbytek dočtu pozdějš,peču rizoto. 🙂

handm
12. črc 2010

@kopa super reseni, kamoska je skvělá, že to takhle půjde!! a ty budes klidnejsi...kamaradka k ruce se hodi, ono nasoukat se do tech satu sama asi moc nepujde...🙂
rizotko bych si dala.. jen nemame jste napojenou desku varnou, elektrikar na to prijde v patek.. konecne budu varit aspon neco 😀
Terci, no, snad vas vezmou rano, v poledne jet s mimi favoritem bude jinak pekelny...
Mari, ty si uzivas, super!🙂

tercie
12. črc 2010

@kopa s tou vizážistkou mě to jen tak napadlo,a stejně když už máš ty věci nakoupený tak je to passé, a já se na svou svatbu taky líčila sama, a všichni pak chtěli číslo,na tu šikovnou vizážistku,tak jsem měla radost 😀😀😀 a super že ti bude svědčit kamarádka 🙂 aspoň tam budeš mít někoho "svýho" 😉
A s těma šatama, nebuď smutná,v tom horku to muselo bejt spíš za trest, to si dovedu představit...já se v těhu potila v zimě,docela vás berušky lituju, v těch vedrech... taky myslím, že ti to nesedělo tím,že jsi byla zpocená a lepilo se ti to, a ta podprda dělá hodně, ty ji pod šaty nebudeš mít? A nešla by tam aspoň se shrnutýma ramínkama nebo tak? Aby ti držely aspoň pohromadě...znám to taky to mám tak, bez podprdy bych nešla ani s košem 😀 ani doma v těch vedrech nechodím "bez" 😀😀😀

@handm jééé už budeš kuchtíkovat v nový kuchyni, to se nemůžeš dočkat viď? Já se těšila, jak napoprvé udělám něco slavnostního,anakonec úplně první jídlo tady byly párky 😀 No ale když je hlad... 😀

maarrtina
12. črc 2010

Krásný podvečer,
po dlouhé paouze Vás jdu pozdravit. Dnes jsme v om horku byli v Brně na velkým UTZ a vše je O.K. Vše máme jak má být a budeme mít holčičku- takže bude asi Adélka. 😉
Jela se mnou mamka, takže nám něco koupila ( dupajdy a osušku a i hračku(. Tak jsme byli moc rádi. Jinak od nás je to asi 40 km, jeli jsme vlakem, takže hrůza, chodit potom ve městě. 😝
Jak jsme přijely tak jsme šli hned do bazénku se ochladit.
Od včerejška mě děsně svědí dekolt, tak musím zítra k obvodní Dr. snad tam bude, asi nějaká alergie na slunko. Hrůza tak to jsem zvědavá co mi na to dá, když nic nemůžu.
Jinak jsem se Vás chtěla zeptat co kupujete nebo používáte pro mimča za kosmetiku, chtěla bych už začít nějakou kupovat, ale nevím co. Můžete mi poradit. Děkuji.

tercie
12. črc 2010

@maarrtina gratuluju ke kontrole, a k odhalení Adélky 😵 😵 😵 tak ať princezna krásně roste 😉
Mě taky svědí dekolt, ale já se včera spálila, mám kozy jak orangutan prdel, rudej 😀
Kosmetiku používám penaten a niveu, ale chtěla bych vyzkoušet bübchen, každej to moc chválí 😉
A používám krém na prdku, olej, tělový mlíčko a pěnu do koupele 😉

tercie
12. črc 2010

Lukášek mi usnul v náruči, čekám, až se probudí a půjdu ho vykoupat, no a pak půjdeme ven, dělám to takhle obráceně, protože jinak bysme se ven nedostali. V tom pařáku to nejde a kdybysme šli ven a pak koupali, tak jsme venku půl hodiny, když pak na devátou chodí zas spát... už aby bylo nějaký přijatelnější počásko. Jako teplíčko jo, ale ne tak úplně moc 😀

A kecááááám a kecáááááám..... 😀

tercie
12. črc 2010

Hele nechcete někdo už konečně přijít si povídat? 😉

tercie
12. črc 2010

@farmarska Farmíííííííííííííííí ségra moje, kde tě mám?
Jóóóóó brouku, a víš ty vůbec, že tvůj manža hledá ve středu na primě ženu? 😀 😀 😀

maarrtina
12. črc 2010

@tercie díky.
Dívala jsem se na Niveu a na Johnsons, a pak na HiPP, ale to jsem slyšela, že se dětem moc nelíbí. a co je za zančku ten Penaten, ten jsem v drogerce neviděla.

cajori17
12. črc 2010

ahoj Terciku.... 🙂
S pritelem je zatim vse o.k. 🙂 snad to tak i zustane 🙂 🙂
akorat mi to horko nedela dobre,porad me boli hlava a delaji se mi mzitky pred ocima....celej den jen polehavam,ani do prace nechodim........hodila jsem se marod,pac bych to tam asi nevydzela............ale zitra jdu na k.o.tak me doktorka posle asi do prace...ach jo........
@maarrtina gratuluji ke zdrave holcicce..........

Terci,jak se jinak mate?vsechno ok?

tercie
12. črc 2010

http://www.novinky.cz/zena/deti/204937-milovani...
v článku nic moc novýho, ale ten nadpis se mi líbil 😀 😀 😀

tercie
12. črc 2010

@cajori17 no však, dyť máte taky před veselkou ne-?
Ta hlava... piješ dost? Já to flákám, a taky jí cítím.
A ta nová práce nějaká se nerýsuje zatím? Třeba tě dr ještě nechá 😉

Malej ještě spí, to z tý prochajdy bude prd...ale na vzduch bych šla, tam aspoň foukne vítr, tady se to vedro nehne a to jsem ráno zalígrovala...

cajori17
12. črc 2010

terci,jeste mame chvilicku cas........... 😎
piju,ale v tom panelaku je to des........a prace se zadna nerysuje,porad jeste makam ve smradlavy fabrice,coz mi vubec neporspiva......
jdu se sprchnout,pac to asi nevydrzim
malej se ma,ze muze spat...ja v noci vubec nemohla spat-jake mi bylo horko

tercie
12. črc 2010

@maarrtina penaten je německej, a paradoxně ho vyrábí johnson, o kterým jsem tvrdila že ho nechci ani vidět 😀
ale mrkni sem : http://www.maminsen.cz/page.html?zenid=fcad38r1...

tercie
12. črc 2010

@cajori17 ani v noci není líp? my spíme s oknem dokořán... ale s oknem nízko, bez plotu a se psama zavřenýma se bojím, to jen když je manža doma... ale my jsme u řeky a relativně v přírodě...tak asi proto je v noci krásnej chládek...

Hurá jsme vzhůru razíme směr vana, přijdu až bude spát, pon tý devátý, jestli ještě některá budete 😉

maarrtina
12. črc 2010

@tercie díky zítra na to mrknu a proberu se tím, jdu na večku a k telce.

sarlotta
12. črc 2010

@maartina IP 🙂 gratulka k děvčátku🙂))))))))))) super, že je všechno v pořádku, týdny Ti krásně naskakují 😎
já používám bubchen a naprostá spokojenost. malého sprchuju a natírám pořád olejíkem po koupání 😉

sarlotta
12. črc 2010

holky už mají být bouřky......tak snad to bude pravda🙂))))))))))))))))), stačilo by kdyby se ochladilo o 10st... u nás je ještě teď 28 venku a to už je pomalu tma 😝 😝

petroska
12. črc 2010

hehe šarlotka už chce bouřky 😀 aby byla malá dřív venku 😀 .......ještě máš tři týdny tak si taky užívej vedra jako my co čekáme až do září 😀 .u nas taky furt 28 a i doma 28 je to bléé 😝

kopa
autor
12. črc 2010

@tercie Já nepotřebuji v těch šatech podprdu,oni tam drží 😀 Jen je tam musím nák nahnat 😀 Jinak já teda chodím doma bez podprdy a v přítelákovým tričku,páč moje mi jsou malé 😀 A podprda bez ramínek by mi ty moje dudy neudržely 😅 Jinak jsem si dneska natrénovala i účes 🙂 No jsem se musela i namalovat,jen váhám zda si mám nechat jen řasy a lesk na rty a nebo ještě šedé jemné stíny 😅
@maarrtina gratuluji moc k holčičce 😵 😵 😵 týdny to krásně letí 😉 kosmetiku já nemám nakoupeno ještě nic,jen 4 balíky ubrousků na prdku 😀
@sarlotta už aby přišly ty bouřky... 😅

kopa
autor
12. črc 2010

@petroska u nás doma taky 29 😠 fuj 😠

sarlotta
12. črc 2010

petroska🙂)) no jako rodit ještě nemusím 😀 😀 ale zchladila bych se🙂))) a stejně lepší těhule než mimís ubrečebý v takovém vedru, chuďátko moje.... bys kukala jak malá miluje studenou sprchu-))) aspoň si to myslím 😀 😀 😀 jak sebou mele 😅 😎

petroska
12. črc 2010

@sarlotta taky fakt.září bude pro miminka lepší jak ted ty pečáky 😝 .jo a zkoukla sem ti albík a kde seženu ten malinik s to semínko jak bereš?v lékárně normálně?taky to chci zkusit 🙂 .

petroska
12. črc 2010

jo a v pátek chci koupit už plínečky.koupit normál velikost 2-5 kg pro miminka a stačí mi 2 balení jen a pak najedu na větší?a četla sem že jsou dobré ty obyč plínky háppy nebo jak že prý mají výřez na pupíček.nemá je někdo obskoušený jestli sou dobré?mají je v akci 165 kč za 42ks totiž

sarlotta
12. črc 2010

jo v lékárně🙂 nebo v čajovně by mohli mít sypaný čaj 😎 já mám sáčkovaný , pže se mi do čajovny nechtělo 😅 ale dělám si to do hrnce ráno- 2 pytlíky a pak to dám vychladit do lednice a do sklenky s brčkem, přidám tam kousek citronu a lístek máty 😎 😀

to semínko si dám lžičku malou ráno, rozkoušupečlivě a hodně zapiju.. mělo by se to drtit, nepolykat celé- to nefunguje... no a nebo udělat odvar... ale na to nemám žaludek........... můžu říct, že i přes to že beru železo tak mě to semínko pěkně protahuje a taky cítím změnu na sliznici dole, mimís půjde jak po klouzačce 😎

sarlotta
12. črc 2010

petři ty happy nevím, ale taky sem četla že jsou dobré.. já mám pampersky new baby a pak zkusím asi tesco.. uvidím jaké budou 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru