Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
4. srp 2010

Já jdu zítra do práce zjistit, jestli se budu na podzim vracet do práce, nebo to zvládnou beze mně. Jsem zvědavá 😖

mari111
4. srp 2010

Natálko sis zas pokecala, co 😀 ja du zas koukat z postele, vyžebrala jsem si masage od mangela 😝

mari111
4. srp 2010

tak dobrou cholky 🙂

wlladka
4. srp 2010

tak jdu rychle mrknout a v tabulce Handm v porodnici ??? 😲 😲

martinkal
4. srp 2010

Ahoj holky 🙂
jen nakukuju a koukám, že tady se začalo rodit ve velkém 😉. Petroško blahopřeju k Filípkovi a přeju hodně zdravíčka a štěstíčka.
Handm držím palce ať je vše ok 😀

Holky moc Vás s Lucinkou prosíme o Váš hlas, pokud Vám to nevadí. Předem děkujeme 🙂

http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?id=6

Je tam tato fotka k hlasování:

nikissek28
4. srp 2010

ahojte,
tak mrcha mrchovatá pořád nic ☹

paajaa
5. srp 2010

Krásné ráno,
včera jsem se byla podívat u kamarádky co má 3týdenního chlapečka. Taky jsem na něj pořád koupala. Je hrozně sladkej a hodnej. Pak jsme šli k její kamarádce, co prodává věcičky po synovi- nakonec jsem si odnesla dvoje těhu kalhoty- jedny sportovní a jedny černé- za 200,- jedny. A něco málo na mimi. Vše v super stavu. Jsem moc spokojená. A už se moc těším na příští týden na utz, až se dozvíme co mám v bříšku.

Petroska: Filípek je opravdu krásněj a nevypadá na předčasně narozeného.

Niki: snad MS brzo dorazí

Nati: držím palce na // na testu

aja.83
5. srp 2010

Ahoj holky! Dlouho jsem vám nenapsala, ale snažím se aspoň trochu dočítat a sledovat největší novinky!
Gratuluji Petrosce k Filípkovi a Sarlottce opozděně k Šarlotce 😉 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 Hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky!!!!!

aja.83
5. srp 2010

Taky chci nahlásit, že jsem dnes 1DC, tak prosím až někdo bude dělat tabulku, tak šup se mnou dolů! 😉 Děkuju! 🙂 Co se dá dělat, no, mrcha jedna škaredá mě zase dostihla! 😒

aja.83
5. srp 2010

@martinkal Lucinka je nádherná! 😵 Hlasovala jsem! 😉

aja.83
5. srp 2010

@m.aa.b Je mi to moc líto! ☹ Třeba ale ještě není vše ztraceno! Držím ti pěstičky a přeji úspěch v hledání nové práce! 😉

aja.83
5. srp 2010

Handm v porodnici??? No toto! 😲 To sem budu muset dneska pilně nakukovat, aby mi nic neuteklo! 😉 Držím pěsti! 😵

aja.83
5. srp 2010

@mari111 Mari a copak ty? Jak se vede? Koukala jsem ti do albíčka a máš krásné věci přichystané pro Laurinku! Držím ti pěsti, abys už měla brzy malou u sebe a aby vše proběhlo hladce! 😉 😵

markee
5. srp 2010

ahojky holky,
tak jsem si volala na jednu práci a v jednu se jdu ukázat-prý jsem ale už šestý zájemce. No uvidíme. Včera mi o tom říkala kamarádka,která to místa by měla protekčně,ale odmítla ho a prý ta známá chtěla od ní vědět,zda nemá někoho kdo by to bral. No a dnes ráno volám a prý už šestá. Nojo. Uvidíme no.
JInak se cpu bonboniérou 😅 Prostě jsem hrozná-břicho teče a já si klidně žeru sladký. Kam já to až dotáhnu to jsem zvědavá 😕
Jinak jsem si všimla,že Petroska už má miminko-tak moc gratuluju a přeju,aby vše bylo v co nejlepším pořádku-držím pěsti 😉

markee
5. srp 2010

Jé, Handm je v porodnici? Moc na ní myslím.

handm
5. srp 2010

@markee nejseeeeem 🙂🙂🙂🙂 asi Hanana, ne?!🙂 musím dočíst, jen mě tohle cvrklo do očí hned jak jsem zapla koníka 🙂 ahoooj, markee

kopa
autor
5. srp 2010

Ahoj,dobré ránko 🙂
Handm má napsáno 10.8, ko v porodnici 😀 😀

markee
5. srp 2010

No v tabulce to je psáno 😨
Ahojky Handm

markee
5. srp 2010

No já reagovala na odkaz Wlladky 😀 😀 😀

handm
5. srp 2010

tak jsem dočetla 🙂 teeeedy, už jsem tady málem byla šoupnutá do porodky... já tam mam jít 10/8 na instruktáž a měla jsem tam už jít na první kontrolu, ale nechtějí mě ještě, takže jdu ještě ke své doktorce... sestřička v MOtole mi totiž řekla, že jestli mě ještě vezmou, tak at jdu ke své, ze tam maj hrozný nátřesk v poradně... 🙂:_)
Ale jste holky zlatíčka, že byste na mě tak mysleli... ale já se budu snažit nepředbíhat, @mari111 by mi dala.. a co teprvne @hanana 🙂 ta už chudák má 40TT a termín za dveřmi!🙂

@aja83 ahooooj, tedy ta tvoje mrcha mrchovatá mě začíná pěkně štvát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!☹ 😠 😠 😠 😠 😠 můra jedna....
@natalie, jak to, že najednou rodičak neprodlouži?! já myslela, že jste se dohodli... no jsem zvědavá, co ti poví dneska....hadi....to je fakt neskutečný.. ty si zvýšíš vzdělání, ale oni ti nabídnou horší práci za mín penez a pak ještě totio....😝

farmarska
5. srp 2010

ahoj holky, opět jsem nestihla dčítat, takže nejsem v obraze, ale musím si přijít ulevit a postěžovat si.. 😠
já z těch mejch tchánovců normálně padnu 🙄
nikomu nic neříkali a včera večer nám zavolali, že se rozhodli, že by jeli last minut do chorvatska a že by vzali i naše Robču, jestli má pas a bude s nima chtít. Jeli by teda autobusem a hned zítra. No jasně že chtěl, jásal a pomalu nemohl usnout, nemluvil už o ničem jiném.. Ted ráno jsem jim ale volala, aby upřesnili čas, abych stihla našeho mladého zabalit a poprat mu a dokoupit nejnutnější, páč odpoledne jdu zase do práce..tak aby se to všechno stihlo a oni mi do telefonu řekli, že at se nezlobíme, že si to rozmysleli, že to padá, že nikam nejedou, že by tchýně nezvládla tu dlouhou cestu autobusem 🙄 No do telefonu jsem jim, řekla, že to nevadí no..ale holky, já mám na ně takovej vztek 😠 to si to neuměj pořádně nrozmyslet nejdřív než to někomu řeknou 😠 😠 A jako kdybych jim nezavolala, tak bychom se to dozvěděli kdy?! 😠 asi až bych všechno poprala, nakoupila a zabalila 😠 asi nemám před prací nic lepšího na práci, než chystat zbytečně věci 🙄
Ale nejvíc mne mrzí, že za chvilku se vzbudí můj milášek a já mu budu muset říct, že se to ruší 😢 a on byl tak natěšenej 😢 😢 ten bude sklamanej ☹ to mu dělám hrozně nerada 😢

handm
5. srp 2010

@markee prosim te, netrap se zbytecne kilama... hlavně, kdyz budes spokojena a potom s tebou i Johanka... proste kliiiid!!!🙂 🙂🙂🙂 Ono az to budes nejmin cekat a potrebovat, pujdou samy dolu....🙂 a moc držím palce na tu práci, bylo by to super, kdybys mohla mít něco trvalejšího... aby se to doma u vás trosku zklidnilo a treba vyresilo i to bydleníčko...🙂 moc držím palce!!!!

handm
5. srp 2010

@farmarska jeeeeeeeeeeeeeee☹☹☹☹☹☹ tedy to je fakt na palici... chudák malej, bude celej smutnej....☹☹

farmarska
5. srp 2010

ach jo, nevím jestli jsem tedď ve svém stavu přecitlivělá, ale to se prostě podle mýho nedělá. Večer mu říct, že jede k moři a ráno, že nikam nejede. 😔 a to si ještě včera před usnutím už všechno plánoval, co si vezme a co a jak bude 😢
Já bych je normálně nejradši nakopala 😠 Mám chut mu říct, at si jim zavolá telefonem, at si mu to ted řeknou a vysvětlují oni sami 😠

handm
5. srp 2010

@farmarska se ti vůbec nedivim............☹

farmarska
5. srp 2010

hadm no právě ☹ on chtěl strašně o prázdninách k moři a i jsme plánovali, že do toho chorvatska s ním pojedeme.. jenže pak mi do toho přišla ta moje práce, kde mi vcelku delší volno zatím nedají a pak jsme se s ním dohodli, že raději než moře, sme si nakoupili něco jiného a že to chorvatsko necháme když tak na příští rok 😅 No nebyl nadšenej, ale souhlasil ... a pak když s tím včera večer přišli tchánovci, tak se těšil o to víc! 😵
a do rána toto 🙄 🙄 🙄
ach jo, už je vzhůru, jdu mu to vysvětlit 😒

markee
5. srp 2010

Farmy,tak to jsou tchánovci fakt paka. Tohle se opravdu nedělá. Chudáčk Robča.
Handm, no bylo by to dobrý sehnat něco stálejšího-i když tohle by sice nebyla brigáda,ale zas na dobu určitou. Prý maj teď velkou zakázku a vědí,že na půl roku by to určo bylo. Ale i tak bych to brala. Tady na brigošku bych mohla chodit při tom nebo prostě pak až by to skončilo. No prostě uvidíme.

handm
5. srp 2010

@farmarska držím palce, at to nejak vezme aspon trosinku v klidu.. ale slzicky asi budou ☹ tohle je fakt des, to se nedela.....

@markee a to je někde v Sed....nech?! anebo někde přímo u vás?! tím by to bylo lepší a půl rok je docela fajn, lepší nez brigády na sem tam...tak uvidiš!!!🙂

markee
5. srp 2010

Handm,uvidíme řekl slepý. 😉

handm
5. srp 2010

@markee tak nejak...😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru