• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
holky já se ještě vzpamatovávám :grinning: :grinning: byl to fakt docela šok :sweat_smile: :sweat_smile:
ale jsem fakt štastná za holčičku :dizzy_face: :dizzy_face:
nejenže váháme na jménu ale ted i na bervě kočárku :grinning: :angry: se picnu :rolling_eyes: :rolling_eyes:

za chvíli jdeme grilovat tak s etěším jak se nadlábnu :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
Holky tak už vím co se u nás stalo :pensive:
Skočila tu stará paní z okna :pensive: :pensive: je to hrozné,furt doma nad tím přemýšlím.... :zipper_mouth:

Ted dělám dortíček :dizzy_face:
17. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
leni cooože??? :pensive: :pensive: ježiš ted je sebevražd hodně :frowning2: my máme známého měli jsme co se oběsil :pensive: :pensive:
17. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
u nás je bouřka :zipper_mouth:
17. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
Je to hrůza :pensive: Ona totiž na ní tlačila dcera aby byt prodala a šla do menšího.
Mury uží si grilčo,já tu budu tak za 15min dělam želatinu :wink:
17. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
tady černo :sweat_smile:
17. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
jsem tu :slight_smile:
17. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
Paaji je mi líto,že MS došla :pensive: ale příští měsíc už stopro nepříjde :wink:
Já myslím,že :zipper_mouth: MS mi taky dojde,takže s tím už počítám :unamused: tak další měsíc to jistí :wink:
17. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
Paaji, budu drzet palecky, at pristi mesic nedorazi.

Holky, jakej mate nazor na barveni vlasu v tehu?
17. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
autor
Mabe sem bývalá kadeřnice :grinning:
Vlasy barvit můžeš,ale nemusí ti barva chytnout do požadovaného odstínu :sweat_smile: nic se mimi nestane,když se nabarvíš,ale někde jsem četla že je lepší až od 4 měsíce.Ale zase jse podívej na slavné celebrity :grinning:
Já jsem si teda řekla,že až budu těhu tak se barvit nebudu do :sweat_smile:
17. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
Ja sem se prave mela nabarvit dneska a nejak jsem od toho ustoupila. Nechci, aby se neco po...Radsi nebudu riskovat.
17. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
Mabe taky bych se bála,je to jen barvení...ale člověk nikdy neví vid?
Já sem se v těhu předtím nabarvila a dalo se to,furt jsem čekala až budu 4měsíci a vidíš ani jsem tam nedošla :pensive:
17. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
nebarvila teda :sweat_smile:
17. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
presne tak, do tretice nechci nic riskovat.
17. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
Mabe zas gynekolog Koucký píše že barvení vlasů absolutně nevadí :slight_smile:
17. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
a kde je dneska Farmíček? :confused:
17. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj holky,
dnes je krasnej den.. rano svitilo slunicko a bylo dusno..ted se vse procistilo..poprchava a stale je teplo.. vlahy letni den.. skoro nemusim zalivat kytky na balkone.
Jak je to leto cely opozdeny, tak jsem teprve tenhle tyden zacala sbirat jahody :slight_smile:

hele.. co tu ctu? Mury ma holcicku?! :grinning: Gratuluju.
U Market vse dobry?
Kopi, za chvili nam konci diskuse.. uz mas vymysleny novy nazev pro novou diskusi? Rika se,ze kdo zalozi diskusi,tak ten brzy otehotni.. schvalne, kdy tobe to vyjde. :wink:

Ja dnes byla na prvotrimestralnim velkem screeningu a zatim vse vypada jako ma. Vypocet chromosomalnich vad dopadl taky na vybornou.
Uz mi delali prvni UZv pres bricho, byla jsem rada, protoze doktor se mi docela libil jako chlap :wink:
A chlapik opet povyrostl(mozna je to i presnosti UZV)... ma 70,2mm :grinning: Podle menstruace jsem 12+5, podle UZV uz 13+1. Prcek je 3 dny dopredu :slight_smile:
Je fakt,ze mi bricho roste skoro pred ocima. Uz to poznavaji i lidi, co to nevi.
Zitra jedeme k nasim,jeste nevi,ze jsem tehotna.. chceme jim to rict,ale nechci ,aby to poznali sami... uz dva dny premyslim,co si vezmu na sebe. :confounded: :wink:
17. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:)) tak sem zpět z bazééééénu.. dojeli jsme až v 7, malý už chrupká... eště aby nééé :grinning: :grinning: :grinning: bylo tam milión skluzavek a tobogánků,vodotrysků a jiných blbin.... ještě že sme jeli všichni sama bych ho tam ani nezvládla... jeden pouštěl nahoře a druhý chytal dole :sunglasses: jsem fajn unavená.... drahouš si ještě skočil na pivko s kamošem a já jsem udělala meruňkovou dřeň:slight_smile: a teď si dělám pizzu :wink:

Květi tak blahopřeju:slight_smile:)) máte šikulku:slight_smile:
17. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj Sarlot, kde jste byli na bazene? v Aquaparku? To muselo by super! :slight_smile: Wow, merunkova dren..
Jak ji delas? Jen rozmixujes a zmrazis nebo merunky i varis?

Holky, taky chodite tak casto curat jako ja? Dnes jsem si dala 2 kofci s kamaradkou a cestou domu jsem to musela zapichnout v obchodnaku na toaletach.. bala jsem se,jestli to jeste tu pulhodku v buse vydrzim :angry:
17. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ja budu za chvili jako ten chlapik z reklamy na leky na prostatu.. kudy chodi,tudy vidi pohyblivy pisoar ( tedy v me obmene v damske provedeni)
17. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Kveti no nebyl to aquapark.. ale čoveče normal starší kupko vedle v městečku... ale hleděla jsem jak krásně předělané... z malého bazénu udělané korýtko dolů jako klouzačka pro nějmenší prďolky do menšího bazénku s takovým hřibem ze kterého pršelo dokola... super. ve velkém bazéně malý tobogánek pro děti.. 2 zatáčky.. akorát aby se nebáli:slight_smile: a ze starých kolotočářských labutí a draků/z těch klasických lodiček- určo víš- labutě/ udělané stříkající vodopádky do vody a druhé na pružinách na trávě jako houpačka... pak tam byl holandský mlýn kam mohly děti jít, kolotoče, houpačky, klouzačky.... fakt pěkné.

Jinak do aquaparku jezdíme do Delfína v Uh.Brodě... tam je to taky fajn- v Zimě:slight_smile: můžeš mrknout na netu jsou i kamerky.
malý to zbožňuje akorát je vždycky jak utržený ze řetězu..klape mu pusa Zimou ale on chcééééééé jít do vodyyyyy :grinning:
17. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Paajaa... tak to je škoda:frowning2: ale tělíčko funguje, Ms máš na čas.. tak to je taky dobře :wink:
17. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Květi tu dřeň jsem dělala na 1kg meruněk 200g cukru rozmixovat dohromady a naplnit a zmrazit. Chtěla jsem udělat malému juice, ale ten je lepší dohromady s jabkama a ty nemám a taky se musí pak sklenky zavařit a na to bych se vyprdla:slight_smile:))) kvůli jedné tašce meruní.
17. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Kopi nechceš napsat nový název něco jako ,, Zamlklinky, snažilky, těhulinky a maminky" :grinning:
17. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj holky,
asi už všechny spinkáte, tak spinkejte :slight_smile:
My slavili můj svátek i s dcerou, je taky Martinka.
Jinak všem děkuju za přání :sweat_smile:

Tak jdu taky do hajan, jsem přežraná :grinning: , přepitá ne, snad jedině jablečným džusíkem.

Tak dobrou noc a hezký víkend. :slight_smile:
17. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz
ahoj kočky ozývám se až ted a jenom na chvilinku, není mi dobře :confounded:
včerejší noc jsem skoro nespala, teploty kolem 39 a bolest v krku taková, že nemůžu polknout vlastní slinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Rano jsem si frčela ke krčnímu, teplota 39,7 a diagnoza angína jako prase. Mám ant. po 8h a celej den jsem prospala a probloznila. Asi před dvěma hodkama mi konečně klesla teplota pod 38, tak mi to nedalo a hned nakukuju :wink:
Mury moooooc gratuluju k holčičce!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

miraxíčku, jejda pozor na prstíky :confused: je dobře, že to dopadlo takhle reletivně dobře :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz
jo a samozřejmě přeju dodatečně všem Martinkám :slight_smile:
17. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz
holky o si mám dát na ten krk, abych mohla zase polykat :confused: to vám je taková bolest :zipper_mouth: sliny raději odplivávám do kelímku :sweat_smile: se nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem už zkoušela kloktat tamtum verde, pak cucat pasltilky, pak kloktat vincentku a prostě nic, hrůůůza děs :frowning2:
nemáte nějakej tip?
17. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz
autor
dobré ránko :slight_smile:
Připravuji se do práce a nejraději bych spala :sweat_smile:

Holky ono se nové téma zakládat nebude :confused:Vzdyt je to nově udělaný,že může být neomezený počet příspěvků :wink: Já spíš myslela,až všichni budeme maminy,že pak si založíme nové téma :wink: :grinning:
18. črc 2009 v 06:53  • Odpověz
autor
tercííííííííííííííííííííííííí má prkýnko :grinning: :grinning: :grinning: Chodíš se furt na něj dívat :grinning: :grinning: je hezké :grinning: :slight_smile:

Květi gratuluji ke kontrole :slight_smile: Mám z tebe radost :dizzy_face:
18. črc 2009 v 06:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.