Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
19. črc 2010

@aronek to chápu 😒 Ale někdy to jinak nejde.A pracovní dobu máš nějakou rozumnou????A to,že tě práce baví ti teda závidím...fakt 🙂 .To musí být paráda,dělat něco co tě baví.Já vždycky dělala,to co mne nebavilo(účetní) 😖

aronek
19. črc 2010

@markee alespoň si uděláte hezký den a přijdete na jiné myšlenky 😉

markee
19. črc 2010

@sirella, jojo máme vyplácet švagra-prý bude chtít 7OO tisíc Kč. Odhad jsme ještě nedělali, ale já to chci konečně dořešit,pže obec zřizuje veřejnou kanalizaci a vodovod a prostě nás nová jímka s vysokotlakým čerpadlem přijde na dost velké peníze(doufáme,že najdeme levnější než jakou ta firma vybrala-50tisíc základ) no a já nemíním investovat takové peníze do baráku,který ani není náš. Prostě půl má tchýně, čtvrt Míša a čtvrt švára. TAkže buď vyplatí on nás nebo my jeho. Ale než ho vyplácet,tak radši půjdeme stavět. Jen prostě víme,že díky té mé ne-práci a nevýdělku je to hodně stíženo-vše je tím stíženo. Na jednu stranu odsud nechci,pže tu žiju už 11let,ale toho šváry se nezbavíme,ani když ho vyplatíme. Tchýně by je sem zvala stejně často a s tím nesouhlasíme. Máme peklení. Ale už se to fakt musí řešit a né jen o tom mluvit.

markee
19. črc 2010

Holky já bych nejradši tak brečela, už několik dní to držím,pže nechci být jak hysterka. Stejně pláčem nic nevyřeším a nevynutím si nic. Ani to nechci někoho k něčemu nutit.

aronek
19. črc 2010

@sirella dělám od 6.30 do 15.00, odpo od 11.00 do 19.30, ale asi mně nechají dělat jak si řeknu, dost o mně stojí 😉

sirella
19. črc 2010

@mabe To jo 🙂 ...Anička se povedla...je to frajerka.Má krásné očička 😵

Holky,mizím se najíst...k dr.chodím zásadně hladná,aby mi nebylo zle a teď už mi kručí v břichu...tak tam jdu té naší malé něco poslat 😀 Nějakou dobrůtku

mabe
19. črc 2010

@sirella diky 😉

sirella
19. črc 2010

@markee ách jo...to mě mrzí 😔 Máš to opravdu těžké.Pamatuju,jaké jsi měla problémy,myslím kolem Vánoc nebo kdy...Jak jste je tam měli furt nakvelbované 😠 A žádný klid.A teda 700 tis....to bych šla radši někam pryč...Když si to vemeš,tak 700tis.švára a pak ještě bůhvíco za kanalizaci a vodovod.To se fakt vyplatí radši stavět a jít do svého.Kde nemusíš trpět koho nechceš a máš svatý klid.Chápu,že 11 let nejde jen tak zahodit,ale zas bys byla ve svém a myslím,že brzo bys říkala:Ještě že jsme pryč a máme klid.Ono tam kde jste se budeš muset pořád na někoho ohlížet a trpět kdejaké výmysly druhých...ale to je jen můj názor.Já bych tvoji trpělivost neměla...kolikrát jak jsi tu psala,co ti vyvedli a nebo řekli,tak já bych je už poslala někam

markee
19. črc 2010

Sir,my se s Míšou kolikrát kvůli tomu zhádáme,pže on je tu taky na nervy. jenže mi řekne: "ty máš na to peníze,aby jsme vypadli? Nemáš práci a kde vezmeme na hypotéku. Zatím to musíme vydržet."
Má pravdu,peníze na to zatím nejsou,zatím je jich málo,aspoň něco,ale málo. No, přeju si vypadnout a mít klid,to fakt jo. Už ať se nějaká hezká práce najde,za penízky,které budou aspoň průměrné.

sarlotta
19. črc 2010

dobré ránečko pondělní🙂

hanana
19. črc 2010

dobre ranecko 😵

@markee moc rada te zase vidim
@sirella tebe take ty jsi tu jeste mene nez ja 😀
@sarlotta chtela jsem se zeptat jak casto ten malinikovej caj bumbas, ja jenom jednou za den je to malo?

sarlotta
19. črc 2010

@sirella ahojík🙂 snad se malá otočí potfůrka... já ji mám hlavou dolů od 26tt... po 30tt už je to horší jak roste.. ale tak zkus kočičí hřbety... na čyři a setřepat bříško 😉 já mám nožičky oteklé hrozně 😝 😝 od rána... cca tak 14dní už... ale tlak se drží, tak to doc neřeší, prý nejíst slané a smažené, tučné... hodně pít a jíst libové masinko🙂 bílkovinu.

já bych právě císaře nechtěla... ale co bude bude, no. 😅

sarlotta
19. črc 2010

ahojík hani🙂 já si udělám celý hrnec ze dvou pytlíků , naleju to do džbánku a jak to schládne, tak to dám ještě vychladit do lednice... pak si dám do sklnky citron a lístky máty a piju to celý den až to vypiju... mělo by se ke konci tak 3 šálky denně už 😎

sarlotta
19. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 38tt.................. ....... ....KO 14.7. ozvy v pořádku KO 21.7..........čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 38tt.................. ...........KO 8.7?.......................................................čeká chlapečka
Mari 35tt.......................... ....... ..KO 21.7............................ ........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 34tt.............................. KO 19.7. velký utz 15.7.v pořádku
ee.liska 33tt .................. ... ..... .KO 29.7.......................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 33tt.................. ..........KO 28.7 ozvy KO 9.8.................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 32tt........................... .........KO ?.............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 31tt ...................... .........KO 16.8. velký utz v pořádku🙂 ................čeká holčičku
miru.j 31tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 27tt ....................... . . ...... cukr 20.7, kardio22.7. KO 5.8. velký utz 10.8.
Maarrtina 23tt ....................... ... NT v pořádku KO 26.7...............................čeká holčičku Adélku
Zlababa 23tt ..................... .... ..KO ?...............................................................čeká chlapečka
veve.b 19tt..................................KO 19.7 ........3D utz 3.8.
Paajaa 17tt............................... KO 29.7. tripply 16.7.
Farmarska 8tt............................KO 21.7.
Maendy 23DC
Nicollka 21DC
M.aa.b 18DC .............................KO 13.7 v pořádku . + transfer 19.7
Cajori 17DC
Katyna 15DC
Aja 15DC
Madormi 12DC
Natalie 7DC
Nikissek čeká na porevizní MS
If.v nehlídá

hanana
19. črc 2010

dik moc tak trochu pridam , moc te lituju s tema nozickama, ja se divim ze s tou svou vahou nemam tuk tuk zadny problem....

sarlotta
19. črc 2010

@m.aa.b držííím palušky na dnešek 😵 😵 😵 😵

@veve.b taky moc na Vás myslím ať je všechno ok 😎

@handm ozvi se sluníčko... žádné rození joooooooooooo 😠 😉 😉

sarlotta
19. črc 2010

hani zajímavé že u malého sem neotěkala vůbec... 😝 😝 a to sem cárala furt někde, cvičení, plavání, kafíčka... teď zas jezdíme na kupko s malým a na hřiště... ale je fakt že sem nabrala 20kg 😅 😅 a u malého jen 11kg celkem 😉

hanana
19. črc 2010

stejne toho zvladas dost, ja jsem pribrala 11 ale zacateni vaha hruza takze je to i tak moc....

paajaa
19. črc 2010

Krásný den,
jdu vás všechny pozdravit a nahlásit, že u nás vše v pořádku. Kamarádce se minulý týden narodil chlapeček- o měsíc dřív. Ale jsou oba v pořádku. Jinak já se vesele kulatím a přibírám. 😀

Kopince přeji pohodové manželství

Markee: doufám, že to bydlení brzo vyřešíte. Hlavně, aby jste měli klid. 😉

mari111
19. črc 2010

ahojík holky, Ahojda Sirel, no aspoň že se občas ukážeš a Hani taky 😅
Od kdy že se ten čajík mpije Šarlotko? Ja už mám začít taky? Pěkně mne pobolíva bříško a pícha do močáku, no hrúza 😅 ale vydržíme vydržíme 🙂
Marké no to je teda s tím bydlením, no líp by vám bylo ve svím, jen kde na to brát,co ☹ snad se to brzo vyřeší

tercie
19. črc 2010

Ahooooooj holky, kde jste kdo?Prtě usnulo,tata v práci, mám vegáč 😀 ... jestli se teda nevzbudí zas za 10 minut jako minule 😀

mari111
19. črc 2010

ahoj Tercí, ja sem se už od nudy rozhodla že jedu ke kámošce na kafíčko, bo se tady teda fakt nudím 😠

tercie
19. črc 2010

Jo holky, psala mi veve z kontroly, doktorka jí nabírala tripply až v 18tt...nevím teda proč tak pozdě, to už se na to měla rovnou vytento, když se mají brát v 16tt, no a samozřejmě jí v pátek volali, že vyšly špatně, riziko na Downa 1:240 a na NTD 1:13000, tak byla dneska na genetice ve Varech a musí na amnio, ale až v pátek a do Plzně, protože tady neměli volný termín. Tak kdybyste jí napsaly něco povzbudivýho, bude určitě ráda. Nevím, jestli sem přijde, ale tak snad se nebude zlobit,že jsem vám to napsala.
Já osobně myslím, že to vyšlo falešně pozitivně, když to bylo dělaný v jiným období než se má. A taky tam bude figurovat věk, a amnio doporučili jen pro kontrolu, protože NT měli 0,8 a kdyby byla nějaká vada tak by se to na něm ukázalo. Počkala bych, co v tý Plzni řeknou po UZ, a kdyžtak bych amnio odmítla. Ale jsou to mezuláni,takhle zbytečně maminu stresovat 🙄

tercie
19. črc 2010

Jé mari tak si užij kafíčko,jen jdi, co doma. Tam pak budeš s Laurinkou, holkou jednou zlobivou, co se dere na svět když ještě má bejt v bříšku, lumpice jedna 😀

tercie
19. črc 2010

@sirella ahooooooj sirellko, návrat ztracený dcery, to je dost, že se taky ozveš bobku. Copak, net už tě nebere? 🙂 Koukám, že holčička taky lumpačí, tak jí domluv, ať se otočí, třeba to půjde přirozene, když jsi měla s malým problém při porodu, teď to může být jinak,proč to nezkusit a řezat třeba zbytečně 😉 No uvidíš, dělej kočičku, jak psala Šarlotka, a třeba se princezna umoudří. Jo a vůbec...máte už jméno? Jestli není tajný,povíš tetce zvědavý? 😉

tercie
19. črc 2010

@hanana ahojky, tak taky za pár, to jsem zvědavá, kdo bude první, jestli ty, nebo Šarlotka 🙂 Ani nevím, jestli jsi nám už taky práskla jaký máte připravený jméno 😉
Na kila prďte holky, já taky měla tříciferný číslo na váze 😅 teď mám teda stejně jako před otěhu, ale níž to nejde, potfora, a to jsem si dělala iluze, jak to vykojím 😀

tercie
19. črc 2010

@paajaa hoď nám fotku pupíku, jinak neuvěříme 😀

tercie
19. črc 2010

@markee na vyplácení šváry bych se vykvákla, a šla bych stokrát radši stavět, než cpát prachy do baráku někomu jinýmu, fakt. Nějakej příjem máte, a zkuste nějakýho finančního poradce, v Plzni funguje třeba Brocker Consulting(nevím jestli je to dobře napsaný😀) kamarádka u nich dělá a předělala nám všechny pojistky a poradila s úvěrem, nic se jim neplatí, a hypašku vám ušijou na míru.ˇÚplně až tak bych se toho nebála 😉 Práce sice zatím není, ale co ty víš co číhá za rohem, hele ve srabu jste byli dost dlouho, už je načase, aby se to taky už otočilo, ne? 😉 Zkus bejt pozitivní, uvidíš,že se to všechno nějak vyřeší!! 😉

tercie
19. črc 2010

Mno,tak jsem si zas pokecala... 😀

tercie
19. črc 2010

No akorát,Lukášek se budí, tomi to hezky vyšlo.Tak já zas nakouknu jak to půjde.
Dneska už je zas pěkně, svítí sluníčko 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru