• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Taky bych dala bazén,ale musí stačit vana. Asi tam hupsnem s prckem oba :wink:
14. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz
Jo holky nemáte některá nějakej šikovnej recept, jak udělat noky se špenátem? :wink:
14. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz
@mari111 no už aby to bylo :slight_smile:
14. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz
@tercie to je dobře že malej tak prospívá :slight_smile: a to očkování bude myslím dobré :wink:
14. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
@nikissek28 Niki děkujem, snad jo. :wink:
14. črc 2010 v 15:37  • Odpověz
@tercie není za co :slight_smile:
14. črc 2010 v 16:36  • Odpověz
kuk holky:slight_smile:

taaakže kontrolka ok, ozvy v pořádku, prohlídka taky ok.. prý je hrdlo lepší jak minule... ale nic dramatického :wink: tlak i moč v pořádku. Příští týden zase kontrolka ve středu... no a dostala jsem žádanku na interní předoperační vyšetření, že kdybych se rozhodla pro plánovaný císař :astonished: nějak mě do toho doktor tlačí se mi zdá. No a prý mě nenechá přenášet, takže poslední termín je 9.8. - pokud neporodím sama tak nástup do porodky na vyvolání nebo císaře :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
14. črc 2010 v 17:01  • Odpověz
autor
@farmarska ten tvůj sen se Sarlottkou,ty vole to je mazec :grinning: :grinning: :grinning: to by jsi snad mohla natočit i film :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ono u nás v noci bylo příjemně a krásný větřík a ráno jsem se probudila svěží :grinning:

A děkuji všem za držení palečků :dizzy_face: :dizzy_face:
jsme s mimíkem v pořádku :slight_smile: CS mám 0,čípek dlouhý zachovaný,hrdlo uzavřené.Mimík je hlavou dolu,dělali jsme i Utz a viděla jsem hlavičku,srdíčko.Kontrola za 3 týdny.
14. črc 2010 v 17:15  • Odpověz
autor
@tercie Gratulace Lukáškovi :dizzy_face: :dizzy_face: je to teda šikula s krásnými míry :sunglasses:
14. črc 2010 v 17:27  • Odpověz
autor
@sarlotta Gratulka ke kontrole :dizzy_face: A proč tě žene na císaře? :sweat_smile: Ještě máš času dost :grinning:
14. črc 2010 v 17:29  • Odpověz
@kopa no vzhledem k minulému dlouhému porodu co skončil císařem, že mi poletuje tlak, otěkají nohy a že mě kontrolují na cukr.... i když ten mám teda v pohodě, no... no prostě musím porodit do 14dnů, jinak mazec :sweat_smile:
14. črc 2010 v 17:42  • Odpověz
@kopa taky gratulka ke kontrolce:slight_smile:)) super:slight_smile:)) mimísek je vzorný, už se určo těší do svatebních šatů :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 17:43  • Odpověz
@tercie ni míry krásné:slight_smile: kojeňátko pěkně roste:slight_smile:))) očkování bude v pohodě neboj...jen měř teplotku a večer dej preventivně půlku čípku, kdyby se Ti nezdál :sunglasses: přeju klidnou noc :wink:
14. črc 2010 v 17:45  • Odpověz
je chudáček Lukášek, ale snad to bude dobré a nebude mít horečku. Hlavně že už to má za sebou.
Šarlotko takže 14 dní a je to jesné jak facka, no snad to pude samo a v pohodě :wink:
14. črc 2010 v 17:59  • Odpověz
kopískovi taky gratulka ke kontrole :slight_smile:
14. črc 2010 v 17:59  • Odpověz
@mari111 jak píšeš že Tě bolí dole, tak to mě taky a fest, hlavně když si chci sednout na posteli, gauči... uááááá... no a hrdlo drží jak blbé... takže stejně to bolí zbytečně :angry:
14. črc 2010 v 18:02  • Odpověz
kopi, sarlot, tercí, gratulka ke kontrolkám :dizzy_face:
sarlot a ty by jsi asi raději přirozeně než císařem vid? :confused: no ale co už, hlavně když malá bude ok. a venku ne :wink: :dizzy_face:
tý jo to už nemáš moc času :dizzy_face: a za chvíli budete doma čtyři :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2010 v 18:28  • Odpověz
a toho císaře by jsi měla v celkové narkoze, nebo lokál?
14. črc 2010 v 18:30  • Odpověz
@kopa Díky, taky jste šikulky :wink:

@mari111 jojo, má to za sebou a za měsíc znovu a za další zas... :frowning2: jsem zvědavá, co bude v noci...

@sarlotta taky pěkná kontrolka, neboj, princezna půjde sama,musíš jí domluvit, přece si takovou slast jakou je přirozenej porod nenecháš ujít :grinning:
K tomu měření teplotky...ještě jsem neměřila, nezdá se mi,že by byl teplejší, jen je trochu takovej opískanej, ale u koupání normálka,povídal, a smál se jako jindy. Šarlot nemám rychloměrku, jen digi teploměr, kterým jsem měřila BT, má ohebnou špičku. Tím ho taky normálně změřím,ne? Samozřejmě jsem ho dezinfikovala :grinning:

@farmarska koukám zrovna na počasí, zejtra prej sprchne, ale spíš na moravě, tož máme zas smolíka co? Ze mě dneska leje jak z vola ty bláho.
Jsem Lukáškovi za odměnu jak byl dneska statečnej konečně uspořádala pokojíček, rozvěsila obrázky a tak :slight_smile: Měly jste mě vidět, jak jsem řádila s vodováhou, a stejně jsem to měla křivý. Je to naštěstí ale nalepený,tak to šlo opravit :grinning:
14. črc 2010 v 19:55  • Odpověz
@farmarska no to záleží na mě.... ale já bojím císaře v epi a zase nechci ani být uspaná - narkoza ble :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: šmarjáááá co já budu dělat :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 v 19:56  • Odpověz
@tercie no klidně mužeš digi s ohebnou špičkou-))) a půl stupně odečti :wink: jak nebude nad 38 tak nic nedávej :wink:
14. črc 2010 v 19:57  • Odpověz
Tak jsem vám to fotla :slight_smile:
Válendy tam Lukýno má pro babičku a pro dědu, aby měli kde spát, když za ním přijedou :slight_smile:
14. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
@sarlotta má 37, v podpaží, ěřila jsem ho teď když spal...
14. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz
Šarlot ségra byla císařem a neuspávali jí úplně a říkala že v pohodě, no ono to je ale asi u každého jiné :sweat_smile: neboj, nějak to už dopadne, hlavně ať už je venku,né, ja už se nemúžu dočkat, jinak jaké toje ty posledni dny před termínem? Ja asi budu nervní jak sviňa :confused:
Terculík hezky si to polepila :grinning: s vodováhou :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
jo Terci za měsíc zas,jo, ó bože , ja to nemám ráda už teď když si představím že malinkej někdo "ubližuje" to bude asi muset na očkováni s Laurinkou tatínek :sweat_smile:
14. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
@mari111 nervozní nejsem :wink: čekám, nebojím se... bolesti nezačnou hned velké.. takže šílet začnu až mě bude manža strkat před sebou ze schodů.. jedem jedem :grinning: :grinning: :grinning: Já zase slyšela, že císař v epi nic moc, jako mimi je venku hned, ale šití pak trvá dlouho a si tam sama, manža tam nesmí.... ale asi lepší než celkovka.. pak je zas kojení na prd :pensive: Plánuju si furt něco abych neseděla doma, to ma faakt neba... takže kafíčka, kupko, procházky, nákupky... dneska 24dní... jo je to neskutečné :sweat_smile: :wink:

@tercie to je heeeeezkéé, ty křemílky má malý taky v pokojíčku a rákosníčka ještě:slight_smile: já myslela, že budeš měřit v zadečku:slight_smile: a ty fikaně až usnul :grinning: :grinning: 37 je normal :wink: u mimin.
14. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz
@sarlotta .....bolesti nezačnou hned velké... že ne jo? :grinning: :grinning: :grinning: vzpomeň na mě :grinning: klídek, prej poslíčky, pak prd voda a hned bolesti jak sviň a po 3minutách :grinning:
A to měření nebylo schválně, chtěla jsem vědět jak je na tom, a že zrovna usnul, tak holt jsem ho šoupla pod packu :grinning: Teď jsem přeměřila v zadečku a má 37,2 takže taky dobrý. Jen je takovej nevrlej, a ukňučenej. Tak snad to bude jediná reakce. A mám ho v noci třeba budit kvúli měření, nebo to mám nechat až když se vzbudí v těch 5?
14. črc 2010 ve 21:43  • Odpověz
@mari111 no říkala jsem si, ještě že nemám holku a nemusíme píchat ouška... jednoznačně bxch v tom případě byla pro nastřelení, to nebolí, nechala jsem si to jednou dělat :wink:
14. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz
Jaké výhody mají těhotné ženy? Když šlápnou na hrábě, nebouchnou se do hlavy ...
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2010 ve 21:52  • Odpověz
Dobrou noc!!!!! :dizzy_face:
14. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.