Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
21. črc 2010

Tak ja holky mažu na kontrolu, tak zatím pa

handm
21. črc 2010

@mari111 drzim palce na KO!!!🙂

@petroska nestresuj se, je hic, tak odpociva..🙂 urcite se ti ozve!!!!!!!!!!!!🙂

tercie
21. črc 2010

Ahoj holky, tak my jsme byli s Lukáškem dneska utratit rodičák, kterej včera přišel, a úspěšně se nám to povedlo,páč nám nic nezbylo,no možná tak na zmrzlinu 😝 Ale Lukášek má nový ubrousky na prdku, hračku na boudičku do kočárku, pak hračku do ručky, takovej méďa a má šustící uši a hrozně dloooouhý nohy a ruce, až bude čas tak fotnu,je vtipnej 😀 a koupací podložku z molitanu 🙂 a já pár drobností,jako gel na ksicht a barvu na vlasy 😀
No přijeli jsme pěkně vařený, tak jsme si dali společnou spršku,měly jste vidět, jak byl Luk ve sprcháči vykulenej, ale líbilo se mu to 😀 No máme jít k tětě švagrovce na oběd, ale Lukášek mi po koju vytuhnul, spí u mě v posteli jen v plence bobeček. Tak jsem honem tu abych vás přečetla a napsala vám 🙂

tercie
21. črc 2010

Tak tady je Lukáškovo nová myš...není to teda medvěd 😀 a pak fotka nácviku...zřejmě otočky na bříško 😀 no nevím nevím.... akrobat jeden 😀

tercie
21. črc 2010

No já vám asi neodpovím nebo co, prcek už je zas vzhůru, takže razíme k tý tetě.
Jenom Farmi moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc gratuluju!!!
😀 😀 😀 😀
Já přijdu asi navečer, snad zas nevypadne net, jak to má teď v oblibě,neřád.
Těhulky držte se, v tom vedru to musí bejt hrozný.
Jo a ještě nenápadně zprávička od veve, budou mít chlapečka a podle UZ je v pořádku, odběr amnia sice proběhl, ale dr jim říkal, že je se vší pravděpodobností zdravej 😉 A prosím nepište jí do alba, tají pohlaví před příbuzenstvem, který tam koukaj, jo? 🙂 Dík
A už musím jít než bude Luky brečet.
Jo Mari a držím pěsti na kontrolu, ať Laurinka nechvátá 😉

paajaa
21. črc 2010

Farmi: mooc velká gratulace. Držím palečky i dál. Teď už to musí vyjít. 😉

Tercie: lukášek je rozkošnej. Dobře, že jste si udělali radost a pustili nějakou kačku. 😎

sarlotta
21. črc 2010

@wlladka malý je úžasný🙂)))) moc krásný trpaslíček ... jak se parádně vypapkal 😎 😎

mari111
21. črc 2010

Tak jsem doma, dík za držení palečku, kontrola v pořádku, ale dal mi ještě magnosolv, prej pro jistotu, jinak dobrý. Terculík teda to je gymnasta ten kluk, so to v tý postýlce předvádi za polohu 😅 Pěkně ste utráceli, ja už se těším až budeme s Laurinkou taky takle chodit utrácet penízky 😀 😀 😀 za blbosti 😉 Taťku z nás švihne 😵 😵 😵
Veve gratuluju k chlapečkovu, hlavně ať jsou v pořádku 🙂

sarlotta
21. črc 2010

@farmarska supéééééééééééééééér🙂 šikulka mimísek 😎

sarlotta
21. črc 2010

@markee blahopřeju tetko🙂

sarlotta
21. črc 2010

@tercie dobré fotečky🙂)) akrobat 😀 😀 no brzo Ti někam odleze 😎

sarlotta
21. črc 2010

@mari111 gratulka ke kontrolce🙂

sarlotta
21. črc 2010

No a co já 😅 Kontrolka dobrý, ozvy v pořádku... 2x mi to vyběhlo na stahy na 99 😲 😉 a 3x kolem 45... takže bříško se chystá slušně... malá naléhá hlavičkou a zase jsme se posunuli od minule... otevřená na 3cm, hrdlo měkké nachystané 😉 No ale tlak mi vyskočil a ani 2 měření nepomohlo... 140/88 a doc mě hnal do nemocky, že si tam půjdu radši lehnout.... jéééééé...pak sme se domluvili, že si zajdu na krev na test na kys. močovou... tak jsem tam hned frkla a na biochemii mi udělali test... takže kys. močová ok... naštěstí 😎 ... zašla jsem i na gyndu do nemocky když už jsem tam byla a tam jsem měla tlak 130/80.. normal... sestra mi řekla, že mám teda přijít zítra ráno... udělají utz, ozy, tlak a uvidíme co dál. 😅 😉

Chjoooo byla sem pěkně vytřepaná, jako nechce se mi tam ležet... všechno se pěkně chystá na normal porod a oni by mě určo hnali na císaře kvůli tomu tlaku 😠 😠

mari111
21. črc 2010

jé Šarlotko, téda taky by se mi nechtělo do nemocnice ležet, brrr to ja nemám ráda, no ale malinká už evidentně chce ven, držím palečky aby to šlo přirozeně a jak po másle 😉

sarlotta
21. črc 2010

jo ještě sem zapoměla váh. odhad dneska 3080g.. doktorovi se ale zdá bříško větší... tak nevím 😝 snad jen dost plodovky 😎

petroska
21. črc 2010

@mari111 gratulka ke kontrole...vidíš ještě vydrží v bříšku 😉
@sarlotta no tak ty už to máš za pár.já bych sla klido na císaře aby byl prcek dřív venku ale taky si chci na jednu stranu porod užít takže bych i rači rodila 🙂 .mě ten náš prcek dnes tak serká ☹ .od rána pár pohybu a finito do ted ☹ ach jo už su z toho nervozní ☹

veve.b
21. črc 2010

@farmarska Veliká gratulace a ty fakt budeš rodit 4.8. ???? 😀 😀 😀 Normálně slon, ne???? 😀 😀 😀

sarlotta
21. črc 2010

@petroska no mě zase serká, že se všechno pěkně chystá na normal porod a já bych tam ležela s tlakem... to bych se fakt vyprdla a nechala si udělat císaře asi 😅
včera jsem měla u obvodní 110/70 a u dia 16.7. jsem měla taky 120/70 jenom... tak nechááááápu....

petroska
21. črc 2010

@sarlotta tak to bych sla rači do císaře jak ležet v nemocnici 😅 a byla by už konečně venku a žádné čekání 😉 .šarli když sem měla ted ozvy a vše v pořádku a doktorka mi na ty pohyby odpověděla že se nemusí furt malý vrtět tak by to mělo byt vše ok když se mi včera dnes moc neozývá že?poznalo by se na ozvách že není něco v pořádku že?

veve.b
21. črc 2010

@mari111 Děkuji za gratulace 😀

jsem ráda, že Vás Míša tak trochu poinformovala, bylo to teď trošku náročnější, Jsem hlavně ráda, že jsme je ukecal na ten odběr už na včerejšek. Jinak dneska volali z laborky, že nestíhají, takže předběžné výsledky na Downa, Patata a Edwardse budou zítra dopolko - jsme je totiž ukecali na ten rychlejší rozbor aspoň na toho Downa, i dyž do papírů d laborky musela setsra napsat, že jsem vystresovaná hysterka 😀 😀 No což, klidně dvojitá, když bude zítra vědět co a jak. Ale s manželem věříme, že náš Ondrášek je zdravej a my se na něj mooooc těšíme 😵 😵 😵

sarlotta
21. črc 2010

@petroska každý den by měl být určitý počet pohybů... můžeš zkusit teplou, studenou sprchu nebo studený sladký juice jestli se Ti zdá že se hýbe málo... ale podle mě jen spinká🙂

na ozvách bys měla nízký tep celou dobu i při pohybech, kdyby bylo něco špatně... pokud se srdíčko rozběhne rychleji při pohybu a při tvrdnutí bříška tak je to v pořádku.. a hodnoty 130-170 jsou naprosto normální 😉

veve.b
21. črc 2010

omluvte mé báječné překlepy, píšu na notebooku ségry a ještě v leže, páč musím aspň do zítra ležet ....

sarlotta
21. črc 2010

@veve. b držím palušky 🙂 bude to dobré 😉 a ležet 😠 😀 😀

sarlotta
21. črc 2010

já budu pro změnu hopsat na baloně a provádět jiné podobné aktivity, aby se nález ještě pohnul 😉

petroska
21. črc 2010

@sarlotta na ozvách nic sestřička neříkala,jen že je to dobré.já už dnes vyzkoušela tlačit sladké palačinky a sladký studený čaj a furt jaksi nic jen otočka lehce během dne.pohyby při ozvách sem měla jen na začátku a pak to zbytek pul hodiny prospal ale nikdo nic o spatnosti neříkal.ach jo ☹ ,já už nevím

veve.b
21. črc 2010

@sarlotta Děkuju za palušky 😉 ležím, občas teda sedím, třeba u jídla 😀 ale jinak se fakt ai nepohnu, manža má volno tak hlídá jak pes 😀 😀 😀 a taky mě obskakuje 😵 A co ty s tím tlakem??? Se třeba jen nelíbíš tlakoměru u dr., což já si myslím o sobě taky, páč u obvodní i jende jen mívám ormální a na gynu hrůza 🙄 🙄

sarlotta
21. črc 2010

petři možná je otočený nožkama dovnitř, neříkali Ti jak leží ? hlavička je dole?

sarlotta
21. črc 2010

veveb no má tam sestra digitála a tomu se fááákt nelíbím ... a ani on mě 😠 😠 😠

petroska
21. črc 2010

@veve.b držím palečky co mám at máte zítra jen samé dobré zprávičky 🙂

petroska
21. črc 2010

@sarlotta hlavička už je dole,placenta na přední straně.ale jak leží to nevím ale když mě okopával tak vždycky sem cítila kopance jakoby dovnitř těla .a už mě nekopal ani nepamatuju,jen sem tam lehce někdy kopně jinak se spíš vrtí jak tam má málo místa.protože i když ležím na levém boku tak cítím jak mě nožkama tlačí na boku jako by mě ho chtěl protlačit...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru