• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahoj holky, jsem tu na chvíli.

Secret já jsem na odběru choriových klků byla, co potřebuješ vědět?
20. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
kdepak jste? :frowning2:
Já se pomalu chystám z práce :grinning: . Mám první příznak mimča :grinning: , pořád bych spala a spala a spala :pensive:
20. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
aronku ahoj, já jsem tu za rohem, když tu nikdo není....
20. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
terci a kdepak všichni jsou? :frowning2: Já jdu domů a doufám, že odpoledne to bude lepší :wink: . Halvně ta martikal by mohla napsat co a jak, doufám, že bude mít samé dobré zprávy :grinning:
20. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
aronku to opravdu nevím, kde jsou všichni, ale možná jako ty, na cestě domů :slight_smile: A nebo je u nich lepší počasí než u nás, tady pěkně leje, tak jsou holky venku...
20. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
terci, tady je hezky a sluníčkově :grinning: . Terci, jak jde snažení? :wink:
20. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
Teď přestalo pršet a začíná se to vybírat, tak snad bude ještě pěkně...
Aronku u nás snažení ještě ne-ee, jsem dneska teprve 12DC a ovu mám až tak 18DC tak mám ještě čas, sobota, neděle a ještě pondělí to jistí :grinning: a pak se uvidí...
20. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte? :wink:
20. črc 2009 v 16:04  • Odpověz
já měla pěkně nemocnej víkend.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes už je to lepší teploty odešly, ale krček pořád bolí, naštěstí už ne tolik :sweat_smile:
rano jsem byla u doktora a vyměnil mi antb, ted budu brát klacit, bo tamty prej nám nějak moc na baciláky nereagují :sweat_smile:
jinak si nemyslete, jsem na vás všechny myslela a i když jsem nepsala, tak jsem vás poctivě po večerech a nocích dočítala :wink:
20. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
bobinečko máš krááásný bříško, véééliký a těch pár jizviček, to je přeci nádhernej důkaz mateřství :wink: :slight_smile:
a vůůůbec nic si z toho nedělej, hlavně , že je mimi ok. :slight_smile: . I já v prvním těhu mazala, a přesto mám na břiše rejhy -dráhy jak po rypadle :grinning: no co, prostě na to trpím. A i ted bych klidně dojizvovala zbytek břicha, jen abych tam měla už zdravé miminko :dizzy_face:
20. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
aron jak je ve věznici? a jak se jinak cítíš, krom ospalosti?

kopi, mne mrzí, že mrcha dorazila...upřímě vůbec to nechápu, po tom vašem maratonu.. :confused: si musela splíst dveře ne? :grinning:

Eliško asi vytvoříme spolek. Spolek který rozbije hubu tý tvý mrše :grinning: , která narozdíl od kopi, zřejmě neví, kde ty bydlíš :angry: :sweat_smile:
20. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
farmi, jde to. Někteří se vrátili z dovolené, jiní nastupují, takže nás je pořád málo a jen lítáme :frowning2: . Jinak mi je fajn, jen pořád spala a cítím prsa. Co tvoje mrcha? Myslíš, že jsi čistá?
20. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Jo a mám pozdravovat od přítele :grinning:
20. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
prej, když si zase povídám s holkama a ne sním :grinning:
20. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
aron já ti nevím, já se pořád ještě čistím :sweat_smile:
je to nějaký nekonečný :grinning: ale tak třeba to je dobře :wink: jen doufám, že mi to do pátku už skončí, bo mám jít na gyndu na ultrazvuk a má se kouknout co a jak, tak už jsem zvědavá :confused:
ale já věřím tomu, že snad žádná revize nebude potřeba :slight_smile:
tý aron a neměla by jsi jít na marodní? by si se neměla tedka, vůbec takhle v začátku honit, ani jinak stresovat.. :fearful: hezky nožky nahoru, pohodu, hodně spánku :wink:
20. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
ti chlapi jsou všichni stejní..to nějak špatně nesou, tu pozornost, kterou chvíli nevěnujeme jim, ale někomu jinýmu :grinning:
tak že pozdravuju a vzkazuju, ať ti jde pěkně namasírovat nožky... :wink: to aby se necejtil tak odstrčenej :grinning:
20. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
farmi, vzhledem k tomu, že mamce našli nádor na hlavě a na operaci jde až v září, tak to bez stresu nejde :frowning2:
20. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
farmi, on je v poho :wink: , celou sobotu vařil a včera jsme byli u jeho mamky, takže jsem měla odpočinkový víkend :sunglasses:
20. črc 2009 v 16:42  • Odpověz
aron :confused: to je srtašný! :fearful: pro ní , ale i pro tebe, zvlášť v takovém okamžiku :pensive:
nevím co na to říct :confounded: moc mne to mrzí :frowning2: , tak snad to všechno dobře v září dopadne!!!
ale budou to do té doby strašný nervy co :cry:
20. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
farmi, no právě a kdybych byla doma, tak na to pořád musím myslet, takhle se sice rozčiluji, ale vlastně mi to je jedno. Takže raději ta práce a moc nemyslet :frowning2:
20. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
no tak v tom tě asi chápu... :pensive:
takhle člověk alspon přijde na jiný myšlenky vid :sweat_smile:
20. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
no právě, hlavně nemyslet na nejhorší :zipper_mouth:
20. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
a co ten přítel, už tě masíruje? :grinning:
20. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
loví si něco k jídlu, nefunguji, tak se snaží sám :grinning:
20. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak mrcha se teda rozjela,že je mi fakt zleee :pensive:
Tabulku udělám zítra a dočtu vás asi i zítra.Tak se zatím mějte :slight_smile:
20. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahoj breberky :grinning: ,
tak já taky stíhán až te´d něco napsat :slight_smile:

Jak se pořád mění to počasí, tak je mi pořád hrozně slabo.

O víkendu jsme byli na chalupě..zalezlí, pač furt lilo :unamused: :angry: a rozjasnilo se, když jsme odjížděli.

farmísku, co to máš za angínovou fotečku? :confused: Snad už budeš brzo zase zdravá a foto vyměníš za nějakou hoodně veselou :grinning: ..třeba ze sběru hub :grinning: :grinning: :grinning: hihi to jsem opice, co? :grinning: Snad tě s tím neštvu :grinning:

aronku: jaký nádor mamince našli? Píšeš NA hlavě..nějaký kožní? Nebo jiný?
Je dobře , že mimísek se hlásí těhu příznaky :wink:

Kopi..ty nám nevykrváci :astonished:

sekretacka: taky moc nikoho neznám, kdo byl na odběru klků, al eje to srovnatelné s plodovkou, al emožná trochu více rizikové.
Proč se na to ptáš? Máš nějaké špatné výsledky? NT či biochemii z prvního trimestru?
20. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahoj holky, přeji krásný podvečer :wink:.

Secretacko, tak mi volala kolegyňka z práce kvůli těm odběrům klků. Říkala, že ona osobně by už do toho nešla. Za prvé je horší odběr klků než plodovka a odběr klků je rizikovější. Bohužel měla tu smůlu, že ji při odběru klků napíchli nerv a pak si ji tam hodinu nechali na pozorování, zda je vše ok. Navíc ji pak zničili odebranou dávku (nevím, jak se něco takového může stát :angry:), takže neměli žádné výsledky. Musela jít tedy i na plodovku. Takže má to s čím srovnat, neboť podstoupila obě dvě vyšetření. Říkala, že plodovka je šetrnější na odběr, že jen zajedou jehlou a odeberou vzorek, při odběru klků jí zajižděli jehlou všemožně do stran a nahoru, dolu. Prý to bylo daleko horší než plodovka. V současné době by šla jen na plodovku. Tak to je její příběh, možná někdo jiný má třeba jiné zkušenosti. Případné rozhodnutí je na tobě. Ale snad bude všechno ok.
PS: I po takto komplikovaném těhotenství má zdravého chlapečka :wink:.
20. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
Mury :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:. A pak že nejsi šikovná. Prcek bude mít radost :dizzy_face:.
20. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
kupi je to hezké :confused: :confused: vážně??mě to nepřijde chci to předělat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.