Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
19. črc 2009

nejde mi to 😅

Mury teda vy jste nakupovali,moc hezký 😵 😵 😵 Líbí se mi ten přebalovák,ale i ta vanička je moc hezká 😵

Kerrie ahojky 🙂

kerrie
19. črc 2009

No, ten přebalovák je fakt super 😉

Kopi, ahojík 🙂

kopa
autor
19. črc 2009

Zítra zase do práce....Moc se mi nechce,ale zase příští týden budu mít volnější tak už se těším 😀
Kerrie a kdy si dáš fotečku do pasu? 😅

kerrie
19. črc 2009

Kopi, no jo, to bych taky mohla 😀 Já jsem vůbec lajdák.............ještě jsem ani nedala fotečky z UTZ do albíčka....hamba mi 😀

kopa
autor
19. črc 2009

Kerrie tak až budeš mít čas tak dej naky fotečky 😉

kopa
autor
19. črc 2009

Tak se mějte,jdu mazat přítelákovi sváču na výlet 😲

kerrie
19. črc 2009

Kopi.....pokusím se 😉

kopa
autor
19. črc 2009

a držte mi palečky aby se mrcha nerozjela 😅 zatím nic,musím zatukat! 😀

kerrie
19. črc 2009

Kopi...........mrcha nedorazí a za pár dní budem všechny s napětím čekat, až budeš testit 😉

murynka
19. črc 2009

leni já mám barvičky za 200 kč už obkresluji 😅 a lehké to není 😀 😝
ale snad to zvládnu 😕

držím palečky aby Mrcha nedorazila kšá kšá kšá posílám jí pryč 😉 😉

nicollka
19. črc 2009

jů přebalovák je super. No kopi mě se snasd rozjíždí tvoje mrcha :D ale 16dc to budu asi mit zase to své čtyřdenní špinění dost silné, pak pauza a pak mrcha. chjo

kopi najed si na svůj graf a zkopči nahoře tu adresu

nicollka
19. črc 2009

no koukala jsem že jsi už dost dc...tak kopi držim palec.

nicollka
19. črc 2009

tak pádím zaspat tu hroznou neděli. dobrou

kopa
autor
20. črc 2009

dobré ráno 🙂
tak hlásím mrcha dorazila 😒 Břicho bolí,teda dost hustě....
Tak asi jsme tu ovulku nechytily 😠 měla jsem to dostat až v pátek,takže od ted sexuji po MS každý den!!!!!!!!!! 😀

aronek
20. črc 2009

Přeji dobré ráno 🙂
Martikal držím palečky na kontrolu a pak dej vědět jak to dopadlo a jestli už je srdíčko. Jsi napřed o čtyři dny, tak budu opisovat 😉

aronek
20. črc 2009

kopi, tak té mršky je mi líto ☹ , já vzhledem k marotonu čekala od tebe spíš //.

aronek
20. črc 2009

Kopi, netušíš v kolik měla jít Martikal k tomu doktorovi?

kopa
autor
20. črc 2009

Aronku ahoj 🙂
maraton bylo asi málo ☹ ted se do toho pořádně pustím, 😀 a běda když příští měsíc nebudou 😠

kopa
autor
20. črc 2009

Aronku nevím v kolik jde Martinkal k dr. 😕
Držím jí taky moc palečky.
Tak zatím pa,razím do práce 🙄

aronek
20. črc 2009

tak to já už jsem v práci 😠

if.v
20. črc 2009

Dobré ráno. Kopi, každý den to nemá význam, spermie nestačí dozrát 🙂 - optimální je každý druhý den a pak nemusíš hlídat ani ovulku, protože se stopro trefíte 🙂

aronek
20. črc 2009

koukám, že po ránu si nikdo nepvídá ☹

murynka
20. črc 2009

ahojky kde jste kdo 😕 😕

bobinka22
20. črc 2009

Ahoj Holky:

Murynce:gratuluji k holcicce. 😀 Musis byt urcite moc stastna vid?

Kopa:Mrzi me ze dorazila mrcha jedna hnusna!!

IF.V: Ja s pritelem sexila opravdu kazdy den.A hned se nam to povedlo.Nevim co je na tom ze se nestihnou vytvorit spermie.Ale pred tim nez jsem potratila.Tak jsme to delali jen u plodnych dnu a trvalo nam to pul roku.A pak hned po revizi jsem to zacali zkouset kazdy den a bylo to..A prosperuje to.Necekali jsem na 3 mesicni pauzu na nic.

Takze kopi: Musi se vyzkouset vsechno..Drzim ti palecky.Jeste ze ta mrcha netrva dlouho ze?
Pak na to vlitnete klidne kazdy den. D O P O R U C U J U.. 😀 😀 😀 😀

murynka
20. črc 2009

leničko já to nečetla ☹ ta mrcha hnusná dorazila ju ☹ ☹

jak píše bobinka od ted každý den a to by bylo aby nebylo 😵 😵 my tedy obden a povedlo se také 😉 😎

bobinko ani nevíš jak rozplakala jsme se jak malá holka 😅 nejvíce mě fascinuje že můžu nakupovat růžové moje oblíbená barva 😀 😀

jak s emáte vy??

venuska
20. črc 2009

Ahojky všem,

Markét, moc hezké věcičky jste pořídili ((o: Takže to bude Karolínka…hezký (o:
Já jsem včera byla s manžou v metropoli v Praze a koukala jsem tam na kočárky a můžu říct, že nic moc )o: Asi žádné oblečení jsem nevybrala.

Kopi, kéž by mrcha nedorazila a byla jsi šťastná těhulka.(o:

Jaký byl jinak víkend? Já jsem uklízela a pak jsme jeli na ty nákupy. Alespoň jsem si koupila tenisky od Espritu, tak jsem ráda. Až budeme chodit na ty tůry příští týden, tak abych měla kvalitní obuv. I manža si koupil.(o:

murynka
20. črc 2009

holky maluji ty obrázky na to sklo 😅 manžovi to jde lépe jak mě 😀 😝
jsme na to střevo a hlavně mi to nejde strhnout z té folie ☹ 😕 takže raději počkám až s evrátí z práce a udělá to on 😀

venuska
20. črc 2009

Já mam dneska nějaký den „D“ )o: V práci samé reklamace, a ještě jsem se na dnešek vůbec nevyspala…nevím proč…)o: Takže jsem ochrápaná a ještě naštvaná.

Markét, tak hezky maluj. Můj manža by na tohle asi neměl nervy.

Já jsem o víkend mluvila s kamarádek, do dělá písmo malířské práce a maluje na budovy a v místnostech. Tak jsem mu řekla, že bych chtěla namalovat na zeď k postýlce nějaké obrázky…krtečka atd. Už se na to těším. Je mooooc šikovný (o:

bobinka22
20. črc 2009

AHoj murynko:
Mi se mame dobre,ale ja uz jsem takova neohrabana. 😒
Ne z bricha ale uz asi z toho tehotenstvi.Vsichni mi rikaji ze budu mit male mimco,ze mam male brisko na to ze za 7 tydnu rodim.Ale to muze vyrust jeste ze?
Porad bych spala.A nebo lezela.
Minuly tyden jsem byla 4 dny u segry na zahrade v polomi.Jsme se opalovali.Tak to bylo super.
A dneska jdeme zaridit prijmeni pro maleho.Teda aspon topritel slibit.Pokud se mu bude chtit az prijde z prace,
Jo ,ruzova je super barva.A na holky mas vetsi vyber nez na kluky.Me to prijde uz vsechno stejne ty oblecky pro kluky.
Az me to brzi.Ale co nadelame.
A co ty?Jak to vsechno snasis?
Ja se pokusim dat nejake foto do albicka ju?At si me taky uzijete a zasmejete se.
Jinak jsemcelou dobu pouzivala kremy na strie atd.A nepomohli..To je druha vec co me stve.Tolik penez jsem do toho vraztila.A nepomuze to.Hold je tov genech.Cetla jsem ze kdyz je ma clovek mit,tak je ma.A nezabrani na to ani nejdrahzsi krem.Ale me to nevadi.HLavne ze budeme mit zdrave mimi.I pritel rikal ze je to odplata za mimi.A ze mu to nevadi,Ze me stejne porad miluje??.. 😀 🙂 😉 ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru