Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
17. črc 2010

No už se zas zvedá docela vítr 😕

tercie
17. črc 2010

@mari111 včera už jsem ti nestačila pochválit novej obýváček...jak z katalogu 😉 Závidím,taky ci🙂my tu máme zatím takovou provizorní hrůzu...

mari111
17. črc 2010

dík za pochvalu, manža říka že je jak z katalogu, no ještě se dočkat toho stolku a stěny. No u nás taky foukalo jak šlak, aj židle nam převrátilo na terase a pár větvi spadlo, no ja se nějak nebojím, ja miluji bouřky 😅 no ale nějakej extrém ne, mne na intru vychovatelka vždy nadávala když jsem v bouřce chtěla ven nebo na balkon 😀 😀 😀 , ale když takle fouka taky se bojím že se tady dolámou stromy, aby se něco nestalo vážneho

mari111
17. črc 2010

Jo a obývaček si taky zařídiš časem,né, te´d máte úplně novej domeček, tak to chce trpělivost (kterou já teda nemám) no síce sem si taky na sedajdu musela počkad ale dočkala jsem se 😅

mari111
17. črc 2010

že počkad s D bože demence v plnom proudě 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

tercie
17. črc 2010

To n jo, bouřka se mi taky líbí, když je tma a šlehají blesky...ale ty ráno nebyly vidět, začlo to asi v pět...
v klidu,demence je ještě dobrá, počkej na kojodebilitu, ta taky nemá chybu 😀 Občas mám problém se vyjádřit, než skončím mateřskou, bude ze mě hotentot 😀

mari111
17. črc 2010

ja si du dát melouna a asi do postele. No asi se z toho meloun v noci počurkam, ale já mám na to takovou chuť 😅

mari111
17. črc 2010

nop tak to se mám na co tešit, už aj manža říka kdy to skončí 😀 😀 😀 u nás to začalo lítat kolem sedmý

tercie
17. črc 2010

Taky žeru melouna, jsem si ho teď cákla do klávesnice a musela jsem to utřít, než to zaschne a nepude mi psát 😀 Ještě nechoooooď 😉

mari111
17. črc 2010

ještě nejdu, manža šel na trún, to je tak na hoďku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mari111
17. črc 2010

Lukínek hajá? Už asi jo, vi´d a celou noc?

mari111
17. črc 2010

už se to u nás nějak uklidnilo, dneska asi žádna bouřka nebude, nebo až ráno

mari111
17. črc 2010

jó a co kopísek, to se včéra z těch rychlích špuntu tak ožrala ,že dnes ani nepřišla napsat co a jak 😨 😨 😨

tercie
17. črc 2010

Hehe to je jak u nás 😀
Lukýnek chodí chrnět tak na devátou, a usíná sám,akorát jdu tak dvakrát, třikrát podat cumel 🙂 Je šikula,sám si řek,že ho tam u usínání štvu,pořád byl nespokojenej, tak jsem jednou zkusila odejít,co to udělá, a vida, za chvíli chrněl 🙂 Budí se kolem pátý ráno, a to si ho pak po koju už beru do postele, protože pak už chce krmit po dvou hodinách,a já jsem líná vstávat 😀 takhle jenom vystrčím prso a je to 😀

tercie
17. črc 2010

No taky jsem na ní myslela, jak to zmákla, ale na FB byla, má už přepsaný příjmení 😉 Viď, Kopi, a za náma nepřijdeš, se pochlubit, jak se vám den vydařil a jak jste si to užili 🙂

mari111
17. črc 2010

mne se dneska vdávala sestřenice na Slovensku , ještě teď a až do rána budou šantit a ja jsem nemohla na svatbu, je to daleko a už bych to nezvládla, ani dr. mi to nedoporučil ☹

mari111
17. črc 2010

jo no ta to tě hezkly vyhodí večer a rán se rád ulí u maminky v postely,jo. Ale hajá hezky .Mazanej klučík 😀 😀 😀 Tak Kopísek takle,jo 😠 Dostane na zadek 🙄

mari111
17. črc 2010

td pro jistotu vynechávam písmenka 😒

mari111
17. črc 2010

no jo debilita 😅

tercie
17. črc 2010

No jo, no, ale zas si vem,se plácat takovou dálku autem v tom vedru,to by sis potom ani tu veselku neužila...a určitě nebude poslední na kterou půjdeš 🙂
No jo, už si umí říct,co se mu líbí a co ne, potvůrka malinká, akorát mě než to vždycky dojde 😀 A jo, ráno se rád přitulí, to si lehnu třeba 30cm od něj, a on sebou tak hází že je za chvíli přicucnutej těsně u mě 😀 A tak mě s manžou v posteli utlačujou,že kolikrát hnout se o centimetr,tak zbuchnu z postele... chlapi roztahovačný 😀 A ráno jsem jak by po mě celou noc jezdil parní válec, úplně dobitá 😀

tercie
17. črc 2010

na debilitu prď 😀

mari111
17. črc 2010

no to jo, to se ale od chlapáku nemúžeš nechat vytláčet 😅 ale když to je Lukíne tak to ani tolik nevadí,že ☹

mari111
17. črc 2010

to mne manža občas takle natáhne jednu přes držku nebo kopne, proto se ani břichem k němu netočím. No a ráno tbrdí že o tom neví, tak nevím kolik let mu to ještě budu žrát 😅 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
17. črc 2010

Normálně koukej, co jsem měla dneska na kytce...asi to přifouk ten velkej vítr. Fuj breberka hnusná, ani nevím, jestli to je normální luční kobyla,nebo saranče. Má to normálně žihadlo a žralo mi to tu kytku,až to chrupalo, jsem normálně nechápala... Ani jsem to nemohla zlikvidovat mým olíbeným způsobem, pěnou na koberce nebo jarem na nádobí,bo bych si zlikvidovala kytku, a plácačkou bych to asi neumlátila, a navíc by to křupalo fůůůůůůůůůůůůůůůj 😀 Tak musel nastoupit manža s hadrem...ale taky se bál,a prej fuj na to nešáhnu vono to na mě kouká 😀

tercie
17. črc 2010

prej natáhne přes držku 😀 Mu to oplať a taky řekni že to bylo ze spaní ne? 😀 To já se naopak k manžovi tulila s břichem,přilepilajsem se mu vždycky na záda a malej ho celou noc čutal 😀 aby si to taťka taky užil 😀

tercie
17. črc 2010

Jo, a kradou mi peřinu !!!!! 😀

mari111
17. črc 2010

fuj tajbl, ja takové pakobilky nesnáším, mne neva myš ,potkan had a tak ale toto ja fakt nemusím, blééé 😝 tady ty malé potvory u nás likviduje jen manža a to ja bejt sama doam tady s tím, tak klidně použiju tvúj likvidační mok - pěnu a jar 😀 😀 😀 😀

mari111
17. črc 2010

to mne taky, a když mu řeknu, nech to, to je moje tak ještě cmuká že c a vsteká se u toho, no jo chlapi 😖

mari111
17. črc 2010

ááá král se vrátil z trúnu, to byla rychlovka 😀 😀 😀 du na toho melouna

mari111
17. črc 2010

tak ja už fakt du. Tak zatím pááá a dobrou

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru